Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 11:41   #1461
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Di si stari nije te bilo dugo
Davos mi je najdrazi svicarski hokejaski klub. Pratim ih vec dosta sezona. I ove im je napad puno jaca karika od obrane. Sa Fribourgom je ista situacija. Kad ove dvije ekipe igraju medusobno igram samo over. To mi djeluje sigurnije od trazenja pobjednika. Hrpu zadnjih medusobnih je proslo. Ocekujem to i danas. Meni je dosta over 4,5 gola. Al i veca granica mislim da bi trebala proc. Nek bude over i pobjeda Davosa pa smo obojica sretni
Pozdrav i tebi... -
da...evo malo da se vratim na forum sa kog sam krenuo u beli svet ahahahahah
Gl with over
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 14:10   #1462
Cruzer pročitaj ovo..i napiši ulog za par..



S ciljem poboljšanja PDF-a koji je gotovo umro i nema skoro nikakvog smisla unazad pola godine-godinu, odlučio sam se (uz pomoć cijenjenog forumaša Zooma) aktivirati glede označavanja (crveno/zeleno) parova te računanje ROI-a svakom pojedinom forumašu. Nadam se da će to probuditi interes u vama za pisanje kvalitetnih analiza kojima ćete pomoći svakom tko čita ovaj PDF. Naravno, kako bi to sve ličilo na nešto treba uvesti poneka pravila glede objavljivanja parova pa ih u nastavku posta donosim.


1. Parovi bez analize BRISATI ĆE SE po kratkom postupku (dem odjebi ). Analiza nisu dvije nategnute rečenice koje ste napisali tek toliko da ste napisali, već treba sadržavati barem neke osnovne informacije koje su vas privukle k toj okladi, a ujedno i nešto čime ćete zaintrigirati nekog forumaša da prepiše taj par od vas. Ako ga ne prepiše nitko ne znam koliko smisla ima uopće išta pisati ovdje.

2. Brisati će se parovi iz "lijevih kladionica" i onih s malim limitima.
Od domaćih kladionica u obzir dolaze SS, Lutrija, PSK i eventualno Germania ako se radi o posebnom slučaju nekog igrača u košarci/rukometu. Pri računanju ROI-a od kvote će se odbiti M.T. i porez tako da vodite brigu o tome koja vam se kvota više isplati.
Od stranih kladionica u obzir dolaze Bet365, Pinnacle, Sbobet, Wwin, Bet at home i Marathonbet. Slobodno napišite ako sam zaboravio neku, a mislite da bi ju trebali uzeti u obzir.

3. Par mora biti objavljen barem 3 sata prije utakmice jer, opet ponavljam, cilj je da što više ljudi to prepiše, uplati i zaradi. Ponekad zbog specifičnosti situacije (saznate za neke bitne izostanke uoči utakmice i slično) možete objaviti par i kasnije, no apeliram da bude barem tri sata prije početka događaja.

4. Ako npr. objavljujete okladu "oba daju gol", a uz to još želite predložiti i odg3+, više od 2.5 gola i slično trebati se odlučiti za jednu osnovnu koju ćemo vrednovati u vašem konačnom ROI-ju. Ostale varijante slobodno napišite u tekstu ili negdje ispod osnovne oklade, no to se neće računati u konačni učinak. Također, uz svaki par napišite svoj ulog u rasponu 1-10/10.

5. Molim vas da radi lakšeg računanja i sveukupne urednosti svaki par objavljujete na isti način, dajem primjer:

(Natjecanje, satnica) Francuska 1. liga muški, 20.08. 20:45h
(Utakmica) PSG-Montpellier
(oklada, kvota, kladionica) over 58.5 1.85 bet365
(ulog) 5/10
(Analiza) .....
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 29.10.2016. at 14:49.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 10:23   #1463
14.00 Bremerhaven - Augsburger over 4.5 1.45 BWIN 5/10 (3-5)

