Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 16:15   #1121
vama bi bilo bolje da potrazite psihološku pomoc umjesto da tu razmijenjujete recepte lol,citam neke od postova i ne mogu se oteti dojmu da ste apsolutno psihički otišli neki prisutni.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:02   #1122
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
vama bi bilo bolje da potrazite psihološku pomoc umjesto da tu razmijenjujete recepte lol,citam neke od postova i ne mogu se oteti dojmu da ste apsolutno psihički otišli neki prisutni.
ajde ne seri, kladim se da ti gubis kosu da bi plaka po cijeli dan
abc7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:34   #1123
lol,zasto bi plako mozda ne gubim sad kosu ali sudeci po familiji ja cu također biti celav i sta sad meni to ne smeta,zapravo ne znam ne razmisljam o tome imam vaznijih stvari i problema o kojima trebam razmisljati,ok uredu je ako neko primjeti da gubi kosu u 20tim i zeli je sacuvati sto duze ali da ga to kao mog frenda po cijele dane progoni,da je stalno na ogledalu,stalno gleda kosu onda je to vec psiholoski problem i takve osobe bi se trebale obratiti psihologu,daj se malo urazumite ljudi.Dao bog da mi gubitak kose bude jedini zdravstveni problem ako se to uopce tako i moze nazvati.Ne znam sta ste toliko opsjednuti glupostima
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:25   #1124
pa ajde super,ukoliko tako smatras,ovdje takvih nema koji si lupaju glavu i non stop trce na ogledalo,tako da slobodno nas mozes postediti takvih komentara!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:44   #1125
E imam pitanje! Ovaj BEPANTHEN s ove stranice https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=822 je isto kak i BEPANTHOL??
Pital sam u ljekarni i rekla je da je bepanthol isto kak i pantexol, da ima iste sastojke. Mogu znaci to isto koristiti? I jos nekaj, kupil sam losion, to se moze na vlasiste stavljati? Jer je kak mlijeko za suncanje, a ja sam mislil da bude vodeno bolje. Hvala!
Matijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 19:07   #1126
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
@edwood
ti imas neki problem,ili???

a hvala ti ivan182
evo malo sam potrazio po britanskom amazonu koji sam ti preporucio i mislim da nećeš preko njega uspjet narucit jer to sve dolazi preko onog američkog amazona,tako da odi na ebay (americki ili britanski svejedno) jer sam tamo vidio da salju worldwide tako da tamo ne bi trebao imat problema,mozda ce ti ispast nesto skuplje nego na amazonu,al nista pretjerano.
za narucivanje preko ebay-a ce ti trebat paypal,a ako ti se neda zajebavat s otvaranjem racuna mozes narucit preko direktno sa kreditnom karticom na ovim stranicama: http://www.onlyhairloss.com/men/minoxidil/

http://www.salonweb.com/minoxidil/kirkland5.htm

moram priznat da sam progrijesio s ovim amazonom jer nisam provjerio dal se moze slat u nase krajeve,ali preko ebay-a se moze tako da ne bi trebali imat problema...
ivan182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:24   #1127
Evo malo dobrih vjesti:
http://www.histogeninc.com/aboutus/news_events.htm#23
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 23:19   #1128
Svaka čast na ovome!
toco9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 08:53   #1129
Gledaj to sa vedrije strane:
1.Ne moraš trošit novce na šišanje
2.Aerodinamika zajamčena
3.Nikad nisi rasčupan
4.Za pranje ti je dovoljan i običan sapun za ruke
5.Kad pokisneš dovoljna ti je papirnata maramica da se osusiš
Ima toga još puno
Darko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 13:37   #1130
sta ovo stvarno tako dobro djeluje??? nisam procitao cijeli clanak pa me zanima da li se navodi gdje koliko kosta i kada ce biti odprilike u prodaji???
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:29   #1131
Evo ja sam upravo danas naručio Kirkland Minoxidil 5% (6 Months) preko američkog ebaya. (Čini mi se da je na ebay-u i najjeftiniji.)

Skupa s poštarinom platio sam $ 38,20, a sa pay pal računa mi je skinulo 201,80 HRK.

