Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 30.04.2012., 00:20   #11
Quote:
druid_hr kaže: Pogledaj post
Ajde kad ga vec toliko hvalis, daj po redu napisai kako si ga ubacio i daj odmah linkove da ne moram traziti okolo. Zahvaljujem

Ja sam trenutno na darky 2.3.6

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk


ja sa miz prve kao sto sma napisao stavio razne verzije ICS-a i sve su koma posebno ono govno dark knight 4 ono je nesto najgore kaj sam ikad vdio. ali ima jednu veliku prednost i dost mi pomoglo kod slima

skinuo sam dark knight 4, slim base i onaj essential jer htio sma napraviti instalaciju tj prelazak s drugog ics-a slucajno negdje procitao da je to dobar nacin tj jedna od metoda je bila spomeuta . . e sad zakaj bas dark knight 4 prvo zato jer on odlicno tj odlicno je posluzio kod jedne stvari jer je jednostavan za instalirat . . prvo sma napravio wipe svega kaj se da napravit na telefonu iz recovery konzole ono sve i factory reset sve sve sve .... nakon otga pokrenuo i instalirao dark knight 4 jer on se moze ono klasika install zip from sdcard iz recovery-a .. instalirao to pokrenuo ga da viim hoce li ga butat radi .... spor je ko za popizdit halta i steka . .. opet otisao u recovery i sljedio uputu sa stranice od slima kod prelaska s neke druge verzije ICS a a ovo je copy paste toga:


From another ICS ROM
Download my latest Base + Essentials
Enter CWM, wipe data, format system ( in mounts and storage)
Flash Base*** AND Essentials, Reboot to system.
*** - If the base flash is too quick ( < 5 seconds or so), reflash base before flashing essentials.

jedin kaj je ovdje drugacije tj to nisma nikad radio je ovaj format system iz mounts and storage ... to su koraci i postupak koji sma ja napravio evo zadovoljan da zadovoljniji nemrme bit radi bolje i brze od bilo kojeg roma kojeg sma do sada imao . .uglavnom najbolji sustav koji sma imao u ove dve godine na galaxy s mobitelu ..


e da napomena ovaj rom se sastoji od dva dijela na ovoj stranici :

http://slimics.haxer.org/Slim_ICS/404/3.5/ skinete dva fila koaj se zovu evo kao sto pise dole


3.5_I9000_Essentials.zip i Base_3.5.zip
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.