Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2013., 13:50   #5201
Anuskica za tvoja dva posta bravo

Xavi, draga bas se neslazem sa nekim sto si tu rekla
rekla si da se sve ovo pomno pratilo unazad 9-10 mozda i vise meseci pa zar bi rekli da su sad to poceli istrazivati, a i to su akcije koje se dugo planiraju i traju za da se uhvate glavni, no do njih nikako da dodju nego uhvate ove za javnost zanimljive i skretanje pozornosti na ono sto politicari rade(doci da vidis kako se u MKD sprovodi pravda, sloboda od strane nasega nam malog Putina- on se sam ugurao u taj filmu da je putin, kad treba nekog zastrasiti, ucutati, odma se etiketira da je diler, narkozavisnik, kodos, homoseksualac i pri tom oni su dugo to pratili i istrazivali i kad im zatreba to kazu javnosti)
ja bi rekla da je ovo ipak revansizam, a je u vezi Gezi parka slikali su se i podrzali mnogi glumci taj protest (videcemo ko ce sve biti uhicen u narednoj trecoj akciji-ako i kad im zatreba, nemoj mo se pravit ludi da kad su bili uhiceni ovi prvi nije se znalo za ove sad-nisu ovi poceli sad da koriste te stvari)
I Murat je podrzao protest Geze, sve dok se radilo o zelenoj akcii i sacuvanja parka(i ja mu za to kapu skidam), kad je pocelo politicko mesanje u svemu tome on se povukao i trazio smirenje i nemesanje politike.
sad se prica on nije nego je njegova supruga uhicena, a sta on nezna sta mu radi supruga, da konsumira ili nedaj boze dila drogu
i pre nekoliko meseci kad mu je bio uhicen prijatel-glumac on se odma javio mislim preko tw, da nije uhicen i sad bi se javio preko tw? istina je samo da nema njihovih slika
i nemojte pljuvat po KI, on se bar nikad nije skrivao ma sta uradio (ni iza boga-Alaha ni iza svojih roditelja)
denibas77 is offline  
Old 06.08.2013., 14:12   #5202
Mozes ti slobodno da se slazes ili ne slazes, to je tvoje pravo.

Ja se vodim cinjenicama.

-Cinjenice su da je akcija provođena 11 mjeseci unatrag.Da su prisluskivani telefoni dilera i konzumenata.
-Cinjenica je da je pretreseno 60 lokacija na podrucju Cesmi, Bodruma, istanbula i Ankare.
-Činjenica je da su obavljene analize: urina, krvi i kose.
-Činjenica je da ce od nazala zavisiti hoce li biti podignuta optuznica.
-Činjenica je da je u domu jednog od glumaca pronađena konoplja koja se uzgajala u stakleniku i da je pronađeno 5kg tableta.
-Cinjenica je da je samo Aksum pusten.

Ako se ono sto pise u svim novinama moze nazvati cinjenicom.

-Valjda ti je jasno da se o akcijama ne prica i ne govori dok tuzilastvo ne naredi i dok se akcija ne sprovede.Zamisli samo da se o tome prica prije akcija nadleznih organa, svi bi dali petama vjetar ili pak uklonili dokaze.
Neki dan je na granici Turske i Bugarske zaplijenjen pun kamion teskih droga koji je isao u Bosnu.Ne moze se reci da nadlezni organi ne rade nista po tom pitanju.

-Da je ovo zbog Gezija onda bi Riza i Sarp bili osuđeni vec, posto su bili najaktivniji na tim protestima, ali svemu se uvijek daje politička nota i u njoj se uvijek trazi opravdanje.
Sta je sa drugim glumcima koji su isto tako sudjelovali na protestima, zasto oni nisu privedeni?

-Cijelo vrijeme se i pise da nema njegovih slika, ali i da na popisu uhapsenih
stoji ime Burcin Terzioglu.To sto je Murat znao da njegova zena konzumira (pitanje je da li konzumira) ne imputira da je on konzumirao ili pak dilao.

Ja ne zivim ni sa Kenanom ni sa Muratom pa ne mogu da znam sta i kako rade.
Ja samo pisem sta zakon kaze.
Na koncu svako je nevin dok mu se krivnja ne dokaze, s toga ja ne pljujem po nikome jer nema potrebu za tim.


