Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 18:00   #61
da al ti ne ide po otvorenoj rani. ne znam zašto joj nije dala, kaže frendica da je bila ful žena živčana, al joj je samo odbrusila da je sama kriva jer nije držala čvrsto zatvorene oči
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 19.06.2006., 21:34   #62
ajme meni, sad me vec polako strah!! hmm, a da otkazem ciscenje lica i prebacim na depilaciju ?
lioness is offline  
Old 19.06.2006., 22:23   #63
Quote:
lioness kaže:
ajme meni, sad me vec polako strah!! hmm, a da otkazem ciscenje lica i prebacim na depilaciju ?
Pa čuj, ako su tako divno nježni, mislim da ti je najboljke uzet brazilsku kod njih.
Jettee is offline  
Old 19.06.2006., 23:31   #64
gle možda je trebi fakat bio loš dan...
(ne opravdavam, mislim da i ako je da je trebala to drukčije rješit, al svakom se zalomi)
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 22.06.2006., 14:27   #65
Elle -poklon make-up set

I curke jeste vidjeli novi Elle ?
naime, ima poklon make-up set , nemam pojma o kvaliteti cetkica jer se nerazumijem bas u to , ali sadrzaj broja bezveze skoro da se nema sta ni procitati!
sta vi mislite?
__________________
Kissa
kissa is offline  
Old 22.06.2006., 14:37   #66
elle mi se jako pokvario.

ali reci ti nama kaj tocno taj make-up set ima? jese radi samo o cetkicama ili?
emergence is offline  
Old 22.06.2006., 14:54   #67
e ovako za one koji nisu vidjeli sve skupa dodje u maloj crnoj "pernici" na kojoj pise Master card i Erste Bank i dakle kad se otvori na poklopcu ima malo ogledalce i unutra u odvojeno po pretincima dodju: cetkica za obrve/trepavice, 2 cetkice za sjenila(one sa spuzvicom), e sad 3 cetkice sa dlacicama razlicitih debljina( ja se ne razumijem za sto koja dodje )i jos dvije deblje cetkice za rumenilo?
__________________
Kissa
kissa is offline  
Old 22.06.2006., 15:36   #68
jesu mekane te četkice? jel ispadaju dlake kad se mažeš? kupila sam neki dan u mulleru neku četkicu za sjenilo. fino je mekana, ali dlake opadaju za poluditi!
blizanka is offline  
Old 22.06.2006., 15:52   #69
pa onako prilicno su mekane , nemam pojma ja se uopce stim ne sminkam
ja naucila sve s prstima i stapicem za usi hehehe
a pocupala sam ih onako prstima, nista ne ispada
__________________
Kissa
kissa is offline  
Old 22.06.2006., 20:21   #70
te 3 razlicitih duljina su za ruz - ako mislimo na iste
inace elle je koma
ali kupila mi mama radi poklona pa ga eto imam...
hana is offline  
Old 03.08.2006., 08:14   #71
Quote:
Imoen kaže:
Sve ok al naslov topika se zove "Joy poklon bon" koji se može iskoristit samo u Slapu tako da to nije reklamiranje Slapa. Nitko nije rekao : oni su super mrak i odi kod njih...
Možda je tebe spasila prirodna kozmetika Melissa ali da mi svaki dan kucaju Jehovini svjedoci na vrata jer je njih od poroka spasio Isus (i možda stvarno je, ipak vjerujem u njega), meni je to pranje mozga.
A tuki-tuki je eufemizam za nešto ružnije što ne htjedoh reći.
Tuki-tuki je izraz koji koriste klinci i klinceze oko 5.osnovne, zato to i ne shvatih kao uvredu, već kao nedostatak rječnika.

Još jednom ponavljam; nije važno što se govori, nego tko govori!!
Ugodno ljeto i puno, puno literature mti želim , od srca i iskreno.
Neli is offline  
Old 29.11.2006., 21:40   #72
akcije...

ne znam jesam li otvarala vec ovakav topic...ali moram dojavit da sam danas spazila u kozmu totalnu rasprodaju inscene kozmetike(valjda povlace stand kao sto je bilo s rimmelom u dm-u).mislim da je popust vise od 50% tako da se moze povoljno piknut nesto ako nekom nesto treba...samo da javim...
i ako netko jos zna za kakve akcije nek samo javi-bolje kupit 2 sjajila za cijenu jednog ili iskoristiti bilo kakav popust
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 01.12.2006., 10:25   #73
Ja volim kupiti na akcijama, naravno samo proizvode koji mi odgovaraju. Trenutno su u DM-u oni kozmetički paketi u toaletnim torbama, l'oreal, palmollive, nivea itd. Eto kupih za poklon l'orealov set: dnevna krema+losion za skidanje šnimke+maskara+toal.torbica=68 kn!
mouse is offline  
Old 01.12.2006., 10:38   #74
koja je maskara u lorealovom setu?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 01.12.2006., 11:34   #75
Quote:
Andjelcic kaže:
koja je maskara u lorealovom setu?
Mislim da je bila maybelline.
mouse is offline  
Old 01.12.2006., 11:37   #76
Quote:
mouse kaže:
Mislim da je bila maybelline.
ma nemoguce, maybelline je u garnierovom. l'oreal bi morao ubaciti neku svoju.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 01.12.2006., 11:49   #77
Quote:
Andjelcic kaže:
ma nemoguce, maybelline je u garnierovom. l'oreal bi morao ubaciti neku svoju.
Nije njihova, to znam sigurno jer je i mene iznenadilo! Moram provjeriti da li je bila maybelline pa ti javim.
mouse is offline  
Old 01.12.2006., 13:48   #78
Quote:
Andjelcic kaže:
koja je maskara u lorealovom setu?
ako se ne varam panoramic curl...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 01.12.2006., 13:52   #79
Quote:
Andjelcic kaže:
ma nemoguce, maybelline je u garnierovom. l'oreal bi morao ubaciti neku svoju.
u pravu si-u lorealovom setu je njihova,a garnier ima pakt sa maybellinom.a maybelline u te akcijske torbice ubaci ili great lash ili onu za volumen
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 01.12.2006., 13:54   #80
zaboravila sam nadodati da je u kozmu palmolive termal spa gel za tusiranje 6 kn...valjda isto izlazi sa polica,i u dm-u pantene kolekcija do utorka(ako se ne varam) 9.90-pa kome pase neka zna


a ovih paketica sad ko u prici u razno raznim kombinacijama
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.