Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 13:37   #8141
Rekli su da vjerovatno 6. nije zadnja
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:41   #8142
Ma zar ce otezat s tim jebenim love triangle pizdarijama 85 sezona?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 23:46   #8143
Quote:
sapunicarka kaže: Pogledaj post

sad snimaju šestu je li? je li se išta zna hoće li to biti zadnja? ili će gledati po gledanosti ko uvijek
nemoj, stvarno, nemoj!

stala si s razlogom (valjda?!) i ostani kod toga, tad je još kako tako to funkcioniralo, sve nakon treće je pretakanje iz šupljeg u prazno
istina, bilo je dobrih "ideja" i da se to drugačije iskoristilo još je i nešto moglo ispasti, al nije
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:29   #8144
Quote:
ShampoO kaže: Pogledaj post
Rekli su da vjerovatno 6. nije zadnja
O Bože
Meni je već sve do sad too much.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:14   #8145
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Više bi mi u njegovom stilu bilo: I'll find a way back to you. I promise. Or I'll find a way to bring you to me. " :l ol:
Boldano bi bilo zanimljivo za gledat

Quote:
ShampoO kaže: Pogledaj post
Ta crossover epizoda bi mogla biti jedina stvar koja ce valjat ove sezone
I agree!

Quote:
sapunicarka kaže: Pogledaj post
sad snimaju šestu je li? je li se išta zna hoće li to biti zadnja? ili će gledati po gledanosti ko uvijek
Je, snimaju! Daj Bože da im bude zadnja, samo sumnjam u to..bude Plec to rastegla na 398657768 sezona

Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
O Bože:rolle yes:
Meni je već sve do sad too much.
+1
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 03:34   #8146
na DOMA tv stalno repriziraju... tako su dobre stare
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:07   #8147
Raspad sistema, o daa :klap::klap:

http://moviepilot.com/posts/2014/09/...manual#!bRCejq
kreativni nered is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:14   #8148
Elena iritantnija nego ikad...

https://www.youtube.com/watch?v=tdF6N5vMGzI

Tako da...
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:21   #8149
Da, baš me trailer ponukao na to da stavim link. I još je to tako neiskreno rekla onako pravo nategnuto glumački. Ništa u tom glasu više nema. Loše. Samo da se Ian ne vrati. Za to držim fige do neba
kreativni nered is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 00:00   #8150
jesus drama na setu
ko je opće ta Nikki koja joj je ukrala momka? XD

nek lijepo obznane da je 6. sezona posljednja i gotovo
ionako je vrijeme već, makar prije bi da Supernatural zavrsi ove sezone
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 00:34   #8151
Super, možda Nikki zamijeni Ninu i u seriji Nema ništa od toga da Nina odlazi i to radi Iana i nj. nove cice, glupost.


noah, Nikki je Ninina prijateljica (bivša sad već je l' ) . Ian, Nina ,Nikki i njen bivši muž su stalno izlazili skupa ,družili se itd.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 01:53   #8152
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
noah, Nikki je Ninina prijateljica (bivša sad već je l' ) . Ian, Nina ,Nikki i njen bivši muž su stalno izlazili skupa ,družili se itd.
dok ova nije skuzila da je voće u tuđem vrtu slađe, jel?

guglao sam je, i vidim da je to ona plava iz twilighta, grozna mi je bila u tom filmu, a i nije nista posebno fizicki, Nina mi je bolji komad
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 13:25   #8153
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
guglao sam je, i vidim da je to ona plava iz twilighta, grozna mi je bila u tom filmu, a i nije nista posebno fizicki, Nina mi je bolji komad
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 15:13   #8154
Quote:
human torch kaže: Pogledaj post
Elena iritantnija nego ikad...

https://www.youtube.com/watch?v=tdF6N5vMGzI
Ona će sad kao biti bad girl? Daj molim te.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:25   #8155
Meni baš drago što su Ian i Nikki skupa...Nina je ionak predjetinjasta bila, sad nek izlazi sa onim svojim D(e)rekovima i ostalim plavušama ..ionak neće nać boljeg od Iana!

Ugl., prvi promo mi je bzvz, drugi onak..al se nadam da će to bit zadnja sezona!

Ian se vraća u seriju, potvrđeno je, ne u flashbackovima niti kao duh ili prikaze, već kao i prije, Damon...isto kao i Kat, samo za nju nije potvrđeno već je samo rečeno...tak da je ona upitna! A ova glupost da Nina napušta TVD...hmm, pa nek ode, ionak mi je dosadna i ona i njen lik tak da može otić, nije da će mi falit!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 17:06   #8156
To samo potvrdjuje da se producenti nikad ne drze onoga kaj vele
Da mi kazu da u HR i dalje pada kisa, nebi im ni to vjerovo.

Al ne kuzim kog vraga se opet Damon ima vracat. On i Bon Bon su isparili... Opet ce napravit neku ubernatural voodoo shit da ih vrate s mjesta bogu iza nogu.

Btw jedna od vas cura s teme je trudna?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:11   #8157
Pa Damon im jedini drži seriju, ak ćemo realno ..pa ak su napravili woodoo sranje da vrate Alarica i ostale nek naprave onda još gluposti da vrate Damona...ne vidim problem u tome!

Da, ja sam, i?
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:22   #8158
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Pa Damon im jedini drži seriju, ak ćemo realno ..pa ak su napravili woodoo sranje da vrate Alarica i ostale nek naprave onda još gluposti da vrate Damona...ne vidim problem u tome!
Pa sto mislis zasto su vratili Ricka

S obzirom sta su sve napravili ove zadnje dvije sezone sto se mene tice mogu i Elvisa vratit
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:23   #8159
There there...
Da, ali Alaric je bio na Other side, a ovi dvoje nisu ni tam nego u nekoj desetoj pripizdini.

Zbilja? Pitam, jer vidim da se zeljno iscekuje veljaca.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:54   #8160
Quote:
ShampoO kaže: Pogledaj post
S obzirom sta su sve napravili ove zadnje dvije sezone sto se mene tice mogu i Elvisa vratit
I agree!

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Da, ali Alaric je bio na Other side, a ovi dvoje nisu ni tam nego u nekoj desetoj pripizdini.

Zbilja? :mis li: Pitam, jer vidim da se zeljno iscekuje veljaca.
Ne, nego su i njih dvoje bili na tzv. The Other Side, samo smo mi pretpostavili da su iza sedam brda, iza sedam mora i iza sedam dolina...al ugl., i da su iza sedam brda, iza sedam mora i iza sedam dolina, whatever, sam nek ih vrate!

Yup! U veljači mi termin! Jel to neki problem?!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.