Bajdvej koga zanima sta TPC kaze o tom segmentu (drogi i kaznama) http://www.ecodccu.org/index.php?opt...ion&Itemid=137

Buyrum.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 06.08.2013. at 14:39.
Xavi-8 is offline  
Old 06.08.2013., 14:59   #5203
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Mozes ti slobodno da se slazes ili ne slazes, to je tvoje pravo.

Ja se vodim cinjenicama.

-Cinjenice su da je akcija provođena 11 mjeseci unatrag.Da su prisluskivani telefoni dilera i konzumenata.
-Cinjenica je da je pretreseno 60 lokacija na podrucju Cesmi, Bodruma, istanbula i Ankare.
-Činjenica je da su obavljene analize: urina, krvi i kose.
-Činjenica je da ce od nazala zavisiti hoce li biti podignuta optuznica.
-Činjenica je da je u domu jednog od glumaca pronađena konoplja koja se uzgajala u stakleniku i da je pronađeno 5kg tableta.
-Cinjenica je da je samo Aksum pusten.

Ako se ono sto pise u svim novinama moze nazvati cinjenicom.

-Valjda ti je jasno da se o akcijama ne prica i ne govori dok tuzilastvo ne naredi i dok se akcija ne sprovede.Zamisli samo da se o tome prica prije akcija nadleznih organa, svi bi dali petama vjetar ili pak uklonili dokaze.
Neki dan je na granici Turske i Bugarske zaplijenjen pun kamion teskih droga koji je isao u Bosnu.Ne moze se reci da nadlezni organi ne rade nista po tom pitanju.

-Da je ovo zbog Gezija onda bi Riza i Sarp bili osuđeni vec, posto su bili najaktivniji na tim protestima, ali svemu se uvijek daje politička nota i u njoj se uvijek trazi opravdanje.
Sta je sa drugim glumcima koji su isto tako sudjelovali na protestima, zasto oni nisu privedeni?

-Cijelo vrijeme se i pise da nema njegovih slika, ali i da na popisu uhapsenih
stoji ime Burcin Terzioglu.To sto je Murat znao da njegova zena konzumira (pitanje je da li konzumira) ne imputira da je on konzumirao ili pak dilao.

Ja ne zivim ni sa Kenanom ni sa Muratom pa ne mogu da znam sta i kako rade.
Ja samo pisem sta zakon kaze.
Na koncu svako je nevin dok mu se krivnja ne dokaze, s toga ja ne pljujem po nikome jer nema potrebu za tim.


Bajdvej koga zanima sta TPC kaze o tom segmentu (drogi i kaznama) http://www.ecodccu.org/index.php?opt...ion&Itemid=137

Buyrum.
Rekla sam da cemo videti ko ce u sledecoj akcii biti uhicen sledi jos, samo ce to biti kad njima odgovara
cinjenica je da je moralo i ovo ispitivanje krvi urina kose , davanje izjave od strana uhicenih biti tajna sve dok se ne saberu krajni i relevantni dokazi i istupi u javnost ne ovako staviti sve u isti kos
ovako se daje pogresna slika, svima kojima su oni idoli sad mogu reci kad mogu oni mogu i ja, moralo se do kraja ici sa tajnoscu a ne ovako
nisi ti pljuvala zato se izvinjavam ako si pomislila da mislim na tebe, neko je drugi spomenuo KI(kenana moze ali murata ne dirajte) ti to nisi rekla
denibas77 is offline  
Old 06.08.2013., 15:11   #5204
Quote:
VAK kaže: Pogledaj post
Prosto,ne opravdavam drogu ni slabiju, ni jacu,ni non stop ,ni za vikend,ni kod obicnih ljudi,ni kod poznatih
VAK, slažem se...a ja bih dodala isto i za pušenje.

