Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 16:25   #101
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post

Pa ti si skroz nepismen ili ne znaš zbrojiti 1+1, trebalo mi je 5 sekundi da nađem potvrdu za to kaj govorim u tvom članku kojeg očito nisi ni pogledao. Ziher si razmišljao uuu dislokacija dobra riječ puno slogova, imam argument. Kad ono među najčešćim ozljedama u svim sportovima gdje radiš česte zamahe preko glave.

Pizdin sokić, fora naziv za pivu. Malo pubertetski, no dobro.
normalno da nisam danas me pucaju testosi, moram nekog jebat ili istuc, tebe jebat necu di ti je tobolcar?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:31   #102
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Sad mi je na balkonu +20 i vjerovatno ću sutra na picigin.
Sad mi je na balkonu -20 i vjerovatno ću sutra na skijanje.

trljaj ti, trljaj
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:43   #103
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
normalno da nisam danas me pucaju testosi, moram nekog jebat ili istuc, tebe jebat necu di ti je tobolcar?
Nisu to testosi, to je nervoza jer znaš da si ispao krajnje glup.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:57   #104
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nisu to testosi, to je nervoza jer znaš da si ispao krajnje glup.
a gle doyvoljeno mi je jednom u zivotu ispast glup, IQ fluktuira tokom zivotne dobi ovisno o socijalnom konstruktu, okolini, prijateljima, cak i sugovornicima na forumu. kad osoba cita gluposti koje ti pises vecina samo rollajza, ali buduci da su visokointeligentne osobe emocionalo osjetljive (ne nuzno) i pamte sve sto procitaju i nemaju toleranciju na glupost jer sve internaliziraju, na koncu se pitaju zasto te druge individue na drugom kraju spektruma uopce udisu zrak ali istovremeno se i tjese i ponose svojim zivotnim postignucima

eto, Miki i Longi su mi uspijeli snizit IQ, cestitam
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:23   #105
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
a sta se desava kada im u klubu zafali zenskih?
da li se tad medjusobno petljaju

amo se ja i ti upisat na klizanje
hahah
hajmo
znas li ti letit u zraku i vrtit piruete, os moc pratit?

pa kad im zafali zenskih , mislim da ne petljaju s muskim
jer ipak nije to zatvor
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:26   #106
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a gle doyvoljeno mi je jednom u zivotu ispast glup, IQ fluktuira tokom zivotne dobi ovisno o socijalnom konstruktu, okolini, prijateljima, cak i sugovornicima na forumu. kad osoba cita gluposti koje ti pises vecina samo rollajza, ali buduci da su visokointeligentne osobe emocionalo osjetljive (ne nuzno) i pamte sve sto procitaju i nemaju toleranciju na glupost jer sve internaliziraju, na koncu se pitaju zasto te druge individue na drugom kraju spektruma uopce udisu zrak ali istovremeno se i tjese i ponose svojim zivotnim postignucima
Vjerujem da te internalizacija umara, nije lako suočavati se s istinom pogotovo kad lažeš sam sebe svaki put kad komuniciraš na forumu.

Visoko inteligentne osobe, naravno suprotno ovome što ti u svom neukom bunilu tvrdiš, nisu emocionalno osjetljive, nego apsolutno suprotno.
Visoka emocionalna inteligencija znači bolje prepoznavanje, razumijevanje i suočavanje s osjećajima, visoka emocionalna inteligencija nije sinonim za hiperemocionalnost.

Kaj sad sjebao si se vlastitim linkom i prizemljenje je jako zaboljelo ranjivom narcis egu, nema potrebe da racionaliziraš kao da su ti drugi krivi.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
eto, Miki i Longi su mi uspijeli snizit IQ, cestitam
Dobro sad 85 ili 88 nije baš da će itko primijetiti razliku ionako s ljudima komuniciraš samo kad žicaš cigaretu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:10   #107
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jasno da ćemo vidit ali eto ufan se u Dioklecijana da nije za kurac ovod palaču zgradija.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:05   #108
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Vjerujem da te internalizacija umara, nije lako suočavati se s istinom pogotovo kad lažeš sam sebe svaki put kad komuniciraš na forumu.

Visoko inteligentne osobe, naravno suprotno ovome što ti u svom neukom bunilu tvrdiš, nisu emocionalno osjetljive, nego apsolutno suprotno.
Visoka emocionalna inteligencija znači bolje prepoznavanje, razumijevanje i suočavanje s osjećajima, visoka emocionalna inteligencija nije sinonim za hiperemocionalnost.

Kaj sad sjebao si se vlastitim linkom i prizemljenje je jako zaboljelo ranjivom narcis egu, nema potrebe da racionaliziraš kao da su ti drugi krivi.
ke, sad si i disleksican, napisao sam ne nuzno. postoji korelacija izmedu visoke analiticke inteligencije i hipersenzibiliteta. https://www.sciencedirect.com/scienc...60289616303324 tako recimo Judo primjecuje gramaticke greske u necijim postovima, tako ja primjecujem tvoju nekoherentnost u tvojim postovima, ti kurac primjecujes jer glup covjek ne moze primjetiti svoju glupost

boli me njeznik za link, nije dovoljno informativan niti sam pozorno citao. waterpolo je proglasen najbrutalniji sport za ljudsko tijelo, osim zahtjevnih akrobacija u vodi, postoji sutanje (u jaja), guranje, stipanje, itd ispod vode koje promakne sucima zato jer, vjerujem, da 90% vaterpolista igra prljavo. boze moj zakaj ne, ak ga mozes sutnut koljenom u jaja i okrenu mu se oci dok ti zabijas gol izjaviti da se vaterpolisti pipaju je idiotizam i travestija. evo ti link tenkre http://bleacherreport.com/articles/8...-sport#slide12
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:07   #109
Oko nule je i lagano štrapa snig a njih jedno 2000 trču polumaraton. Dobro je sve.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:24   #110


Kod mene je -9, al tak mi je svejedno jer ne mislim van...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:26   #111
A ja se taman spreman učinit đir po gradu. Ono jebeš ti nedilju bez toga.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:40   #112
Ja cu mozda predvecer u kino
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:44   #113
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja cu mozda predvecer u kino
Izaći ćeš vani da bi bila unutra i gledala televiziju?
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:31   #114
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
ke
Stvarno si pijan, ak misliš da ću toliko tvojih mentalnih proljeva čitati.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger