Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2012., 14:09   #961
ček,vi ove tahiti,vanuatu i takve indijance pratite iz zajebancije ili vas fakat zanima takav amaterski nogomet?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 01.06.2012., 14:13   #962
Za ostale ne znam, ali mene zanima.
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 14:23   #963
I meni isto zanima i to jako (puno više od iskomercijalizirane lige prvaka i modernog nogometa kojem vladaju samo novac i kladionice )
gogykiryales is offline  
Old 01.06.2012., 15:35   #964
Svake kvalifikacije ista pitanja

Nego, neman di stavit pa evo ovamo http://www.youtube.com/watch?feature...&v=_Elrm0mLRNk kakav 2. gol Meksika, placen
DPMM is offline  
Old 01.06.2012., 16:26   #965
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 01.06.2012., 16:29   #966
hm
Chiro is offline  
Old 01.06.2012., 17:43   #967
Ti mater koliko Bosnohercegovaca u Chicagu, puna tribina

Kad će HNS konačno malo razveselit našu dijasporu u Sjevernoj Americi

I da, da esam Stojana Vranješa
Ferdibrand is offline  
Old 01.06.2012., 18:04   #968
Nikad, predmnijevam.

A toliko mjesta po svijetu, takva nam je zajednica tamo


Nego, BHT je prikazivao tekmu tako da je su Meksikanci u prvom dijelu napadali lijevo, a ekšuli su napadali desno djeluje mi na ilegalno prikazivanje utakmice

Stojan Stojko
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 22:07   #969
Kako samo samo glupo izgubili, strašno. Slično i protiv Brazila, u sudijskoj nadoknadi, ali hajde, tamo su nam barem akciju smjestili, ovdje smo im mi dali gol. Šteta, ali hajde, nema veze.
The Realist is offline  
Old 01.06.2012., 22:11   #970
Barem ste dali Čičku gol za rodjendan
__________________
Football, bloody hell.
reks is offline  
Old 01.06.2012., 22:14   #971
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Šteta, ali hajde, nema veze.
To i kaže izbornik, koji mi sve više ide na kurac s tom retorikom. Svaki poraz, nema veze. Pet već u nizu. Nikad lakša skupina u kvalama počinje, a sve mislim da će se zasrati.


U Africi Gana pregazila Lesoto 4-0, Egipćani se muče s Mozambikom. Edit: evo baš povedoše 1-0.

Evo ga i 2-0

Zadnje uređivanje mitch : 01.06.2012. at 22:20.
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 22:32   #972
Kakav fail braniča kod drugog gola...
Morales77 is offline  
Old 01.06.2012., 22:55   #973
Quote:
reks kaže: Pogledaj post
Barem ste dali Čičku gol za rodjendan
Znam, ali bolje da nismo .

No, mladi razvališe Bjelorusiju, mogli bi se čak i plasirati.
The Realist is offline  
Old 01.06.2012., 22:56   #974
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
To i kaže izbornik, koji mi sve više ide na kurac s tom retorikom. Svaki poraz, nema veze. Pet već u nizu. Nikad lakša skupina u kvalama počinje, a sve mislim da će se zasrati.
Dobro, ali protiv Francuza, Portugal prva, Brazila, te Meksika smo dobro igrali, ali stvarno nije bilo "sreće".
The Realist is offline  
Old 01.06.2012., 22:57   #975
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Kakav fail braniča kod drugog gola...
A to je kada neigraju Spahić, Papac, niti Nadarević (ne znam zašto njega ne zove) i onda nam je odbrana sastavljena od igrača kojima to nije primarna pozicija. Također se dosta mladih isprobava, pa onda to naopako ispadne.
The Realist is offline  
Old 02.06.2012., 03:26   #976
ma ne smeta sto smo izgubili, kolko sto je njima svima to nekako svejedno, na celu sa susicem.

najtuznije od svega je sto sam u 3 ujutro ustala da gledam utakmicu al eto, bar se dzeko&co nisu setali, prvo poluvrijeme je dobro bilo.
ustvari ne, najtuznije je to sto sam do zadnje sekunde strepila da cemo primiti taj gol (jer u zadnjih neznamtikolko utakmica primamo golove u finisu utakmice). i naravno, obavezni gif

__________________
...
panties is offline  
Old 02.06.2012., 04:49   #977
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Svake kvalifikacije ista pitanja

Nego, neman di stavit pa evo ovamo http://www.youtube.com/watch?feature...&v=_Elrm0mLRNk kakav 2. gol Meksika, placen
A Isusa toi boga

Jel Vranjes ta BiH trojka? Podsjetio me na Roberta Carlosa ovdje http://www.youtube.com/watch?v=Mlbc0ubyeVw na otprilike 3.30.
el grapadura is offline  
Old 02.06.2012., 05:32   #978
FT Fidži - Novi Zeland 0:1, po live tekstu su dosta visili

btw surfajuć u pauzi NBA naletija na ovaj članak o Kiribatima, nije totalni on topic al neka ga ovamo. Izdvajan ponešto:

Quote:
In their 23 years of international football, not only have they lost all of 10 of their matches - scoring four goals and conceding 122 - they still haven't played at home.

One reason could be the state of the playing surfaces.

"Every island has a pitch which is almost constantly in use," technical director McGreskin told the BBC's World Football programme.

"When I say 'a pitch', it's not grass, it's coral sand."


But sorting out tactical awareness and unleashing latent talent could ultimately be the least of McGreskin's problems.

Rising sea levels are putting the islands, which are only an average of three metres above sea level, in genuine danger of disappearing beneath the waves.

"That's a serious threat. From what I've heard the Kiribati government is in negotiations with (nearby) Fiji to potentially buy one of their islands so if the worst comes to the worst, they can move the country to that island."

Zadnje uređivanje DPMM : 02.06.2012. at 05:56.
DPMM is offline  
Old 02.06.2012., 06:05   #979
Novi Zeland - Fidzi 1:0

Nimalo impresivno, Fidzi je zasluzio izvuci nesto iz ove tekme. NZ zabio presmijesan gol nakon katastrofalne greske golmana, ali osim toga All Whitesi nisu nista vise specijalno napravili. Fidzi je imao par odlicnih prilika i Paston je imao dvije fantasticne obrane i onda ispustio loptu na crti i umalo ne primi gol, i uz to dobije koljeno u glavu i morao je biti zamijenjen. Voda u usima zadnjih 5 minuta, ali izdrzalo se.

Travnjak vec sada u uzasnom stanju, kako li ce izgledati za final to ni Bog ne zna. 16 utakmica na istom travnjaku u 10 dana. To ce biti njiva, a ne nogometni travnjak.
el grapadura is offline  
Old 02.06.2012., 10:21   #980
U drugoj utakmici skupine B, Solomonski Otoci dobili PNG isto sa 1-0.

Velika utakmica u iducem kolu izmedju Fidzija i Solomonskih Otoka, ako ne dobiju tu tekmu Fidzi je vjerojatno vani, sto bi bilo veliko razocarenje za njih.
el grapadura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.