Međutim, ne mogu se složiti s tvojim pretpostavkama o krivnji...za mene će biti krivi samo u slučaju ako i kad im se dokaže krivnja i sud ih pravomoćno osudi. Uvjerena sam da će biti po onoj našoj "tresla se brda..."
Za početak, navodno je privedeno 55 osoba, od kojih je 26 poznatih glumaca i pjevača...znači još 29 nepoznatih osoba, ali policiji poznatijih. Navedene količine se, u najgorem slučaju, dijele na 55, a po svemu upravo na ovih 29. 26 poznatih osoba, od kojih je meni poznato 5, su privedeni kao "konzumenti" i zato se njima uzima kosa, krv i urin na analizu...ne zamjerite što sam pomislila i na ginekološki pregled (viđeno u njihovim vijestima prošli tjedan).
Već je nedavno bilo nešto slično/isto, ali su osim Cemala Hunala, tada bila spominjana meni manje poznata imena. Treba biti krajnje neinteligentan ili bahat ili potpuni ovisnik, da se nastavi s eventualnom konzumacijom nakon tog kruga privođenja...kad je bilo jasno da se prate poznate osobe i njihovo "druženje" s dilerima. A mislim da većina nisu ni jedno od nabrojanog...ali su jaaako poznate osobe za koje se zna kad im trepavica padne s očnog kapka, a milijuni zabrinutih fanova pišu studije o uzrocima, trenutnom zdravstvenom stanju i mogućim posljedicama te katastrofe.

U svakom slučaju, ovaj je događaj koji se desio dan ranije, ostao gotovo nezapažen, bar kad su u pitanju mediji...

http://www.hurriyetdailynews.com/rog...&NewsCatID=383
leukotea is offline  
Old 06.08.2013., 15:22   #5205
Quote:
denibas77 kaže: Pogledaj post
Rekla sam da cemo videti ko ce u sledecoj akcii biti uhicen sledi jos, samo ce to biti kad njima odgovara
cinjenica je da je moralo i ovo ispitivanje krvi urina kose , davanje izjave od strana uhicenih biti tajna sve dok se ne saberu krajni i relevantni dokazi i istupi u javnost ne ovako staviti sve u isti kos
ovako se daje pogresna slika, svima kojima su oni idoli sad mogu reci kad mogu oni mogu i ja, moralo se do kraja ici sa tajnoscu a ne ovako
nisi ti pljuvala zato se izvinjavam ako si pomislila da mislim na tebe, neko je drugi spomenuo KI(kenana moze ali murata ne dirajte) ti to nisi rekla
Ja koliko sam upoznata sa pravom i zakonima, a upoznata sam jer sam se skolovala za to, za svako privođenje mora postojati nalog od visih instanci.
Niko se ne hapsi jer je eto vladi ćejf da jedno malog Kenan ili Murata uhapse jer je eto on prosvjedovao u Geziju, da budem preciznija pojavio se jednom u parku i napravio jednu slikicu da se vidi da je bio.
Ovakvih akcija je bilo i prije i vece licnosti (Tarkan, Deniz Seki itd) od ovih su hapsene i odredile su im se rehabilitacijske mjere.Tako da je stvarno nonsens ovo poistovijecivati sa nekom politickom stvarcicom.
Mi posjedujemo polovicne informacije.Informiramo se preko medija, koliko su izvori i podaci tacni to niko ne zna.
Ono sto se zna jeste da su oni privedeni i da je samo Aksum pusten. Doduse ja dok ne vidim slike od Murata-ne vjerujem u privođenje.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 06.08.2013., 15:25   #5206
Murate ne brini ako bude potrebe bjurum kod mene na odvikavanje ja ću da te lijecim hej ba cure necemo sad raspravljat bez ikakvih dokaza, samo se ime pojavilo.
Čekamo il muratisa da se javi na twittru il dokaze od ovih mnogih medija.
l
tul mrt is offline  
Old 06.08.2013., 17:21   #5207
Dodjoh ovde tragajuci za informacijama jer sam zaista naivno pravila razliku izmedju turskih glumaca i americkih (i to u korist turskih) pa procitah par postova i evo ...