Novajlija u ligi i danasnji domacin u ovom mecu se dobro bori za sada..
Obicno u DEL-u oni koji dodju iz druge lige imaju malo vise problema,medjutim Bremerhaven uspeva nekako da iznenadjuje jos uvek svoje protivnike i zaista pruza nekad dobre partije.
E sada,na svom ledu to nije slucaj,prosto jer tu postoji pritisak i navijaca i "moranja" pobede,pa u tim mecevima su malo drugaciji...Bremerhaven se tesko nosi sa ulogom ekipe koja je pod pritiskom i od koje se ocekuje da napada,bude ta ekipa koja ce da vodi mec itd...
Uostalom zato i imaju kod kuce takav skor koji imaju i jedna su od najlosijih ekipa lige u tom "home" segmentu...
Bremerhaven je izgubio prosli mec sa DEG-om 5-4 u jednoj odlicnoj partiji i iskreno treba da budu zadovoljni igrom,ne i rezultatom,ali je to dobra stvar za ovaj mec.
Moram reci takodje da i zadnje dve utakmice na svom ledu nisu pobedli,pa ovaj mec opet ide pod "must" za Bremerhaven,pogotovo sto sledi pauza u prvenstvu od desetak dana,pa iskreno ne valja za samopouzdanje da se ode sa gorkim ukusom u ustima i kod navijaca i kod samih igraca na tu pauzu...
Sto se gostiju tice,oni pak imaju drugaciji skor,bolji su na svom ledu,dok na strani ne pruzaju dobre partije uopste...Ali ono sto je bitno,jeste da Augsburg na strani igra otvoreno i daje golove...Nisu jedna od onih ekipa gde se povuku i cekjau greske protivnika...Augsburg je napadacka ekipa i danas igraju sa Bremerhavenom,ne sa Eisbarenom ili Manhjamom,vec Bremerhavenom(mada su obema pomenutim ekipama zabili po 3 i 4 gola, by the way) i to znaci da idu na sva tri boda...bez ikakve lazne skromnosti.Tako nesto i najavljuju iz njihovog tabora za danas,a poraz od Minhena prekjuce na svom ledu 1-3,prosto tera na pobedu danas...Vikend ce biti jako los bez ikakvih bodova i to apsolutno znaju svi u klubu...
Mike Stewart,trener Augsburga se vraca na mesto gde je sa velikim uspehom vodio Bremerhaven(osvojio titulu u Del 2 ligi pre dve godine),pa ima poseban osecaj za dnans...zna sve o ambijentu,pa i mentalitetu same protivnicke ekipe...
Obe ekipe ce biti vrlo motivisane i ovaj mec vidim kao duel dve gladne ekipe... i definitivno,obe ekipe mogu da biju jedna drugu...ocekujem da u ring udju spustenih rukavica...tip over 4.5.


+2,25

Zadnje uređivanje ksapi : 31.10.2016. at 21:42.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 10:34   #1464
20.30 Great Britain - Norway over 5.5 1.65 (bet 365) 5/10 (1-2)


Frinedly mec...Oba ova rivala ce igrati i sutra jedni protiv drugih ali u drugom gradu.
Inace,za moj drugi predlog za danas iz sveta hokeja svratite tamo na moj blog...(da vas namucim malo )

Ovaj danasnji mec se igra u Nottingemu i to je dobra stvar za Britance.Ocekuje se preko 6000 ljudi,te je na igracima da naprave da ti isti ljudi odu zadovoljni svojim domovima...
Ipak,kvalitet Britanaca je dosta upitan,pa su Norvezani sa razlogom favoriti.
Odbrana Britanaca je najlosija karika ekipe i bice na testu konstanto svih 60 minuta.U napadu mogu da ucine nesto,pogotovo noseni podrskom sa tribina,ali odbrana je problem glavni.
Norvezani nisu doveli najbolji sastav,cak sta vise eksperimentisace sa pojedinim igracima,pa od golmana,neiskusnog u reprezentativnim obavezama,pa sve do odbrane,gde takodje ima igraca koji nemaju previse iskustva sa reprezentacijom itd...
Takodje,ne treba zanemariti cinjenicu da se ovaj mec igra na ledu manjih dimenzija nego sto je uobicajeno,pa ce samim tim i pak gotovo uvek biti u opasnoj zoni,jednih ili drugih,ne bitno...Bitno je da ce biti brzi mec i aktivniji mec...
Kada na to dodamo slabije odbrane kod oba rivala,te slabije i golmane,pa pune tribine koje ocekuju napade Britanaca,mislim da imamo sve preduslove za jedan lep over...tip over 5.5.

