Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2008., 16:02   #1
U troje...

Ima nesto za sto me jaaaako interesira misljenje drugih ljudi,tocnije cura...Imam decka malo vise od godinu dana i stalno,gotovo svakodnevno me pita iznova bi li htjela spavat s njim i jos jednom curom.Njemu je to nenormalno napeto...Sto se mene tice ja bih to mozda i napravila da nema te ljubomore...i on meni kao da on nju nece dirat,nego da bi samo htio gledat mene sa nekom drugom curom kako se ljubimo,diramo,sto god...da cujem vase misljenje,bi li ikad bile sposobne napravit tako nesto za svog decka kojeg volite ili opcenito da li bi to napravile?
Agentica is offline  
Old 22.01.2008., 16:07   #2
Quote:
Agentica kaže: Pogledaj post
Ima nesto za sto me jaaaako interesira misljenje drugih ljudi,tocnije cura...Imam decka malo vise od godinu dana i stalno,gotovo svakodnevno me pita iznova bi li htjela spavat s njim i jos jednom curom.Njemu je to nenormalno napeto...Sto se mene tice ja bih to mozda i napravila da nema te ljubomore...i on meni kao da on nju nece dirat,nego da bi samo htio gledat mene sa nekom drugom curom kako se ljubimo,diramo,sto god...da cujem vase misljenje,bi li ikad bile sposobne napravit tako nesto za svog decka kojeg volite ili opcenito da li bi to napravile?
ja da svojoj tako nešto predložim jaja bi mi otkinula.:
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 16:10   #3
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
ja da svojoj tako nešto predložim jaja bi mi otkinula.:
istina i to polagano u tijeku snošaja
__________________
Ma mojne me s potpisom !!!
DualScorpio is offline  
Old 22.01.2008., 16:11   #4
A, cuj... Jesmo u 21. st. ili nismo...
Ti najbolje znas kako bi ti nakon toga moglo bit u vezi...
Ja to ne bi napravila samo zato sta ne volim da me drugi gledaju...
Ili sudjelujes ili ne...
Ali vjerovatno bi mu bilo dosadno...
Ipak zene znaju sta zene vole!!!
cimavica2286 is offline  
Old 22.01.2008., 16:20   #5
Quote:
cimavica2286 kaže: Pogledaj post
A, cuj... Jesmo u 21. st. ili nismo...
Ti najbolje znas kako bi ti nakon toga moglo bit u vezi...
Ja to ne bi napravila samo zato sta ne volim da me drugi gledaju...
Ili sudjelujes ili ne...
Ali vjerovatno bi mu bilo dosadno...
Ipak zene znaju sta zene vole!!!
a kad bi ona pristala i on samo gledao,drugi put bi tražio da barem malo sudjeluje,pa na kraju da ih samo ona gleda.....

Ukratko nema tu previše ljubavi
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 16:23   #6
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ukratko nema tu previše ljubavi
Ne mora značiti ...recimo ako ju on stvarno voli onda bi joj trebao vratiti istom mjerom...neka se on malo zabavi sa nekim momkom a ona neka samo gleda...sve za ljubav...
kuroishijin is offline  
Old 22.01.2008., 16:25   #7
eh, zašto to nije moj dečko

Dunja Laura is offline  
Old 22.01.2008., 16:27   #8
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ne mora značiti ...recimo ako ju on stvarno voli onda bi joj trebao vratiti istom mjerom...neka se on malo zabavi sa nekim momkom a ona neka samo gleda...sve za ljubav...
to bi bilo zanimljivo
da ona kaže kako joj je nenormalno napeto da se on ljubi sa nekim dečkom i da bi ona samo gledala..jer što bi samo muškarci uživali.Jadan sigurno bi to napravio
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 16:41   #9
hrabar ti je momak, nema šta... reci mu da bi ti voljela sex s dvojicom, i da ne bi tog drugog uopće dirala, nego bi voljela samo gledat kak se njih dvojica maze... bahahahahaha ...tek toliko da vidiš kako bi reagirao. mislim da bi ga šlag strefio!

a još da kažeš da bi voljela kak mu taj drugi još nekaj drugo radi osim kaj ga samo mazi...

edit: eh, u međuvremenu su još neki došli na istu ideju!

