Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2010., 16:15   #81
Quote:
hevi kaže: Pogledaj post
Po ovome se vidi da skoro svaki NHL klub ima zvijezdu ili dvije. Neki i 3-4. Kako se uspiju tako jednako rasporediti? Je li slično i u europskim ligama?
To ti je kao u NBA ligi, slabiji klubovi prvi biraju - tako se dobiva na ujednačenosti sastava, a onda i na kvaliteti lige.

Europljani rade drukčije - ako imaš love za nekog igrača, dovedeš ga. Gdjegdje postoje ograničenja (npr. u Austriji), ali načelno vrijedi priča - koliko para, toliko muzike.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 10:52   #82
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
To ti je kao u NBA ligi, slabiji klubovi prvi biraju - tako se dobiva na ujednačenosti sastava, a onda i na kvaliteti lige...........
To je odlično. Kad bi bar u svim športovima tako bilo. Navodno postoji i najveći iznos koji jedan klub smije potrošiti za kupnju i plaće igrača. Je li to istina? Kako su se slabiji i siromašniji klubovi uspjeli izboriti za to?
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 13:17   #83
Quote:
hevi kaže: Pogledaj post
To je odlično. Kad bi bar u svim športovima tako bilo. Navodno postoji i najveći iznos koji jedan klub smije potrošiti za kupnju i plaće igrača. Je li to istina? Kako su se slabiji i siromašniji klubovi uspjeli izboriti za to?
U američkim profesionalnim sportovima postoji "Salary cap" - iznos koji smiješ potrošiti na igrače. Do njega se dolazi dogovorom uprave liga, klubova i igračkih sindikata. Njihove su lige zatvorene, nitko ne ispada, a natječeš se kupnjom franšize. "Salary cap" ima dvije prednosti: konkurentnost klubova i kontrolu troškova (jer ne smiješ jednom igraču dati bajoslovan iznos pa onda ostati bez love za druge).

Ako znaš engleski, pogledaj malo ovdje - http://en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap - a ako ne znaš, pitaj što ti nije jasno.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 15:30   #84
Atlant Mytish.-Samara 1 1, 40

Isplati li se?
Altec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:32   #85
Slovan-Košice 1(1,70) 5/10 Supersport
Košice su slovački prvaci zadnje dvije godine a prošle su do titule prvaka stigli upravo preko Slovana pobijedivši ga u finalu sa ukupnim rezultatom 4-2. Ove godine će pokušati osvojiti i treču uzastopnu titulu prvaka što još nikome u "posliječehoslovačkoj" Slovačkoj nije uspjelo. Normalno, prvaka je uvijek najslađe pobijediti i protiv njih su uvijek svi ekstramotivirani pa će to biti slučaj i sa Slovanom koji još ima i dodatan motiv osvete za prošlosezonski poraz u finalu doigravanja. Slovan je odlično odigrao pripremni dio sezone sa 4 pobjede, 4 nerjesena ishoda nakon regularnog dijela i 2 poraza. Od pobjeda istaknuo bi pobjedu nad ambicioznim ruskim St.Petersburgom. Kosice u pripremnim 4 pobjede, 2 remija i 5 poraza. Dosta su pomladili momčad, otišla su tri najbitnija igrača od prošle sezone, imaju najmlađi golmanski trojac u ligi. Ne kažem da su oslabljeni ali da će im trebati neko vrijeme da se poslože - hoće. Vjerujem u dosta sigurnu pobjedu domaćina. Na internet kladionicama koeficijent se kreće oko 1,65 što je i donja granica po kojoj bi ovaj par igrao, ispod toga ne.
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 18:30   #86
Frisk-Manglerud 1(2,10) Supersport 6/10
Frisk je prošlu sezonu završio na posljednjem mjestu što i nije bilo neočekivano s obzirom na velike financijske probleme i veliki odljev ključnih igrača. No, sada stvari izgleda kreću na bolje. Novi trener očito je složio dobru kemiju igrača i za sada nisu izgubili ni jednu prijateljsku utakmicu:

Tonsberg-Frisk 4-7
Frisk-Stjernen 6-0
Frisk Stavanger 4-2
Manglerud-Frisk 2-2
Frisk-Valerenga 0-0 (1-0 nakon produžetaka)

Dakle dobili su veliku Valerengu nakon produžetaka, dobili su prvaka Stavangera a sa današnjim protivnicima su u gostima odigrali 2-2. Manglerud je igrao ovako:

Lilehammer-Manglerud 4-0
Manglerud-Rosenborg 3-3
Manglerud-Frisk 2-2
ManglerudLillehammer 3-6
Stjernen-Manglerud 2-2 (3-2 nakon produžetaka)
Stjernen-Manglerud 2-5

Najbitniji razlog igranja na Frisk je činjenica da je Manglerud jučer igrao prijateljsku sa Stjernenom - vjerujem da će im umor danas biti veliki problem. Na put putuju danas i to je također dodatni napor bez obzira što je Asker od Mangleruda udaljen svega 30-tak kilometara.



