Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 18:00   #4361
raspored se mijenja svake godine ali imaš pod dokumentima od ove godine. imaš u kopiraoni na faksu
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 19:53   #4362
super, hvala!!
puzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 10:23   #4363
evo nasla sam ja jos jedno pitanje
postoji li negdje popis literature za prvi semestar? i gdje se moze nabaviti?
puzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 10:39   #4364
ne, i ne postoji. mislim da ti nit ne treba, ali svatko zna za sebe
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:25   #4365
cek, cek malo... sad sam zbunjena a kako vi onda ucite??
puzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:25   #4366
Quote:
puzz kaže: Pogledaj post
cek, cek malo... sad sam zbunjena a kako vi onda ucite??
To pitanje sam i ja postavila prije par mjeseci jer sam bila jako, jako nestrpljiva da počnem učiti...a sad mi je i previše literature
Uglavnom, literatura ovisi o profesoru koji ti predaje...različiti profesori, različita literature i još različitije skripte
Naravno, ovisi i o tome jesi li redovna ili izvanredna...dal si Učiteljski ili Predškolski odgoj....

Evo ti stranica s Učiteljskog faxa na kojoj ti je popis predmeta s detaljnim opisom unutar kojeg imaš i ponešto literature (ovo što ti govorim se tiče PO)

http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/oba...-studentima-4/
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:31   #4367
ja sam mislila na razrednu nastavu pa me zanima jel ima nesto slicno za nju?
puzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:37   #4368
učimo kada počne faks, tj kada saznamo literaturu od profesora
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 20:32   #4369
bit ce onda da odmaram sljedecih 9-10 mjeseci
hvala ljudi...
puzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 20:42   #4370
pa onak, uživaj? radi ili nešto kud se žuriš učiti
uostalom, neka ti netko od brucoša napiše literaturu ako ti se tak žuri
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 02:29   #4371
neko je nešto pitao u vezi ovog..ali izgleda prošla baba s kolačima ili...

OBAVIJEST STUDENTIMA
listopad 10, 2011 Obavijest studentima 1. godine redovitog i izvanrednog studija predškolskog odgoja da dođu potpisati aneks ugovoru koji im omogućava prelazak sa trogodišnjeg Stručnog studija predškolskog odgoja na trogodišnji Preddiplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja.










Potpisivanje će se vršiti od ponedjeljka 10. listopada do petka 14. listopada u vremenu 10.00 – 17.00h te u subotu 15. listopada od 10.00 – 12.00h u sobi 204, 2. Kat.

Preddiplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja

Diplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja




prof. Antonija Balić Šimrak
__________________
Danas je, možda više nego ikad prije, istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!!!!!!!!
dilema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 12:42   #4372
gdje ste vi ljudi pa nitko ne sudjeluje??!!!!

je li tko bio na ispitu iz Tjelesnog iz P.O. kod prof.Horvata?
gdje se piše ispit?
o čemu su obično pitanja, je li teško, ima li puno definicija i detalja, šta najčešće pita?
Iz čega učite?

Ima li tko skriptu za za ispit iz Dječje književnosti kod prof.Zalar...može i na p.p. bila bih mu jako zahvalna? ili da bar objasni kako ispit izgleda, kakva su pitanja?

Hvala na pomoći!
__________________
Danas je, možda više nego ikad prije, istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!!!!!!!!
dilema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:52   #4373
Ako ideš kod Horvata na ispit, obavezno idi na predrok, lakši je ispit Kasnije stavi drugi tip ispita i moraš i na usmeni, a na predroku samo pismeni
Učila sam iz bilježnice, više mi nije ni trebalo.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 18:41   #4374
Da li itko zna kad prof.Kornelija Spoljar (Predskolska pedagogija)ima ispite?
stari student is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:02   #4375
Ima li tu netko kome PETEH drži klavir ili sintič?

Trebam ga hitno, a znam da on ima neke grupe rano ujutro, oko 8, 9.
Barem je prije znao tako imati.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:48   #4376
u brošuri piše da je na prvoj godini potrebno odraditi 40 sati vrtića. nadam se da nisam nešto krivo shvatila.
kako doći do mjesta u vrtiću? sami se snalazite ili fakultet određuje? koliki je problem uskladiti tu praksu sa predavanjima/ispitima?
kuštrava kokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 12:23   #4377
u akademskom kalendaru ti ima točno određeno vrijeme kada se praksa odrađuje, a to je kada završe predavanja i rokovi, prije početka idućeg semestra. to je naravno ako si redovni. redovni si sami slobodno nalaze praksu tj vrtić i to je to
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 12:29   #4378
nemam pojma, zato i pitam.
nisam na tom fakultetu, tek moram položiti državnu pa me zanima ima li kakvih problema u vezi toga.
koliko je teško naći praksu? kaj ako se ne nađe? postoji li mogućnost da se ne nađe?
kuštrava kokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 13:17   #4379
Quote:
kuštrava kokoš kaže: Pogledaj post
u brošuri piše da je na prvoj godini potrebno odraditi 40 sati vrtića. nadam se da nisam nešto krivo shvatila.
kako doći do mjesta u vrtiću? sami se snalazite ili fakultet određuje? koliki je problem uskladiti tu praksu sa predavanjima/ispitima?
Ja sam upisala prošle godine prvu godinu (izvanredno) i nama je rečeno da bi uopće krenule u potragu za vrtićem i praksom, prvo moramo položiti Razvojnu psihologiju 1 i 2 te Pedagogiju, a to su dva, nadasve, opširna ispita...stoga moje legice i ja momentalno niti ne razmišljamo o tome kada ćemo i gdje žicati za praksu nego smo dušom i tijelom u hrpetini ispita koje su nam izbacili sve unutar tri tjedna

Uglavnom, znam da sam negdje, na nekom panou, vidjela da postoji popis vrtića s kojima fax surađuje i mislim da se ne trebaš bojati da ju nećeš imati gdje odraditi

Neki dan sam čak čula da ćemo (mi izvanredni) praksu odrađivati u 6om mjesecu?!-no tu info još moram provjeriti

Kao što su forumašice meni prošle godine tipkale tako sad i ja tebi tipkam da ako dođeš na naš fax, pripremi se na TOOOOTALNU neorganizaciju...nitko ništa ne zna, nikoga nemaš za pitati, kažu jedno, a rade drugo...ma horor...al bože moj, kako svima tako i nama

Sretno!
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 16:30   #4380
po starom programu, praksa za redovne studente (ne znam kak je s izvanrednima) trebala je biti 2 tjedna u 2. mjesecu, nakon rokova i onda na proljeće

po novome, ove prakse u drugom mjesecu nemamo, nego ćemo imati samo tjedan dana na proljeće
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.