Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2004., 21:02   #41
Ja samo da kazem presalatki suuuuuuuuuuuu )).
E i pitanjce, kakvi su sa macama
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2004., 22:22   #42
Quote:
magic kaže:
Jedna gospodja koja tuitamo sheta psa u nashem parku ima Tanga, maltezera...rekla je da nije potrebno ni da platimo nit bi uzela shtene, samo zheli vidjet kako bi izgledalo potomstvo njenog ljubimca

Pa šta pitam uopće ... to ti je magic - ta se svudi snađe

Em joj frajer za Vendi sam dođe u park,
em dobije besplatno sjeme ,
em joj ostaju svi štenci

Svaka čast
Unajmit ću ja tebe za pregovore kada se Tara bude išla parit
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2004., 22:46   #43
Joj, joj jedva čekam sutra. Idem vidjeti Pongača i sestru. Danas sam bila trošiti pare na maloga i mogu reći da se nisam šparala . Jedva čekam, sutra uzimam kameru i fotić i slike šaljem. Idem tek poslije 15 sati ne znam kako ću dočekati.
S cime im perete okice? A za buhe? E, a treba mu staviti microchip meni ga je nekako žao, pa kaj će mu to?
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 00:00   #44
freak*** idi na PAw-in topic o kozmetici za pse i mace, tu ces naci odgovor. E da ja ti mogu reci ACIDI BORICI za oci (ili ako mozes nac DIAMOND EYE). A ostalo vidi tamo .
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 00:17   #45
atena, evo sada ću baciti oko Di se to kupuje? No dobro, idem najprije tamo pročitati. Mislim da danas neću spavati.
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 01:57   #46
Acidi u svakoj apoteci, a diamond eye u prodavnicama za kucne ljubimce.
Uf i da napomenem, kupi one niveine blaznice (tuferi), ili neku finu vatu (molim te obrati paznju da li u vati ima nekih opiljaka ako ces se za ovu soluciju odlucit, jer zna bit jako gruba, ipak ces raditi oko ociju, pa obrati paznju). Znaci postupak ti ide ovako , namocis blaznicu ili komadic vate acidijem, i lagano prodjes oko oka, lagano znaci neupinji previse, bacis pa opet sve dok neocistis oko.........DRUGO OKO UVIJEK NOVA BLAZNICA/KOMADIC VATE - da nebi prenosila bakterije (ovo je slicno ako i kad cistis usi). U toku dana mozes proci suvom blznicom oko oka cisto da skupis suzice. Ovaj diamond ako mozes obavezno nadji, jer je on najbolji, cak smiruje i upalice (s tim sto se tad cesce cisti- da se nebi dlaka obojila).
Toliko sad za sad, pitaj ponovo ako nesto nije jasno, nadam se da sam fino pojasnila.
Kod usiju (i to ces cistit jel), to isto radi sa blaznicom ili vatom ali nemoj je previse natopit, polako prelazi unutrasnji dio uha (I OBAVEZNO CISTA BLAZNICA ZA DRUGO UHO- NEMJESATI to). Kad ga kupas, nemoj mocit glavu ..........tj.usi i vodi racuna da mu sampon ili voda neuprska oci. Znam da ovo sve djeluje komplikovano ali to je sve lako kad se naucis i posatene ti rutina....
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 08:58   #47
Primjetila sam da nekoliko maltezera koje sam susrela na nashem podruchju nema obojanu dlaku oko ochiju...jel moguce da je stvar u vodi


Ni moja nema.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 20:49   #48
Hvala na informacijama. Ja sam se vratila i tek sam sada u komi, jedva čekam da dođe doma, slike su na blogu, pa ih možete pogledati
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 21:00   #49
Quote:
freakusha kaže:
Hvala na informacijama. Ja sam se vratila i tek sam sada u komi, jedva čekam da dođe doma, slike su na blogu, pa ih možete pogledati

Božek, božek..kako je medeni , miš mali
Isti kao moja Tarica kada je bila malička

Tara je ista kao mama njegova, samo sada ima malo dužu dlaku.

freakusha, ne vidim seku i ostatak teksta, prekriva ga onaj ljučibasti dio bloga s desne strane? Jel se to može gdje isključiti,..ono ne blogam pa nemam pojma kako to funkcionira


freaki; jel dišeš?
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 21:08   #50
Quote:
magic kaže:
Primjetila sam da nekoliko maltezera koje sam susrela na nashem podruchju nema obojanu dlaku oko ochiju...jel moguce da je stvar u vodi


Ni moja nema.

magic, kako misliš "u vodi"?

