Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 23:27   #81
Quote:
VUČIĆ NARUČIVAO UBISTVA! BOŠKO OBRADOVIĆ IZNEO DOKAZE O VUČIĆEVOM KRIMINALU!!!
https://www.youtube.com/watch?v=voK_pD9yVHI

Dverjani krenuli žestoko, bogami!

Gledam Ava na mitingu juče. Urla i laje kako smo navikli, ali na licu mu se vidi da to nije onaj star Av. Kao da preko volje odrađuje, mehanički, nema emocije... Može biti da će da rikne uskoro...
aleksije radicevic is offline  
Old 04.02.2018., 23:38   #82
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Srpski neonacisti organizirali skup podrške kvislingu Nediću

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...u/1023795.aspx

bitno je da su u HR ustaše, a pogle ovo
U svakom gradu možeš naći tuce bilmeza koji se lože na sumanute stvari... Ovo (skup podrške) je benignije nego u prosečnom gradu u Evropi. Njih će ratserati jedan LDP sa svojim pristalicama.

Ne može se to uporediti sa ovim npr.
http://www.nzfoi.org/2017/02/17/resu...z-herald-news/
Ovo je neki jevrejski sajt, članak od pre godinu dana. Obratiti pažnju na fotografiju, na transparentu piše Šibenik, pa se valjda to dešava u Šibeniku. U prvom planu je sredovečna gospođa koja salutira u naci stilu. A gospođa nije neki mladi bilmez, nego neka srednja klasa, društveni main stream, nije neka subkultura. E takve pojave govore o neonacizmu koji je folkloran. tj. na taj folkloran način ukorenjen. Ti okupljeni ljudi nisu nužno zli, niti nužno moraju da imaju pojma šta rade, nego im je neki lagani folklorni sadržaj serviran i oni ga gutaju. Problem je što je taj sadržaj neonacizam, a ne borba bikova na Grmeču.
aleksije radicevic is offline  
Old 04.02.2018., 23:42   #83
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Rukoslave, pusti zajebanciju... reci mi jednu stvar...

Jel cete primiti Tileta, ako ga lepo i fino isporucimo... to bi bio takav gest prijateljstva... ne smete odbiti...
Nego šta. Samo platite i niki problem.

Nego, čuo si za Gojka Nikoliša? Čitaj malo, obrazuj se.
http://www.znaci.net/00001/212.htm
Quote:
'Na pocetku prvog svjetskog rata nasuprot Beograda sa druge strane Save je bila stacionirana austrougarska vojska.
Iz srbijanske vojske su im dovikivali: "Svabe, predajte se!", a austrougarski vojnici su im odgovarali: "Nijesmo mi Svabi, mi smo Srbi iz Like. Gdje si vidio da se Srbi predaju!".'
Prepricano iz memoara Gojka Nikolisa 'Korijen, stablo, pavetina' (Zagreb, 1980.)
ruka-slave is offline  
Old 04.02.2018., 23:42   #84
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=voK_pD9yVHI

Dverjani krenuli žestoko, bogami!

Gledam Ava na mitingu juče. Urla i laje kako smo navikli, ali na licu mu se vidi da to nije onaj star Av. Kao da preko volje odrađuje, mehanički, nema emocije... Može biti da će da rikne uskoro...
Mislim AV je govno al daj molim te nemoj mi ovog Ljotićevca uzimat za ozbiljno.

Jel bio i on možda danas medju ovima što su palili svijeće za Nedića?

Dripac.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 04.02.2018., 23:44   #85
Talking

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=voK_pD9yVHI

Dverjani krenuli žestoko, bogami!

Gledam Ava na mitingu juče. Urla i laje kako smo navikli, ali na licu mu se vidi da to nije onaj star Av. Kao da preko volje odrađuje, mehanički, nema emocije... Može biti da će da rikne uskoro...
Nemoj samo da izdahne u Kolindinu naručju...jbt...

Pošaljite ga negdje na neutralan teren...recimo u Marsej.
ruka-slave is offline  
Old 04.02.2018., 23:46   #86
Talking

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
U svakom gradu možeš naći tuce bilmeza koji se lože na sumanute stvari... Ovo (skup podrške) je benignije nego u prosečnom gradu u Evropi. Njih će ratserati jedan LDP sa svojim pristalicama.

