Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2018., 16:12   #41
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
sve je označeno vrlo dobro

kad se već ide preporučam krug oko Mokrica
tweeteee niš nisam skužila...taj put do slo.Pojasni malo.Nemaju svi navigator u mobu.
lila leptir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2018., 05:58   #42
Quote:
lila leptir kaže: Pogledaj post
tweeteee niš nisam skužila...taj put do slo.Pojasni malo.Nemaju svi navigator u mobu.
stvarno je jasno napisala....ne treba ti navigacija uopće, samo slijedi znakove

ideš obilaznicom/autoputom kao za Samobor tj prema LJubljani
kad prošeđ INU skineš se na sljedeći izlaz,zove se Bobovica
put će te voditi kroz mali rotor, pa desno na sljedećem semaforu prema Bregani (lijevo je Samobor)
slijeiš glavnu cestu do malog prelaza i onda znakove do Brežica /treba ti oko 10 min. voziš se kroz pitoreskna sela. Kad si u Brežicama gledaš znakove za Krško i pičiš dalje
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2018., 08:21   #43
A baš da su pitoreskna sela...
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2018., 12:26   #44
Ako te je strah od promasaja odi rade na Zapresic pa na semaforu u centru skreni na Brdovec i samo ravno sve do Brezica.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2018., 13:12   #45
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
A baš da su pitoreskna sela...
a slatkaaaaaaaaa su
uređena
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2018., 22:44   #46
Quote:
lila leptir kaže: Pogledaj post
tweeteee niš nisam skužila...taj put do slo.Pojasni malo.Nemaju svi navigator u mobu.
Detaljno i precizno sam već napisala preko male Bregane, nije moguće dodatno pojasniti.
Druga opcija ti je također već rečena, preko Zaprešića do Brežica i dalje za Krško.
Skini si na mob aplikacije koje ne trebaju net za navigaciju, već doma uploadas karte zemalja koje ti trebaju i tamo pičiš bez interneta (ako je to problem) - poput Herewego, Waze i sl. ViaMichelin je odličan, al mislim da treba net.
Ili na ViaMichelin stranici pogledaj rute na internetu.
Mislim, kak inače putuješ i snalaziš se na putu, tako i do Brežica i Krškog.
I ne zaboravi osobnu .

Edit:Ili jednostavno kupi Slo vinjetu i piči autoputom do Brežica, Krškog ili Novog Mesta il Ljubljane. Što dalje od RH, to veće mjesto i bolji izbor dućana i ponude.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2018., 08:08   #47
Google karta
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 13:04   #48
Jos dolazi
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 16:59   #49
Eurospin trenutno ima više od 80 otvorenih prodajnih centara u Italiji i Sloveniji, a specifičan je po tome što u njihovim trgovinama ne prodaju poznate robne marke, već gotovo isključivo svoje brendove i proizvode. Na taj način smanjuju troškove poslovanja u svim segmentima što im, kako tvrde, omogućava da budu vrlo konkurentni cijenama.

Dok čekamo otvaranje prve poslovnice u Hrvatskoj kako bi iz prve ruke provjerili kako će se doista kretati cijene njihovih proizvoda u odnosu na konkurenciju na našem tržištu, zavirili smo u web katalog slovenske Eurospinove podružnice.

Slovenci tako za čašicu Eurospinovog jogurta od 150 grama izdvajaju 19 centi (cca 1,40 kn), za pakiranje od 15 jaja 2,15 eura (cca 16 kn), dok paket od 2 kilograma arborio riže za rižoto stoji 2,99 eura (oko 22 kn). Za pet litara suncokretovog ulja u Sloveniji bi izdvojili 5,99 eura (cca 44 kn), a za 250 grama mini mozzarella 1,49 eura (cca 11 kn).

Dodatno, veliko pakiranje špageta od 1,5 kilograma trenutno je na akciji, a košta 85 centi (cca 6,20 kn), dok je promotivna cijena pakiranja mlijeka (6x1 litra) 2,79 eura (cca 20,60 kn).

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/p...atsku/8400464/
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 12:08   #50
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
a slatkaaaaaaaaa su
uređena
Jesi bila na kraju do Eurospina ?
Evo ti moj HG u Esp....Buduci da si ljubitelj kozmetike: za 3-4 eur imaju jako dobar plagijat parfema Narciso Rodrigez, predobro, dugo traje i vrlo autenticna kopija, i nelos Thalasso Scrub Fior di magnolia 2-3eur 600gr., ostalo nije bas nesto sve je prekemijeticno i lose(boja za kosu,vodica zubi, pasta zubi etc.).
Od prehrane definitvno tamna čokolada,slovenska cikla,slovenski senf i vinski, jabucni ocat, soba bikarbona, slo.kiselo vrhnje,skuša u konzv.,slanutak,orginario riza, a nisu mi dobri kapari,mozarela,sirevi,fetine,smrznuta hrana.Od drogerije: patrone za wc od varikine, predobre, izbijeljuju, nemaju miris, a efektne, i dosta traju(mislim da su Dexal, iako mi drugi Dexalovi proizvodi...prasak za ves, i ostalo za ciscenje nije dobro).

