Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2008., 15:19   #21
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Treba se strpit a ne samome sebi lagati ''sad ce izac za dva mjeseca''
reko sam dva mjeseca nakon e3-a a ne 2 mjeseca nakon sad..i ustolam a ko bi se strpio...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:25   #22
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
reko sam dva mjeseca nakon e3-a a ne 2 mjeseca nakon sad..i ustolam a ko bi se strpio...
ustolam=uostalom...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:28   #23
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
moraju imati tank, healer, puller i sl.
al nije bitno, bitan je gamepaly.

da nema LvLa
ili da je broj LvLa na kojem si zanemariv
GW2 bi bio super igra
bitan bi bio tvoj skill, a ne LvL
pa dosad je skill bio jedino bitan...ionako se nemogu pohvalit levelima..
jel znas mozda koji bi trebo bit max lv u gw2?
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:32   #24
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Treba se strpit a ne samome sebi lagati ''sad ce izac za dva mjeseca''
dok se ja strpim da stvarno izade..vec cu morat kupit novi komp a to bas nije jednostavno..:
nadogradnja nije dovoljna...jedina razlika izmedu toga i novog kompa je monitor...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:18   #25
Ma sam nek oni izbace neke screenove i informacije o rasama i profesijama. To je sve kaj me zanima a mogu igru izbacit i 2011 sam da bude dobra
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:14   #26
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Gle, ako mi nevjerujes odi na http://www.guildwars.com/ pa trazi...
ili na googlu napisi guild wars i odi pod prvo di ti jasno pise elcome to the official guild wars site!
prije čas si rekao da si informacije dobio na GW Wiki, sluzbena stranica GWa
a sada mi daješ link na pravu službenu stranicu Guild Warsa, na kojoj ni nema informacija o GW2
daj se sredi...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:16   #27
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
pa dosad je skill bio jedino bitan...ionako se nemogu pohvalit levelima..
jel znas mozda koji bi trebo bit max lv u gw2?
ma nešt su pricali tipa lvl 100
a mozda ce cak i broj lvla biti neogranicen.
al sto si veci lvl to je povecanje moci manje

npr

lvl 20 je puno mocniji od lvl 10
dok je lvl 100 samo nesto manje veci od lvl 90

ili

lvl 1000 je puno mocniji od lvl 100
dok je lvl 50 000 nesto vise jaci od lvl 49 000
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:54   #28
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
prije čas si rekao da si informacije dobio na GW Wiki, sluzbena stranica GWa
a sada mi daješ link na pravu službenu stranicu Guild Warsa, na kojoj ni nema informacija o GW2
daj se sredi...
Ti si sredi dioptriju +10 , jer ocito si sljep..
http://www.guildwars.com/ jest SLUZBENA stranica Guild warsa, a GW WIKI jest SLUZBENO od SLUZBENE stranice guild warsa http://www.guildwars.com/
na kojoj mozes naci sve SLUZBENE DOSADA OBJAVLJENE podatke o Guild Wars 2.
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 22:35   #29
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
prije čas si rekao da si informacije dobio na GW Wiki, sluzbena stranica GWa
a sada mi daješ link na pravu službenu stranicu Guild Warsa, na kojoj ni nema informacija o GW2
daj se sredi...
ako mi nevjerujes , evo :
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars_2
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 22:41   #30
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Ti si sredi dioptriju +10 , jer ocito si sljep..
http://www.guildwars.com/ jest SLUZBENA stranica Guild warsa, a GW WIKI jest SLUZBENO od SLUZBENE stranice guild warsa http://www.guildwars.com/
na kojoj mozes naci sve SLUZBENE DOSADA OBJAVLJENE podatke o Guild Wars 2.
ajde! daj mi jednu informaciju o GW2 sa stranice guildwars.com!
Hajde!

GW Wiki nije sluzbena stranica Guild Warsa! daj se koncentriraj
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 22:50   #31
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
ma joooj pa za to znaju svi. I to nije sluzbena stranica.
doduse sve sto tamo pise je napisano temeljeno na izjavama developera
ali to nije sluzbena stranica Guild Warsa/ Guild Warsa 2
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 00:47   #32
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
ajde! daj mi jednu informaciju o GW2 sa stranice guildwars.com!
Hajde!

GW Wiki nije sluzbena stranica Guild Warsa! daj se koncentriraj
sto ti to trebam nacrtat?
ti si ocito malo skrenuo (jos ti dam i link od sluzbene stranice gw-a na kojoj samo trebas malo bolje pogledat i nac ces i sluzbeni wiki i sluzbene informacije o gw2 a tebi treba 100 godina da to shvatis)
daj malo bolje pogledaj!
u desnom gornjem kutu na sluzbenoj stranici imas link za gw wiki SLUZBENI..
kliknes na link i on te odvede na gw wiki official.
zatim kliknes na eye of the north link.
u tekstu od descriptiona imas napisano guild wars 2 u jednoj recenici..to ti je link i kliknes na njega i odvede te na guild wars 2 sluzbene informacije..i to ti je to!
P.S. Jel tebi fali koja daska u glavi? trebam ti ocito nacrtat a neda mi se...nema veze.. NE MORAS VJEROVAT AKO NECES..samo mi nemoj opet srat..nisam ja bzvz zacetnik ove teme koja ce uskoro propast ako nebude bilo malo vise quotanja...
uglavnom, ispod descriptiona o gw2 imas otprilike 10 linkova za gw2 ostale stranice sa intervjujima i slicno...kao sto je pc gamer i pc spy..pa hrpa dosadnih komentara i foruma...nekoj curi je cak bilo krivo sto su povecali broj levela zato sto se njoj navodno neda igrat toliko dugo..pa sto onda uopce igra? zar ona nije cula za "well of power"...as more as I quote that is my wish for play bigger..daj izadi vec jednom! tko bude dočeko jos mozda cak godinu ...sto je jos gore..to ce bit zahtjevni zahtjevi za igru...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 01:26   #33
Mozda si frajer brije da ako dovoljno jako zeli da gw izadje za 4mjeseca da ce mu se to ostvarit
Probaj usput 3 put kucnut petama mozda pomogne
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 02:23   #34
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
ma joooj pa za to znaju svi. I to nije sluzbena stranica.
doduse sve sto tamo pise je napisano temeljeno na izjavama developera
ali to nije sluzbena stranica Guild Warsa/ Guild Warsa 2
vergilus corav si fakat. wiki jest sluzbena: http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

