Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 15:26   #1
TangleTeezer i Macadamia No Tangle Brush

Planiram kupiti ovo cudo (preko njemackog sajta), da li netko ovdje ima iskustva sa ovim cudom? Na netu citam sve same hvalospjeve.


"
Tangle Teezer Original professional detangling hairbrush is loved by hairdressers and used in professional hair salons. It's a super smooth operator that works the minute hair is lathered and rinsed. Glides through wet, vulnerable and colour treated hair with no pulling, tugging or yanking. Hair peace at last!"
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 17:47   #2
Ne znam ti za baš taj, al evo gledam sliku i to je zapravo isto ko cesalj NoTangle od Macadamia Natural oil i mogu ti rec da je super, stvarno lako i brzo rasceslja, masu manje kose ispadne tijekom cesljanja i ja pre prezadovoljna! Meni se inace bas dosta kosa petlja al s ovim se u 3 min pocesljam!
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:22   #3
Ajme,meni treba nesto za moju kosu da mi rasceslja...ubijem se dok ju pocesljam a da nepricam koliko mi otpadne...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 21:21   #4
Ovo vam je super stvar, ima ga moja frizerka i preporučujem svima kojima imaju problema s raščešljavanjem, u potpunosti je i ista kao ona macadamia natural oil no tangle.
Bershka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 22:27   #5
Quote:
Bershka kaže: Pogledaj post
Ovo vam je super stvar, ima ga moja frizerka i preporučujem svima kojima imaju problema s raščešljavanjem, u potpunosti je i ista kao ona macadamia natural oil no tangle.
A di da kupim?Imal negdje da se naruci?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 22:57   #6
Ja imam doma ovaj identičan (to je kao putna verzija)

i odlično je u smislu da ne čupa (ne boli) kad se češljaš ali bogme isčupa kose i kose! Meni bude puna ta četka i čini mi se da mi više kose padne kada češljam kosu s tim nego s običnom četkom plosnatom koju imam
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 08:09   #7
Quote:
A di da kupim?Imal negdje da se naruci?
Macadamia no tangle četku, koja meni izgleda isto kao i ovaj teezer, ima za kupiti u ljekarni Lavanda mia u Ilici, Petrinjskoj i Kišpatićevoj. Četka je čudo jedno, mene nista ne počupa i ne ispada mi kosa, počešljam se u 2 minute
malipavijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 10:53   #8
Ja se dvoumim jos izmedju te cetke i cetke tangle taner koja je u biti djecja cetka...Ali mislim da cu ipak kupiti teezer ..Izludi me ovo petljanje kose vise
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 16:56   #9
Ma definitivno manje kose ispadne i manje pocupa nego ostali cesljevi ili cetke! preporučujem!
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:00   #10
a jbga,ja nisam u zg-u
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 19:08   #11
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja imam doma ovaj identičan (to je kao putna verzija)

i odlično je u smislu da ne čupa (ne boli) kad se češljaš ali bogme isčupa kose i kose! Meni bude puna ta četka i čini mi se da mi više kose padne kada češljam kosu s tim nego s običnom četkom plosnatom koju imam
i ja imam ovakvu ali ipak ne uspijem sve raščešljati kako spada pa moram i sa običnom četkom
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 13:25   #12
tangle teezer

Imaš u Cut Me salonu, imaju kompletan asortiman + još ti daju da ih pogledaš i s njima i rade raščešljavanje, tako da odmah dobiješ osjećaj da li je to za tebe ili ne.

hope i helped...

Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Macadamia no tangle četku, koja meni izgleda isto kao i ovaj teezer, ima za kupiti u ljekarni Lavanda mia u Ilici, Petrinjskoj i Kišpatićevoj. Četka je čudo jedno, mene nista ne počupa i ne ispada mi kosa, počešljam se u 2 minute
angel1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 13:27   #13
tangle teezer

da, te su mi najbolje!!
totalno su prakticne kada idem cijeli dan po gradu.

Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
i ja imam ovakvu ali ipak ne uspijem sve raščešljati kako spada pa moram i sa običnom četkom
angel1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 21:13   #14
Quote:
angel1986 kaže: Pogledaj post
da, te su mi najbolje!!
totalno su prakticne kada idem cijeli dan po gradu.

Kolika je cijena macaamia četke i ove tangle teeser?
Sanja_rica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 10:15   #15
U Mulleru je TangleTeezer mislim 120 kuna
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 11:25   #16
Ja sam već hvalila onaj Macadamijin na totalno fantastičnom proizvodu, i stojim iza toga! Imam kosu do ispod ramena, ali je neopisivo gusta i voli se petljati na vrhu glave i kod vrata, i s ovim bezbolno razmrsim kosu, manje opada, treba mi minuta, savršena je
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 11:48   #17
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
U Mulleru je TangleTeezer mislim 120 kuna
Hvala
Sanja_rica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 14:23   #18
samo da proslijedim info, za one koje zanima tangle teezer a nema ga za kupiti u vasem mjestu ili ponestane zaliha u mulleru, mozete ga nabaviti za max 15 eur na stranicama

www.asos.com

i

www.beautybay.com

dostavljaju worldwide s besplatnom dostavom, za beautybay ne mogu garantirati osobno, ali s asosa sam vec masu puta narucivala proizvode i uvijek dodju u super stanju u razumnom roku.

preporucam!
NaniBanani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 22:26   #19
Evo ja sam naručila ovo za svoju curicu i sebe. Meni u biti ni ne treba jer mi se kosa ne mrsi uopce al nju ne mogu počešljat s ničim bez muke. Ima jaako puno kose koja je duga do pola leđa a još k tome vlasi su tanke i svilene pa se to mrsi ajme meni. E ako nama bude ova četka valjala i bude češljanje bez plača onda je kupujte slobodno.
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 09:26   #20
plavusa123, ta cetka je izmisljena za petljavu kosu
moja kcer je odusevljena, od tada nema suza i muka po cesljanju, a dugokosa je jakoo.
kad idemo na put prvo se sprema cetka za kosu, tek onda igracke

savrsen proizvod
top-secret-koka is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.