Osobno mi je hrana iz Eurospina bolje kvalitete od Lidlove. Naravno ima losih stvari, al ima i dobrih.
Molim dojmove o njihovim marmeladama, probala bih, al citam na opinioni.it da su preslatke?? a inace ne volim jako slatko, i naravno...jos nekih dobrih preporuka.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 13:10   #51
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Jesi bila na kraju do Eurospina ?
Evo ti moj HG u Esp....Buduci da si ljubitelj kozmetike: za 3-4 eur imaju jako dobar plagijat parfema Narciso Rodrigez, predobro, dugo traje i vrlo autenticna kopija, i nelos Thalasso Scrub Fior di magnolia 2-3eur 600gr., ostalo nije bas nesto sve je prekemijeticno i lose(boja za kosu,vodica zubi, pasta zubi etc.).
Od prehrane definitvno tamna čokolada,slovenska cikla,slovenski senf i vinski, jabucni ocat, soba bikarbona, slo.kiselo vrhnje,skuša u konzv.,slanutak,orginario riza, a nisu mi dobri kapari,mozarela,sirevi,fetine,smrznuta hrana.Od drogerije: patrone za wc od varikine, predobre, izbijeljuju, nemaju miris, a efektne, i dosta traju(mislim da su Dexal, iako mi drugi Dexalovi proizvodi...prasak za ves, i ostalo za ciscenje nije dobro).

Osobno mi je hrana iz Eurospina bolje kvalitete od Lidlove. Naravno ima losih stvari, al ima i dobrih.
Molim dojmove o njihovim marmeladama, probala bih, al citam na opinioni.it da su preslatke?? a inace ne volim jako slatko, i naravno...jos nekih dobrih preporuka.
vještico!!!!!
bila prošli tjedan, Italija


uzela maslinovo ulje, povrće, ricottu, senf…. 20 eura me ispala masa toga
imala sam 5min doslovno
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 15:40   #52
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
vještico!!!!!
bila prošli tjedan, Italija


uzela maslinovo ulje, povrće, ricottu, senf…. 20 eura me ispala masa toga
imala sam 5min doslovno
Ne znam zasto me tako svi zovu, trebala bi loto listiće popunjavat
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 05:42   #53
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto me tako svi zovu, trebala bi loto listiće popunjavat
odlično
ajde javi mi brojeve na PP
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 05:31   #54
any updates?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 09:43   #55
"Ponuda Eurospina, koji je od osnutka 1993. do danas otvorio više od 1000 trgovina u Italiji i Sloveniji, razlikuje se od ostalih maloprodajnih lanaca po tome što nude isključivo svoje brendove hrane i pića, ali i neprehrambenih proizvoda poput kućanskih potrepština, odjeće i alata za kućanstvo. Najavljujući dolazak na hrvatsko tržište objavili su računicu prema kojoj četveročlana obitelj godišnje može uštedjeti 32 tisuće kuna kupujući u Eurospinu umjesto u nekom od velikih supermarketa koji kombiniraju ponudu vlastitih i tuđih brendova."

jel ovo istina?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 09:44   #56
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
any updates?
U jeku priprema za otvaranje dućana, naime, Eurospin se suočio s podatkom da je u Zagrebu, u travnju ove godine, registrirana tvrtka Eurospin trade za potpuno iste djelatnosti kao i talijanski diskonter. Kako ne bi dolazilo do zabune i posljedične štete za Eurospin, talijanski diskonter pokrenuo je sudski spor u kojem traži brisanje Eurospin tradea iz sudskog registra.

evo: https://novac.jutarnji.hr/aktualno/t...atsku/9338609/
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 11:33   #57
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U jeku priprema za otvaranje dućana, naime, Eurospin se suočio s podatkom da je u Zagrebu, u travnju ove godine, registrirana tvrtka Eurospin trade za potpuno iste djelatnosti kao i talijanski diskonter. Kako ne bi dolazilo do zabune i posljedične štete za Eurospin, talijanski diskonter pokrenuo je sudski spor u kojem traži brisanje Eurospin tradea iz sudskog registra.

evo: https://novac.jutarnji.hr/aktualno/t...atsku/9338609/
Ta tvrtka je registrirana u travnju ove godine! Netko od konkurencije im je podmetnuo kajlu. Sumnjam na Lidl.
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 11:47   #58
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
"Ponuda Eurospina, koji je od osnutka 1993. do danas otvorio više od 1000 trgovina u Italiji i Sloveniji, razlikuje se od ostalih maloprodajnih lanaca po tome što nude isključivo svoje brendove hrane i pića, ali i neprehrambenih proizvoda poput kućanskih potrepština, odjeće i alata za kućanstvo. Najavljujući dolazak na hrvatsko tržište objavili su računicu prema kojoj četveročlana obitelj godišnje može uštedjeti 32 tisuće kuna kupujući u Eurospinu umjesto u nekom od velikih supermarketa koji kombiniraju ponudu vlastitih i tuđih brendova."

jel ovo istina?
Naravno da nije i nema smisla ocekivat nikakve revolucije, kad dodju nac ces odredjene proizvode koji su bolji/jeftiniji nego drugdje koje ces tamo kupovat ili pratit akcije i to je vise manje to, jos jedan supermarket koji imas u rotaciji, nikakav spas kucnog budzeta s neba
bLah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 12:09   #59
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
"Ponuda Eurospina, koji je od osnutka 1993. do danas otvorio više od 1000 trgovina u Italiji i Sloveniji, razlikuje se od ostalih maloprodajnih lanaca po tome što nude isključivo svoje brendove hrane i pića, ali i neprehrambenih proizvoda poput kućanskih potrepština, odjeće i alata za kućanstvo. Najavljujući dolazak na hrvatsko tržište objavili su računicu prema kojoj četveročlana obitelj godišnje može uštedjeti 32 tisuće kuna kupujući u Eurospinu umjesto u nekom od velikih supermarketa koji kombiniraju ponudu vlastitih i tuđih brendova."

jel ovo istina?
Vjerojatno je ako je ta obitelj do sada kupovala najskuplje varijante svih proizvoda, a ubuduće će kupovati samo najjeftinije.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 12:43   #60
32000 kn mogu uštedjeti jedino ako prestanem jesti.
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.