CSKA Moskva-Spartak Moskva 1(2,35) Expekt 4/10
Nakon slovačke eto još jedne "pogodi-pa-umri" lige. CSKA je pripremni dio obavio ovako:

CSKA-Amur Čabarovsk 1-1
Metalurg Liepaja-CSKA 3-5
CSKA-Kazan 4-3
Vitkovice-CSKA 4-3
Kosice-CSKA 3-1
CSKA-Poprad 5-4
CSKA-Dinamo Moskva 2-1
CSKA-Spartak Moskva 3-3
CSKA-Krila Sovetov 2-0

Nije lose, poraz od Vitkovica nije tragičan pošto su Vitkovice odlično odigrale pripreman dio. Kosice su mozda trebali dobiti i to je po meni jedini loš rezultat. Složili su solidnu ekipu i mada će teško ozbiljnije zaprijetiti najvećima već sljedeće sezone, ako ostanu na okupu, mogu i njima pomrsiti račune. Spartak Moskva mogao bi imati problema u obrani, usprkos tome što su doveli vrlo zvučno ime na gol - Dominika Hašeka ! No, njemu je već 45. godina (!!), već je jednom i završio karijeru (2008.god.) da bi se na godinu ipak vratio i odigrao sezonu u Pardubicama. Ne treba računati na starost pretjerano no da bi mu refleksi mogli biti malo sporiji, mogli bi. Na žalost, trenutno ne znam da li će on biti na golu ili netko drugi. Ionako dosta tanka obrana trenutno je bez 2 ozlijeđena igrača a i u napadu će faliti dva. Sve u svemu mislim da je CSKA blagi favorit a svima onima koji ne ulažu konstantne uloge savjetujem jedan osrednji ulog. Sretno!
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 22:57   #87
blagi kurac samo sam njih fulo
hajduk1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:01   #88
sam si si kriv! niko te ne tjera da igraš tuđe parove!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:06   #89
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
sam si si kriv! niko te ne tjera da igraš tuđe parove!
ma ovo sam tek sad vidio,odigro sam ja to puno ranije .. ne krivim ja covjeka nimalo .. stavio je analizu al jbg fulo je .. pa sam samo komenitro,ali nista lose .. i ja sam znao past sa svojim analizama
hajduk1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:12   #90
hokej je nepredvidiv sport!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 12:23   #91
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
hokej je nepredvidiv sport!
Ja kažem - sklizak.

Normalno je promašivati, pogotovo u hokeju. Ja službeno počinjem sutra, dosad sam igrao tek tu i tamo, vidjet ćemo kako će biti ove sezone.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 18:39   #92
Jucer katastrofa....sorry svima koji su me pratili....ajmo danas....

19:45 Ambri-Rapperswille 1(2,25) Bet365 5/10, "preko 5,5" (1,70) 6/10

Prošla sezona je bila neuspješna i za jedne i za druge no dok se za Ambri nije oćekivalo niti da će preživjeti u prvoj ligi gostima se prognoziralo i igranje u doigravanju. No, to se nije dogodilo, i jedni i drugi su igrali play out. U malobrojne pobjede koje je Ambri ostvario prošle sezone idu i dvije pobjede upravo protiv današnjih protivnika - no nećemo o tome, i jedni i drugi su se dosta ponovili i stara sezona nema previše veze s njima...pogotovo s Ambrijem. Ambri je prošle sezone imao najslabiji napad a da se ista priča ne bi ponovila ove sezone dovedeni su Martin Kariya (brat puno poznatijeg Paula Kariye) i Yannick Lehoux. U pripremama Ambri je bio i više nego solidan, Rapperswile malo bolji od prosjeka - dobili su Lugana, ruskog čerepoveca, VIllacha a ostalih 5-6 utakmica izgubili bilo u regularnom dijelu bilo u produzetku. E sad, ovo nije toliko oklada protiv Rappersvilea jer nisu loši - ovo je više oklada na Ambri koji je puno kompaktniji od onog prošle godine. Gosti bi vrlo lako mogli ostati zatečeni novim napadom domaćina - ako tome dodamo još i vjerojatno najluđe navijače u Švicarskoj, pobjeda je tu! Uzimam i "preko 5,5" golova.

19:45 Davos(-1,5) - Langnau 1(1,74) Bet365 6/10
Teško će gosti biti uzdignute glave nakon večerašnjeg meča. Od svog boravljenja u prvoj ligi Langnau (SCL Tigers) je SVAKE SEZOEN bio u play outu! Bio je pred 2-3 sezone tako reči već u doigravanju kada mu je u zadnji 3-4 kola Lugano preoteo nekih 7 bodova prednosti. Oni su tipičan primjer gubitnika, luzera, kako hoćete. Doma su nezgodni ali vani su u glavnom topovsko meso. E sad, Davos ima solidnih problema sa ozljedama no imaju oni dovoljno dugačku klupu da sve to nadoknade. U prilog gostima nede niti činjenica da im trener ima jako malo prvoligaškog iskustva, trenirao je u glavnom 2-ligaške klubove a to su dva različita svijeta. Pripremni dio Langnau je solidno odigrao, uzeo je skalp npr. i Dinamu Minsku, i Bernu, i Luganu, no to je sve bilo na samom početku priprema kada se takva iznenađenja i događaju najčešće i , ono najbitnije, sve te pobjede su izvojevali doma gdje su stvarno nezgodni. U glavnom, iskusni vuk Arno del Curto već 14 godina vodi Davosa i vjerujem da će domaćoj publici pokloniti uvjerljivu pobjedu, možda ne kao prošle godine kada su protiv istih protivnika u 8. kolu pobijedili sa 13-4 ali nekih 5-0 bi bilo skroz solidno.

19:45 Fribourg-Biel(+1,5) 2(1,72) Expekt 6/10 "više od 5,5" (1,80) William Hill 6/10
Kakvo je to prvo kolo bez iznenađenja? Eto nam novog "Munchena", za one koji me prate znaju o ćemu pričam. Dakle, tooootalno krivo postavljen koeficijent. Totalno! Biel je pripremnu sezonu odigrao maestralno dok je Fribourg manje više samo nizao poraze uz pojedine bljeskove. Vrlo bitan Aubin im je van stroja i neće biti na raspolaganju sve do 10. mjeseca. Fribourg je jači ali trenutno su dosta neposloženi i malo toga im funkcionira u igri. Biel tipičan mali klub, skromnog kadra ali dobro posložen, osovina Fata-Bordeleau-Spylo funkcionira odlično, a šečer na kraju: na vratima Fribourga će biti Damiano Ciaccio, 21-godišnjak koji je sve skupa nastupio u šest utakmica prve lige, zadnji puta u sezoni 2007/08. Da da, uzimam i "više od 5,5" !

Iserlohn-Ingolstadt "više 5,5" (1,70) William Hill, Interwetten... 7/10
Iserlohn uzimam "više golova" po "defaultu". Kliži i pucaj, to je njihova logika. Nema prevelike mudrosti, protivnik idealan za prihvatiti takav stil.

Olimpija-Vienna "više 5,5" (1,50) svugdje 7/10
Vienna bez prvog golmana, zadnja prijateljska prije neki dan završila 4-7....
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 23:47   #93
10.09.2010. Olimpija-Vienna "više 5,5" (1,50) svugdje 7/10 5-3
10.09.2010. Iserlohn-Ingolstadt "više 5,5" (1,70) William Hill7/10 6-2
10.09.2010. Fribourg-Biel(+1,5) 2(1,72) Expekt 6/10 5-7
10.09.2010. Fribourg-Biel(+1,5) "više od 5,5" (1,80) William Hill 6/10 5-7
10.09.2010. Davos(-1,5) - Langnau 1(1,74) Bet365 6/10 3-0
10.09.2010. Ambri-Rapperswille "preko 5,5" (1,70) 6/10 5-5

10.09.2010. Ambri-Rapperswille 1(2,25) Bet365 5/10 5-5
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 23:49   #94
Quote:
Hockey Genioius kaže: Pogledaj post
10.09.2010. Olimpija-Vienna "više 5,5" (1,50) svugdje 7/10 5-3
10.09.2010. Iserlohn-Ingolstadt "više 5,5" (1,70) William Hill7/10 6-2
10.09.2010. Fribourg-Biel(+1,5) 2(1,72) Expekt 6/10 5-7
10.09.2010. Fribourg-Biel(+1,5) "više od 5,5" (1,80) William Hill 6/10 5-7
10.09.2010. Davos(-1,5) - Langnau 1(1,74) Bet365 6/10 3-0
10.09.2010. Ambri-Rapperswille "preko 5,5" (1,70) 6/10 5-5

10.09.2010. Ambri-Rapperswille 1(2,25) Bet365 5/10 5-5
Bravo HG !
ivan-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 10:53   #95
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Ja službeno počinjem sutra
Ili preksutra, to jest danas. Ispričavam se, bio sam zauzet drugim stvarima.

Moram još pregledati sastave i vidjeti što pišu na internetu, ali ovako na prvu - ne dajem mnogo izgleda Jesenicama protiv Villacha (dvica je 2,1), a bogme ni Ingolstadtu protiv Berlinaca (opet 2,1).

Neću se kladiti protiv Medveščaka, a ostalo mi izgleda ili čupavo ili s premalim koeficijentom.

Hockey, što veliš na to?
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 11:43   #96
ajmo hockey postavi


ja sam danas mislio

Omsk
Ufa
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 15:34   #97
17:00 Poprad-Žilina "manje od 5,5" (2,0) 5/10 Pinnacle ... x2(1,90) 5/10 Expekt
Mada su na pred-predzadnjem mjestu usudio bih se reči da je Poprad trenutno skroz ugodno iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva: u prvom kolu su izgubili tek nakon produžetaka od trenutno vodećeg Martina, u drugom su isto tako izgubili nakon produžetaka od aktualnih prvaka Kosica a u zadnjem kolu su na gostovanju izgubili sa 1-0 u regularnom dijelu od Trencina, mada su u biti dominirali na ledu. U domaćoj utakmici protiv Kosica bilo je dosta problema sa ledom, non stop je bila neka magla i zbog toga je utakmica u par navrata bila i prekidana. U takvim poluregularnim uvjetima utakmica je završila 0-0, evo glavnih detalja iz utakmice:

(VIDEO NA BLOGU)

Od Trenčina su izgubili sa 1-0 i taj rezultat mi je možda najinteresantniji jer se Trenčin u toj utakmici morao vaditi za sramotan 8-2 poraz od Martina iz pretprošlog kola. Poprad je bio bolji, obrana odlična no napad presterilan i tu utakmicu su izgubili sa 1-0 u regularnom dijelu, evo najbitnijih detalja (Poprad u svjetlim dresovima):

(VIDEO NA BLOGU)

Žilina nakon poćetne iznenađujuće pobjede nad Banskom Bistricom sljedeće dvije utakmice izgubila ali muški: 1-5 doma od Slovana i 6-0 u gostima kod Košica. No, sve osim uvjerljivih poraza od ta dva tima bilo bi i iznenađenje, pogotovo od Kosica koje su pod hitno trebale bodove nakon neuvjerljivog starta u prvenstvu. Danas bi Poprad lako mogao postati "public bet", koeficijent već u padu, a zna se kako takve oklade završavaju. Poprad sada prvu utakmicu igra kao favorit i imat će velikih problema da tu ulogu i opravda, po meni koeficijent nerealno postavljen. Zato ću iskoristiti sterilne napade i jednih i drugih, mali NHL-ovski Popradov led kojeg ni domaći igrači ne vole baš te skroz solidnu obranu Poprada. Isto tako, idem kontra većine i uzimam goste u dvoznaku!

19:00 Rogle-Boras 1(1,55) Expekt 7/10
Malmo, Leksand, Rogle i Orebro trebali bi biti glavni favoriti za povratak u prvu ligu. No, svi su se timovi u odnosu na prošlu sezonu jako izmijenili i u glavnom nije zahvalno baviti se takvim dugoročnim prognozama. I, dok ću Malmo-a danas preskočiti, mislim da bi Rogle trebao biti, našim riječnikom rečeno, "zicer". Igram prije svega jer me Rogle dosta impresioniralo svojom švicarskom turnejom gdje su redom padali i Fribourg, i Langnau, i, posebno bolno za sve nas, Servette. Rogle je ispao iz prve lige dok je Boras prošlu sezonu završio na devetom mjestu a po prognozama slična ga sudbina oćekuje i ove sezone. Trener iako zadovoljan pripremnim dijelom priznaje kako nisu još 100% spremni - što nije ništa čudno za poćetak sezone no protiv Roglea mislim da takvi nemaju puno šanse.
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:43   #98
18:00 Pisek-Trebic 1(2,20) Unibet, Expekt... 4/10
Trebic je u odnosu na prošlu sezonu dosta oslabljen, pogotovo u napadu odlaskom Buriana,Nahodila i Obdržaleka. Trojica napadača otišli su u C.Budejovice, Pardubice i Plzen mada na stranicama Trebica i dalje stoji kao da su to njihovi igraci - u biti su na posudbi u tim klubovima no za nasu pricu je to nebitno, bitno je da nece igrati za Trebic. Trebic je pripremni dio sezone odigrao katastrofalno, od 11 utakmica je pobijedio samo u dvije, jednu su izgubili nakon produžetaka a sve ostale u regularnom dijelu. Pisek puno bolji,od devet pripremnih utakmica dobili su ih 5 (1 nakon produžetka) a ohrabruje podatak da su doma izgubili samo jednu utakmicu i to onu prvu protiv Ceskih Budejovica iz prve lige. Pisek je pridošlica iz treče lige no iskusniji veterani ga se sjećaju dok je i prije nastupao u ovoj drugoj ligi - u glavnom, odlična oklada na uvijek profitabilne novajlije u ligama!