__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Old 22.01.2008., 16:48   #10

Ako ti on takvo sta veli, mislim da mu je dosadno spavati stobom!
Iznenadi ga s masazom ili odite na neka luda mjesta, slag i jagode, rastopljena cokolada i takve stvari...
Ja osobito nebi to u kom slucaju napravila ili bi isto tako trazila od njega da se zabavlja sa muskim pred menom!!! Neznam ti drugo rec nego to, hvala bogu nisam u toj situaciji!!!
Ninica*iz*Potoka is offline  
Old 22.01.2008., 16:51   #11
U troje? mmm, ja, cura i njena sestra... i ne bi ja dao da se samo njih dvije maze...
k-kekec is offline  
Old 22.01.2008., 16:54   #12
ne znam, najbolje ti mozes procijeniti da li bi to uistinu htjela. kako bi se poslije osjecala?
ne znam, ja ne bi mogla, osjecala bi se kao da mu ja nisam dovoljna, pa treba sad jos jednu da se nabrijava. al fakat, pitaj ga da li bi on isto za tebe ucinio? da li bi se sevio sa muskarcem samo da tebe zadovolji?
Vittela is offline  
Old 22.01.2008., 17:17   #13
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
U troje? mmm, ja, cura i njena sestra... i ne bi ja dao da se samo njih dvije maze...
tvoja cura i njezina sestra? ti si jedan od onih koji kažu kako je incest obiteljska igra?
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 17:18   #14
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
tvoja cura i njezina sestra? ti si jedan od onih koji kažu kako je incest obiteljska igra?
i kaj oċeš...ništa se ne moċe izroditi između dvije ženske osobe makar bile i sestre...a potraži malo po netu koliko "sestrinskih igrica" ima u teen dobi...(ovdje ionako pišu samo uspaljeni teenovci)
k-kekec is offline  
Old 22.01.2008., 17:18   #15
Quote:
Vittela kaže: Pogledaj post
ne znam, najbolje ti mozes procijeniti da li bi to uistinu htjela. kako bi se poslije osjecala?
ne znam, ja ne bi mogla, osjecala bi se kao da mu ja nisam dovoljna, pa treba sad jos jednu da se nabrijava. al fakat, pitaj ga da li bi on isto za tebe ucinio? da li bi se sevio sa muskarcem samo da tebe zadovolji?
ma svakako bi pristao
I onda se takve cure pitaju zašto se muškarci tako loše odnose prema njima.
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 17:20   #16
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
i kaj oċeš...ništa se ne moċe izroditi između dvije ženske osobe makar bile i sestre...a potraži malo po netu koliko "sestrinskih igrica" ima u teen dobi...(ovdje ionako pišu samo uspaljeni teenovci)
ništa se ne može izroditi ni između dva muškarca pa makar bila i dva brata...pa bi možda joj pasalo da se ti i brat (ako ga imaš) zajedno poigrate
zeljko_ri is offline  
Old 22.01.2008., 17:21   #17
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
ništa se ne može izroditi ni između dva muškarca pa makar bila i dva brata...pa bi možda joj pasalo da se ti i brat (ako ga imaš) zajedno poigrate
e to ne može!
k-kekec is offline  
Old 22.01.2008., 17:23   #18
Quote:
Agentica kaže: Pogledaj post
da cujem vase misljenje,bi li ikad bile sposobne napravit tako nesto za svog decka kojeg volite ili opcenito da li bi to napravile?
nikad samo zbog druge osobe..jedino ako i ja to želim.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.01.2008., 17:26   #19
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
nikad samo zbog druge osobe..jedino ako i ja to želim.
a ti to,kao ne želiš?
k-kekec is offline  
Old 22.01.2008., 17:28   #20
Quote:
Agentica kaže: Pogledaj post
da cujem vase misljenje,bi li ikad bile sposobne napravit tako nesto za svog decka kojeg volite ili opcenito da li bi to napravile?
Ne.
Kamena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger