Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 08:57   #61
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Da mi neko stavi ključeve od auta na sto, mobitel i krene se razbacivati novcima, jedino širenje nogu od mene koje bi vidio je dok trčim što dalje od njega. Seljanu tog tipa ne podnosim Imaš džep ili torbu pa stavi ključeve tamo
hahah upravo tako
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:17   #62
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Tvoj zaključak meni kazuje da razgovaram s vrlo jednostavnim čovjekom.
Dogovor kuću gradi, a ne inaćenje
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:46   #63
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
ti mi siris neku vibru da kad bi ti coek stavio meso na sto da bi i tad pobjegla. idi bre do reke.

sad moram da se smirim sa par borbenih

https://www.youtube.com/watch?v=3cZLArHFVtc
BMW is so last century. Ja bih ovo.

Da kupim sebi naraFski.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Razlicita financijska situacija mi uopce ne smeta.
Ono sto bi mi jako smetalo je tvoja izjava da se sramis odakle dolazis. Sramis se svojih roditelja i vaseg skromnog nacina zivota.
Gdje ti ponos curo i selfrespekt?
Izgubio se u konzumerizmu koji kaze da vrijedis onoliko koliko si tezak.

Naravno da nije sramota biti siromasan, sramota je biti lijen. Imala sam posla sa muskom sponzom pa znam o cemu pricam. On je lijep, oh tako lijep - da je to sasvim dovoljno za zivot.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne bih je ostavio zato jer je siromasna. To sam naglasio u prvoj recenici da mi razlika uopce ne smeta.
Nego bih se zapitao o njenom karakteru.
Ona se srami svojih roditelja i skromnog nacina zivota jer se boji sta ce on mislit. WTF
Necu da zvucim ekstremno ali takav kalibar ljudi je spreman izdat svoju rodjenu krv/porijeklo da bi se uvukli u dupe nekima za koje smatraju 'boljim od sebe'.
Meni je to u isto vrijeme zalosno i fuj. Ne znam se odlucit koji mi je osjecaj od ta dva jaci.
Pretjerujes. Da je ona takva, ovo o cemu pise uopce je ne bi smetalo nego bi uzivala. Moguce da se on i svjesno bahati. I tebi bi to smetalo.

Iz osobnog kuta - cist racun, duga ljubav. Cim inzistira da on opetovano placa, tu nisu cista posla.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:49   #64
Ne treba razbijati glavu, sve je propisano ili ce uskoro biti. Ljubavne financije su domena kaznenog zakona, kako je rekla pica iz CESI-ja jučer na radiju: Postoji vise načina obiteljskog nasilja, npr financijsko zlostavljanje, to je ono kad joj muž ne da svoju karticu.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:44   #65
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Razlicita financijska situacija mi uopce ne smeta.
Ono sto bi mi jako smetalo je tvoja izjava da se sramis odakle dolazis. Sramis se svojih roditelja i vaseg skromnog nacina zivota.
Gdje ti ponos curo i selfrespekt?

Kad bih znao da se moja cura tako osjeca, bila bi mi bivsa u roku odmah. Takvu osobu ne bih zelio pored sebe, a pogotovo ne s takvom planirat buducnost.

Nadam se da ce i on skuzit na vrijeme.
Ne, mene nije sram sto smo siromasniji, te zna on situaciju i kako ja gledam na novac. Ionako je u mojoj familija sporedna stvar siromastvo, disfunkcionalnost roditelja je veci problem. Ja ne patim na marke, mobitele i sminku. Evo jedina stvar koje se sramim nije sto je moja kuca mala ili siromasna ili nema ne znam sta. Nego je zapustena jer ce tata rade potrosit na mobitel ili televizor nego da stavi novi prozor ili sredi zahrdalu ogradu. Razumijes, nije meni neugodno dovest ga doma jer mi kuca nije moderna nego je jednostavno zapustena. Sad ce price kako ja nista ne radim. Ja cu pospremit ali ako je umivaonik zastopan ili voda curi nakon koristenja tusa kako da ja to popravim, da neke minimalne stvari mogu ali jednostavno mi je tesko da to vidi da ne misli da sam neuredna ili da me zali. Razmijes, nije stvar sta ja nemam moderan tv, ja ne zaradujem dovoljno da sredujem fasadu ili kupujem umivaonike. I kada zivis s ljudima kojima to uopce ne smeta niti ih je briga, bolje otici na cugu nego pokositi. Mozda bi me stvarno trebao ostaviti. Em se sramim em nemam za vecere.
pumpinblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:35   #66
Zašto tako razmišljaš? Sigurno nije s tobom radi tvojih roditelja nego radi tebe. Briga njega za te sve stvari... Razgovarajte pa ćeš vidjeti

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:37   #67
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Ne, mene nije sram sto smo siromasniji, te zna on situaciju i kako ja gledam na novac. Ionako je u mojoj familija sporedna stvar siromastvo, disfunkcionalnost roditelja je veci problem. Ja ne patim na marke, mobitele i sminku. Evo jedina stvar koje se sramim nije sto je moja kuca mala ili siromasna ili nema ne znam sta. Nego je zapustena jer ce tata rade potrosit na mobitel ili televizor nego da stavi novi prozor ili sredi zahrdalu ogradu. Razumijes, nije meni neugodno dovest ga doma jer mi kuca nije moderna nego je jednostavno zapustena. Sad ce price kako ja nista ne radim. Ja cu pospremit ali ako je umivaonik zastopan ili voda curi nakon koristenja tusa kako da ja to popravim, da neke minimalne stvari mogu ali jednostavno mi je tesko da to vidi da ne misli da sam neuredna ili da me zali. Razmijes, nije stvar sta ja nemam moderan tv, ja ne zaradujem dovoljno da sredujem fasadu ili kupujem umivaonike. I kada zivis s ljudima kojima to uopce ne smeta niti ih je briga, bolje otici na cugu nego pokositi. Mozda bi me stvarno trebao ostaviti. Em se sramim em nemam za vecere.
Razgovaraj s njim. Otvoreno.
On je s tobom, ne s tvojom kućom, novčanikom ili tvojim starcima.
Ako je dečko ok, bitna si mu ti, ne tvoja okolina.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:57   #68
Umivaonik se lako odstopa, skines sifon, sve lijepo ocistis, operes i vratis. U tusu zamijenis gumicu, ocistis kamenac. Alkoholni ocat je jeftin i ucinkovit. Ja sam to sve radila s 25 godina i ranije.Cak i grijace u stednjaku mijenjam.

Nije to nista skupo, uputi tatu ako ne zna. Moj muz je isto mislio da za sve to treba zvati vodoinstalatera, elektricara, pa sam mu ja pokazala. Sada on to vecinom radi.
a nisam ga ostavila jer nije znao. Neki ljudi jednostavno zive u nekom svom svijetu, ali zato se treba zajednicki razvijati, uciti jedan od drugog, a ne vec na samom pocetku veze brojati novce.

Daj se prvo upoznajte. Postoji brdo stvari koje mozete zajedno raditi s vrlo malo novaca. A bolje cete se upoznati kroz neki hobi, u prirodi, nego na vecerama.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:24   #69
I nije istina da se sezonski poslovi ne racunaju. Itekako je bitna stavka kod prvog "pravog" zaposlenja, jer poslodavac vidi da već postoje radne navike.

Ja sam radila od svoje 15-e i nisam zapostavila niti su srednju niti fakultet.
Kao da svi oni kojima roditelji sve financiraju redovno zavrsavaju fakultete!
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:35   #70
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Ne, mene nije sram sto smo siromasniji, te zna on situaciju i kako ja gledam na novac. Ionako je u mojoj familija sporedna stvar siromastvo, disfunkcionalnost roditelja je veci problem. Ja ne patim na marke, mobitele i sminku. Evo jedina stvar koje se sramim nije sto je moja kuca mala ili siromasna ili nema ne znam sta. Nego je zapustena jer ce tata rade potrosit na mobitel ili televizor nego da stavi novi prozor ili sredi zahrdalu ogradu. Razumijes, nije meni neugodno dovest ga doma jer mi kuca nije moderna nego je jednostavno zapustena. Sad ce price kako ja nista ne radim. Ja cu pospremit ali ako je umivaonik zastopan ili voda curi nakon koristenja tusa kako da ja to popravim, da neke minimalne stvari mogu ali jednostavno mi je tesko da to vidi da ne misli da sam neuredna ili da me zali. Razmijes, nije stvar sta ja nemam moderan tv, ja ne zaradujem dovoljno da sredujem fasadu ili kupujem umivaonike. I kada zivis s ljudima kojima to uopce ne smeta niti ih je briga, bolje otici na cugu nego pokositi. Mozda bi me stvarno trebao ostaviti. Em se sramim em nemam za vecere.
Jesi ti moja bivsa?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:35   #71
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Razlicita financijska situacija mi uopce ne smeta.
Ono sto bi mi jako smetalo je tvoja izjava da se sramis odakle dolazis. Sramis se svojih roditelja i vaseg skromnog nacina zivota.
Gdje ti ponos curo i selfrespekt?

Kad bih znao da se moja cura tako osjeca, bila bi mi bivsa u roku odmah. Takvu osobu ne bih zelio pored sebe, a pogotovo ne s takvom planirat buducnost.

Nadam se da ce i on skuzit na vrijeme.
Ona se stidi sa punim pravom.
Sramota je što roditelji dovode svoju decu u takve situacije, ne mislim na siromaštvo već zapuštenost, ne vodeći računa o tome da im time obeležavaju život.

Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Ne, mene nije sram sto smo siromasniji, te zna on situaciju i kako ja gledam na novac. Ionako je u mojoj familija sporedna stvar siromastvo, disfunkcionalnost roditelja je veci problem. Ja ne patim na marke, mobitele i sminku. Evo jedina stvar koje se sramim nije sto je moja kuca mala ili siromasna ili nema ne znam sta. Nego je zapustena jer ce tata rade potrosit na mobitel ili televizor nego da stavi novi prozor ili sredi zahrdalu ogradu. Razumijes, nije meni neugodno dovest ga doma jer mi kuca nije moderna nego je jednostavno zapustena. Sad ce price kako ja nista ne radim. Ja cu pospremit ali ako je umivaonik zastopan ili voda curi nakon koristenja tusa kako da ja to popravim, da neke minimalne stvari mogu ali jednostavno mi je tesko da to vidi da ne misli da sam neuredna ili da me zali. Razmijes, nije stvar sta ja nemam moderan tv, ja ne zaradujem dovoljno da sredujem fasadu ili kupujem umivaonike. I kada zivis s ljudima kojima to uopce ne smeta niti ih je briga, bolje otici na cugu nego pokositi. Mozda bi me stvarno trebao ostaviti. Em se sramim em nemam za vecere.
Nemoj da zapadaš u samosažaljenje.

To što je tvoja kuća to nisi ti, ti si bila dete i nije na tebi bilo da obezbedjuješ i izdržavaš porodicu sa 20 godina. Tvoje je da učiš i završiš faks što si i uradila. Tvoje je da gradiš svoju budućnost i život koji će biti bolji od onog koji su imali tvoji roditelji. Ovakvim razmišljanjem sebi daješ motiv i podstrek da ti nikada ne živiš na način u kome ćeš se osećati posramljeno ni kriva ni dužna. Šta god se desilo sa tom vezom u nekoj široj perspektivi, to sada nije toliko ni bitno, iako ti se čini da jeste, jer ono što je bitno je da će te takva osećanja pokrenuti da se izboriš za sebe i biće ti najjači motivator u životu da se boriš za svoje samoostvarenje.

Što se dečka tiče, razgovaraj sa njim ali se ne ponižavaj i ne nosi u sebi osećaj krivice. Reci mu da ti je sa njim lepo, da ti odgovara i da mu se diviš što je tako mlad uspeo toliko za sebe da ostvari. Reci mu da ti nisi imala tu sreću u životu i da želiš da on to zna jer ne želiš da osećaš krivicu s obzirom da još uvek nisi na istom poslovnom nivou. I nemoj da brineš, ma koliko ti je sada zbog toga teško ova situacija je samo kap u moru u odnosu na ceo život koji te čeka, sada učiš kako da se sa tom situacijom koja će te pratiti, nosiš u budućnosti. Budi ponosna na sebe i na ono što si uspela da ostvariš, jer bi mnogi na tvom mestu, potonuli. I uvek se u životu postavljaj sa ponosom na sebe samu i gledaj na sve sa pozitivne strane, jer time ćeš graditi svoje samopozdanje i samopoštovanje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:41   #72
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Razgovaraj s njim. Otvoreno.
On je s tobom, ne s tvojom kućom, novčanikom ili tvojim starcima.
Ako je dečko ok, bitna si mu ti, ne tvoja okolina.
Pricali ova moja i ja pa nije islo.

Sranje od sustava i medija su od ljudi koji nisu okrenuti karijeri i konzumerizmu napravili da se lose osjecaju, a i ismijava ih se.

Zene koje zele biti majke, partnerice i domacice se naziva sponzorusama ili se veli da su se dobro udale.

Sve to u zemlji seljaka na brdovitom balkanu gdje se kopa po kontejnerima.

Kad sam rekao na forumu da sam u vezi sa blagajnicom, ismijavali su to.

