Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 12:44   #1001
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
kineska autoindustrija? sigurno nije gora nego talijansko-francuska.
Potpis sve govori kakav si mentalni sklop.
BTW velika je šansa da kad kupuješ Mercedesa ti upravo dođe s francuskim motorm pod haubom
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:15   #1002
od tih kineskih kopija jedino sam se vozio u Samsungu SM3,auto je kopija Nissana ako se ne varam,smijali smo se kad smo culi da Samsung proizvodi aute,ali kada smo se provozali u njemu skuzis da auto i nije tak los,je da je sve losa kvaliteta izrade,plastika,sjedista i ostalo,motor je jako dobro isao,od tocke A do tocko B ce posluzit.sve u svemu ok za nekoga tko nema puno novaca,a zeli se voziti u necemu
sankazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:30   #1003
Samsung je korejski
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:44   #1004
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Samsung je korejski
Ups,moja greska ali svejedno je dobra kopija
sankazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:03   #1005
Quote:
sankazgb kaže: Pogledaj post
Ups,moja greska ali svejedno je dobra kopija
nije kopija, skupa su s Renaultom i Nissanom u grupaciji, tj. proizvode Renaulte rebrandirane za korejsko tržište.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:28   #1006
Quote:
sankazgb kaže: Pogledaj post
od tih kineskih kopija jedino sam se vozio u Samsungu SM3,auto je kopija Nissana ako se ne varam,smijali smo se kad smo culi da Samsung proizvodi aute,ali kada smo se provozali u njemu skuzis da auto i nije tak los,je da je sve losa kvaliteta izrade,plastika,sjedista i ostalo,motor je jako dobro isao,od tocke A do tocko B ce posluzit.sve u svemu ok za nekoga tko nema puno novaca,a zeli se voziti u necemu
Jedan Samsung sa drugim nema nikakve veze, ovog koji proizvodi automobile vecinski, ako ne i 100% vlasnik je renault, u ovom drugom dio dionica mislim da ima axor-isti onaj koji drzi 30 fca frupe
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:54   #1007
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
nije kopija, skupa su s Renaultom i Nissanom u grupaciji, tj. proizvode Renaulte rebrandirane za korejsko tržište.
ma da prvi put kada sam ga vidio,to je bilo u Libiji,rekli su mi da je kopija Nissan Suny-a,tak da nesto detaljno nisam ni istrazivao jer tih auta nema kod nas,tak da me nije ni zanimalo nesto posebno
sankazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 21:28   #1008
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
kineska autoindustrija? sigurno nije gora nego talijansko-francuska.
vrijedan osvrt nekoga čiji se vozački staž mjeri u mjesecima a kliometraža u teentisućama

na svakoj temi se ubiješ od truda da bi dokazal kak je truli mercedes koji je nekad koštal 50 000 maraka bolji od triput mlađeg talijana ili francuza, triput jeftinijeg i pouzdanijeg, a sad koštaju iste novce.

kome dokazuješ? čini mi se, isključivo samom sebi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:00   #1009
Kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Uporedjivati kinesku autoindustriju sa recimo jednim citroenom DS 50-ih godina ili jednim lamborghinijem Miura 60-ih godina, pokazatelj je elementarnog neznanja granicnog sa redikuloznoscu predmetnog komentatore. Da ne uvrijedim termin forumasa. Hvala.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:57   #1010
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Uporedjivati kinesku autoindustriju sa recimo jednim citroenom DS 50-ih godina ili jednim lamborghinijem Miura 60-ih godina, pokazatelj je elementarnog neznanja granicnog sa redikuloznoscu predmetnog komentatore. Da ne uvrijedim termin forumasa. Hvala.
pa baš i nije. Škoda je u to vrijeme iza sebe imala Superba koji je bio čisti luksuznjak. imaju li Kinezi to?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:56   #1011
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
pa baš i nije. Škoda je u to vrijeme iza sebe imala Superba koji je bio čisti luksuznjak. imaju li Kinezi to?
Stvarno, reprezentativna, luksuzna, autina nema sta, Kinezi sakrijte se... da nije mozda to luksuz kao i Tatra?

http://www.youtube.com/watch?v=qrU8DxyO2h0

http://www.youtube.com/watch?v=oVDUtmuZPLI

Bas... imaju li Kinezi luksuznih auta?

https://www.youtube.com/watch?v=kE9iS1f7Mu4

...tako da je moja usporedba bas na mjestu.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:06   #1012
Rekao bih da su Kinezi naucili lekciju i da nam predstoji njihov boom.

