Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 12:41   #2261
TRUDNOCA

EVO ME KONACNO OPET POMOZITE MI BAR SAVJETOM HA. EVO DVA TESTA SAM NAPRAVILA DO SAD 12 DAN OVULACIJE I PO ZAKASNJENJU MENSTRUACIJE SVE NEGATIVNO. AL I DALJE NEMA MENSTRUACIJE.ZOVEM DOKTORICU NIKAD SE NE JAVLJAJU. NEZNAM RADIM U KUHINJI I ZNAM DA ME BOLOVI U KRIZIMA STALNO PODSJECAJU DA SE NESTO ZBIVA I OSJECAJ DA CU DOBIT SVAKI CAS PA NISTA NEZNAM I HORMONI MOZDA IMAJU ULOGU...JA CU STRPLJIVO CEKAT I NADATI SE DA NECU DOBIT VJESTICU... OVA TRECA TRUDNOCA JE IPAK SA PROBLEMIMA HORMONA PA CEMO VIDIT.A I JAJNIK ME JUCE LIJEVI GRCIO MA NEZNAM...HVALA NA PODRSCI.
Lfhelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 11:42   #2262
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
Ja sam pila vrkutu zbog pcos i neredovitih ciklusa uz evine kapi. To dvoje sam jako dugo uzimala, skoro 2 god (ne baš svaki dan i s pauzama) i ostala sam trudna bez problema tj. nismo ni očekivali da će se to tako lako dogoditi. Jedno vrijeme sam uzimala i marulju i kapsule noćurka. Uz vrkutu sam miješala neven, stolisnik i koprivu. Samo treba paziti da se evine kapi, stolisnik, neven i marulja ne uzimaju dok sumnjate na trudnoću jer mogu izazvati pobačaj. Eto, nisam možda najbolji primjer za ovu temu, ne znam jesu li čajevi i evine kapi pomogli, ali se nadam da će nekome pomoći moje iskustvo

Svako iskustvo pomaže, ja već više od tjedan dana uzimam 100% matičnu mliječ (jednu žličicu) pijem čaj od vrkute, kadulje, stolisnik i nevena. (od svega pomalo) i još dodatno Ulje nočurke i tablete Cactus Agnus. Za sad ne osječam ništa neobično, možda više sluzi. Bila na pretragama hormona, čekam rezultat pa čemo da vidimo kako dalje. Bitno je ne odustajat i ne paničarit
sdjalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:30   #2263
Quote:
Lfhelga kaže: Pogledaj post
EVO ME KONACNO OPET POMOZITE MI BAR SAVJETOM HA. EVO DVA TESTA SAM NAPRAVILA DO SAD 12 DAN OVULACIJE I PO ZAKASNJENJU MENSTRUACIJE SVE NEGATIVNO. AL I DALJE NEMA MENSTRUACIJE.ZOVEM DOKTORICU NIKAD SE NE JAVLJAJU. NEZNAM RADIM U KUHINJI I ZNAM DA ME BOLOVI U KRIZIMA STALNO PODSJECAJU DA SE NESTO ZBIVA I OSJECAJ DA CU DOBIT SVAKI CAS PA NISTA NEZNAM I HORMONI MOZDA IMAJU ULOGU...JA CU STRPLJIVO CEKAT I NADATI SE DA NECU DOBIT VJESTICU... OVA TRECA TRUDNOCA JE IPAK SA PROBLEMIMA HORMONA PA CEMO VIDIT.A I JAJNIK ME JUCE LIJEVI GRCIO MA NEZNAM...HVALA NA PODRSCI.
Jel ima kakvih novosti... Ja bi svakako preporucila da odes kod ginekologa da te pregleda i da ti provjrere trudnocu testom iz krvi.
sdjalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 14:54   #2264
možda i ovo nekom pomogne:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=163828
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 17:20   #2265
Drage moje dame,najlakše se ostaje u drugo stanju posle ciklusa 3dana,to je najsigurniji i najlakši način,nebojte se da će biti curica,jer to nema veze sa ti nikakve da ce biti curica ako se ostane u drugom stanju 2-3 dana nakon ciklusa,postoji formula i datum kad treba za dečaka ili za curicu.Ja sam ostala 2 puta u drugom stanju 2dana posle ciklusa i rodila sam obadva puta decake a sad čekam vreme za curicu
daca-gaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 17:22   #2266
Mislis 3 dana poslje menge?
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 17:26   #2267
da u roku 3 dana posle menge
daca-gaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 18:01   #2268
Ne znam...mislim da je u pitanju cista slucajnost.
Btw i ja bih curicu
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:19   #2269
Pozdrav!Htjela bih sa vama podijeliti svoje iskustvo,samnom je bilo sve ok,a muž je imao varikokelu 3 stupnja.Nalaz spermiograma oligoasthenoteratozoospermia,drugim riječima katastrofa.Preporučena operacija varikokele koja je i napravljena.Nakon operacije bio je Bioastin i kapsule Orthomol fertil plus koje smo naručivali iz Njemačke.Nakon 3,5mj.ponovljen spermigram,nalaz normozoospermia .I par dana nakon toga test pokazao plusić.Sve se poklopilo savršeno.Zato ne očajavajte i ne gubite nadu.
Jolie8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:01   #2270
nije to slučajnost mnoge mje prijateljice su ostale tako u drugom stanju pa su dobile decake retko koja je dobila curicu a što se tice dali ceš roditi decaka ili curicu to se racuna formulom nijedan drugi način nije sigurn
daca-gaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:06   #2271
Kakvom formulom?
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:31   #2272
Cure, upadam malo kao padobranac ali zanima me koje ovulacijske trake ste kupovale/koristile?
Mislila sam naručiti neke jeftine preko e-baya, to o.k.
Meni treba samo nešto da si pratim kad mi je ovulacija jer moram taj dan javiti u bolnicu u koju idem na FET.

Hvala
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:07   #2273
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Cure, upadam malo kao padobranac ali zanima me koje ovulacijske trake ste kupovale/koristile?
Mislila sam naručiti neke jeftine preko e-baya, to o.k.
Meni treba samo nešto da si pratim kad mi je ovulacija jer moram taj dan javiti u bolnicu u koju idem na FET.

Hvala
Draga ja narucujem preko ebaya trakice + testovi ... 30 trakica i 10 testića niti 50 kn.. a imas i jeftiniju varijantu npr 10 trakica i 3 testa (oko 20kn)

Upadam i ja kao padobranac, ali evo nakon 4 mj pracenja ovulacije (od nove godine pokusavamo) nista, vjestica dosla sinoc...
Polako ludim, oko mene sve trudnice, znate kako je gledati sve to a mislis se hoces li ti ikada biti jedna od njih
ciculina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 15:42   #2274
Cure jel ima koja slucajno da joj je ostalo Alice testova za trudnocu za prodati????
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:36   #2275
imam jedno pitanje mozda je glupo, al sta cu.

uglavnom evo vec ima pola godine da se "necuvamo" tj. radimo na bebacu, ali eto nekako se ne stignemo precesto seksati zbog obaveza i umora.
Uglavnom moje pitanje je vezano za kolicinu sperme koja ostaje u rodnici nakon seksa, jer se meni cini da sve iscuri. POred toga poslije seksa moram odmah na wc i jos dodatno iscuri ono sto je ostalo. Da li je to problem? Da li ipak ostane dovoljno unutra da dodje tamo gdje treba?

Pored toga sperma me prilicno pece nnakon seksa. Da li se to ikome jos desava i zasto?
hurmašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:44   #2276
od nas 5 kolegica na poslu, 3 smo zatrudnjele odmah, prvi mjesec s tehnikom noge u zrak. jedna je bila u 20-tim godinama, druga 35, ja 38.

znaci, ne trcis odmah na wc, bar 20 minuta ili stavi jastuk pod guzu ili baci noge na zid ako mozes. uglavnom da ti maternica bude na povisenom. ili jednostavno lezi tih 20 minuta na miru u krevetu i ne trci nikamo.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:32   #2277
I ja sam koristila ovu tehniku.
Sandra198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 08:44   #2278
Bok svima

Ovakva je situacija: muž i ja radimo na bebi. Poseksali smo se prekjučer, a jučer sam ovulirala. Nedavno sam počela piti čaj od vrkute. Zanima me sljedeće: s obzirom na to da na čaju piše da ga trudnice ne smiju piti, ako je ovaj put došlo do oplodnje, da li da sad prestanem piti čaj ili da nastavim dok ne budem sigurna da sam trudna?

Hvalaaaa
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 16:48   #2279
Bok svima,da se i ja prikljucim...moja frendica je s muzem radila godinu dana na bebici,ali nije islo..prosli mjesec je koristila tu tehniku jastuk pod guzu i noge u zrak 30min.i tusiranje ujutro s tim da su se keksali svaki dan..i ostala je trudna od prve..tak da sam i ja to prakticirala ovaj mjesec pa javim da li je upalilo :*
Nadalina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 15:13   #2280
Pozdrav svima! Nova sam ovdje, čitam Vas jaaako dugo, napokon da i ja podijelim svoje iskustvo. Muž i ja smo prvo dijete "radili" godinu dana, sve pretrage su nam bile ok, sada mala ima 4 i pol godine a mi već jedno 3 godine ne koristimo kontracepciju a od nove trudnoće ništa.... Naime, malu sam dojila skoro 4 godine i ginica mi kaže da mi je to poremetilo ovulaciju, tj.da je uopće nemam. Rekla mi je da će mi još dati par mjeseci da mi se regulira ovulacija, a ako ne, dat će mi tablete za to..pa se nadam da će bit nekaj onda...ima li tko slično iskustvo da se malo utješim
pcelicaB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.