Potpuno se slazem da narkomane treba leciti i pomoci im ali ne mogu se sloziti da narkoman steti samo sebi. Steti i svojoj porodici a ako je ugledna i javna licnost onda itekako ima uticaja na mlade kojima je uzor.Mislim tu prvenstveno na one u tinejdzerskom uzrastu.
Nama se glumci dopadaju pa ih komentarisemo ili ne (eto i na nas imaju uticaja), a mladima su idoli i uzor u ponasanju- i oponasanju, na zalost.I kako rece @mina yasmina "poznate licnosti imaju posebnu odgovornost",jer im je uticaj mnogo veci i dalekosezniji.

Inace, Xavi-8 je sve dobro rekla i vrlo objektivno.

Ni ja ne verujem bas u teorije zavere. Mozda tu ima i politike ali tesko da bi im bas podmetnuli drogu ili eventualno pozitivne nalaze posle analize. Mnogo je poznatih - utoliko teze. Ako ima politickog uticaja to bi pre bilo " e sad cemo da iskoristimo sve sto znamo o vama "

U svakom slucaju- videcemo. Bilo bi mi drago da Murat i draga mu nisu ni konzumenti.
adalet is offline  
Old 06.08.2013., 17:44   #5208
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Mozes ti slobodno da se slazes ili ne slazes, to je tvoje pravo.

Ja se vodim cinjenicama.

-Cinjenice su da je akcija provođena 11 mjeseci unatrag.Da su prisluskivani telefoni dilera i konzumenata.
-Cinjenica je da je pretreseno 60 lokacija na podrucju Cesmi, Bodruma, istanbula i Ankare.
-Činjenica je da su obavljene analize: urina, krvi i kose.
-Činjenica je da ce od nazala zavisiti hoce li biti podignuta optuznica.
-Činjenica je da je u domu jednog od glumaca pronađena konoplja koja se uzgajala u stakleniku i da je pronađeno 5kg tableta.
-Cinjenica je da je samo Aksum pusten.

Ako se ono sto pise u svim novinama moze nazvati cinjenicom.
I sve si to procitala u turskoj stampi... aferim za cinjenice... recicu samo jedno... JA sam novinar, i ne veruj svemu sto procitas... a o izvorima bolje da cutim....

Toliko na tu temu.... osoba koja ponekad u drustvu uz pice popusi dzoint nije nuzno i narkoman.... dakle, ne znam ni da li su ni u kolikoj meri Murat, njegova zena i drugi navedeni glumci konzumenti ovog ili nekog drugog opijata, ali cisto sumnjam da su narkomani, jer da jesu bilo bi tesko to kriti tolike godine kad su 24 sata pod prismotrom paparaca i javnosti zbog posla kojim se bave...

Ako se ispostavi da su neki od njih, pa cak i Murat licno, dilovali bilo koju vrstu narkotika treba za to i da odgovaraju, naravno... ali ako su to koristili u svoja 4 zida, iz zabave, ponekad i pri tom nikada nikome time nisu nastetili cemu osuda... i oni su ljudi i treba ih pustiti da rade sta hoce, cak i ako to znaci da sebi upropaste zivot... koliko se secam za ovih par godina koliko pratim rad pojedinih turskih glumaca(pogotovo Muratov) nikada nisam procitala u novinama da se neki od njih drogiraju, a jos manje sam videla fotku ili snimak na kojima to cine... zato ih ne mogu smatrati odgovornim da su nekom klincu pruzili los primer...

dakle, jos jednom ponavljam... nemam nameru nikome da sudim, niti da nekoga branim... u ovom slucaju kritikujem njihov(turski) zakon i njihova moralna nacela...

i da, ja sam uvek sumnjicava, valjda mi je to prof deformacija... nije tek tako odjednom uhapseno cak 26 poznatih licnosti, i nije tek tako sve to propraceno medijski... pa cak se i neki glumci smeju u kameru dok ih privode na informativni razgovor u policiju, valjda je i njima jasno koliko je sve to smesno i o cemu se tu radi.... na njihovom mestu, cim se dokaze(a u vecini slucajeva ce se dokazati, sigurna sam) da su potpuno nevini u celoj ovoj zavrzlami, trebalo bi da tuze i drzavu i novinare za pretrpljenu sramotu jer ti ljudi(glumci pre svega) zavise od javnog mnjenja i misljenja naroda, te u skladu sa tim i dobijaju angazmane... zato verujem da ce nekima od njih itekako sve ovo nastetiti kada je u pitanju profesionalna karijera....

a i njihovim politicarima bas kao i ovima kod nas bolje bi bilo da se pozabave pravim kriminalcima, nego da se politicki poeni skupljaju preko poznatih lica i imena... uostalom aktuelnoj vlasti kao sto rekoh pod hitno treba nesto sto ce skrenuti temu sa drustvenih nemira koji su pogodili tursku ovog proleca i leta a u kojima je vlast i policija maltretirala svoj narod a sve to itekako odjeknulo sirom sveta....

