Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 01:17   #1
Pjesme na engleskom jeziku

1. se ispričavam na ne primjerenom naslovu, ali morao sam nekako pridobiti pozornost

Već neko vrijeme pišem pjesme, ali na engleskom jeziku, dobio sam stvarno dobre kritike, i savjete da ih uglazbim ili prijavim na neki natječaj... Za ovo prvo, već imam neke ideje, i to je sada skoro pa totalno ne bitno... Pišem vam ovo zbog spomenutih natječaja. Stvar je u tome, da iako u ovo vrijeme nema baš aktivnih natječaja za poeziju, nisam uspio naiči na niti jedan da se u obzir uzimaju pjesme koje su na stranom jeziku, što je i naravno razumno, ako uzmemo u obzir da živimo u Hrvatskoj ...

Pa vas pitam, imate li ikakvih "ideja"? Prijedloga? Ili da li slučajno znat ekakve natječaje na kojem se mogu prijavljivati pjesme na engleskom jeziku?

Hvala puno
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 20:18   #2
A zašto ne postaviš koju od tih pjesama ovdje? Ako su kritike tako dobre...
Sraetrevlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 21:20   #3
Nebitno...neka su i loše... Ja sam poprilično zadovoljan s nekim radovima, ne raumijem zašto si to sada izvukao?
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:55   #4
Zato jer me zanima.
Sraetrevlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:11   #5
objavi ovdje pa ćemo procijenit
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 02:12   #6
Pa gle... jednostavno ne želim. Ali to nije niti bila namjera otvaranje teme, da sam htio "objaviti"...išao bih u "mali literatni kutić"
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 01:15   #7
ništa?
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.