Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 23:40   #1
Angry Pomoć!

Zdravo. Uglavnom imam problem. Kasni mi mjesecnica 9 dana sada, i malo sam preplasena jer nisam sigurna za razlog. Momak i ja smo imali zasticen sex ali ni s kondomom nijr svrsio u mene vec vani. Inace mi je ciklus neredovit, a ovaj mjesec sam imala gljivicnu infekciju, a nakon toga sam se prehladila, dobila upalu grla i na antibioticima sam. Pa me sad zanima da li mjesecnica moze kasniti zbog antibiotika i infekcije?
tina232 is offline  
Old 05.03.2015., 23:58   #2
Mislim da nema vječnijeg problema od ovog i pitanja ovog tipa na potpuno neprikladnim mjestima nikad neće prestati.
Osjećam se ko Seinfeld pišući ovo.

Kako ti kašnjenje mjesečnice u ovoj situaciji može imati ikakve veze sa sumnjom na trudnoću?
Ako se jebeš s kondomom i čovjek ni s kondomom ne svrši u tebe, kako, zaboga, moš bit trudna?
Očito je da je organizam razjeban gljivicama, upalom i antibioticima i da zato kasni.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 06.03.2015., 00:44   #3
tina,

odi malo niže na podforum Zdravlje- Žensko zdravlje- Jesam li trudna?

Osim toga, odi sutra u ljekarnu i kupi test. Svi forumi svijeta ti ne mogu preciznije od testa reći jel ti se primilo.

sretno!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.