dok gw wiki nije sluzbena: http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 09:35   #35
Welcome to the Official Guild Wars wiki,
the comprehensive Guild Wars reference written and maintained by the players.
Tako da nema teorije da si procital nesto sluzbeno od aneta tamo jer sve pisu igraci.
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 09:40   #36
Ovo bi ja fino pod ključ i ostavio vam link na GWG Lore podforum. Bezveze blebećete kao da nikada GW niste igrali. Sramota.

Jučer sam došao na ideju da u GW2 osnujem hr guild Slafko Fan Club [imba], ali ako će GW2 igrati ovakvi kao vergilius, trpi i eros filia - već vidim da ću ići u neki međunarodni guild. Gdje nema retarda, jel. Jebo vas nepismene.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 09:46   #37
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 09:58   #38
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Ova je tema otvorena 4 mjeseca prije izlaska GW2 u prodaju, a možda im treba čak i duže..vidjet ćemo.
Uglavnom, GW2 je nastavak Eye Of The North expanzije..oko 250 godina nakon njega.
Glupost. GW2 je zasebna igra i nikako nije nastavak ekspanzije na originalni GW. Mislim, helooooou? Čuješ ti sebe kaj pričaš ili samo pritišćeš gumbe po tipkovnici, pa kaj ispadne? WTF?

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Veliki zmajevi unistili su, to jest, preoblikovali cijelu mapu.
Zmajevi su se probudili i škvadre napravili svoje minione. Prvi zmaj koji se probudio, Primordus, je upravo onaj čije se oko otvara na endgame filmiću EotN. Undead zmaj se probudio i podigao Orr iz mora, te vlada tim područjem pomoću svojih undeadova.

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Posto je ovdje ukljuceno 5 rasa, mapa je drasticno veca, logicki 5x , cak i vise buduci da su ljudi najveca i najrasirenija rasa pa imaju veliko podrucje.
Uopće ne mora biti da će mapa biti 5 puta veća samo zato jer postoji 5 igrivih rasa. Možemo svi biti zgužvani na jednoj maloj mapi. Ono što su najavili u GW2 je mješavina persistent i instanced svijeta. Što se tiče rase ljudi - ne da nemaju najveće područje, nego su najviše najebali u periodu između GW i GW2. Jedina područja koja drže su Kryta i utvrda Ebonhawke. O Eloni i Canthi se nema nikakvih informacija, jer se ne može doći do njih.

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Asura su najbolji za magije, norn se transformira u medu, Sylvari su brze carobne krjesnice a charrovi tipicni fizicki sa sjekirom..a sto je s macom, nozom, maceom!!?
Ček malo, navedeš jednu striktno melee klasu (Norn) i jednu za koju kažeš da su "tipično fizički" (što god to značilo) i onda pitaš "što je s macom, nozom i maceom"?! Onak, maca nikada nije niti bilo, imali smo zečeve i to je sasvim dovoljno. Ako ti fale mace, odi igrati Hello Kitty Island Adventure kao Butters.

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
krjesnice su tak jadne da imaju samo drva, asure se teleportiraju jer im je podzemlje sjebo zmaj..awesome..carrovi su zajednica s ljudima..a nornovi su valjda sa krjesnicama..uglavnom ja cu bit krjesnica (za inat)..
Sylvarii se rađaju iz nekakvog magičnog drveta - vidio si kojeg ako si igrao EotN, a vođeni su Ventarijevim rukopisima koje je centaur ostavio pod tim drvetom kada je umro. Asure su postavili teleportere po većim gradovima svih rasa kako bi olakšali trgovinu i kretanje kroz područja kojima dominiraju zmajevi. Charrovi ne da nisu zajednica s ljudima, nego drže Ebonhawke pod stalnom opsadom i vladaju čitavim teritorijem Ascalonskog kraljevstva.

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
najcudnije je kaj su rekli da nece bit profesija iz gw-a..pa kakve budu to onda profesije!!?
Gdje su to rekli?

Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Dodajte svasta ako sam bitne stvari izostavio...
Hvala ti Leeroy!!!
Da bi izostavio nešto bitno, moraš i napisati nešto bitno. Budući da si samo nabaljezgao koješta, nisi ništa bitno niti izostavio. I koji kurac treba značiti "hvala ti leeroy"?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 10:26   #39
Quote:
Sylvarii se rađaju iz nekakvog magičnog drveta - vidio si kojeg ako si igrao EotN, a vođeni su Ventarijevim rukopisima koje je centaur ostavio pod tim drvetom kada je umro.
joj jedva cekam
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:34   #40
Lol,slafko me preduhitrio svojim postom.
Ali,dobro sam se nasmijao .
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.