Zadnje uređivanje Anuskica : 06.08.2013. at 17:52.
Anuskica is offline  
Old 06.08.2013., 17:47   #5209
Quote:
adalet kaže: Pogledaj post
Potpuno se slazem da narkomane treba leciti i pomoci im ali ne mogu se sloziti da narkoman steti samo sebi. Steti i svojoj porodici a ako je ugledna i javna licnost onda itekako ima uticaja na mlade kojima je uzor.Mislim tu prvenstveno na one u tinejdzerskom uzrastu.
Nama se glumci dopadaju pa ih komentarisemo ili ne (eto i na nas imaju uticaja), a mladima su idoli i uzor u ponasanju- i oponasanju, na zalost.I kako rece @mina yasmina "poznate licnosti imaju posebnu odgovornost",jer im je uticaj mnogo veci i dalekosezniji.



Ni ja ne verujem bas u teorije zavere. Mozda tu ima i politike ali tesko da bi im bas podmetnuli drogu ili eventualno pozitivne nalaze posle analize. Mnogo je poznatih - utoliko teze. Ako ima politickog uticaja to bi pre bilo " e sad cemo da iskoristimo sve sto znamo o vama "

U svakom slucaju- videcemo. Bilo bi mi drago da Murat i draga mu nisu ni konzumenti.
Potpisujem sve što si napisala, naivno je vjerovati da su pohapšeni zbog svoje politicke orijentacije. U ovom slucaju se barem po analizi može dokazati tko je konzument, a ukoliko su doista pronašli tolike kolicine, to onda nije za osobnu upotrebu nego za dilanje i trebali bi onda ne samo na lijecenje, nego na dugogodišnje služenje kazne u nekom doista strogom zatvoru. Ta ista droga ce naci put do mladih ljudi, a svi oni, od Murata pa nadalje su javne osobe, samim tim i izloženiji osudi javnosti. Ne vjerujem baš u sve što žuti tisak objavljuje, ali ukoliko se dokaže da i Murat ima putra na glavi , po meni je ružna slika njegovog karaktera, jer ne može netko na sva zvona propagirati zdravi život, svoju vjeru u Boga i baviti se drogom. Ne vjerujem ni u teoriju zavjere i podmetanja lažnih dokaza vezano za analizu. Svi oni imaju dovoljno novca da mogu platit najskuplje odvjetnike i tražiti ponovljene analize.
Amona M is offline  
Old 06.08.2013., 17:55   #5210
Šta znam, ja sigurno neću postati narkoman zato što se Murat drogira. Ili ne drogira, svejedno. Bit će zato što nisam tinejdžer, tada su mi idoli bili Hendrix, Janis i Morrison.

Činjenica je isto tako da su svi ovi nazovi drogeraši bili na demonstracijama protiv Erdogana, bilo Gezi, bilo poslije, nacija ima naravoučenije: evo, samo su prozapadni narkomani protiv velikog tate. Sad, jel se ovo pratilo mjesecima kako kažu ili je akcija ad hoc, ne bih znala reći. Nek' daju imena dilera i dilerskih bosova, lako za glumce. Kao ne zna Erdogan za tone i tone što žutog što belog koje prolaze Turskom ko kroz švicarski sir...malo sutra.