O cemu da se tu prica kad je ljudima koji nisu ambiciozni nametnuto da su ljudi manje vrijednosti i ismijava ih se?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:55   #73
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ona se stidi sa punim pravom.
Sramota je što roditelji dovode svoju decu u takve situacije, ne mislim na siromaštvo već zapuštenost, ne vodeći računa o tome da im time obeležavaju život.
Kakvu zapustenost? Ona nije rekla da je zivila u zapustenosti nego u siromastvu i toga se stidi.
Uostalom i da je roditeljska zapustenost u pitanju ona je sada odrasla osoba, ima 20 godina i odlucuje sama o sebi, zivi sama i odlucuje o vlastitoj (ne)zapustenosti.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:59   #74
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Kakvu zapustenost? Ona nije rekla da je zivila u zapustenosti nego u siromastvu i toga se stidi.
Uostalom i da je roditeljska zapustenost u pitanju ona je sada odrasla osoba, ima 20 godina i odlucuje sama o sebi, zivi sama i odlucuje o vlastitoj (ne)zapustenosti.
20 godina?
Pa sta si ti bio sa 20? Secas li se?
To sto se ona tako oseca je sasvim normalno, tako se oseca vecina dece iz siromasnih porodica samo sto vecina za to nema sluha vec krenu sa supljim pricama umesto da oslusnu sta im se govori.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:04   #75
Thumbs up

Ima 25 godina. A to je u odnosu na 20 velika razlika glede sazrijevanja. Autorice, samo nemoj svoj zivot graditi na onome sto zamijeras svojim roditeljima, vec se razvijaj, gledaj naprijed.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:08   #76
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
20 godina?
Pa sta si ti bio sa 20? Secas li se?
To sto se ona tako oseca je sasvim normalno, tako se oseca vecina dece iz siromasnih porodica samo sto vecina za to nema sluha vec krenu sa supljim pricama umesto da oslusnu sta im se govori.
Da. Bio sam potpuno odgovoran za svoj zivot, svoje postupke i odluke.

To kako se ona osjeca, nije normalno. To su malo zesci kompleksi.

Dal se tako osjeca vecina djece iz siromasnih familija? Ne znam.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:12   #77
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Da. Bio sam potpuno odgovoran za svoj zivot, svoje postupke i odluke.

To kako se ona osjeca, nije normalno. To su malo zesci kompleksi.

Dal se tako osjeca vecina djece iz siromasnih familija? Ne znam.
Nisu siromasni ako kupuju mobitele, televizore, samo su im prioriteti drugacije poslozeni.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:14   #78
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Da. Bio sam potpuno odgovoran za svoj zivot, svoje postupke i odluke.

To kako se ona osjeca, nije normalno. To su malo zesci kompleksi.

Dal se tako osjeca vecina djece iz siromasnih familija? Ne znam.
Naravno da su kompleksi.

A da li ih treba prodbljivati osudama ili pomoći da se racionalizuju i prevazidju i iz njih izvuče pouka?

Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Nisu siromasni ako kupuju mobitele, televizore, samo su im prioriteti drugacije poslozeni.
Tako sam i ja shvatila.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:15   #79
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Nisu siromasni ako kupuju mobitele, televizore, samo su im prioriteti drugacije poslozeni.
Mislis ima siromasnih koji kupuju najnovije mobitele, tablete... koje stave na stol u kaficu za 'izlozbu' a onda zicaju za kavu?

To u mojoj knjizi prioriteta spada pod top kretenizmom.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:22   #80
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Naravno da su kompleksi.

A da li ih treba prodbljivati osudama ili pomoći da se racionalizuju i prevazidju i iz njih izvuče pouka?

Tako sam i ja shvatila.
Ja sam shvatio da se ona zabavlja sa deckom vec duze vrijeme.
Decko ju je prihvatio i voli je takva kakva je.
Nema problema s njenim porjeklom i siromasnim korjenima.
Nju je sram odvest decka doma i upoznat ga s roditeljima, ne zbog roditelja kao neprikladnih osoba (drogerasi, pijanci itd) nego zbog skromnog doma.

Osudjujem jer ne shvacam.
Recimo da je s deckom koji je dosao iz istih ekonomskih uvjeta zivota. Jel bi onda imala problem upoznat ga s roditeljime? Najverojatnije ne.

Ispred ovog koji ima para (po njenoj prici roditelji mu imaju para, a ne on) je sram rodjenih roditelja.

Fuj.

Kao sto rekoh, ja gledam malo siru sliku.
Ako je sposobna sramit se rodjenih roditelja zbog skromnih zivotnih uvjeta (predpostavljam da su ljudi obicni posteni radnici/seljaci) onda mogu mislit gdje bi stavila/kako bi se odnosila prema ostalim ljudima za koje misli da nisu vrijedni paznje zbog bankovnog racuna.

Jos jednom, fuj.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger