Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2009., 17:12   #21
sve posuđujem ili poklanjam. nosim robu u caritas. frendice mi imaju uredne i čiste noge.
ne smeta mi da neko proba moju cipelu, ma taman se i serđo rosi zvala.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:16   #22
nisam se nikad srela s ovim fenomenom. odakle uopće potreba za isprobavanjem tuđih cipela?
gaće mi apsolutno ne pada na pamet davat nekome, niti uzimat tuđe. prije svega zbog gljivičnih infekcija. zajebi radnju.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:30   #23
Kad sam vidjela naslov teme, prvo mi je palo na pamet da ju je otvorila electric_barbarella. To mi je u njenom stilu problem koji bi recimo podijelila sa nama. Nakon pomnijeg čitanja... vidim, javila se odmah poslije postavljačice.


OT.
Ne volim ulazit u tuđe cipele, nit volim da netko isprobava moje.

Pa opet malo OFF...
Gadljivost moja ide do toga da si moram blokirati osjećaj gadljivosti kad mi netko nudi "šlape za goste" . A opet, bolje one, nego biti bos kad domaćini očekuju da si skinem obuću.
Zašto ne postoji običaj da se uz neki simbolični poklon, uzmu i vlastite šlape kad se ide u goste?
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:32   #24
Meni je baš simpa to s posuđivanjem... i nitko nema tako kritično znojave noge jeste gadljive
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:42   #25
Moje su cipele uredno složene u plakaru. S druge strane, nemam naviku da se hvalim kao - jao, kako sam dobre cipele kupila, tako da ih to mimoiđe.
A treća stvar, oko mene su sve neke Pepeljuge, ja nosim 40
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 21:10   #26
meni nije problem posudit cipele,ali samo najboljim frendicama,ne nekome 50-tome...al samo jedna moja naj frendica može nosit moje cipele(37),dvije imaju 35,a ostale 39-41
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 21:40   #27
Što znači da ima prođu? Nisam prije čula za tu frazu

Inače, ježim se od posuđivanja robe, obuće i kozmetike Ok mi je jedino u slučaju kad netko negdje neplanirano zapne. I tad mi nije nimalo gadljivo
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 23:35   #28
mrzim kad neko gura svoje stopalo u moje nove cipelice, cizmice itd
bas mi je neki dan bila tetka i vidi moje nove sandale, a jos nosimo isti broj, i hajd da je ona pitala da ih proba pa eto ok, ali nista, samo poce da bezosjecajno gura nogu u njih ... dobro u ovom slucaju mi nije toliko zasmetala tudja oznojena noga u mojoj obuci vec njena grubost, imala sam osjecaj da ce se sandala raspasti.
od tog dana pazim da mi sva obuca bude u ormaricu
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 01:01   #29
boze pa kakvi su to ljudi koji guraju svoju znojnu nogu u cipele ljudima po kucama
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 04:42   #30
Jednom sam poklonila obucu nakon sto ju je neko probao. A kad idem u goste,da bih preduhitrila ljubaznog domacina da mi ponudi kucne papuce,PONESEM SVOJE.

Jezim se od tudje obuce i tudje noge u mojoj obuci.Just me...
purple dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 07:52   #31
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Kad sam vidjela naslov teme, prvo mi je palo na pamet da ju je otvorila electric_barbarella. :rofl rofl rofl: To mi je u njenom stilu problem koji bi recimo podijelila sa nama. Nakon pomnijeg čitanja... vidim, javila se odmah poslije postavljačice.
da, da a ma jesan lipo rekla da je tema nastala ka rezultat nervoze prije ispita ne smatran to nekim vauu problemom, samo me zanimalo jel vam se to ikad dogodilo i kako bi/ste reagirale

drago mi je da se većina cura slaže sa mnom
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 08:24   #32
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post

samo me zanima ima li još neka od vas problema s tim
jap, imam ja. Odvratno mi je to, više od bilo čega drugoga. Odjeću, tj posuđivanje ili isprobavanje iste još nekako i podnosim, ali cipele, ni slučajno Daklem razmjena cipela tipa ja tvoje/ti moje ne dolazi u obzir.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:34   #33
Ja sam isto alergična na to da mi netko isprobava moje cipele. Meni ne bi nikad palo na pamet isprobavati tuđe cipele, a imam neke frendice koje to stalno rade, čim snime nove šuze na nekoj frendici, odmah je žicaju da ih isprobaju. Sva sreća što nosim 41 pa nikome ne paše moj broj

Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Gadljivost moja ide do toga da si moram blokirati osjećaj gadljivosti kad mi netko nudi "šlape za goste" . A opet, bolje one, nego biti bos kad domaćini očekuju da si skinem obuću.
Zašto ne postoji običaj da se uz neki simbolični poklon, uzmu i vlastite šlape kad se ide u goste?
I ja isto, stvarno mrzim kad mi netko u gostima nudi papuče za goste, te papuče su već iznosali razni gosti, od kojih neki ne vode dovoljnu higijenu jer se često dogodi da te papuče smrde. U tom slučaju radije bi ostala bosa nego obula te smrdljive papuče i onda poslije svoju čistu cipelu. Uostalom ja nosim broj 41,a sve te papuče su uglavnom mali broj pa mi pol noge viri van.

Kad idem u goste kod prijatelja kod kojih znam da se očekuje izuvanje, ponesem svoje papuče. Znam, poremećena sam.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:45   #34
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
jer se često dogodi da te papuče smrde. U tom slučaju radije bi ostala bosa nego obula te smrdljive papuče

Quote:
Znam, poremećena sam.
ma nisi. Uvijek se nađem u panici kad mi pod nos budu gurnute te više-gostne kuČne šlape. Dođe mi da zbrišem doma.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:04   #35

Kao da šlape sidu imaju...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:27   #36
ok, ja shvaćam da postoje ljudi kojima možda baš i ne bih u goste rada

ako vam je bed obuti šlape koje vam netko ponudi, budite bosi!

mislim da mi je purple dawn trenutno favorit možda i kavu nosi sa sobom?

: odlaziobuttuđecipeleususjedniured:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:30   #37
Zašto idete u goste prljavim ljudima kod takvih mi se ne da ni kavu popit...
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:10   #38
vis, to sa tudjim papucama...
imam samo jednu frendicu kod koje je kao neko pravilo da se izuje kad se dodje.
ali mi nikad nije bed obuti njene 'gostujuce' papuce, znam da ih pere jednako kao svoje

kod drugih sam ili u svojim cipelama u kojima sam dosla ili sam bosa.
sad kad razmislim, rijetki imaju 'gostujuce' papuce...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:34   #39
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Zašto idete u goste prljavim ljudima kod takvih mi se ne da ni kavu popit...
Ma nisu oni prljavi, nego imaju normalne papuče za goste,i onda ponekad dođu gosti sa smrdljivim nogama i obuju te papuče, i onda te fine papuče postanu smrdljive. I onda ih ja ne želim obuti
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 12:09   #40
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
joj dobivam fraze na to
uredno mi je prije sestra gurala broj vecu nogu od moje u moje cipele
Da ti nisi moja sestra?

Inače ne radim to, eventualno probam neke cipele od mame (jer ima broj manji od mene pa nekako uguram lol), od sestre rijetko, a od prijatelja skoro nikad osim ako nisu neke super patike/cipele a imamo isti broj noge pa probam da vidim jel bi i ja tako nesto mogla nosit.

Ali onaj slučaj naveden u prvom postu di se bez pardona probaje, to je već bzvz
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.