Meni je samo žao što su ovi bili preopušteni i što su dozvolili da ih uhvate, od Kenana do Burčin, Nehir i ostalih. Jaki narkomani i dileri, moš mislit. Uništiše tursku mladost. Tamo glumataju neke neporočne face, čuvaju stabla i ruše vlast koja mlati narod, ovde se bodu u venu ovolikom iglom. Licemjerje političara, ništa drugo, glavnih krivaca koji su omogućili da ovi i svi drugi poznati i nepoznati uopće dođu u kontakt s drogom.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 06.08.2013., 17:59   #5211
Quote:
Amona M kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve što si napisala, naivno je vjerovati da su pohapšeni zbog svoje politicke orijentacije.
Nije naivno vjerovati da je netko političku uhapšen, pogotovo ne u današnjoj Turskoj, a bogami ne i na Balkanu. Ali u ovom slučaju, mislim, da nije samo Gezi park kriv. Da je bio Gezi prak, pohapsili bi ih već davno, i ne samo njih već svih onih 700 ili koliko ih je bilo što su javno potpisali peticiju.. a bilo tamo i mnogo drugih glumaca koji (za sada) nisu uhapšeni...
Ja smatram da se taj svet ne razlikuje nigde po svetu, turski nisu što se "zabave" tiče ništo drugčiji od američkih ili bilo kojih kolega. Gde ima dima, ima i vatre.. A i javna tajna je u tome što sve se radi i koristi u "jet-setu". Ja za nikoga naću dati ruke u vatru, makar bili to i moji omiljeni glumci.
__________________
"Ima te bogomdane oči i pogled koji mogu biti štogod poželiš...tople, hladne, divlje, nježne, strastvene, podmukle...mogu te rastopiti i smrznuti...kao kalfa je rasturila..." by plitko
dr_md is offline  
Old 06.08.2013., 18:37   #5212
Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post
Međutim, ne mogu se složiti s tvojim pretpostavkama o krivnji...za mene će biti krivi samo u slučaju ako i kad im se dokaže krivnja i sud ih pravomoćno osudi.
Nisi me razumela...ne pretpostavljam da su krivi jer ne znam ni da li su uhapseni.
Rekla sam da ...ako nisu uhapseni to trebaju da demantuju radi njih
Ako su pak uhapseni,specijalne jedinice tesko da sebi mogu da dozvole gresku,jer bi osteta dostigla nekoliko nula na stetu drzave,pogotovo sto se radi o javnim licnostima
I rekla sam da bi mi bilo jako zao da je istina i da se iskreno nadam ....i da zelim, da se samo nasao u pogresno vreme,na pogresnom mestu,u pogresnom drustvu ,jer on je jedini moj omiljeni glumac i lepo se osecam dok mislim sve najlepse o njemu
VAK is offline  
Old 06.08.2013., 18:39   #5213
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Šta znam, ja sigurno neću postati narkoman zato što se Murat drogira. Ili ne drogira, svejedno. Bit će zato što nisam tinejdžer, tada su mi idoli bili Hendrix, Janis i Morrison.

Činjenica je isto tako da su svi ovi nazovi drogeraši bili na demonstracijama protiv Erdogana, bilo Gezi, bilo poslije, nacija ima naravoučenije: evo, samo su prozapadni narkomani protiv velikog tate. Sad, jel se ovo pratilo mjesecima kako kažu ili je akcija ad hoc, ne bih znala reći. Nek' daju imena dilera i dilerskih bosova, lako za glumce. Kao ne zna Erdogan za tone i tone što žutog što belog koje prolaze Turskom ko kroz švicarski sir...malo sutra.
Apsolutno,dijelim mišljenje da je u biti politička pozadina svega
11tena is offline  
Old 06.08.2013., 18:42   #5214
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Nek' daju imena dilera i dilerskih bosova, lako za glumce. Kao ne zna Erdogan za tone i tone što žutog što belog koje prolaze Turskom ko kroz švicarski sir...malo sutra.
Jaki narkomani i dileri, moš mislit. Uništiše tursku mladost. Tamo glumataju neke neporočne face, čuvaju stabla i ruše vlast koja mlati narod, ovde se bodu u venu ovolikom iglom. Licemjerje političara, ništa drugo, glavnih krivaca koji su omogućili da ovi i svi drugi poznati i nepoznati uopće dođu u kontakt s drogom.
Bravo Adadjo sve što si napisala stoji...objavili su oni imena poznatih ali ne i ovih što sam boldovala...A možda su baš ti dileri neke "fine komšije" koje truju njihovu djecu...ali ne to nije bitno...

