Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2015., 17:30   #2001
A di si bia 91.?
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 18:52   #2002
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
ovo nikako ne
ako se nesto trebas staviti onda sa neke strucne stranice gdje se satovi klasificiraju pravilno..
Izvoli.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 03:32   #2003
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
A di si bia 91.?
u svome selu puca karabinom ae

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Izvoli.
a jel smijem?
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:47   #2004
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
ovo nikako ne
ako se nesto trebas staviti onda sa neke strucne stranice gdje se satovi klasificiraju pravilno..
pa pravilno je.

slobodno ospori kategorizaciju nekog brenda, pa cemo vidjet dalje.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:08   #2005
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pa pravilno je.

slobodno ospori kategorizaciju nekog brenda, pa cemo vidjet dalje.
prevsie komplicirano i previse zbunjujce za laike

nema smisla stavljati podrijetlo iz koje zemlje sat potjece..
jednostavno podjeliti na luxury swis made i ostale
cijenovno swis made do $1000 iako ih trenutno nema bas previse ispod te cijene, recimo tu je tissot, taga vise nema ispod 1000, swatch je swiss made ali opet ne ide luxury kategoriju..onda stavimo 1000-5000$ pa dalje..iako velika vecina forumasa nece ciljati luxury kategoriju swiss made pa opet treba napraviti pregled ostalih satova..evo recimo daniel wellington je napravio proboj na svjetsko trziste, dobar i lijep sat za 150- 200$ dolara..
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 23:39   #2006
Dw izgleda ok i tu prica staje. Ne vidim nista u njemu zbog cega bi ga platio 300$

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
zdgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 04:11   #2007
Quote:
zdgrunf kaže: Pogledaj post
Dw izgleda ok i tu prica staje. Ne vidim nista u njemu zbog cega bi ga platio 300$

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
300 $ ne bih, oko 200 mozda ali bih prije uzeo swatch u tome nekom price rangu..
http://www.bloomberg.com/news/articl...-cheap-watches
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:17   #2008
Zna li netko ima li gdje u Rijeci(ili okolici) za kupiti casio g-shock?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:22   #2009
ne
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:32   #2010
Nabijem ih.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 23:03   #2011
Bok. Molio bih malu pomoc/savjet s vase strane, naime, namjeravam uskoro kupiti novi sat pa vec neko vrijeme istrazujem i gledam sto bi bilo pametno uzeti. Dakle, prvenstveno mi je vazno da je swiss made, od ostalih u obzir jedino dolaze seiko ili citizen, druge marke me ne zanimaju, a isto tako niti modni satovi. Sto se cijene tice okvirni maksimum bi bio do oko 2500 kn, makar bi bilo dobro da je i nesto manje. Gledam da je sa komplikacijama (neka klasika koja obicno dolazi), ali da nije previse "glomazan" i "nakicen". Internet kupovina otpada, tako da super bi bilo da je dostupan u Zagrebu. Po pitanju kucista, narukvice, stakla, navijaca, itd. necu sad neke zahtjeve posebne radit, pa ako imate kakvu sugestiju za pocetak bit cu zahvalan. Prvenstveno mi je bitna kvaliteta, tocnost, elegancija.
Odmah cu postavit pitanje, ima li tko iskustva s Hanowom? Kakvi su i da li bi bilo pametno uzeti neki njihov model? Zapeli su mi za oko neki modeli, i ne cini mi se losa.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 01:21   #2012
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Bok. Molio bih malu pomoc/savjet s vase strane, naime, namjeravam uskoro kupiti novi sat pa vec neko vrijeme istrazujem i gledam sto bi bilo pametno uzeti. Dakle, prvenstveno mi je vazno da je swiss made, od ostalih u obzir jedino dolaze seiko ili citizen, druge marke me ne zanimaju, a isto tako niti modni satovi. Sto se cijene tice okvirni maksimum bi bio do oko 2500 kn, makar bi bilo dobro da je i nesto manje. Gledam da je sa komplikacijama (neka klasika koja obicno dolazi), ali da nije previse "glomazan" i "nakicen". Internet kupovina otpada, tako da super bi bilo da je dostupan u Zagrebu. Po pitanju kucista, narukvice, stakla, navijaca, itd. necu sad neke zahtjeve posebne radit, pa ako imate kakvu sugestiju za pocetak bit cu zahvalan. Prvenstveno mi je bitna kvaliteta, tocnost, elegancija.
Odmah cu postavit pitanje, ima li tko iskustva s Hanowom? Kakvi su i da li bi bilo pametno uzeti neki njihov model? Zapeli su mi za oko neki modeli, i ne cini mi se losa.

Prijatelj se kune svojom Nauticom, mogao bi i na njih baciti oko.

