Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 10:21   #8861
Nećemo se vrijeđati. Ja se nisam znao upoznavati ni prije aplikacija
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 25.02.2018., 10:24   #8862
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
to su te nove generacije. ne znaju ni komunicirati kako spada, a konkretno dalje nešto poduzimati još manje.
možda budu izmislili aplikaciju i za to.
Jedna cura je bila vani s frendicom i prišla su im dva starija tipa, predstavila se, rekli da su oženjeni i da nemaju nikakve namjere, ali da su im samo htjeli reći da su u čudu jer su skužili da tim curama nitko nije prišao cijelu večer. Rekli su da u "njihovo vrijeme" to nije bilo tako. Eto... moderna tehnologija, online komunikacija... pih! pljuc! Mislim, nemam ja niš protiv online komunikacije (vidi se iz priloženog), ali nije dobro da se ljudi više toliko ne upoznaju u RL.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 10:25   #8863
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
to su te nove generacije. ne znaju ni komunicirati kako spada, a konkretno dalje nešto poduzimati još manje.
možda budu izmislili aplikaciju i za to.
Pa kaj vec nema aplikacija za to
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 10:28   #8864
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Jedna cura je bila vani s frendicom i prišla su im dva starija tipa, predstavila se, rekli da su oženjeni i da nemaju nikakve namjere, ali da su im samo htjeli reći da su u čudu jer su skužili da tim curama nitko nije prišao cijelu večer. Rekli su da u "njihovo vrijeme" to nije bilo tako. Eto... moderna tehnologija, online komunikacija... pih! pljuc! Mislim, nemam ja niš protiv online komunikacije (vidi se iz priloženog), ali nije dobro da se ljudi više toliko ne upoznaju u RL.
A jbga...u RL moras ustat...popravit frizuru....pric curi....putem smislit dobar ulet.....i onda ako upali platit pice ....itd

A on line posaljes c/p poruku u 100 inboxa i cekas da ti neka odgovori ....
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 10:36   #8865
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A jbga...u RL moras ustat...popravit frizuru....pric curi....putem smislit dobar ulet.....i onda ako upali platit pice ....itd

A on line posaljes c/p poruku u 100 inboxa i cekas da ti neka odgovori ....
Ma smisliš jedan dobar ulet pa ga c/p u RL.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 10:38   #8866
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ma smisliš jedan dobar ulet pa ga c/p u RL.
Kak ces u RL poslat dickpic komadu za sankom
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 10:38   #8867
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Pa kaj vec nema aplikacija za to
aplikacija koja će zamijeniti i dio akcije koju bi trebali odraditi uživo?

kako se zvao onaj film u kojem se lik zaljubi u svoj OS?

uglavnom, što se socijalne interakcije tiče većina mladih su invalidi.
wild rider7 is offline  
Old 25.02.2018., 10:39   #8868
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Kak ces u RL poslat dickpic komadu za sankom


upravo to.
wild rider7 is offline  
Old 25.02.2018., 10:43   #8869
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Kak ces u RL poslat dickpic komadu za sankom
Pozoveš je u wc da baci pogled

__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 10:45   #8870
Znači oni flasheri u parkićima su preteča dickpica.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Old 25.02.2018., 10:49   #8871
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Pozoveš je u wc da baci pogled

Aj realno ....od 100 zena kolko ce ih pristat na to......a koliko ce ih pogledat dickpic u inboxu
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 10:52   #8872
Iskreno, neke boli kurac. Ali VL nema neke nedostatke koje RL ima. Općenito sam relativno digao ruke, ali ja bih također više volio da sam na zadnjih dvadeset kava bio s curama upoznati u RL. Ili makar 15/20.

S druge strane, u zadnjih 20 RL poziva, nisam ziher jesam li otišao na kavu. Ijednom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 25.02.2018., 10:53   #8873
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Aj realno ....od 100 zena kolko ce ih pristat na to......a koliko ce ih pogledat dickpic u inboxu


U RL bi pomislile "a manijaka, bože sačuvaj ..."
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 10:54   #8874
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Iskreno, neke boli kurac. Ali VL nema neke nedostatke koje RL ima. Općenito sam relativno digao ruke, ali ja bih također više volio da sam na zadnjih dvadeset kava bio s curama upoznati u RL. Ili makar 15/20.

S druge strane, u zadnjih 20 RL poziva, nisam ziher jesam li otišao na kavu. Ijednom
Mozda ne vole kavu
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 10:55   #8875
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Iskreno, neke boli kurac. Ali VL nema neke nedostatke koje RL ima. Općenito sam relativno digao ruke, ali ja bih također više volio da sam na zadnjih dvadeset kava bio s curama upoznati u RL. Ili makar 15/20.

S druge strane, u zadnjih 20 RL poziva, nisam ziher jesam li otišao na kavu. Ijednom
Ok... ali mislim kad nekog upoznaš u RL da je pozitivni ishod (uparivanje) puno više moguć nego kad nekog upoznaš u VL.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 10:59   #8876
A zasto bi se uopce morao uparivat s osobom koju si upoznao.....di su nestala prijateljstva....upoznat nekog zbog prijateljstva...postoji li to uopce?
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 11:00   #8877
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post


U RL bi pomislile "a manijaka, bože sačuvaj ..."
A online ne bi?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 25.02.2018., 11:02   #8878
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A online ne bi?
U RL bi to morale pomislit zbog drugih....u VL ce svaka bacit oko
the33 is offline  
Old 25.02.2018., 11:04   #8879
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A zasto bi se uopce morao uparivat s osobom koju si upoznao.....di su nestala prijateljstva....upoznat nekog zbog prijateljstva...postoji li to uopce?
Pa šta nije ova priča krenula od autora posta koji želi da nađe nekog za vezu?
Zato pričamo o takvom upoznavanju...

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A online ne bi?
A bi, ja pomislim da je bolesnik.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 25.02.2018., 11:05   #8880
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A online ne bi?
Uvalis joj ga suptilno, pod klipic. Ako ostane sokirana, ispricas se "oprosti, drzim u istom folderu s klipicima".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.