-5

Zadnje uređivanje ksapi : 03.11.2016. at 12:34.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:23   #1465
Ajmo malo da i ovde okacimo nesto...
Zaista fenomenalna nedelja je iza nas,bar sto se tice ovog sporta i mog ucinka(na blogu kod mene imate sve sta je igrano) pa se nadam uspesnom vikendu pred nama...
Inace ovo je samo jedan od 6 tipova sa analizama koje sam za danas obradio...
Ostale mozete videti,znate vec gde...

19.30 Sonderjuske - Gentofe 1 1.55 5/10 ( Bet 365) (2-2)

Cekao sam momnat kada ce ovaj gigant Danskog hokeja da zaigra i mozda docekao...
Ispraticu ga danas,po prvi put sa nekom dozom sigurnosti...mada ova liga zna i te kako da zagorca zivot ,ali bicu hrabar...
razlog za slabe igre Sonderjyskea treba traziti u povredama i novim igraciam koji su doali u klub...sada je sve to sanirano i sada pocinju da da igraju hokej.
gentofe je u ovoj sezoni uradio neke stvari i mogu reci da je iznenadio mnoge u Danskoj...solidne partije su imali do sada i ne treba da budu nezadovoljni...Ipak,razlika u mentalittu izmedju ovih ekipa postoji,a i u kvalitetu...
Ovaj mec je sjajna prilika da se stigne upravo Gentofe na tabeli pa samim tim,Sonderjyske ulazi vrlo motivisano u ovaj duel...idem na tip 1.

GL to ALL

-5

Zadnje uređivanje ksapi : 19.11.2016. at 20:49.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 14:09   #1466
DEL 19:00
Iserlohn - Bremerhaven 1 @ 1,62 b365 (2-2)

Bremerhaven, novopečeni prvoligaš pokazuje da gubi sapu.jedan od najbitnijih razloga i za danasšnju okladu je što mu nedostaju 7orica igrača. dakle od zadnje utakmice je otpao još jedan.
zadnju utakmicu su izgubili doma sa 1-5 od kluba kojemu je također nedostajalo nekoliko prvotimaca, Schwennigera. uglavnom, mislim da im u slijedećim utakmicama jedini cilj obrana i ne osramotiti se. što im sa Šv nije uspjelo.
Iserlohn im je susjed na tablici, koji se kako-tako drži i igra solidno, što izgube je sa po 1-2 gola razlike. Domaće utakmice u pravilu ispoštuju pobjedom.
igrali su jednom u prvenstvu, u rujnu kad je Br doma pobijedio sa 3-1. dakle mislim da je Iserlohn naložen na revanš.
svi uvjeti ukazuju na veoma moguće iživljavanje na klubu koji je na koljenima. 1,60 je čisto solidan koef na običnu pobjedu, da ne govorimo o dodatnim hendikep opcijama.

8/10

info:
http://www.fischtown-pinguins.de/new...2bc53807ad545f

-8
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.11.2016. at 20:50.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 14:47   #1467
EBEL 17:30
Olimpija - Znojmo (-1,5) 2 @ 1,67 b365 (2-3)

4/10

još se ne zna hoće li prvi golman Olimpije Jeff Frazee moći nastupiti, nije igrao zadnje 2 utakmice a prvi je kamen temeljac slovenske obrane. dovoljno je reći da je omjer golova u te 2 utakmice bio 3-19.
Olimpija igra kod kuće, ali to nije neka domaćinska prednost, jer domaći navijači ako i dođu na utakmicu zvižde lošoj izvedbi. posjećenost je zaista nikakva nakon 7 izgubljenih utakmica zaredom, od toga samo 1 s golom razlike.
jedini razlog za oprez je što Znojmu fale 5orica igrača, što se očituje u slabom davanju golova.
h2h je u zadnje 4 godine samo jedna pobjeda Olimpije, i to baš zadnja, prije mjesec dana. dakle jedan plus za revanš, kao i garancija da ih Znojmo neće podcijeniti.

-4
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.11.2016. at 20:52.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 01:37   #1468
15:00 Danska Metal, Aalborg - Sonderjyske under 6 b365 2,00 4/10 (1-4)
1 b365 2,00 3/10

Sonderyske, praktično vječni danski prvak se nakon nevjerojatno lošeg starta radi problema s ozlijeđenima ali i sa sponzorima, pomalo vraća ali to još nije to. igraju veoma disicplirano, što je i razlog za okladu undera.
Aalborg je najbolja momčad ove sezone. Dok su furiozni u napadu sa 8 čistih pobjeda vani, doma se koncentriraju više na obranu. 8 bodova su ispred drugoplasiranog, i logično je da sa SY žele igrati oprezno, iako je zadnji susret bio 5-4 za gostujući Ålborg
lijep koeficijent na pobjedu, s obzirom na nabrojano isto se isplati uzeti.


