Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 19:19   #81
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ne čitate s razumijevanjem. Nije rekla da joj je problem spavati kraj njega, ona želi tu noć (i) spavati, problem je što joj je tip rekao da joj neće dati spavati čitavu noć. A njoj se ne da biti neispavana pa se razmišlja bi li otišla odmah nakon seksa, tj. nakon 2, 3 sata.

Offtopic ste svi!
Nek spava do dejta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:21   #82
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nek spava do dejta.
Evo, već se približavamo rješenju. A šta ja znam, možda radi ujutro. Jel su se to dogovorili za večeras ili nekad usred tjedna?

(šalim se, da ne bi netko mislio...)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:22   #83
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Evo, već se približavamo rješenju. A šta ja znam, možda radi ujutro. Jel su se to dogovorili za večeras ili nekad usred tjedna?

(šalim se, da ne bi netko mislio...)
Dok mu zena da 300 kuna djeparca koje ce potrositi za sobu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:27   #84
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dok mu zena da 300 kuna djeparca koje ce potrositi za sobu.
A i ta se usrećila. Tip je san snova.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:31   #85
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
A i ta se usrećila. Tip je san snova.
Vjerujmo mu ipak da mu se preuredjuje stan pa zato nema dostupnu gajbu da ugosti prileznicu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:35   #86
Autorice ,
Kao prvo - ja vjerujem u to da svatko treba slušati vlastitu intuiciju ,bez obzira koliko ona imala veze sa zdravim razumom.
Ako je tebe strah , imaš loš osjećaj u želucu Itd - predlažem ti da sve otkažeš i prvo se nađeš sa njim u sred bijela dana na glavnom gradskom trgu.
Kemije ili ima ili nema.


S druge strane , možda da pogledaš sebe i situaciju iz drugačijeg kuta ?
Npr nađete se , sve bude lijepo - odete u tu sobu ,ti se predomisliš, on te siluje ili pokuša silovati...
Kako ćeš objasniti sebi ( prvenstveno sebi ) pa onda ostalima ,uključujući policiju -kako si završila s njim u unajmljenoj sobi i odakle ga poznaješ ?


Ne govorim da je tip neki manijak - ali iskreno ,svaka ti čast na hrabrosti i gluposti u isto vrijeme.

Od svih mogućih varijanti što sve može poći po zlu ,tebe brine da li da ostaneš cijelu noć ?

Svaka čast još jednom
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:41   #87
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Njemu su ratoborne zenske pretpostavljam drage ali ja se ne petljam s takvima. Inner bitch drzim zauzdanu.

Sa mnom moze biti muskarac koji me moze hendlati.





Sorry na privatiziranju teme. Prestacemo sad.
Ispricavam se i ja autorici !
Ti ne poznas gajtin forumski opus niti njegove price ? Imas njegov topic na MLK .
Gajto i ja imamo jednu zajednicku stvar . Volimo erotiku i to dobru literernu erotiku .
Djlimo ljubav naspram ANAÏS NIN .

L'alcool n'est pas seul à pouvoir libérer la conscience - les sentiments passionnés en sont également capables .
Anais Nin .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:01   #88
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vjerujmo mu ipak da mu se preuredjuje stan pa zato nema dostupnu gajbu da ugosti prileznicu.
Da, stvarno zvuči uvjerljivo.

Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post

Od svih mogućih varijanti što sve može poći po zlu ,tebe brine da li da ostaneš cijelu noć ?

Svaka čast još jednom

Pa nemoj odmah tako, nije lako biti neispavan na poslu.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:10   #89
Ovako.Iz mog iskustva. Ključno je da imaš spremno par kondoma viška. Lubrikant neki jer ne možeš znat kolko buš bila napaljena. U torbici suzavac pod obvezatno. AKo je moguće mali skakavac nož koji bi trebala sakrit negdje ispod kreveta ali da ti je pristupačan u svim pozama. Oboje želite isto! No moraš biti spremna na svakava iznenađenja. Sretno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:30   #90
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovako.Iz mog iskustva. Ključno je da imaš spremno par kondoma viška. Lubrikant neki jer ne možeš znat kolko buš bila napaljena. U torbici suzavac pod obvezatno. AKo je moguće mali skakavac nož koji bi trebala sakrit negdje ispod kreveta ali da ti je pristupačan u svim pozama. Oboje želite isto! No moraš biti spremna na svakava iznenađenja. Sretno!
Kakvih tvojih iskustava? okiran:
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:32   #91
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kakvih tvojih iskustava? okiran:
Pa tako ja idem opremljen na seks sa stranicma po hotelskim sobama u rubnim djelovima grada.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:33   #92
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa tako ja idem opremljen na seks sa stranicma po hotelskim sobama u rubnim djelovima grada.
Jel ti jebes ili tebe jebu?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:40   #93
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa tako ja idem opremljen na seks sa stranicma po hotelskim sobama u rubnim djelovima grada.


Nikakva dodatna pomagala?
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:40   #94
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
Covjek je platio sobu/nocenje, pa jasno da ce tamo i prespavati. Zasto bi se vozio kuci u 3,4,5 ujutro. A ne znam sto tebi brani otici iz te sobe nakon par sati, ako tako zelis.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:40   #95
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dosta je samo jedan koji je psihopat da ju siluje.
Bilo tko može biti psihopat i može te silovati ili ubiti ili u svom stanu, hotelu ili u mračnoj ulici. Mislim da je za prvu ruku ok otići na kavu na neko javno mjesto i vidjeti ima li tu uopće neke kemije, možda uživo bude bzv.
Ne znam tko prakticira ono da se prije odlaska na spoj s nekim s neta javi nekome poznatom, npr da doma ili frendici kaze e idem se nać s tim i tim, bit ćemo tu i tu, javiti ću se tad i tad? I sl.
S druge strane lik na pet kava može biti ok i onda na sestom sastanku ili kod njega podivljati pa najebeš.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:58   #96
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jel ti jebes ili tebe jebu?
Uglavnom međusobno. Nekad ja. Nekad mene. Kako kad. Ovisi u kojem djelu grada se taj sastanak odvija.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:03   #97
meni je skroz slatko kako se ljudi ovdje(tematski podforum ) iscudavaju da se netko nalazi prvenstveno zbog sexa.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:06   #98
A već je bila jedna takva tema, cura se dopisivala s tipom i dogovorili se za prvi dejt da će se nać kod njega da gledaju film. E ali problem je bio što ona nije imala mobitel, a krivo su se skužili za vrijeme pa ju je on čekao u sobi, a ona njega ispred zgrade i nisu se uspjeli nać. I cura došla otvoriti temu, ne sjećam se točno, ali nešto u vezi mobitela.

Ali dobro, ta prethodna ipak nije bila toliko brutalna kao ova, priznajem.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:44   #99
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
meni je skroz slatko kako se ljudi ovdje(tematski podforum ) iscudavaju da se netko nalazi prvenstveno zbog sexa.
Meni je slatko kako je ona naglasila da se JAKO ZELI JEBAT S NJIM. A onda kaze, pa kaj ce cijelu noc, ona ne zeli s njim spavati. Ja mislim da kad se netko toliko jako zeli s nekim jebati da je noc prekratka, a ne preduga.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:12   #100
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
meni je skroz slatko kako se ljudi ovdje(tematski podforum ) iscudavaju da se netko nalazi prvenstveno zbog sexa.
I ja evo gledam i čitam i pitam se jesam ja luda ili sam na katoličkom forumu.

Što ovdje nitko na ovom mjestu velikih jebača nije proveo noć s neznancem?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger