Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2010., 23:33   #201
Pronasla ovo doma pa eto tko zeli.

Nivea- nijedno nije koristeno
Balea- nesto malo, ostala prakticki cijela tubica

http://img706.imageshack.us/i/img0322c.jpg/

POKLONJENO
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".

Zadnje uređivanje SocialButterfly : 22.04.2010. at 08:10.
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:35   #202
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Cure, jednostavno ignorirajte one koji su registrirani u ovom mjesecu i nemaju preko 100 postova.
s ovim se ne bih slozila.

ja sam se tek nedavno registrirala (imala sam akaunt i prije, al nisam uopće isla na forum, i na kraju sam zaboravila i pass i korisničko ime), i stoga sam ovdje nova. i nemam uopće puno postova, jer ih jednostavno ne volim nonstop objavljivat. ono sto imam s nekim za riješit, riješim preko pm-a.

i iako sam kratko ovdje, već imam jako lijepih iskustava ovdje.
pogotovo moram pohvalit bitchy-as-usual jer takvo poštenje nisam vidjela već dugo vremena. to je danas gotovo nemoguće.

naravno,ona nije jedina..i vi ostali s kojima sam se razmjenjivala, puno vam hvala <3

i da. ta nirvana girl il kako god, se i meni bila javljala. -.-' i eto,baš mi je drago pa je netko bio prije nje,stoga nije dobila priliku da omasti svoj brk u sebičnoj namjeri.

još jednom hvala svima.
__________________
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku iskustvom.
mala_cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:48   #203
Quote:
debra kaže: Pogledaj post
Vidim da pišete o curi koja je nešto prodavala.

Ja nisam dugo učlanjena i nemam puno postova, no ne bih htjela da cure koje su mi poslale lijepi paketić za moju kolegicu kojoj sam to već predala, misle da sam ja ta cura.

Zato ovo pišem, da ne pomisle da sam ja ta, jer sam ih molila za kolegicu, koja si baš ne može priuštiti i lijepo su me iznenadile
a kolegica je bila oduševljena
Ja ne mislim da si to ti, i uvijek ću rado pokloniti nekoj djevojci koja si ne može ništa priuštiti nego nekome ko skuplja iz objesti i oholosti.
Samo da znate sve cure koje ste bile skeptične prema zamolbi ove djevojke za svoju siromašnu prijateljicu da se zahvalila sa 5-6 poruka i to stvarno iskreno!
Mislim da svatko zaslužuje prijateljicu kao što si ti
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 11:38   #204
poklanjam:

oriflame hair rollers POKLONJENO
zeleni dugački uviječi za kosu sa čičkom
nisu nikada korišteni...

evo našla sam neku sliku sa neta



Alverde kremu za oko očiju

korištena je max 3 puta



bale krema za lice
sa Q 10
mini pakiranje od 5ml
samo probana, niti se ne vidi!

Bale losion za tijelo
od kokosa
u tubi
korišten 2 puta

Zadnje uređivanje Starleta : 20.04.2010. at 12:22.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 11:56   #205
Ako tko ima kakvih lakova za nokte(raznih boja), a da mu smetaju, ja bi ih uzela!
Eto svega manje - više imam od kozmetike, samo mi je suša s lakovima. A uhvatila me groznica lakiranja noktiju!
Hvala svima unaprijed!
__________________
"Nedostajala mi je tupo, gotovo opipljivo, jedan otkinuti dio mene, pomislim, ne mogavši da zamislim koji. Glava, udovi, prsti, pipci i kraci? O ne, sve je to nekako spolja. Ovo fali iz sredine!" (Đ.B.)
malena princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 02:26   #206
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ja ne mislim da si to ti, i uvijek ću rado pokloniti nekoj djevojci koja si ne može ništa priuštiti nego nekome ko skuplja iz objesti i oholosti.
Samo da znate sve cure koje ste bile skeptične prema zamolbi ove djevojke za svoju siromašnu prijateljicu da se zahvalila sa 5-6 poruka i to stvarno iskreno!
Mislim da svatko zaslužuje prijateljicu kao što si ti
hvala na lijepim riječima
debra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 18:05   #207
evo i ja se uključujem u poklanjanje pa eto nek se jave cure koje bi htjele neku sitnicu...

