Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 13:01   #881
Evo netko na krpicama prodaje od Babylissa, 25mm i 38mm
http://mojekrpice.hr/items/pribor-za...abyliss-uvijac
http://mojekrpice.hr/items/pribor-za...abyliss-figaro
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:51   #882
i ja vec neko vrijeme placem za kovrcama a imam jako tanku kosu i gotovo da sam kupila figaro kad sam naletila na ovaj video i odusevila se pa mozda nekome pomogne

https://www.youtube.com/watch?v=bsGuWokn47A&t=35s
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:09   #883
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
i ja vec neko vrijeme placem za kovrcama a imam jako tanku kosu i gotovo da sam kupila figaro kad sam naletila na ovaj video i odusevila se pa mozda nekome pomogne

https://www.youtube.com/watch?v=bsGuWokn47A&t=35s
Ovo jedino funkcionira na tankoj i ravnoj kosi. Na gustoj bude samo kaos.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:54   #884
Moja je gusta, lagano valovita i malo kraća od ove na linku i ispadne mi super s tom metodom, nikakav kaos
Jedino mi je nespretno spavat s tim pa češće radije ispletem običnu riblju kost.
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:17   #885
Da li je kvalitetniji BaByliss ili Remington figaro?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 20:56   #886
Pozz..kupio mi muž jučer figaro remington pro big curl, s ono klipsom...danas ga isprobala i na kratkoj kosi nije neka sreća iskreno..mislim da ću ga pokušati prodati i kupiti si onaj naobičniji štapić
__________________
D
danci3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 09:47   #887
Quote:
amrica27 kaže: Pogledaj post
Ja imam od 25mm i sad bi voljela veci i bez one klipse/hvataljke. Ionako mi treba 2h dok se nakvrcam,mozda sa vecim bude brze
Uzmi neki manji šerafciger i vrlo jednostavno tu klipsu ukloniš. Minuta posla. Mislim da ih jedan šerafić drži. Ja sam to na svom napravila i preporodila se, dobiješ onaj klasični wand, i više mjesta za kosu namotat
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 09:48   #888
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Na Amazonu je isto trenutno snižen na 15 funti.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 10:07   #889
Zasto mi se kosa dimi kad uvijam? Suha je i opet brzo se pocne dimit pa me strah majke mi uopce da uvijam Kupila u Lidlu figaro.... Imam peglu njihovu i super je vec godinama koristim... Najgore jer nemam racun vise..
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 12:08   #890
Imate li neku hot air brush za preporuciti? Ili neko iskustvo sa tim? Ne treba mi za lokne, samo onako malo da se poslozi kosa, a da ne bude skroz prava.
LLme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2018., 10:18   #891
Jel netko ima Max pro Twister figaro 32mm. Kakav je?
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 21:40   #892
Ima li netko sencor figaro i kakva su iskustva?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 22:04   #893
Mene zanima koja sredstva koristite za zaštitu kose prije koristenja figara?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 21:30   #894
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Mene zanima koja sredstva koristite za zaštitu kose prije koristenja figara?
Kerastase Ciment thermique
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 14:48   #895
Molim vas preporuku za figaro.
Uzela bih Remingtov, no toliko puno vrsta ima da ne znam koji odabrati.
I može mi netko objasniti razliku izmedju štapa i figara sa mentalnom kvačicom? Što se više isplati kupiti.
Imam dugu kosu, htjela bih kovrče normalne veličine...
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 08:09   #896
Kopiram s drugog topica jer mislim da sam krivo postala....

Želim za kćer kupiti figaro. Kosu ima guustu i dugu do struka.
Nekako sam trenutno zastala kod babyliss Curling wand pro i BaByliss Smooth Vibrancy Curling Wand i eventualno RemingtonCI96W1.
Remington mi je dostupan tu u HR, Babyliss ove modele nisam vidjela a sviđaju mi se jer imaju duži ovaj dio za zagrijavanje pa si mislim da će možda biti lakše za uvijanje tako duge kose
Uglavnom, svaki savjet je dobrodošao jer do sada nisam nikad koristili niti imala figaro pa ne znam što uopće da gledam.
I kako ne bi htjela kćeri uništiti kosu, preporuka nekog heat protector spreja/mlijeka/kreme...
Hvala vam

Update: vidjela uživo RemingtonCI96W1 i na licu mjesta odustala od njega. Znam da je po svim top listama best buy za 2018. i ne sumnjam da radi to što treba raditi, ali taj iznimno plastični izgled me jako odbio. I zaključila sam da ipak želim duži wand (ne znam koji bi bila hrvatska riječ? Štap? ) jer kćer ima gustu kosu do struka. I tako sam naručila babyliss wand pro. Amen.

Update2: uz njega naručila i Kerastase Ciment thermique (hvala Frecume )
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 09:36   #897
Revlon one step

Zanima me da li netko zna gdje u RH ima zabkuoiti ovaj uvijac/susilo? Citala sam recenzije i cure su prezadovoljne!
nimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 15:31   #898
Mislim da kod nas nema ali ima na eBayu - doduše nije Revlon ali je skoro ista -
Revlon Pro Collection Salon One-Step Hair Dryer and Volumizer Oval Brush Design - cca. 178 kn

To je zapravo fen-četka za kosu samo što se ne rotira automatski nego samo suši i oblikuje kosu, ako ti se to sviđa preporučam ti rotirajuću četku jer je s njome lakše sušiti dok sama rotira.
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2019., 23:35   #899
Zanima me je li netko koristio phillips uvijace za kosu? Konkretno ovaj https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...HILIPS-BHB876/
Na popustu su ovaj mjesec pa bi uzela, ali me zanimaju vaša iskustva i preporuke uvijaca za dugu,gustu kosu ?
Kate the Great is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2019., 23:48   #900
Ako mi netko može pomoći pri kupnji, bila bih jako zahvalna. Dakle, tražim preporuku za dobar figaro od 25 mm, s kojim namjeravam raditi ovakav tip valova u kosi:



Ne znam u čemu je razlika između običnog wanda i onih koji se sužavaju pri vrhu?
Uglavnom, bitno mi je da nema hvataljku i da je točno te veličine, 25 mm. Ako imate favorita, please do tell.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.