Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 20:00   #201
ja obožavam rustikalne kuhinje odnosno općenito takve interijere kao i shabby chic no moram se složiti da čak i meni ovo izgleda prljavo kao što je i plavi golub rekao

isto se slažem i za pećnicu

ne znam što je trebala predstavljati ova boja kuhinje, jer rustikalna je u obradi i u ručkicama (koje su jedino što mi se sviđa) i ničemu više, dok nije bogme ni shabby chic jer on podrazumijeva pastelne tonove, dakle, oaletu od bijele, pastelno roze, zelene, plave...
lepijander is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:49   #202
Vaša kuhinja mi se dopada, bilo bi moguće doznati više o njoj? gdje ste je nabavili, ili pošto ste Art kitchen možda ih i čak sam izradjujete?

Zadnje uređivanje fonemf : 17.03.2010. at 20:00.
iva2709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:48   #203
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:54   #204
jooooj, kako su vam lijepe kuhinje i kuhinjice.. blago vam se..mrak ste uredili svoje prostore..ja sam isto zaljubljenik u rustiku, divne su mi sve ove osim ove tamno zelene..ona je sporka nekako..
ja sam tek sad u ovom djiru i nadam se da ce te prokomentirati malo moju buducu kuhinju..
stavit cu slikice sto mi treba i tako to.. gorenje me kosta 64 000 i ne pristajem na to, nisam luda..pregledala sam sve sajtove koje ste postavile pa cu kontaktirati mejlom sve te vase firme gore, mi smo tu u dbk pre pre preskupi, boze sacuvaj..
nadam se da cu i ja dobiti svoju kuhinju iz snova..

dajte svoja misljenja,please...
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:06   #205
evo nacrta... mjere su 205x375x160pult


Uploaded with ImageShack.us
ovako mi treba izgledati zavrsetak pulta.. stavila bi granit jer mi se jaaaaaako svidja jer djeluje toplo hladno sve skupa..pult je sirine 90 ali na crtezu nismo to znali napravit.. sudoper i ploca za kuhanje su na ovim mjestima tako da imam pregled dnevnog boravka a da se ne moram okretati..puno ljudi bi to stavilo u drugi kut ali ja ne zelim...i mikrovalnu bi uvalila u ovu policu povise pecnice kao na slici dole da mi ne stoji na pultu kasnije.


Uploaded with ImageShack.us
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.

Zadnje uređivanje AnaPi : 25.10.2010. at 12:16.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:13   #206
jako mi se svidja kuhinja sanja koju ima elegant1, najljepsa mi je od svih i jako volim ove ruckice i crteze na vitrajima ali evo citam kako su skupe pa ne znam hocu li ih imati.. velika mi je kuhinja pa me puno izadje drvo, a volila bi imati hrastovinu ne iveral.. nadam se da ce mi dati ponudu do 40000 posto su vase izlazile oko 28000 a nisu puno manje od moje..u nas je stravicno skupo..

zelim i ovakvu špinu u zlatnoj boji, vidlila sam da imate neke iz emmezete ali ova sama mjesa toplo hladno pa bi radije nju ako znate gdje se moze nabaviti??


Uploaded with ImageShack.us

jako mi se svidjaju bile pecnice rustik, dosad sam naisla samo na smedje i crne..elegant1..tvoja je divna
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:15   #207
kuhinja od gorenja za koju sam se u startu bila odlucila me izasla 64000 mamma mia!!!!!!!


Uploaded with ImageShack.us
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:33   #208
Ana,

sudeći po skici, bit će to prekrasna kuhinja! Slažem se da je ova od Gorenja preskupa -može se to i jeftinije.

Zavidim.
lepijander is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 17:27   #209
..a na cemu mi zavidis kad jos nista nemam, danas mi se javio jedan stolar on daje ponudu 53000 + granit ploca 9000,joj, a on je najbolji po glasu u Dubrovniku..a inace ljudi pljuju po Gorenju i tako to.. nisam pametna.
Drugi stolar se javio i nudi za 30000+ 8500 za granit..(ovi to rade negdje u bosni pa preko carine dilaju,imaju neku vezu)
ali prvi stolar radi u hrastovini sve vidljive bocne stranice i nudi najkvalitetniju izvedbu unutra, one zice i stopere i bla bla, svi za njih kazu da su mrak, a ovaj drugi stolar te bocne a vidljive stranice ce u iverici napravit..e sad...
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:00   #210
Ja ti mogu reći samo:kuhinju radiš sad pa ko zna više kad....a kolko ti možeš dati za nju znaš jedino ti.
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:10   #211
stizu ponude sa svih strana...
Odlican mestar iz dubrovnika 53000
mestar Dubrovnik al preko Neuma 39000
mestar Dubrovnik al nema hrast samo ivericu 25700
Interijeri Zadro - 20% za kuhinju Opera 38845
a Giorgia 36735 + dostava 4500 + 5% montaza
Svea Zagreb 45460 s dostavom i montazom
Koncar Zagreb s 30% popusta 42522 - jos 10% na gotovinu 38522