A ovo kad smotaju po džoint pa se bodu u venu uhhh nacionalni problem epskih razmjera...a kriza,nezaposlenost,trgovina bijelim robljem, šverc narkotika na državnom nivou,i želja jednog čovjeka da Tursku vrati 200 godina u prošlost....sve je to manje bitno....
__________________
Kad porastem udaću se za Murata Yildirima
Aškam is offline  
Old 06.08.2013., 18:51   #5215
Objavljeno je ime čoveka u čijoj kući je, prema fotkama i izveštajima medija, nađena droga i koji je, koliko barem shvatih GT, glavnoosumnjičeni u ovom slučaju.


Ovo je topic Murata Yildirima a kako njega nema na popisu privođenih ova generalizirana rasprava koja se razvija je tu off.
Molim vas da pređete temu koju sam linkala gore, ili na topice onih kojih se cela ova priča direktno tiče.
Bhea is offline  
Old 06.08.2013., 21:39   #5216
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Ali meni je jako zanimljiva ova gužva u Muratovom šesnastercu. Za Kenana npr. postoje slike privođenja, ali na njegovoj temi tek par postova, a za Murata još ništa nije potvrđeno, ali piše se punom parom. Tako je to kad si faca.
Oria, gužva u šesnaestercu ne jenjava, piše se i dalje punom parom, nagadja se iz sve snage...
A, još uvek - ni slike, ni tona....Za toliku buku, stvarno moraš biti faca. Murate
Jocuska is offline  
Old 06.08.2013., 22:24   #5217
Jutros sam stavila link u kome Gecce navodi imena privedenih i na tom popisu zaista nema imena Murata Yildirima.
Ipak,u toku današnjeg dana TV kuće su u sklopu svojih vesti emitovale informacije o the događaju i ponovo među privedenim izdvojile nama poznato ime.Zaista nisam imala živaca preslušati prilog do kraja.Ako se kome da izvolite link http://tvarsivi.com/sarp-apak-kenan-...080230958.html.
Dodajem i da se na BG forumu pojavila prepiska koja indirektno ukazuje da je bračnom paru izrečena mera policijskog zadržavanja,da su navodno dobro te da čekaju da ih izvedu pred sudiju.
hasret is offline  
Old 06.08.2013., 22:56   #5218
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Jutros sam stavila link u kome Gecce navodi imena privedenih i na tom popisu zaista nema imena Murata Yildirima.
Ipak,u toku današnjeg dana TV kuće su u sklopu svojih vesti emitovale informacije o the događaju i ponovo među privedenim izdvojile nama poznato ime.Zaista nisam imala živaca preslušati prilog do kraja.Ako se kome da izvolite link http://tvarsivi.com/sarp-apak-kenan-...080230958.html.
Dodajem i da se na BG forumu pojavila prepiska koja indirektno ukazuje da je bračnom paru izrečena mera policijskog zadržavanja,da su navodno dobro te da čekaju da ih izvedu pred sudiju.
U HABER TV izveštaju koji si postavila, a koji očigledno datira danas od 14 časova, akcenat je na Kenanu, Sarpu Apaku i Nehir Erdogan....Preslušala sam to višeminutno "verglanje" na turskom i nisam čula ni Muratovo ni Burčinkino ime. I dalje ih nema ni na snimku...
Preslušaće, pretpostavljam još neko. Bilo bi dobro, da budemo sigurni...

Ono u šta nisam sigurna jesu informacije sa raznih Foruma, pa i sa BG foruma koji si pomenula. Na koje podatke se oslanjaju, ako ne na vesti iz TR medija, koje su za sada jedine verodostojne sa kakvim takvim činjenicama, a u kojima za sada Yildirima - nema...?
U "dokaze" tipa :neko je čitao na nečijem twitu da su njih dvoje to i to...nikada nisam verovala, pogotovo ne u ovom slučaju.