17:30 EBEL Fehervar - Beč 2 @ 1,95 b365 3/10 (2-3)

Beč ima 7-1-2-0 u gostima ove sezone, Fehervar 3-1-2-4 kod kuće.
AV19 ima nekih problema s momčadi, što se vidi i po rezultatima; Olimpija je upravo s njima prije tjedan dana ušićarila svojih prvih par bodova nakon 9 izgubljenih utakmica.
Bečani su u prvom susretu ove sezone izgubili kod kuće sa 3-4, pa bi bio red za revanš. koeficijent mi uopće ne izgleda realno. dok ostale klade obaraju na 1,80, sutra će još i više a b365 još uvijek daje 1,95.
2.razlog je veoma slaba forma domaćina, par nedostajućih prvotimaca u momčadi a Beč je na čelu otrežnjen nakon poraza na golijadi kod Insbrucka (7:9) ponovo na stazi lidera lige.


16:30 DEL, Düsseldorf - Köln 2 @ 1,95 3/10 (4-2)
under 5,5 1,95 4/10
under4,5 3,05 2/10
b365
sve

Rajnski derbi. DEG arena sa 10K mjesta će vrlo vjerojatno biti rasprodana.
Dok je Koln drugi (36 bodova), DEG je drugi odozada (18).
Koln ima jednog od najboljih vratara lige i veoma vole da odigraju under, pogotovo u gostima. u očekujem da će presuditi forma, kvaliteta ali zbog derbija također ne očekujem golijadu, dapače.
situacija slična gore tipovanom dvoboju EBELa.


19:00 DEL , Schwenninger - Munchen 2 @ 1,80 6/10 (1-2)
-1,5 @ 2,40 3/10
-3,5 @ 7,50 b365 0,5/10

b365
sve

Mislim da trenutni prvak lige i vodeći na ljestivici neće imati puno milosti za fenjeraša pod teretom brojnih ozljeda. Munchen me oduševio u zadnjoj utakmici gdje su u zadnjih 15 minuta uspjeli zabiti 4 gola bez primljenog i preokrenuti utakmicu u svoju korist na završnih 6-4 , što dovoljno svjedoči o kvaliteti, disciplini i pobjedničkom mentalitetu momčadi i trenera.
Bavarci imaju 6 pobjeda zaredom, ovo je borba Davida i Golijata, i to su jedini razlozi za evt. iznenađenje. koef mi se cini nelogican, tako da uzimam i malo jače hendikepe na Munchen.

GL!

-3,85
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje ksapi : 23.11.2016. at 20:08.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 15:17   #1469
pravilo o tipu 3 sata prije tekme nema puno smisla, no s obzirom da ne dajem tipove baš zbog toga što ne stignem toliko rano:

Slovačka 1.liga 17:00

Nove Zamky - B. Bistrica 2 @ 1,57 5/10 b365 (2-2)
Nove Zamky under 1,5 @ 2,18 unibet 3/10
BB (-2,5) 2 @ 3,10 2/10 b365


Nove Zamky više nemaju trenera, presudila je utakmica od petka 0-7, otpušten je a novoga još nema, odn. nije dogovoren. to je prvi razlog.
momčad je time pala na zadnje mjesto, a BB želi osigurati vodstvo i ostati ispred Košica (trenutno je razlika jednog boda). u gostima BB ima 10-0-1-2 i uvjerljivo je najbolji gost lige, uz vrhunsku obranu obično naprave feštu od (samo njihovih) golova. to je drugi razlog za oklade.
nema bitnih izostanaka u nijednoj momčadi.