Plaćanje Paypalom je iznenađujuće jednostavno, trebalo mi je otprilike pola sata kako bi se uspješno prijavio i izvršio transakciju, a uz to, još je i najsigurniji oblik plaćanja.
dr_dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:32   #1132
Quote:
Matijac kaže: Pogledaj post
E imam pitanje! Ovaj BEPANTHEN s ove stranice https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=822 je isto kak i BEPANTHOL??
Pital sam u ljekarni i rekla je da je bepanthol isto kak i pantexol, da ima iste sastojke. Mogu znaci to isto koristiti? I jos nekaj, kupil sam losion, to se moze na vlasiste stavljati? Jer je kak mlijeko za suncanje, a ja sam mislil da bude vodeno bolje. Hvala!

Pantexol i Bephantol je jedno te isto. Stavi to cca pola sata do sat prije minoxidila, promućkaj, malo pošpricaj i protrljaj u vlasište te zatim, nakon 0,5-1h kad se tjeme malo posuši, apliciraj minox.
dr_dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 14:59   #1133
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
sta ovo stvarno tako dobro djeluje??? nisam procitao cijeli clanak pa me zanima da li se navodi gdje koliko kosta i kada ce biti odprilike u prodaji???
Nista prije 2015. u Americi(zbog FDA agencije), u drugim zemljama svijeta i prije. Osobno mislim da bi nasi domaci dermatolozi trebali pratiti ovakve revolucionarne stvari, a ne biti kao telad kad ih nesto pitas.

acrobat reader stranica 8 ili 120 od skeniranih novina. http://www.ishrs.org/PDF/F4-2009.pdf
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 18:26   #1134
pa koliko bi to moglo biti ranije,ako je kod njih 2015,kod nas???
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 20:45   #1135
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
pa koliko bi to moglo biti ranije,ako je kod njih 2015,kod nas???
U slijedecih 15 mjeseci ce Histogen lansirati phase 1 i 2 istrazivanja i testiranja lijeka na ljudima, to ce trajati oko 1 max. 2 godine, onda ide phase 3 koja ce trajati oko 1 god. i onda u USA ide na FDA testiranja i odobrenje za izdavanja na trziste(ili je Phase 3 FDA ne znam), uglavnom znam da zemlje koje nemaju ta FDA testiranja, a ima ih dosta cak i do 2+ god. prije izdaju terapiju. Za nas nemam pojma ali ako negdje izadje prije i pokaze se dobrim put, putujem. Krajem ove godine ocekuju se rezultati phase 2 od Aderansa koji usavrsava kloniranje kose tako da i tu mozemo ocekivati vazne vijesti.

Zadnje uređivanje Champion_1 : 26.08.2009. at 21:09.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 21:58   #1136
pa dobro ne znam na kojem principu radi...ali u svakom slucaju sam ja zasad zadovoljan sa minoxidilom 5% i uskoro isprobavam onaj 15%sa onim dodatkom DHT pa vam javim rezz!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:06   #1137
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
pa dobro ne znam na kojem principu radi...ali u svakom slucaju sam ja zasad zadovoljan sa minoxidilom 5% i uskoro isprobavam onaj 15%sa onim dodatkom DHT pa vam javim rezz!!!
Procitaj ovaj link gore koji sam stavio, tamo ti je Dr. Gail Naugthon sve objasnila. Za sada totalno dobru metodu razvija Follica koja pored postojeceg projekta embrionalne aktivacije folikula dlake razvija i gensku terapiju, zamjena losih gena novim popravljenim.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:42   #1138
tzv genske terapije,hehe nedavno uceno na medicini haha in vivo...ok zahvaljujem
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 08:59   #1139
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
tzv genske terapije,hehe nedavno uceno na medicini haha in vivo...ok zahvaljujem
A da? Zanimljivo, do sada sam pricao sa studentima medicine i njima su uglavnom govorili da je to daleka buducnost i jos u ranoj fazi istrazivanja. Ali kako se stvari krecu sve brze i brze osobno mislim da ce to biti buducnost medicine.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:32   #1140
Pozdrav

zanima me koje je to "sveto trojstvo" protiv čelavljenja? minoxidil, neki šampon i pilule, ne? molim detaljnjije. zanima me i cijena navedenih i dali moram imati recept.

hvala
tenkre1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.