Zadnje uređivanje Jocuska : 06.08.2013. at 23:06.
Jocuska is offline  
Old 07.08.2013., 00:30   #5219
Najteže je prihvatiti istinu. Murat je čovjek od krvi i mesa ima svoje MANE i vrline. ¨Pratim¨ Murata više od dvije godine i stalno očekujem od njega
nešto. Niti sam dočekala normalni interviju niti normalnu reakciju kad su ga novinari zaustavljali na ulici, niti normalnu sliku normalnog izgleda i ponašanja.
Murat je doslovno nedorečena osoba koji nema stila i svaki put gotovo sa
strepnjom kao da mi je rođeni sin čekam koju će glupost reči ili ponoviti.
Nemogu naći sad onu sliku kako se s nekim dodaje mobitelom mene je taj uhvaćeni trenutak doslovno šokirao. Taj čovjek je vječno uznemiren, izgovorio je hrpu laži a mi ga i dalje vjerno pratimo i dižemo do nebesa.
Da li je ovo istina vrijeme će pokazati MOŽDA. Danas se sve može srediti
normalno tko ima sreće a tko nema neka mu se sudi.....
JA PRIZNAJEM a mislim da bi trebali mnogi od vas Za nas je on DEMIR a za
nekoga je SAVAŠ tako je počela a mislim i ostala ljubav prema Muratu.
ISKRA1819 is offline  
Old 07.08.2013., 01:20   #5220
Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post
Najteže je prihvatiti istinu. Murat je čovjek od krvi i mesa ima svoje MANE i vrline. ¨Pratim¨ Murata više od dvije godine i stalno očekujem od njega
nešto. Niti sam dočekala normalni interviju niti normalnu reakciju kad su ga novinari zaustavljali na ulici, niti normalnu sliku normalnog izgleda i ponašanja.
Murat je doslovno nedorečena osoba koji nema stila i svaki put gotovo sa
strepnjom kao da mi je rođeni sin čekam koju će glupost reči ili ponoviti.
Nemogu naći sad onu sliku kako se s nekim dodaje mobitelom mene je taj uhvaćeni trenutak doslovno šokirao. Taj čovjek je vječno uznemiren, izgovorio je hrpu laži a mi ga i dalje vjerno pratimo i dižemo do nebesa.
Da li je ovo istina vrijeme će pokazati MOŽDA.Danas se sve može srediti
normalno tko ima sreće a tko nema neka mu se sudi...
JA PRIZNAJEM a mislim da bi trebali mnogi od vas Za nas je on DEMIR a za
nekoga je SAVAŠ tako je počela a mislim i ostala ljubav prema Muratu.
Čudim ti se da ga, uz sve kavilifikacije koje si iznela, i dalje pomno pratiš.
Ja sam davno prestala da trošim svoje vreme na sve one kojima sam našla makar jednu ozbiljniju zamerku.
Murata ne mogu da ne pratim... jer pored nekih mana, ima mnoštvo vrlina. Glumačkih, naravno, jer o karakternim možemo samo da nagadjamo, ali ne i da ih proverimo.
Istina? Po meni, istinu je lakše prihvatiti nego - neistinu. Ali, šta je u najnovijim dogadjajima istina? Imamo li je u ovom trenutku?
Istinu pokušava da odgonetne armija TR novinara, pod budnim okom još brojnije armije Muratovih fanova u TR, na Balkanu u arapskim zemljama...Pitanje je dana, možda i sata kada će se konačno ti dogadjaji rasvetliti.

Šta Murat predstavlja za "mnoge" koje prozivaš ne znam. Znam da je za mene Demir početak "poznanstva" sa ovim glumcem. Znam i da nisam slepi podanik nikakve teorije zavera, pa sam stoga hladne glave i pažljivo odgledala i nagledala se Savaša. A, zatim me je oduševio Ecevitom.Pokazao da može da bude potpuno drugačiji, da ima talenat raskošniji nego što je izgledalo u početku.To je za mene Muratova najbolja uloga. Do sada.
Da ne zaboravim - kada kažeš "danas se sve može srediti"...da zaista postoje svemogući "sredjivači" u slučaju Murata i Burčin, zar ti se ne čini da bi oni već u startu "sredili" da njih dvoje uopšte ne budu ni pomenuti u ovoj sumnjivoj grupi ?

Zadnje uređivanje Jocuska : 07.08.2013. at 01:45.
Jocuska is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.