Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 17:01   #4481
Quote:
princess gaby kaže: Pogledaj post
Thenks! Vidjela sam taj post,samo je cura gimnazijalka pa nisam bila sigurna dal postoji razlika s obzirom da sam ja završila strukovnu srednju školu. Sorry na gnjavaži ali jel znaš dal se predmeti na državnoj maturi biraju s obzirom na to koje predmete fakultet traži za upis? I dal na Učiteljskom postoje savjetnici ili informacije gdje bih se mogla raspitati? Strah me jer nisam bila baš neka super učenica
Hvala ti
Na maturi moraš položit hrvatski, matematiku i strani jezik. I naravno,možeš položit i neki izborni predmet po tvojoj želji
Na fakultetu postoji referada gdje se možeš raspitat o nekim informacijama, ali oni nisu baš od pomoći, ni nama studentima a pogotovo nekome drugome...ali vrijedi pokušat
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:20   #4482
izborni kolegij Medijska pedagogija kod matijevića...kakav je? mislim upisala sam ga ja već i sve, al ono, pitam, da znam kaj me čeka?
reggae_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:19   #4483
Ej,zanima me jel zna netko ovo. Jel se može upisat na fakultet u Petrinji i tamo polagat ispite a na predavanja ići u Zagreb?
Čuo sam da se za neke tako može(ekonomija). Stvarno mi je bitno ako itko zna.
__________________
You'll never walk alone^^Liverpool till I die
dexter1892 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:32   #4484
Quote:
dexter1892 kaže: Pogledaj post
Ej,zanima me jel zna netko ovo. Jel se može upisat na fakultet u Petrinji i tamo polagat ispite a na predavanja ići u Zagreb?
Čuo sam da se za neke tako može(ekonomija). Stvarno mi je bitno ako itko zna.
Za redovne sumnjam..eventualno ako si vandredan
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:51   #4485
pa pitanje da li su isti kolegiji tijekom sve 3 godine, ako nisu ne znam kako bi mogao. u svakom slučaju, nazovi referadu pa pitaj
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:14   #4486
Pa mislim da su to kao sestrinske škole,da tako kažem. Zagreb-Čakovec-Petrinja-Rijeka..
Al hvala,budem pitao
__________________
You'll never walk alone^^Liverpool till I die
dexter1892 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:35   #4487
Quote:
dexter1892 kaže: Pogledaj post
Pa mislim da su to kao sestrinske škole,da tako kažem. Zagreb-Čakovec-Petrinja-Rijeka..
Al hvala,budem pitao
"Sestrinske" su jedino Zg, Petrinja i Čk..Zagreb je središnjica,a Čakovec i Petrinja odsjeci. Rijeka nema veze s njima. A pitaj u referadi, samo kažem ti da sumnjam da se to može, za redovne sam sigurna da se ne može, jedino ako dopuste vandrednima
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:27   #4488
Question

Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
Postignuće Vrjednovanje
Uspjeh na natjecanju iz pojedinog školskog predmeta, muzička škola, međunarodno priznate diplome iz stranih jezika, aktivno bavljenje športom i procjena povjerenstva Učiteljskog fakulteta, dr... 5,00 %

to papire/"dokaze" odnjeti na fakultet ili..???
i šta je procjena povjerenstva??????
da li itko zna?
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:29   #4489
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
"Sestrinske" su jedino Zg, Petrinja i Čk..Zagreb je središnjica,a Čakovec i Petrinja odsjeci. Rijeka nema veze s njima. A pitaj u referadi, samo kažem ti da sumnjam da se to može, za redovne sam sigurna da se ne može, jedino ako dopuste vandrednima
a da li se može iz petrinje prebaciti u zg????
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:40   #4490
može, ali ne znam nakon semestra ili tek nakon cijele godine
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:52   #4491
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
a da li se može iz petrinje prebaciti u zg????
Može, čak i odmah na početku semestra ali moraš imati jako dobre razloge za to. (Ne preporučujem premještaj, u Petrinji je puno lakše studirati nego u Zagrebu )
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:06   #4492
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
"Sestrinske" su jedino Zg, Petrinja i Čk..Zagreb je središnjica,a Čakovec i Petrinja odsjeci. Rijeka nema veze s njima. A pitaj u referadi, samo kažem ti da sumnjam da se to može, za redovne sam sigurna da se ne može, jedino ako dopuste vandrednima
Oke,hvala ti.
__________________
You'll never walk alone^^Liverpool till I die
dexter1892 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:09   #4493
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
Na maturi moraš položit hrvatski, matematiku i strani jezik. I naravno,možeš položit i neki izborni predmet po tvojoj želji
Na fakultetu postoji referada gdje se možeš raspitat o nekim informacijama, ali oni nisu baš od pomoći, ni nama studentima a pogotovo nekome drugome...ali vrijedi pokušat
mia, hvala ti puno na odgovoru!
princess gaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:09   #4494
Molim sve studente da ispune ovu kratku anketu. Neovisno o mjestu studiranja ili fakultetu. Hvala svima na pomoći!
http://bit.ly/GDz8PE

Jako mi je bitno da skupim čim više odgovora, ako imate 2 minute vremena, svakako ispunite.
neo_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:45   #4495
Quote:
princess gaby kaže: Pogledaj post
mia, hvala ti puno na odgovoru!
Nema na čemu, viči ako te još nešto zanima
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 11:33   #4496
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
na netu ne pišu rokovi, jako rijetko. prvi rokovi su ti sada u 4.mj. ako kaže da će biti na netu, onda on valjda stavlja
nažalost on ne stavlja rokove na net...molim te ako ti ne bi bio problem kad saznaš rokove za 4.mj jel bi mi mogla javiti
ig2804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 15:35   #4497
Quote:
dexter1892 kaže: Pogledaj post
Ej,zanima me jel zna netko ovo. Jel se može upisat na fakultet u Petrinji i tamo polagat ispite a na predavanja ići u Zagreb?
Čuo sam da se za neke tako može(ekonomija). Stvarno mi je bitno ako itko zna.
Ne može, ja sam upisala u Petrinji pa me zanimalo jel mogu slušat predavanja u Zagrebu i pitala u jednoj i drugoj referadi, odgovor je bio ne a gledali su me ko da sam se ludih gljiva najela, od kud mi uopće takva ideja....
happyjosipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:14   #4498
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
Može, čak i odmah na početku semestra ali moraš imati jako dobre razloge za to. (Ne preporučujem premještaj, u Petrinji je puno lakše studirati nego u Zagrebu )
koji bi torazlozi bili??hmhm'
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:23   #4499
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
koji bi torazlozi bili??hmhm'
Prvenstveno financije. Loš obiteljski status, bolest ili slično. Ali bez financija mislim da ne ide.
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 23:32   #4500
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
Prvenstveno financije. Loš obiteljski status, bolest ili slično. Ali bez financija mislim da ne ide.
.. hvala
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.