Ne može se to uporediti sa ovim npr.
http://www.nzfoi.org/2017/02/17/resu...z-herald-news/
Ovo je neki jevrejski sajt, članak od pre godinu dana. Obratiti pažnju na fotografiju, na transparentu piše Šibenik, pa se valjda to dešava u Šibeniku. U prvom planu je sredovečna gospođa koja salutira u naci stilu. A gospođa nije neki mladi bilmez, nego neka srednja klasa, društveni main stream, nije neka subkultura. E takve pojave govore o neonacizmu koji je folkloran. tj. na taj folkloran način ukorenjen. Ti okupljeni ljudi nisu nužno zli, niti nužno moraju da imaju pojma šta rade, nego im je neki lagani folklorni sadržaj serviran i oni ga gutaju. Problem je što je taj sadržaj neonacizam, a ne borba bikova na Grmeču.
Jeste jeste, kad nacisti tulumare usred Beograda to je benigno, al što je onaj Bujanec đubre, lele....
ruka-slave is offline  
Old 04.02.2018., 23:48   #87
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Mislim AV je govno al daj molim te nemoj mi ovog Ljotićevca uzimat za ozbiljno.

Jel bio i on možda danas medju ovima što su palili svijeće za Nedića?

Dripac.
Pazi, mora neko u ovoj kampanji da udara po Avu na grub način, jer sam Av ne preza ni od čega. A to mogu Dveri i DJB. Janković i Jeremić su ipak malo suptilniji ljudi.
Mislim da Obradović nije ljotoćevac, ne isključujem da u mladosti nije imao ispada, ali sad najverovatnije nije u toj priči.
aleksije radicevic is offline  
Old 04.02.2018., 23:50   #88
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Nemoj samo da izdahne u Kolindinu naručju...jbt...

Pošaljite ga negdje na neutralan teren...recimo u Marsej.
Rukoslave, brate, dolazi ti u ZG, sad je prilika... Učini mi to, znaš već šta, i oprostiću ti što me zezaš po ovom forumu...
aleksije radicevic is offline  
Old 04.02.2018., 23:53   #89
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Nije sredinom reke, nego sredinom plovnog toka reke.
Tim tokom se kreću brodovi i on je jasno obeležen na reci. Nezgodno je ako granica nije obeležena.
A još je nezgodnije da granica na reci krivuda van tog toka, jer bi brodovi onda čas ulazili, čas izlazili iz Srbije i Hrvatske.
To s brodovima je zapravo i najveći problem i verujem da je to razlog zašto se oteže s rešavanjem tog pitanja.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 04.02.2018., 23:54   #90
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jeste jeste, kad nacisti tulumare usred Beograda to je benigno, al što je onaj Bujanec đubre, lele....
Koliko je Šibenik manji od Beograda, pa se opet doima da je na skupu sa onog linka više bilo ljudi u Šibenku nego u BG. Benigno, nego šta, i na tuce njih odmah reaguju demokrate i eldepeovci. Pa više ćeš ih okupiti u bilo koje gradu sa 100 tisuća stanovnika u EU nego u BG.
aleksije radicevic is offline  
Old 04.02.2018., 23:54   #91
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Pazi, mora neko u ovoj kampanji da udara po Avu na grub način, jer sam Av ne preza ni od čega. A to mogu Dveri i DJB. Janković i Jeremić su ipak malo suptilniji ljudi.
Mislim da Obradović nije ljotoćevac, ne isključujem da u mladosti nije imao ispada, ali sad najverovatnije nije u toj priči.
Ma on je isfuran, svako malo iznose neke "tajne" i "insajderske informacije" i sl. gluposti.

Vjerujem ja da toga i ima ali brate lupaju ga napamet ko Maxim po diviziji, di su dokazi, di su ti svjedoci, dokumenti...

Ne može to tako "Vucic, brat, kumovi, kredit, ubojstva, Miki Rakic, BIA" itd.

