Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2005., 11:14   #41
Quote:
Ninocka-zg kaže:

Da li u Velani sivaju zavjese?
Ne samo da sivaju, nego ti i besplatno dodju u stan izmjeriti dimenzije. Takodjer rade i montazu u stanu.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:30   #42
Quote:
skeptik kaže:
Ne samo da sivaju, nego ti i besplatno dodju u stan izmjeriti dimenzije. Takodjer rade i montazu u stanu.
besplatno montiraju? jel dostava besplatna?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:31   #43
jesu i zavjese besplatne?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:38   #44
Besplatno je mjerenje, ostalo se placa.
Npr. dostava je 100 KN.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:47   #45
a gdje je to u medvedgradskoj? jel se tamo može kupiti i maloprodaja?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 12:50   #46
velana u lesnini na slavonskoj (ona na istocnom ulazu u zg)
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:27   #47
Jel znate koliko je cijena sivanja po m2 ?

A cijene zavjesa, ja bi neke onak prozracne, zute ili krem, pa sa laganim sjenama, trakicama ili slicno.. nesto onak elegantno i fino, a opet toplo.

Ovdje gdje sam gledala, cijene su bile od 200-470 kn + naravno 60 kn za sivanje- malo too much cini mi se...
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:30   #48
Da, kad kazem sivanje 60 kn, mislim po m2, off course, i bez ikakvog mjerenja..
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 16:38   #49
Quote:
Ninocka-zg kaže:
Jel znate koliko je cijena sivanja po m2 ?

A cijene zavjesa, ja bi neke onak prozracne, zute ili krem, pa sa laganim sjenama, trakicama ili slicno.. nesto onak elegantno i fino, a opet toplo.

Ovdje gdje sam gledala, cijene su bile od 200-470 kn + naravno 60 kn za sivanje- malo too much cini mi se...
oprosti da si ti to gledala?! ovo je prestrašno 470 kn za metar?!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 22:49   #50
To im je samo "prosjecna cijena" - ima ih i od 700-800...

al su mracne, to je istina!

bas me zanima kakve su ove zagrebacke

Nego Buhica nam se ne javlja s idejama...i viđenim..

Sigurno uziva u novim zavjesama
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 10:28   #51
U Velani je šivanje 40 kn po metru, ako se dobro sjećam - naručila zavjesu prije par mjeseci, 63 kune metar, bijela prozračna, s pravokutnicima... Nije neki mrak, ali došla je 250 kuna sa šivanjem, olovnim lančićem na kraju i petljama za objesiti na čičak
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 10:54   #52
Quote:
Murron kaže:
U Velani je šivanje 40 kn po metru, ako se dobro sjećam - naručila zavjesu prije par mjeseci, 63 kune metar, bijela prozračna, s pravokutnicima... Nije neki mrak, ali došla je 250 kuna sa šivanjem, olovnim lančićem na kraju i petljama za objesiti na čičak
koliko širina si uzeo/la? i što je ta petlja?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 11:02   #53
Uzela sam dvije i pol širine jer ne volim previše zavjesa. No ispalo je da bi bile bolje tri širine jer je tkanina dosta prozirna A uz pomoć petlji na čičak namontiram zavjesu na karnišu - koja je u mojem slučaju zapravo cijev od plina
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 11:31   #54
WoW!

ovo je fakat enlightning

ja sam planirala oko 2000- imam jako velike prozore, pa treba oko 10m uzeti...

idem u Velanu!
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 13:55   #55
mi izgleda nismo u istoj državi?

u Osijeku sam našla markizet, i to neki"biserni" ili kako se već zove, dosta gusto tkanje za nekih 35-40 kn po metru, ovisno o visini, širini, ne znam točno

ima naravno i zavjesa za po 350 kn - ali to samo u jednom dućanu, drugdje su sve dvoznamenkaste cifre

dekori po 75 kn otprilike

šivanje 10 kn

imam 13 prozora, 3 komada balkonskih vrata, da su i ovdje takve cijene mislim da bi moji prozori i vrata bili goli
__________________
A ti Krešiću...čerupaj svoju kokoš na svom pragu!
DJanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:23   #56
Nikako ne idi u Velanu! Bila sam tamo, skupi su i užasno neljubazni! Ništa mi nije htjela pokazati, samo je listala po katalogu i govorila mi šta imaju . Nisu baš nešto , u ZG ima puno boljih, npr. Naš dom ili Intertekstil megastore na Žitnjaku. Uglavnom, svaka tkanina može biti zavjesa... samo treba malo mašte
__________________
Životinje su moji prijatelji, a prijatelje ne jedem!
lepa protina kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 22:36   #57
Question zavjese, dekori...

Nakon kompletnog opremanja stana dosao je i dio sa zavjesama i dekorima.
U obilasku nekolicine salona (uglavnom u Solidumu - Alto, MV dekori, Meblo i jos neka dva ne tako poznatog imena) ostala sam iznenadjena cijenama zastora.
Zamislila sam pokriti 6 prozora po metar sirine (visina zavjesa bi bila oko 1,4 metra). Svi prozori su jedan do drugoga pa sam htjela tzv rimske zastore, koji se podizu spagicom (rolaju se slojevi jedan na drugi prema gore). Uglavnom ako ne pricam o cijenama materijala jer stvarno ima najrazlicitijih (od 90 kn pa do 2000 kn po metru) sokirala me cijena samog tog sustava. Ide od 4000 kn na vise za tih 6 metara!

Da li netko ima iskustva sa time, po kojim cijenama ste to placali i u kojim salonima? Kuda da krenem u potragu (u Zagrebu)?
(Ne zelim one bambus i slicne rolon zavjese koje se prodaju po velikim trgovackim centrima.)
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 22:43   #58
"PARADISO" na Samoborskoj ,parstometara poslije križanja sa Škorpikovom prema Samoboru ,moja žena je oduševljena s njima ,ja malo manje jer su cijene ,makar sam ja po tom pitanju truba, valjda ona zna najbolje.!!
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 01:04   #59
A da odeš do Austrije u IKEU?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 01:42   #60
Sve zavjese sam sašila sama. Otišla u restlove i nabavila materijal koji mi se sviđa i šivala po želji. Ako ne znaš šivati, zašto ne pokušaš naći nekoga tko bi ti ih napravio? metar materijala za zavjese dođe cca 100 kn.
Lunatic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.