Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 15:42   #10021
Quote:
kacin4 kaže: Pogledaj post
zar mislite da vucic sme priznati kosovo,sanse da nema.pa on je narcis kome smeta komentar i koji mi ostavimo ovde.
sad je dva sata noci ne bi me iznenadilo da sedi kuci i cita forum hr
a takve osobobe se boje sta ce istorija pisati o njima.
Baš si me nasmijao s ovim.
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Ne dolazi u obzir. Žerac, bre, ti bi danas tražio da se odreknemo Kosova, sutra Knina, a prekosutra ko zna čega...


Ada na Dunavu?
Ništa ja ne tražim, samo kažem što bi bilo najpametnije za Srbiju po mom mišljenju.
__________________
"Jedno je percepcija, drugo su činjenice." - AAP
žerac76 is offline  
Old 02.02.2018., 16:52   #10022
Quote:
Prvan25 kaže: Pogledaj post


Pa ko je doveo narod do paketića.:klap:
Vučič il oni pre njega.

Šta daju ostali? Svoju reč koja odavno ne vredi ništa!

p.s. Slišam razne demokrate koje obećavaju neki boljitak a niko ih ne zarezuje ni u zemlji ni van nje.
Vuk il Koštunica da se vrate imali bi više glasova.
Da, država je do 2000. bila prosto prosperitetna, sjajnog međunarodnog ugleda, gospodarstva za 5+, a onda došli ti demokrate i naprosto sve uništili... to možda prolazi za forumu botova, ali ovdje ne

Nitko ne kontrira da su demokrate (i koalicija oko njih, a pola ih je sada sa tim Vučićem) predale palicu SNS-u, jednu siromašnu Srbiju... ali ne vidim da su ovi išta promijenili niti će, ako ovako nastave. Vladaju Srbijom već šestu godinu, a i dalje su im za sve krivi ovi prethodni. Na žalost, vladat će ukupno barem desetljeće, a i tada će neki pisati ovo što si ti napisao.

U Srbiji boljitak ne može doći s ovom garniturom na vlasti. Daj Apple Martinoviću, Gašiću, Babiću i ostaloj seljandiji, sve sa Vučićem na čelu, i neće trajati ni 5 godina a da ne bankrotira. Opozicija je makar pristojnija, sa barem 90% manje kupljenih diploma. Ali dok god ti štuješ kult Vučića, to nećeš shvatiti...
BramaFix is offline  
Old 02.02.2018., 18:49   #10023
Tema je prešla tehnički limit od 10000 posto i zaključana je a za sat dva ćemo otvorit novu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.