Ko da su na pijaci.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 04.02.2018., 23:57   #92
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
A jel može i neki link pa da vidimo više?
http://rtv.rs/sr_lat/drustvo/tenzije...ca_891049.html

Ovi kažu da je gotovo došlo, ali moj drugar koji je bio tamo mi prenosi da su letele motke i kamenice i da ima povređenih.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 04.02.2018., 23:59   #93
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Srpski neonacisti organizirali skup podrške kvislingu Nediću

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...u/1023795.aspx

bitno je da su u HR ustaše, a pogle ovo
Ovde je onih drugih bilo više.
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Pazi, mora neko u ovoj kampanji da udara po Avu na grub način, jer sam Av ne preza ni od čega. A to mogu Dveri i DJB. Janković i Jeremić su ipak malo suptilniji ljudi.
Mislim da Obradović nije ljotoćevac, ne isključujem da u mladosti nije imao ispada, ali sad najverovatnije nije u toj priči.
Priča se da zapravo on stoji iza organizacije "Srpski carostavnik". Ne mogu da tvrdim, ali nije isključeno.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 05.02.2018., 00:02   #94
Šta je Nedić skrivio Hrvatima, pa se vako zgražavaju?
Pa nije ulicu dobio ko Budak ili ne daj bože školu ko Busuladžić ili efendija Djoza.
WarrenYoung is offline  
Old 05.02.2018., 00:03   #95
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Ma on je isfuran, svako malo iznose neke "tajne" i "insajderske informacije" i sl. gluposti.

Vjerujem ja da toga i ima ali brate lupaju ga napamet ko Maxim po diviziji, di su dokazi, di su ti svjedoci, dokumenti...

Ne može to tako "Vucic, brat, kumovi, kredit, ubojstva, Miki Rakic, BIA" itd.

Ko da su na pijaci.
Pa bilo bi najbolje da kampanja ima neki nivo. Ali opet kažem, na suprotnoj strani nalazi se AV, a svi znamo na šta je tek on spreman u žaru borbe...
Boško neka udara ovako, i ako odvrati 3% ljudi od glasana za Ava - odlično!
aleksije radicevic is offline  
Old 05.02.2018., 00:05   #96
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Šta je Nedić skrivio Hrvatima, pa se vako zgražavaju?
Pa nije ulicu dobio ko Budak ili ne daj bože školu ko Busuladžić ili efendija Djoza.
Bio nemački, saradnik, to im smeta. Znaš koliko oni ne trpe tako nešto.
aleksije radicevic is offline  
Old 05.02.2018., 00:05   #97
Ma tog Boška nitko ne shvaća ozbiljno osim tih 2-3 % koji mu davaju glas, kako ne razumijete?

To je kao kad bi kod nas u sabor došao Pernar i rekao "imam izjavu svjedoka da je Plenkovic mason" i sl. budalaštine ili da Glasnović otkrije neke "udbaške tajne za destabilizaciju Hrvatske" to jebeno nikoga ne zanima, ljudi na njih gledaju kao na duševno oboljele ljude ili mentalne bolesnike.

Ista stvar je i u Srbiji, Boško ima svojih 2-3 % podrške a za ostale je klerofašist, taliban, netko ko tuče žene itd.

Na takve se nitko ne obazire.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 05.02.2018., 00:11   #98
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Rukoslave, brate, dolazi ti u ZG, sad je prilika... Učini mi to, znaš već šta, i oprostiću ti što me zezaš po ovom forumu...
Ma nema šanse, u Zagebu i Hrvatskoj nema dlaka da mu padne s glave.

Jedino ako Bujancu, dok mu AV bude davao opširan intervju u kojemu će mu se jadati kako ga svi mrze zato što on (AV) voli Hrvate, pukne neki prišt na licu.
To može da bude gadno ako si na bliže od tri metra.
ruka-slave is offline  
Old 05.02.2018., 00:13   #99
Talking

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Bio nemački, saradnik, to im smeta. Znaš koliko oni ne trpe tako nešto.
Tako je, pravi Hrvat nikako ne trpi izdajice i kvislinge.
ruka-slave is offline  
Old 05.02.2018., 00:15   #100
Talking

Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
http://rtv.rs/sr_lat/drustvo/tenzije...ca_891049.html

Ovi kažu da je gotovo došlo, ali moj drugar koji je bio tamo mi prenosi da su letele motke i kamenice i da ima povređenih.
U...a tko je povrijeđen? Naši ili zločinci?
ruka-slave is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.