19:00 AIK-Linkoping 2(2,20) Pinnacle 4/10
AIK je povratnik u prvu ligu nakon poduljeg niza godine i mada ne volim igrati protiv novajlija u prvim kolima ovog puta hoću i to iz razloga što je AIK imao ogromnih problema s povrijeđenim igračima u toku pripremne sezone. Većina ih je sada zdrava no veliko je pitanje koliko su spremni za prave okršaje i koliko je ekipa uopće uigrana. Linkoping ni malo uvjerljiv u pripremim utakmicama pa za sve one koji ne igraju konstantne uloge savjetujem manji srednji ulog!

17:30 Jihlava-Beroun 1(1,65) Supersport, online... 5/10

Ovaj par sam najteža srca odigrao jer je koeficijent daleko ispod isplativosti u hokeju. Ipak, riskirat ću iz jednostavnog razloga što je u Berounu popriličan nered što se igrača tiče a razlog tome je što Berounovi partner timovi, Kladno i Sparta iz prve lige, imaju velike ambicije za ovu sezonu pa se do zadnjeg trena nije znalo koga će prvoligaška dvojka uzeti sebi a koga ostaviti u Berounu. Rezultat toga je poveca neuigranost ekipe i loši rezultati pripremne sezone - no, ni Jihlava ne blista ali ohrabruje da su doma u glavnom bili dosta nezgodni. Nadam se da će tako biti i danas!
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 17:16   #99
17:30 Kalpa-JYP 2(2,55) Centrebet 4/10
Kalpa je podosta oslabljena u odnosu na prošlu sezonu i prognoze govore da će im ova sezona biti manje više priprema za sljedeću sezonu. U prilog tome ide i podatak da je dosta ako ne i velika većina igrača koji su dospjeli u prvi tim, a ima ih podosta i iz vlastite škole, dakle govorimo o mlađem uzrastu, potpisala ugovor na 2 godine. JYP manje više nepromijenjen u odnosu na prošlu sezonu i jedan je od favorita za naslov prvaka. Razlog zašto mi je ovako dugo trebalo da se odlućim na tip je što ne znam da li će za JYP braniti prvi ili drugi golman pošto će četiri igrača JYP-a ovaj vikend igrati za njihov partnerski tim iz 2. lige D-Team - a također nisam uspio doznati o kojoj se četvorici radi. Ipak, koeficijent je predobar da se ispusti pa ću ukalkulirati rizik ovih nepoznanica i za one koji ne igraju konstantni ulog savjetujem opet jedan manji srednji ulog, 4/10 a nije loša ideja ni pokriti X - mada ja neću.

19:00 Skelleftea-Farjestad 2(2,80) Pinnacle 4/10

E pa sta je previse-previse je. Skeleftea je prošle sezone pomalo neoćekivano završila na 4. mjestu nakon regularnog dijela no ove godine će im biti teško ponoviti takav podvig. Najbitnija stvar za današnju utakmicu je motivacija gostiju - sigurno će htjeti osvetiti se za izbacivanje iz play off vec u četvrtfinalu iz kojeg ih je izbacila upravo Skelleftea. Skelleftea ima dva odlična golmana pa je lako moguće da će i golova biti malo no po ovakvom koeficijentu Farjestad, koji je i jači u odnosu na prošlu sezonu, se jednostavno mora uzeti. U lokalu (Supersportu) je 2,45 i ispod tog koeficijenta ovu utakmicu ne bi dirao.
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 17:21   #100
Na čega treba obraćati pažnju u hokeju? Što je onako bitno?
Hudini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.