Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2003., 17:41   #1
najpoznatiji nogometni potezi

ali ne mislim na zabijanje golova ili asistencije,obrane i slično,mislim na proslave pogodaka i poteze koji nemaju veze s nogometnom igrom.

evo mojih nekoliko:
-šmrkanje korner linije robbiea fowlera nakon gola evertonu(to je napravio jer je prije te tekme trener evertona izjavio kako liverpool nema šanse i da od narkomana fowlera ne očekuje da presudi njegovom klubu.naravno,tekmu je dobio liverpool)
-kung fu cantona protiv crystal palacea.i naravno,njegova konferencija za tisak u kojem se spominju ribe i galebovi
-sviranje frule paula gascoignea nakon gola koji je zabio za glasgow rangerse protiv celtica
-bebetovo ljuljanje bebe nakon gola na svjetskom prvenstvu
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 17:56   #2
Ha ha...dobar si!
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 20.06.2003., 18:33   #3
Najgluplje proslave imaju igrači iz Primere: telefoniranje kopačkom, nazdravljanje..., a Laziovi mi idu jako na kua s onim plesom kečapom!
Fowler je pošmrkavši liniju i popušio oveću kaznu. Al isplatilo se...
A Ivkovićeva oklada da će Maradoni skinut penal na SP Italia 90??
bluntman is offline  
Old 20.06.2003., 18:36   #4
Ja mislim da cu ja pocet gledat nogomet ako je tako veselo kako vi kazete.
Jebo, nisam ni znala sto propustam.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 20.06.2003., 18:44   #5
snif,snif
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 18:47   #6
japanska buba,a-ca!
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 18:48   #7
ninanana
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 18:52   #8
nisam našao kad gazza svira flautu,ali ima ova vokalna izvedba
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 18:55   #9
Ahaha...a tu sliku znam, kad mu je Vinnie Jones zgrabio jaja.
Joooj, ja cu se ubit,pa nogomet je super.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 20.06.2003., 19:03   #10
a ima i ona fora kad se igrač drugome unese u facu nakon faula pa ovaj drugi začepi nos ili mahne rukom ko da tjera vonj.

a ko se sjeća kaj se dogodilo nekoliko sekundi nakon ovoga ?
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 19:06   #11
Ja ne znam, ajd daj reci nam.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 20.06.2003., 19:09   #12
Re: najpoznatiji nogometni potezi

Quote:
Drums In The Deep kaže:
ali ne mislim na zabijanje golova ili asistencije,obrane i slično,mislim na proslave pogodaka i poteze koji nemaju veze s nogometnom igrom.

evo mojih nekoliko:
-šmrkanje korner linije robbiea fowlera nakon gola evertonu(to je napravio jer je prije te tekme trener evertona izjavio kako liverpool nema šanse i da od narkomana fowlera ne očekuje da presudi njegovom klubu.naravno,tekmu je dobio liverpool)
...i jos nesh sto se tice njega,namjerno promasivanje jedanaesterca koji je bio krivo dosudjen ...eeeeh moj omiljeni Liverpool koji ima fair-play igrace ..."You never walk alone"

-najludju frizuru mi je imao Kolumbijac Carlos Valderrama,a najupecatljivija mi je obrana nogom Camposa (on i njegove kricave boje)
Bak is offline  
Old 20.06.2003., 19:09   #13
Quote:
Kiki kaže:
Ja ne znam, ajd daj reci nam.
rijkaard(na slici lijevo,narandžasti dres) je probao kakvog je okusa njemačka slina.
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 20.06.2003., 19:21   #14
Na kojoj je utakmici Maradona,onako drogiran,se unio u kameru?
Poslije toga su ga i poceli i proganjati zbog droge.
Mozda je to ova slika

A dobar i glup potez je bio od starog Partizanovog golmana Petra Borote.Obranio je penal,i onda se s loptom u rukama usetao u gol po svoju kapu.Sudac je svirao gol.
Jeremijajooj is offline  
Old 20.06.2003., 19:28   #15
Quote:
Jeremijajooj kaže:
A dobar i glup potez je bio od starog Partizanovog golmana Petra Borote.Obranio je penal,i onda se s loptom u rukama usetao u gol po svoju kapu.Sudac je svirao gol.