Na sve ove ponude ide granit ploca oko 8-9000 kosta+svi aparati... tc tc tc..e jest najveca investicija u kuci bogme...
Svakako vise mi se svidjaju ponude iz Zg..
sve su kuhinje lijepe u ponudama..
ova koja nije hrast mi nije uopce privlacna jer ne izgleda rustikalno na kraju.
sutra jos do A.G Dinas i gotova sam...

koju ponudu bi vi izabrali..
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 18:44   #212
ja sam naručila AG Dinas, još uvijek je čekam.

U usporedbi s ostalima je bila puno povoljnija, a nekako mi je bila i srcu prirasla odmah od početka
vizura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 23:29   #213
Quote:
vizura kaže: Pogledaj post
ja sam naručila AG Dinas, još uvijek je čekam.

U usporedbi s ostalima je bila puno povoljnija, a nekako mi je bila i srcu prirasla odmah od početka
I mi smo se odlučili za Dinas kuhinju. Nismo ju još naručili, ali to je definitivno kuhinja koju uzimamo. Lavanda kuhinja, ali i smeđoj boji!
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:51   #214
Quote:
vizura kaže: Pogledaj post
ja sam naručila AG Dinas, još uvijek je čekam.

U usporedbi s ostalima je bila puno povoljnija, a nekako mi je bila i srcu prirasla odmah od početka
I ja sam ljubimica rustikalnih kuhinja . Imas li neku slikicu od kuhinje koju si narucila?
(Moja je stara oko cca 20 godina i kostala me podosta, ali jos uvijek mi nije dojadila, iako bih trebala promijeniti sudopere, plocu za kuhanje i pecnicu...)
nitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 21:12   #215
Svea već neko vrijeme pravi kuhinju Clivia svu u bijeloj boji (nemaju sliku na stanicama, samo model s bukvom), prekrasna je.
Inače je staklo na njoj ručno oslikano,a u ponudi za nju su i dvije vrste ručkica.Ako imate
priliku pogledajte nihov tiskani katalog za ovaj model (ima ih po salonima namještaja koji prodaju Sveu).
Inače sam uvijek bila za što jednostavnije i ravnije linije ali kako (ah) starim, sve mi se više sviđa klasičniji i romantičniji stil
robyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 21:38   #216
Quote:
robyka kaže: Pogledaj post
Svea već neko vrijeme pravi kuhinju Clivia svu u bijeloj boji, prekrasna je.
Evo je:
http://www.eurodom.hr/product_info.p...020f75ece8f62eđa

Meni se sviđa Sveina Sintia u zelenoj boji, ali ona za moj prostor košta 48.500,00 kn + aparati, pa se bojim da ću ipak ostati bez nje:
http://www.svea.si/filelib/katalogi/...log_sintia.pdf
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 22:02   #217
Quote:
nitta kaže: Pogledaj post
I ja sam ljubimica rustikalnih kuhinja . Imas li neku slikicu od kuhinje koju si narucila?
(Moja je stara oko cca 20 godina i kostala me podosta, ali jos uvijek mi nije dojadila, iako bih trebala promijeniti sudopere, plocu za kuhanje i pecnicu...)
još nisam stigla poslikati, doduše još se nismo uselili, ali stavit ću čim stignem
vizura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:16   #218
Meni je nekako opskurna.

Samo fali neka baba kvrgavog nosa da kuha sismise i gustere.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:49   #219
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Meni je nekako opskurna.

Samo fali neka baba kvrgavog nosa da kuha sismise i gustere.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 20:35   #220
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Meni je nekako opskurna.

Samo fali neka baba kvrgavog nosa da kuha sismise i gustere.
Mislim da je glavni problem ove kuhinje - boja. Da je bijela ili neka bez nijansa, ne bi izgledala lose ( iako mi se ni plocice uopce ne dopadaju)
nitta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.