-10
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje ksapi : 01.12.2016. at 19:49.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 15:59   #1470
Salzburg-Olimpija (7-2)
Hendi -3,5 @1,78 wwin 8/10


Znaci dolaze u obzir razni hendiji, overi... Olimpija em sto je najslabija ekipa em im danas fali 10tak igraca. Branit ce klinjo koji je proslu tekmu primio 5 komada a imao 42 obrane. Salzburg gotov sa lp, moze se posvetit ligi gdje zaostaje za 1.mjestom. Zadnje tekme nije u nekoj bajnoj formi ali protiv Olimpije koju redovito trpa bi se trebao izivit i ne bi me cudilo da im opet uvale 10komada s obzirom na okolnosti. Ja sam zadovoljan sa ovim tipom -3,5. Meni je dosta

+6,24

Zadnje uređivanje ksapi : 04.12.2016. at 14:26.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 10:39   #1471
KHL
Jokerit-Slovan (1-3)
1@1,49 wwin
8/10


Igrao sam protiv Slovana proslo kolo i izgubili su. Imali su tad dosta izostanaka, igrali su sa samo 3 linije i popunjavali sa nekoliko juniora. Danas imaju jos vise izostanaka, cak 12. Bit ce zanimljivo vdjeti kako ce sklepat linije. U nizu su od 5 poraza, a u zadnjih 9 tekmi imaju 8 poraza. Sad idu na gostovanje kod Jokerita gdje redovito gube. Jokerit u zadnje vrijeme igra dosta tekmi na produzetke, 6/8 zadnjih. U nizu su od 5 pobjeda od toga 4 zaredom kod kuce (zadnje 3 nakon produzetaka). Mislim da bi sve osim ciste pobjede bilo iznenadenje. Trebao bi i hendi proci. Domaci teren, bolja forma, osakacenost gostiju... Sve vuce na sigurnog keca.

-8

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:34.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:00   #1472
I ja ih igram već drugu tekmu zaredom, danas sam uzeo hendi. Dobar pick
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:03   #1473
Malo da i ovu temu ozivim...
Treba danas probat igrat golove na medvescak. Ekipa se osula. Otisao i prvi golman. Sanse za playoff su male. Gosti isto nisu neki. Obje ekipe igraju toplo hladno sto se tice golova ali gledajuci medusobne meceve imam osjecaj da ce danas biti golova. Tekma za publiku kao i vecina njihovih medusobnih. Ne znam samo jos koju granicu uzet
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 12:50   #1474
17.30 Dinamo M. - Niznekamsk over 4.5 2.05 5/10 Pinnacle (4-0)


Posle jako dugog preioda odsutvovanja van svog leda,Dinamo se vrac kuci...Ako uzmemo cinjenicu da su na svim tim gostovanjima doneli mnogo bodova,ostvarili pobede i sto je najvaznije,igrali i dobro i efikasno,onda je danasnji dan pravi praznik za domace navijace...em sto su se uzeleli svojih ljubimaca,em Dinamo igra kao navijen.
Inace,moj blog je opet free i za danas su postavljena jos tri para...

Niznekamsk bije ljutu bitku za ulazak u top 8 i svaki mec je bitan.
Cim je ova ekipa zaredjala par tekmi sa malo golova,eto skocila kvota na over...Jel to Niznekamsk promenio taktiku?
Ne verujem...Nazarov,trener gostiju je...Nazarov.
Ofanziva je nesto cemu ovaj strucnjak tezi i teko da ce odustati od tog nacina i ovde...Slazem se da zadnji mecevi ne upucuju na ovaj scenario,ali ovaj trener voli da napada...a s;obzrimo da Dinamo moze opusteno uci u mec,bez neke preke potrebe za bodovima,sa zeljom da i domacoj publici podari jedan lep mec posle duzeg vremena...eto prilike za lep over po jos lepsoj kvoti...tip over 4.5.


GL to ALL

-5

Zadnje uređivanje ksapi : 25.01.2017. at 12:13.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 15:01   #1475
15:45 Davos - Servette 2 @2,10 b365 5/10

što reći, koju posluku porati ?
Davos je igrao, oko i prije Nove Godine, 4 tekme u Spengler kupu - ključna informacija. 4 tekme dok su se ostali u lizi odmarali.
2. Davos je ove sezone veoma loš (25 bodova), Servette sa 46 ima šanse za PO.
Davos od 14 tekmi doma ima samo 2 pobjede. no, Servette vani ne briljira, te ima 3 pobjede od 14 tekmi i to je jedini faktor rizika.
čista pobjeda za Servette je u b365 2,10 a hendikep 2,80.
puno sigurnije mi se čini DNB za Servette ali tu je tečaj već pao i baba je s kolačima prošla.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.