A možda zbog toga golmani više ne nose kape?
bluntman is offline  
Old 20.06.2003., 23:28   #16
Re: najpoznatiji nogometni potezi

Quote:
Drums In The Deep kaže:
-šmrkanje korner linije robbiea fowlera nakon gola evertonu(to je napravio jer je prije te tekme trener evertona izjavio kako liverpool nema šanse i da od narkomana fowlera ne očekuje da presudi njegovom klubu.naravno,tekmu je dobio liverpool)

Apsolutno nenadjebivo. Smijao sam se pet dana.
Urpanus is offline  
Old 20.06.2003., 23:32   #17
Btw , jedan lokalni. Još u bivšoj državi , golman NK Iskre (došao nakon Ladićevog odlaska) mrtav pijan se dere - Moja , Moja! - lopta se jedva kotrlja po zemlji , on ide prema njoj saplete se , pada , lopta mu prolazi kroz noge i jedva se prevali preko gol crte , a on onako sa zemlje - E je`bga.


A sjetio sam se i još jednog. Scena kada dva igrača Kameruna , mislim na SP ili OI trče prema lopti , sudare se i svaki pada na svoju stranu dok protivnički igrač mirno uzima loptu.
Urpanus is offline  
Old 20.06.2003., 23:43   #18
Ma najbolji je fol sto je Romario (mislim) prodao na jednoj utakmici kad je u punom trku sjurio se ka aut liniji a za njim dvojica protivnickih igraca... on je stao metar od linije, kao da nema inercije, a ova dvojica su zavrsila u reklamama.

Nisam siguran da li je to Romario.
Vanjushka is offline  
Old 21.06.2003., 14:45   #19
Legendarni izljevi muške ljubavi – kad se igrači Atletica Esnaider i Kiko Narvaez zažvale u usta kad jedan od njih da gol…. Ili kad se jedan igrač (ne sjećam se baš koji) “poigra” sa family jewels gorespomenutog Valderrame.
Od onih “nogometnijih”…
- legendaran štos koji su izveli nekadašnji igrači Hajduka I.Šurjak i J.Jerković. Jedan od njih izvodi penal i umjesto da puca doda loptu ovome drugome. Golmanu ništa nije jasno, gleda prema sucu, a Jerković se ušeta u gol s loptom. Neobičan gol, ali skroz regularan.
- kad je sadašnji vratar Energie Cotbus Piplica branio za Segestu u HNL: protivnički igrač izlazi sam na njega, nigdje nikoga uokolo, Piplica izlazi prema njemu i iz čistog mira napravi kolut unaprijed. Čovjek se skroz zbunio, pucao očajno…
bogeyman is offline  
Old 22.06.2003., 00:55   #20
-Dvojica antiglobalista ulijecu tijekom utakmice Barcelona-Real pred 110 tisuca ljudi i vezu se lisicama za stative gola.
-Realovi navijaci na utakmici Lige Prvaka 10 minuta prije pocetka slucajno strgali gol i utakmica odgodjena dok se ne stavi novi. Nazalost po gledatelje "najveci klub na svijetu" nema na stadionu rezervni gol vec ga nabavljaju iz svog trening-kampa. Utakmica umjesto u 20:45 pocinje oko 22:50, a i dan danas ovi iz Dortmunda tvrde da novi gol nije bio ispravan.
-Neka utakmica brazilskog prvenstva, napadac ide sam na golmana, iza gola fizioterapeut sredjuje jednog igraca. Fizioterapeut ulijece u teren i skida loptu sa gol linije. Opci kaos.
-Na SP 1994. sudac na utakmici Argentina-Nigerija pobrkao dvojicu crnaca i krivom dao zuti karton. Kasnije pravi krivac dobiva drugi, ali prvi zuti za koji treba biti iskljucen.
-David Seaman prima gol sa centra u zadnjoj minuti produzetaka finala Kupa Kupova Arsenal-Zaragoza. Ajme bruke....
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.