https://www.youtube.com/watch?v=mkQBWZKmstU

https://www.youtube.com/watch?v=bLDUGRVUR88
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 01:27   #1013
Po ovom sranju na videu ti ocekujes boom? Koji ocajan trol. Taj kineski proizvod ne moze prismrditi ni vw jetti, a kamoli njemackoj trojki.
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 07:41   #1014
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Rekao bih da su Kinezi naucili lekciju i da nam predstoji njihov boom.

https://www.youtube.com/watch?v=mkQBWZKmstU

https://www.youtube.com/watch?v=bLDUGRVUR88
Upravo suprotno, nisu baš ništa naučili, kupci ne žele "kineski" VW ili BMW dok bi kineskog "Fiću" možda netko i kupio.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:42   #1015
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno, nisu baš ništa naučili, kupci ne žele "kineski" VW ili BMW dok bi kineskog "Fiću" možda netko i kupio.
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Po ovom sranju na videu ti ocekujes boom? Koji ocajan trol. Taj kineski proizvod ne moze prismrditi ni vw jetti, a kamoli njemackoj trojki.
...decki, aj se malo skulirajte... citajte sa razumjevanjem... ne preskacite da bi nesto brzo i pametno odgovorili... moze?, za promjenu...

Procitajte jos jednom moju tvrdnju na koju ste isli pametno odgovoriti...



"Kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Uporedjivati kinesku autoindustriju sa recimo jednim citroenom DS 50-ih godina ili jednim lamborghinijem Miura 60-ih godina, pokazatelj je elementarnog neznanja granicnog sa redikuloznoscu predmetnog komentatore. Da ne uvrijedim termin forumasa. Hvala."

Napisao sam i ponovit cu; kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke 2014.

Ako smo to shvatili, ocekujem bum prodaje 2020. godine, jer ce se za male nofce dobiti ne los auto.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:46   #1016
Stvar je baš suprotna nego što misle većina...kinezi imaju više šanse u Europi kod skupljih auta nego kod najjefitnijih.
Jefitni auti su već danas strašno jeftini, trošak rada kod twinga nije ni 300 eura, kako može onda kinez to napraviti 3-4 soma jeftinije? Ne može. Ali može napraviti neki kao audi a6 za 20 soma, ne samo zbog jeftinijog rada, nego zbog jeftinije plastike, komponenti i sve to, sigurno da će biti i nešto lošije, ali možda još uvijek bolje nego francuzi
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:49   #1017
...najveci problem je u tome sto mi jos uvjek imamo percepciju zaostale kine iz doba mao ze tupka... kina je za nas svemir...
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:58   #1018
Quote:
cc18 kaže: Pogledaj post
Stvar je baš suprotna nego što misle većina...kinezi imaju više šanse u Europi kod skupljih auta nego kod najjefitnijih.
Jefitni auti su već danas strašno jeftini, trošak rada kod twinga nije ni 300 eura, kako može onda kinez to napraviti 3-4 soma jeftinije? Ne može. Ali može napraviti neki kao audi a6 za 20 soma, ne samo zbog jeftinijog rada, nego zbog jeftinije plastike, komponenti i sve to, sigurno da će biti i nešto lošije, ali možda još uvijek bolje nego francuzi
Točno samo malo koga zanima kineski a6
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 12:01   #1019
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Točno samo malo koga zanima kineski a6
...tebe zanima, zato i jesi na ovoj temi,

https://www.youtube.com/watch?v=6nQzlVSY1dU
https://www.youtube.com/watch?v=Q2aUscJ7LWQ
https://www.youtube.com/watch?v=0XoQ3W-yPPE
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 12:01   #1020
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
...decki, aj se malo skulirajte... citajte sa razumjevanjem... ne preskacite da bi nesto brzo i pametno odgovorili... moze?, za promjenu...

Procitajte jos jednom moju tvrdnju na koju ste isli pametno odgovoriti...



"Kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Uporedjivati kinesku autoindustriju sa recimo jednim citroenom DS 50-ih godina ili jednim lamborghinijem Miura 60-ih godina, pokazatelj je elementarnog neznanja granicnog sa redikuloznoscu predmetnog komentatore. Da ne uvrijedim termin forumasa. Hvala."

Napisao sam i ponovit cu; kineska auto industrija je na razini ceske 50-ih godina. Ili na razini ruske 60-ih godina. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke danas. Sto znaci da ce 2020. biti na razini njemacke 2014.

Ako smo to shvatili, ocekujem bum prodaje 2020. godine, jer ce se za male nofce dobiti ne los auto.
Ja nisam odgovarao na taj tvoj post i kao što tvrdim nije toliko stvar u tehnologiji nego imidžu.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.