Ja imam nekog Cerrutija od 2800, sat je ok ali za te novce se moglo puno bolje. Mlad i glup
Prsut i krunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 01:35   #2013
Za prvi sat preporučujem Citizena,imaš more modela do te love(ECO drive,safirno staklo).
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 04:38   #2014
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Bok. Molio bih malu pomoc/savjet s vase strane, naime, namjeravam uskoro kupiti novi sat pa vec neko vrijeme istrazujem i gledam sto bi bilo pametno uzeti. Dakle, prvenstveno mi je vazno da je swiss made, od ostalih u obzir jedino dolaze seiko ili citizen, druge marke me ne zanimaju, a isto tako niti modni satovi. Sto se cijene tice okvirni maksimum bi bio do oko 2500 kn, makar bi bilo dobro da je i nesto manje. Gledam da je sa komplikacijama (neka klasika koja obicno dolazi), ali da nije previse "glomazan" i "nakicen". Internet kupovina otpada, tako da super bi bilo da je dostupan u Zagrebu. Po pitanju kucista, narukvice, stakla, navijaca, itd. necu sad neke zahtjeve posebne radit, pa ako imate kakvu sugestiju za pocetak bit cu zahvalan. Prvenstveno mi je bitna kvaliteta, tocnost, elegancija.
Odmah cu postavit pitanje, ima li tko iskustva s Hanowom? Kakvi su i da li bi bilo pametno uzeti neki njihov model? Zapeli su mi za oko neki modeli, i ne cini mi se losa.
Hanowa je swiss made sat i tu ne mozes pogrijesiti..ima raznih modela koji se razlikuju u cijenama ali za 2500kn mozes izabrati dobar..Pogledaj mozda i Tissot ako ima nesto u tom price range ako ti se svidja..Takodjer i Swatch izdaje sve bolje casual satove, kozna narukvica itd pa baci pogled..Ali Hanowa i Tissot su kategorija dvije iznad
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:50   #2015
Hvala na odgovorima. Ma Swatch necu ponovo kupovat, 7 godina sam ga nosio i stvarno odlicno me sluzio u tom razdoblju, ali nedavno mu je dosao kraj i ne moze se popravit, a i da moze ne bi ponovo uzimao Swatch. Problem s njim je sto je saliven u jednom komadu i kad se nesto strga nema popravaka jer se ne moze doc do mehanizma, postoji samo otvor za bateriju. Urar mi je rekao da se samo jedan od njihovih modela moze popraviti, znaci vecina ih je napravljena na tu foru. Dok ide, ide super, tocan, sve pet, ali dok stane to je to.

Vidio sam dosta Nautici, vjerujem da nije losa, ali nije me nakako previse privukla.

Citizen svakako dolazi u obzir, bas sam jucer gledao u izlogu neke modele, i ima dosta zgodnih modela u tom cjenovnom rangu. Iako mozda bih stavio Seiko ispred Citizena kada bih se morao odluciti izmedu njih, nisam siguran. Nesumnjivo je da jedan i drugi proizvodac imaju kvalitetu. I kazem, ako nije Svicarac, onda jedan od njih.

Da istina, sto se tice Hanowe, na tom jednom mjestu sam vidio 15-ak modela, i ima ih jako zanimljivih. Za sada mi je u uzem krugu. Swiss made, veliki plus.
A vezano uz Tissot, da imam koju kunu vise, poprilicno sam siguran da bih njega uzeo, ima puno odlicnih modela, ali on je ipak nesto skuplji, od 3000 na dalje su njihovi modeli. Malo je Tissot modela do 2500 kn koliko sam vidio, mozda tu i tamo koji.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 11:39   #2016
Meni isto Nautica nije nešto privlačna. Između Seiko i Citizena definitivno Seiko.
Hanowa mi se čini ok i vidin da imaju lipe satove i uz Tissot bi mi bila izbor kod kvarcnih satova.
Pogledaj od Tissota modele PRC 200 i V8 koji odgovaraju tvojin zahtjevima za kronografon i sl.
Uzmi u obzir i online kupnju, pogotovo ako želiš jeftiniju cijenu.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 12:55   #2017
V8 je odlican, ja sam ga imao godinam, nedavno prodao i jako preporucujem..super value for money..na amazonu ili ebayu se moze naci jeftino samo ne znam kakva je dostava van USA..
http://www.amazon.com/Tissot-T36-1-3...73D6E917TS6E77
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...t+v8+&_sacat=0
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 14:55   #2018
Ako te zanimaju dibri satovi prebaci se na forum portal satova,tamo u oglasniku ima jako dobrih satova od cijenom pristupacnih pa sve do boli glava.....isto tako ekipa jako jako pazi na satove pa nades u mint.stanju sa racunom garancijom i budi siguran da neces naletiti na.fejkove.
Neki dan piknuo za poklon zenski Emporio Armani sa kutijom i racunom od 2100 kn star 2g sa minimalnim tragovima koristenja za 600kn!
Inace za tu lovu kaj mislis potrositi da se tamo ubosti seiko monster koji je mrak ili uz malo srece.citizen nighthawk koji je perfektan!!!!
__________________
###########??###########
roman28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 15:00   #2019
Evo jedan svicarac za super cijenu
http://www.portalsatova.com/forum/vi...p?f=24&t=19907
__________________
###########??###########
roman28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:09   #2020
jucer dobio
http://i.imgur.com/Q9xfmEn.jpg

po meni malo prekicast remen, al vele da se poklonjenom konju ne gleda u zube
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger