Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2013., 13:38   #1201
Igrao sam Travian prije 3,4 godine i sada krenem vidjeti šta ima novo, a ono sve promijenjeno i modernizirano, ne sviđa mi se Tako da neću ni počinjat.
A i ako ju igraš nemaš život, ja jednom nisam bio 2 dana i sve su mi uništili.
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 22:55   #1202
Početničko pitanje...

Znam da je igra besplatna ali da li je koncipirana tako da svi imaju jednake šanse ili postoje neke pogodnosti koje se mogu kupiti pravim novcem? Znači ne govorim o nekim estetskim detaljima (npr. preglednija mapa i sl.) već npr da netko, recimo, kupuje resurse pravim novcem itd
dekster84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 18:41   #1203
Quote:
dekster84 kaže: Pogledaj post
Početničko pitanje...

Znam da je igra besplatna ali da li je koncipirana tako da svi imaju jednake šanse ili postoje neke pogodnosti koje se mogu kupiti pravim novcem? Znači ne govorim o nekim estetskim detaljima (npr. preglednija mapa i sl.) već npr da netko, recimo, kupuje resurse pravim novcem itd

Ne mogu se baš kupiti izravno resursi, ali može npr viša produkcija ili nekakvi artefakti srebrom koje se može kupiti.

U svakom slučaju, ne preporučujem igranje ikakvog traviana nakon verzije 3.6.
mesian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 11:01   #1204
Igrao sam 3 puta travian. 2 puta 2000ti +- s rimljanima. Zadnji put sam se skockao,složio prave ljude na pravom accoutu i imao sam top 5 teutonski acc,redovito svaki tjedan u top 10 pljačkaša.

Prestao sam igrati od kad su stavili ono sve za heroja. Pozdrav Brezi,hvala ti što si me naučio igrati. Onda Red Dragoniteu,mojem dragom dualu. Onda,kog još znam.. Salahad svaka ti čast,bio si super protivnik na hr.2.. onda pozdrav Kiflama s hr.3. Hjoj,toliko uspomena.
Black Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 10:15   #1205
Počeo je danas hr.3. Ako se nekome slučajno igra.
-Dark-Angel- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 01:38   #1206
Igra netko možda?

Mene i frenda koji smo igrali prije dosta godina uhvatilo ovo ljeto, neka nostalgija valjda, pa smo se regali na neki fire and sand server.
Ne mogu reci da je dobro kao prije, ali sam ulovio igru opet i zabavno je.
Ima jako puno novotarija, i njih nisam bas sve pohvatao, polako ce doci i to na svoje.
Ne znam sto se sa forumom dogodilo, vise nije ni vB forum. Od nekad jako dobrog i zabavnog foruma ostala sramota koju ne zelim ni otvarati.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:06   #1207
Jel igra tko sad Hr server? Trazim sittere
Miro Neki35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 01:16   #1208
Jesi našao na forumu hr tražiti sittere za Travian
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2020., 07:17   #1209
Početak novog servera 1.7. u 12:00

Evo, kao što piše u naslovu, 1.7.2020. godine u 12:00 sati počinje balkanski spori (normalni) server i tražimo igrače koji bi htjeli s nama igrati na +/+ koordinatama (sjevero-istok). Iskustvno poželjno, no nije neophodno, sve se da naučiti, a opet, s druge strane, malo da dignemo temu iz mrtvih

Uhvatilo i mene malo pa zelim oformit neku ekipu sad prije pocetka da znam da cemo si pomagati, da ne moram u igri traziti puno novih igraca.

Pa evo, ako netko želi, slobodno se javite, unaprijed zahvaljujem!

Zadnje uređivanje Javelin Thrower : 28.06.2020. at 07:28. Reason: Dodaci u tekstu
Javelin Thrower is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2020., 09:59   #1210
imaš kakvu organiziranu ekipu il si samo pokušao uvalit referal link?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2020., 12:42   #1211
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
imaš kakvu organiziranu ekipu il si samo pokušao uvalit referal link?
Referal nisam namjeravao uopće, samo tražim neku ekipu, imam 2-3 pocetnika iz obitelji koji zele probati i 2 iskusna igraca + ja, ali eto, nema vise interesa koliko ga je bilo nekad
Javelin Thrower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2020., 16:08   #1212
ak ne planiram osvojit server onda neću ni igrat
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2020., 14:38   #1213
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ak ne planiram osvojit server onda neću ni igrat
Prema tvojoj izjavi, čisto sumnjam da si i osvojio kojeg... (iako priznajem da ja nisam)

Plan je da se, kad počne server, razvijemo što brže i okupimo što više ljudi i selimo na najudaljenije koordinate te da tamo razvijamo svoja sela i vojsku i kasnije napadamo na arteve i WW.

Meni svejedno, ja sam samo pitao ima li zainteresiranih, malo igrača igra, prije 5-6 godina je bilo i po 8-10 tisuća, sad sam igrao novi engleski server, nema ni 3000 ljudi... Tako da banana u svakom slučaju.
Javelin Thrower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2020., 15:46   #1214
Quote:
Javelin Thrower kaže: Pogledaj post
Prema tvojoj izjavi, čisto sumnjam da si i osvojio kojeg... (iako priznajem da ja nisam)
pa jedno 5-6 komada na hr, ne sjećam se točno, i jedan nl7, na staroj verziji smo igrali kad je izasla nova.

Quote:
Plan je da se, kad počne server, razvijemo što brže i okupimo što više ljudi i selimo na najudaljenije koordinate te da tamo razvijamo svoja sela i vojsku i kasnije napadamo na arteve i WW.
niš od tog, nemas sanse protiv organizirani ekipa koje se skupe prije pocetka servera.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2020., 18:12   #1215
Quote:
Javelin Thrower kaže: Pogledaj post
Tako da banana u svakom slučaju.
Dopizdilo ljudima da tjednima (ili mjesecima) zive u strahu je l im ko napada sela. Bar ovima koji imaju zivote
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2020., 15:50   #1216
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Dopizdilo ljudima da tjednima (ili mjesecima) zive u strahu je l im ko napada sela. Bar ovima koji imaju zivote
zato igraš def i BTK
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2020., 15:53   #1217
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
zato igraš def i BTK
Boli mene iovako ionako, igram nogomet najmanje dva put tjedno i bolje se osjecam nego kad sam sjedio za Travianom
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2020., 12:57   #1218
Da li je netko od igrača traviana probao igricu Last shelter Survival. Mene jako podsjeca na travian ali je puno kompleksnija ( Savezi drzave misije) i bolja.
Jedino je teško naći igrače iz hrvatske putem igrice pa pitam ovdje.
herb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2022., 00:22   #1219
Evo i mene. Travian igram dugo, s pauzama, ali tek sad sam naletio na ovu temu
Denky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2023., 14:54   #1220
Pozdrav svim bivšim članovima Syn, Mafia i Nav saveza. Bilo je to jedno lijepo vrijeme nespavanja
Odgovor13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.