- united colors of benneton 3 tester parfema od 75ml ima ih više od pola, wild, energy i neznam ime trećeg
- SunDance krema za samotamnjenje, probana 2-3 puta
- She crno sjenilo sa šljokicama, korišteno 2 puta
- Chanel sjenilo duo rozo i zeleno, rozog ostalo malo, zelenog ima dosta, ako ko želi za probu
- manju četkicu za rumenilo, super za u torbu
- Deborah rollissima tamno smeđe sjenilo
- Manhattan duo sjenilo tamno i svjetlo zelene boje

To je to za sad kad dođem kući dodat ću još stvarčica

SVE POKLONJENO

Zadnje uređivanje Just a Girl : 30.04.2010. at 13:31.
Annalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:52   #208
Poklanjam

4 ampulice od ulja ruže (Alverde, starije pakiranje, većini puno bolje od novoga).
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 01:51   #209
trazim ako netko ima tekuci puder koji ne koristi vise...od Nivee, MF, bilo koje linije, osim essence i miss sporty ( jer mi oni izazivaju alergiju na licu), iz razloga sto stalno kupujem krive nijanse pudera, pa da testiram i nađem pravu nijansu na danjem svijetlu, jer pod onim neonskim sam uvijek uvjerena da je dobar, kad na kraju skuzim da sam fulala...

ako ima netko trazim i maskaru..

imam i ja neke stvari koje ne koristim i poklanjam ih... vise o tome na PM!
robertinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 19:39   #210
poklanjam/mijenjam:
- rosal antistress krema - dnevna, za normalnu i mješovitu kožu (kupljena na forumu u paru sa noćnom. noćna mi je savršena ova baš i ne tak da je ima jako puno, skoro pa cijela)
- gliss kur, express repair regenerator s uljem divlje ruže, sa uv zaštitom. ne ispire se, onak, u spreju je
- alverede tonik od divlje ruže. ima ga jako malo, za možda par nanošenja pa ako ko želi za probu. meni je odličan al sam prešla na micelarne..

ja bi mjenjala za testere nekih parfemića, ili testere pudera (svjetle sam puti) ili testere okoloočnih kremica..
eto!
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 20:44   #211
ako netko ima viška rumenilo za poklonit,nije da nemam dapaće imam dva bourjois al ih tolko sporo trošim i imam ih već preko godinu dana da sam se zasitila lagano...pa ako netko ima malo drugog da mu netreba,nije bitno kolko..hvala..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 13:27   #212
Tražim testere pudera srednje-tamnije nijanse..

Poklanjam zajedno nekome s tamnijom kožom:
Essence puder Soft&Natural br.4 (nedavno kupljen, korišten 2puta, ali fulana boja) +
Avon puder u prahu (kupljen prije godinu dana, ali ne znam rok trajanja jer sam još davno iz dosade potrgala naljepnicu ispod-ali u sasvim normalnom je stanju)

Evo i slikica:
__________________
Visit my beauty blog!

Zadnje uređivanje zekica21 : 23.04.2010. at 14:42.
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 21:26   #213
Ima li itko testere Vichy Cellu Destock kreme protiv celulita?
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 15:05   #214
I dalje poklanjam/mjenjam:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=26217905&postcount=200

javite se
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 15:14   #215
drage cure, ako ima koja za pokloniti crni ruz (bilo kakav, moze i onaj za maskare) neka mi se javi hvala!
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:43   #216
ima li tko bordo iliti tamno crveni lak?
Blaža85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:36   #217
poklanjam ovaj puder, nijanasa je 1 i naglašavam da je za rozi podton definitivno:http://www.laylacosmetics.it/layla_i...ondocipria.jpg
isključivo primopredaja u zagrebu, ako nekoj curi odgovara doć na trg u srijedu u 10h ili po dogovoru neki drugi dan!
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 20:07   #218
poklanjam

hygiena zyncia, umila sam se možda 4 puta s njom, shvatila sam da mi više ne paše na moju kožu



essence express dry sprey. jednom isproban.



mahnattan clearface gel creme tester, 15 ml, nije korišten.

essence bijela olovka za nokte


balea okoloočna kremica, ako dvaput upotrebljena, ne treba meni to



(ako netko ima kakve gliss kur proizvode za suhu/ispucalu kosu a da mu ne treba ili ne paše, može mi se javiti za neku zamjenu ili nešto )
hvala!

Zadnje uređivanje ivuschka : 25.04.2010. at 20:30.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 01:16   #219
tek sam sad ugledala ovu temu jako ljepo...)
Ako ima ko cri tuš i korektor bila bih zahvalana.pozz
lilyzagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 17:20   #220
Poklanjam Maybelline Volume Express Waterproof maskaru, probana 2-3 puta

Slikica:


isključivo primopredaja u Zagrebu

POKLONJENO

Zadnje uređivanje peyton32 : 26.04.2010. at 17:36.
peyton32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.