Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2012., 08:50   #121
Nama je na kyronu otišao lanac koji prenosi snagu sa diffa na kardane.Dobavljivost-preko mjesec dana čekanja i čini mi se 4500 kuna.
Prodali ga i odahnuli.
Da je Musso dobar ne trebaš mi govoriti,navozao sam se onoga Mussa sport.
Ali tema je Kyron.Ovaj što smo ga imali nije bio dobar.Izuzetak,pravilo, .
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 10:56   #122
A, moje misljenje je da je Kiron jedan pravi terenac, mnogo ljepsi od Land Rovera a i jednostavniji za upravljanje ako je dizel automatik. Saznao sam da je problem ako se rijetko ili nikako ne ukljucuju prednji kotacio jer da se niki ventil zna zablokirati... a istina vozio sam ga nekih 200 km i meni se ucinio ne los, za obicnu /nasu/ cestu prilicno poskocan i tvrd, za autoput iznenadjenje, predobar za jednog istinskog terenca ali sto je istina, gdje god sam dosao svi su mi davali prednost iako je nisam imao. Ima neki cudan zvuk mjenjaca ili diferencijala a mozda ga stvaraju i gume !?? ne znam... ali sve u svemu , ostavio je dobar dojam na mene.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 18:17   #123
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Nama je na kyronu otišao lanac koji prenosi snagu sa diffa na kardane.Dobavljivost-preko mjesec dana čekanja i čini mi se 4500 kuna.
Prodali ga i odahnuli.
Da je Musso dobar ne trebaš mi govoriti,navozao sam se onoga Mussa sport.
Ali tema je Kyron.Ovaj što smo ga imali nije bio dobar.Izuzetak,pravilo, .
Kod terenaca ti je ko i kod brodica - nije bitno koliko je star, koja je ruka, već tko ga je vozio i kako održavao.

I na kraju, kad kupiš ML, x 5, Cayenna znaš da je održavan i da je vožen samo po cesti, a na terenu samo kad se išlo na skijanje, a kad kupiš SsangYong, Galopera, Ladu,... onda možeš svašta očekivat.

Vjerujem da ti nisi bio prvi vlasnik tog terenca i da te to zadesilo na veliko iznenađenje.

Ja kad ti kupujem neki alat ne gledam marku, gledam koliko traje garancija!
musso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 19:19   #124
Quote:
musso kaže: Pogledaj post
Kod terenaca ti je ko i kod brodica - nije bitno koliko je star, koja je ruka, već tko ga je vozio i kako održavao.

I na kraju, kad kupiš ML, x 5, Cayenna znaš da je održavan i da je vožen samo po cesti, a na terenu samo kad se išlo na skijanje, a kad kupiš SsangYong, Galopera, Ladu,... onda možeš svašta očekivat.

Vjerujem da ti nisi bio prvi vlasnik tog terenca i da te to zadesilo na veliko iznenađenje.

Ja kad ti kupujem neki alat ne gledam marku, gledam koliko traje garancija!
Ma nema veze.bio je na firmu,prvi vlasnici,uzeli ga novog.Stalno je nešto odlazilo.S druge strane,prohodnost u blatu je bila dobra,a zato nam je trebao.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 20:41   #125
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Ma nema veze.bio je na firmu,prvi vlasnici,uzeli ga novog.Stalno je nešto odlazilo.S druge strane,prohodnost u blatu je bila dobra,a zato nam je trebao.
Nekad su ti Švabe kupovale aute koji su bili rađeni utorkom, a ako nije bilo tih onda koji je bio rađen u četvrtak, jer kažu ponedjeljkom su još bunovni i rastrešeni od vikenda, srijeda je sredina tjedna kad nakon utorka i ušaltavanja dođu u opuštanje, a petak već svatko razmišlja o vikendu i koncentracija je u banani.

Izgleda da je na tom tvom sve bilo rađeno u petak i to od poslije gableca.

Ajd bok!
musso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:37   #126
Kyron

evo, i ja razmišljam o Ssangyongu Kyronu 2,0 XDi 2007. godište.
Kako je ova tema malo zastarjela, ima li netko novi s nekim iskustvima?
Održavanje, potrošnja kvarovi?
damirdestroyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.