Nema ni Tara sada, jerbo sam joj svu dlaku oko očiju skratila na minimalac, preporučio vet., jer je imala stalne upale.
Sada je ok - ali dok joj je dlaka išla u oči, područje okolo očiju i dio nosa bili su u smeđim flekama upravo zbog iritacije dlakama.

Sada je ok , nema suza, nema smeđih fleka.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 21:19   #51
Paw joj sva sam na trnju, pa ko će ga dočekati.

Pogledaj opet , mislim da sam sada ispravila blog. Joj kako su medeni
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 21:33   #52
Ma meni se "seka" i ostatak teksta opet ne vidi

Onaj "kalendar" ti ide preko teksta i slike.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 21:36   #53
Koji browser koristiš? Gledam na Operi i IE sve mi se vidi . Idem složiti jednu ispod druge , pa se nadam da ćeš vidjeti :-) Javi mi ako je ok
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 22:01   #54
Sada je vidim

Ajme...kao cukar je! A riba je drži za nosić, za umrijet

Fora je kod tih pasa da im možeš "svašta" radit

Moj dragi još uvijek ne može vjerovat, da može Taru držati za nos, a da nju to uopće ne smeta Još mu se namješta, koza mala

p.s. Čitam da si "riknula" , a tek kad "dođe" , pa ti počne pišat... pa "tražit" mamu... gristi papuče...
Svašta će mo mi još čitati, vjeruj mi

Nego, ti si mama, ako dobro čitam? Cura?
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 22:09   #55
e stara moja, luda sam. Imamo ih snimano kamerom, trebala bi to vidjeti. Da vidiš mamu Lili kako prosi za bobicu grožđa za riknuti.

Znam da bude svega, nedam se ja isprovocirati. Ja mogu uvijek pišati više od njega, a i jače grizem

A garant budete još puno toga čitali i gledali, to je draž držanja ljubimaca.

Mama da, ko bi rekao ha? Nevidi se ovako Imam kćer koja ne može zaspati zbog Ponga , a sutra ima ujutro nastavu.
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 21:34   #56
Quote:
freakusha kaže:
e stara moja, luda sam. Imamo ih snimano kamerom, trebala bi to vidjeti. Da vidiš mamu Lili kako prosi za bobicu grožđa za riknuti.
daj uploadaj na net ako nemas kud ima jedna stranica (besplatna) za takve stvari
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 21:42   #57
Budem ugnjavila dragog neka prebaci u divx, pa stavim na newse, može tako ?
__________________
moj blog
freakusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 21:58   #58
Quote:
freakusha kaže:
Budem ugnjavila dragog neka prebaci u divx, pa stavim na newse, može tako ?

moze
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 18:43   #59
Pitanje u vezi tjeranja maltezerice

Kolko traje, tj, zanima me krvarenje koliko dana traje i kolko je obilno?
Cula sam da su maltezerice po tom pitanju jako "ciste" i da se kod nekih ni ne primijeti (mislim da je to kod nas momentalno slucaj).

Trebam li na nesto posebno obratiti paznju u tim danima? Trebam li joj stavljati "gaće"?



PS Ne mogu naci ovu temu, pa nek modovi sele ovo ak treba.
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 19:11   #60
Re: Pitanje u vezi tjeranja maltezerice

Quote:
T@nja kaže:
.....


Dobro si čula
Kod njih (barem kod moje) je to skroz neprimjetno, prvih par dana skužiš par kapljica po podu , ali one i to poližu kao i sebe, stalno se ližu pa ne vidim potrebu za gaćicama.
Iako me ful zanima kako je kod velikih kuja npr. rot itd. ? - pogotovo ako žive u stanu?

Btw. koliko je miška stara?
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.