Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2014., 22:52   #661
joj gledam ovu seriju iako sam rekao da necu vise, ali...
strasno je koliko je to glupo hahahha
mozda mi je i najjaci vrisak one crvene kad je barbika pala u rupu. jbt znaju se manje od 2 (DVA) tjedna, a ona vrisnula i pala u sok koda su u braku 50 godina, ne znam jel za smijat se ili plakat. a ove ostale gluparije ne moram ni spominjat, al neka gleda se. sve mi je u rangu revolutiona. samo da jos dodam da je onaj mali ipak najiritntniji lik, stalno nesto cmolji, iscudava se, a kad se sjetim prve sezone, mislim da je svrsio u gace svaki put kad je barbija vidio
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 08:35   #662
Serija je dobra samo ima puno nelogičnosti i gluposti koje su stavili. Portal je jedna od većih gluposti kao i to da vani nitko ne govori ništa od kupoli.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:48   #663
Quote:
davidovski_4 kaže: Pogledaj post
sve mi je u rangu revolutiona.
Uh, Revolution sam gledao uz kućanstke poslove, sve me iritiralo, a ovo mi onako bude i zabavno, nije prepametno ali nešto se dešava s tom misterijom

Btw, jesu oni nama hintnuli da je ovaj grob zapravo ulaz u kupolu? Lijevo je slika koju vidimo kad Sam i seka razgovaraju, a desno grob na Barbie imanju s rukom

Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:34   #664
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Nije Lyle samo tako prosvikao...i Samu se tresla ruka. Pretpostavljam da skok i izlazak imaji neke posljedice. Vidjet cemo kako ce Barbie proci

Ja to zadnje prvo nisam ni skuzila sto je...
dobro si ovo primjetio, nije samo baciš se i vani si, očito riskiraš posljedice na sebi to će se pkazati uskoro
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:50   #665
Uvijek se nasmijem kad vidim kako se Microsoft reklamira u ovoj seriji
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 04:04   #666
Čak jedna solidna epizoda.
Iako je sve ovo s jamom bilo predvidljivo, a kad je spomenul da ga vuće prema dolje nestale su sve dvojbe.
Čak jedva čekam nastavak (da se razmemo, i dalje je serija živi blooper , al drži ju ta misterija, ko što je spomenuto).

Dok "Revolution" stvarno nisam mogel dovršiti.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 21:47   #667
Upravo to...zato i gledam ovu seriju...ali i dalje bi ju svrstao u kos sa Revolutionom
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 03:24   #668
Cijelo vrijeme sam mislila da je Barbie uvučen u malu kupolu, a kad tamo, stvarno je vani. Ne znam, zanima me sljedeća epizoda, ali serija je svejedno prilično loša
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:31   #669
Nitko nije gledao novu epizodu? Ja sam se iznenadio kada se prolaz zatvorio a ostali bez jaja.
Baš zeznuto.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:53   #670
Ufff da. Kako li će sad izaći. A naravno da još neće tako lako van, mada sam želio izađu, too good to good to be true. Sigurno će ići i treća sezona, šta bi ona bez slavne kupole iz naslova.

Znao sam da bacanje jajeta neće niš dobrog donijet, stvarno me zanima pravi misterij o njemu.

Mada, serija je i dalje zanimljiva, misteriozna... Ali kako ne mogu podnijet Jima. Da se barem on bacio, misleći da je ondje još uvijek jama, u one šiljke.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:04   #671
Ja već zadnjih 7-8 epizoda gledam na FFW jer su mi svi tako iritantni, a opet ne mogu ih odjebat za sva vremena. Bar su se groznog Phila riješili. Al najveći vrh bi sad bio da ih CBS otkaže, da ne bude treće sezone, pa ni ne izađu iz te kupole na kraju druge.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:14   #672
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja već zadnjih 7-8 epizoda gledam na FFW jer su mi svi tako iritantni, a opet ne mogu ih odjebat za sva vremena. Bar su se groznog Phila riješili. Al najveći vrh bi sad bio da ih CBS otkaže, da ne bude treće sezone, pa ni ne izađu iz te kupole na kraju druge.
A valjda neće tako završiti, hope not.

BTW @Jay, glumica koja glumi tebi omraženu Rebeccu '89. je godište. I ja sam ostao iznenađen kad vidjeh kad je rođena, pomislih da je otprilike isto godište kao Rachelle Lefevre (Julia) ili nešto mlađa, a ona čak 10 godina mlađa. Izgleda starije.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:45   #673
Ja samo čekam da se jaje opet pojavi negdje unutra

Zanemarivši neku veću logiku, meni zanimljivo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 02:27   #674
Sad kad lyde ispliva sa jajom iz jezera

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:37   #675
Od ove jeseni i na HRT-u.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:03   #676
kakva divna zahvala svim platisama pretplate
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:48   #677
Pod kupolom / Under the Dome

Na ekrane HTV-a stiže i nova hit serija Pod kupolom snimljena prema istoimenom bestseleru Stephena Kinga.




Priča je to o stanovnicima gradića koji se suočavaju s natprirodnim i neobjašnjivim događajem, ogromnom prozirnom kupolom koja ih odvaja od ostatka svijeta. Nesvakidašnji događaj uzbuđuje duhove stanovnika Chester’s Milla, na vidjelo izlaze njihove tajne, no sve zajedno zaokuplja ih samo jedno - što je ustvari zagonetna kupola i kako izaći iz nje. Od tajanstvenog stranca koji skriva mračnu tajnu, političara željnih moći koji iskorištavaju katastrofu za vlastiti probitak, do ljubavnika i slučajnih namjernika koji su se našli u krivo vrijeme na krivom mjestu, serija otkriva kako se svi oni nose s pojavama koje nadilaze njihove moći.

Seriju Pod kupolom krasi atmosfera napetosti i iščekivanja, jer svaki novi dan zatočenim stanovnicima donosi nove brige, a izlaz iz zatočeništva nikako se ne nazire. Atraktivnosti serije svakako pridonosi i to što su među izvršnim producentima zvučna imena poput Stevena Spielberga i Stephena Kinga.

http://hrtprikazuje.hrt.hr/premijern...oj-shemi-hrt-a

Od jeseni na HRT-u.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:51   #678
Gledah na slovenskom PLANET TV-u, bacit ću pogled i ovdje.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:43   #679
Ovo bi se moglo gledati
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:22   #680
Uh, nakon Homelanda, Brona i sličnih serija staviti ovo. Pa to čovjek može šok doživjet. Ne možeš nakon kvalitetnog vina podvalit ekipi ribara
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.