Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 15:03   #1461
Pozdrav svima!

Potrebna mi je ljuljačka za dijete staro mjesec dana. Dali imate preporuku za koju? Vidio sam onu hranilicu/ljuljačku Tatamiu, međutim čini mi se da ima dosta malen raspon kod ljuljanja. Ovo mi jedino ok jer će dijete biti samo par mjeseci u ljuljački, pa se poslije iskoristi kao hranilica. Ili je možda bolje kupiti posebno ljuljačku za bebu, pa kasnije neku hranilicu. Što je best buy?
gazda 04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 08:16   #1462
Tatamia jer je recimo mamas&papas ona sa zvjezdicama uzasno skupa a preraste se odmah. Moj je m-r-z-i-o tu ljuljacku na tatamiji, ali ostale funkcije jos koristimo svaki dan (25mj)
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 08:17   #1463
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Liana , imate u boji ili onu drvenu?
Drvenu u boji. Sve su obojane necim. Cak i ona u boji drva je lakirana. Naša je crvena. Upute za odrzavanje su iste za sve, bez obzira na boji.

Zadnje uređivanje tisi : 05.03.2015. at 13:40. Reason: uređivanje citata
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 10:12   #1464
Quote:
gazda 04 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Potrebna mi je ljuljačka za dijete staro mjesec dana. Dali imate preporuku za koju? Vidio sam onu hranilicu/ljuljačku Tatamiu, međutim čini mi se da ima dosta malen raspon kod ljuljanja. Ovo mi jedino ok jer će dijete biti samo par mjeseci u ljuljački, pa se poslije iskoristi kao hranilica. Ili je možda bolje kupiti posebno ljuljačku za bebu, pa kasnije neku hranilicu. Što je best buy?
Jedina mana Tatamie je što ne ljulja sama nego moraš ljuljat
Za sve ostalo moja preporuka, mali ima 2,5 godine i još ju koristimo i super je kvalitetna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 18:16   #1465
Quote:
Liana- kaže: Pogledaj post
Drvenu u boji. Sve su obojane necim. Cak i ona u boji drva je lakirana. Naša je crvena. Upute za odrzavanje su iste za sve, bez obzira na boji.
To sam i mislila, krivo sam se izrazila
Mislila sam da se ove "obojane" možda prije izgrebu tj. da se više vidi. dvoumim se između bijele i drvene white wash,
__________________
20.06.2009.

Zadnje uređivanje tisi : 22.02.2015. at 14:18. Reason: uređivanje citata
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 10:29   #1466
Pozdrav mame
Zanima me ova hranilica iz ikea antilop 130 kn
Jel ima prečku izmedju nogu ??
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 14:49   #1467
Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav mame
Zanima me ova hranilica iz ikea antilop 130 kn
Jel ima prečku izmedju nogu ??
Ima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 00:22   #1468
Ponosni vlasnici tatamia sjedalice, jeste li kupovali novu navlaku? Naša se jako ofucala, a po trgovinama mi nude samo platnenu i to za 500tinjak kn. Ja bi opet eko kozu da je mogu samo prebrisati nakon svakog hranjenja
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 16:40   #1469
Ne, nasa je u super stanju nakon skoro tri godine koristenja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 23:52   #1470
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ne, nasa je u super stanju nakon skoro tri godine koristenja
Bila je i naša, ali smo je onda pospremili na dvije godine i sad kad smo je izvukli za drugo dijete ona eko koža se raspada
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:42   #1471
Quote:
listopad14 kaže: Pogledaj post
Bila je i naša, ali smo je onda pospremili na dvije godine i sad kad smo je izvukli za drugo dijete ona eko koža se raspada


valjda od stajanja jebemu...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:18   #1472
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post


valjda od stajanja jebemu...
Vjerojatno, ali gdje naći zamjensku?
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 22:23   #1473
mi za stolom imamo 2 stokkeove trip trap stolice - na jednoj sjedi šestogodišnjak, a na drugoj 2,5 godišnjak. kad se mlađi rodio, nismo imali srca starijeg stjerati na običnu stolicu za odrasle koja mu je preniska. uglavnom, obje smo kupili polovne i mislim da se to najviše isplati - nove su preskupe, a stvarno su vječne.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:49   #1474
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
mi za stolom imamo 2 stokkeove trip trap stolice - na jednoj sjedi šestogodišnjak, a na drugoj 2,5 godišnjak. kad se mlađi rodio, nismo imali srca starijeg stjerati na običnu stolicu za odrasle koja mu je preniska. uglavnom, obje smo kupili polovne i mislim da se to najviše isplati - nove su preskupe, a stvarno su vječne.
Gdje ste gledali rabljene, njuškalo?

Kakvu prečku ste imali, drvenu ili onu novu plastičnu, jel bebi bilo pretvrdo ili ste stavili neki jastučić?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:17   #1475
Evo padobranca

Kupujemo hranilicu. Jel ima netko neku preporuku? Koja je best buy? Ne mora bit sad baš neka najjeftinija, tek toliko da je. Htjela bi neku koja se lako čisti i da je praktična. Netko mi je rekao da postoje i neke koje se kasnije mogu razmontirati pa dobiješ stolicu i stolić

I da, mislim da imamo još malo vremena jer cura ima 4 mjeseca i ne može još sjediti. Ili nemamo? Postoji li hranilica u kojoj može biti tako mala beba? Mislim još joj ni ne treba, ali kad počnemo s dohranom trebat će.

Ne znam ništa o tome. Svaki savjet je dobro došao
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 23:55   #1476
Mi imamo antilop iz ikee, a počeli smo ju koristit s nekih 8,5mj, kad se beba sama posjela, jer se na njoj ne mijenja nagib naslona. Do tad smo ju hranili u kolijevci/viperu u poluležećem položaju ili rjeđe u jajetu.
A s hranilicom smo zadovoljni, lako se čisti, nije glomazna, noge se skidaju, pa se lako ponese na put...

Ima hranilica koje idu u poluležeći položaj, pa ih možeš odmah koristiti.
kimm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 09:43   #1477
Mi imamo Cam-ovu Campione. Nije jos u uporabi (cekamo da pocmemo s dohranom), ali cini mi se jako dobra. Naslon se moze postaviti u 4 polozaja, sama stolica ima 6 visina, pladanj je veliki i moze se skidati.
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:10   #1478
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
Evo padobranca

Kupujemo hranilicu. Jel ima netko neku preporuku? Koja je best buy? Ne mora bit sad baš neka najjeftinija, tek toliko da je. Htjela bi neku koja se lako čisti i da je praktična. Netko mi je rekao da postoje i neke koje se kasnije mogu razmontirati pa dobiješ stolicu i stolić

I da, mislim da imamo još malo vremena jer cura ima 4 mjeseca i ne može još sjediti. Ili nemamo? Postoji li hranilica u kojoj može biti tako mala beba? Mislim još joj ni ne treba, ali kad počnemo s dohranom trebat će.

Ne znam ništa o tome. Svaki savjet je dobro došao
draga, vidi ovdje stranica mislim 7 ili 8, to što se razmontira

http://katalozi.net/buba-mara-katalo...og-ozujak-2015
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:14   #1479
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
Evo padobranca

Kupujemo hranilicu. Jel ima netko neku preporuku? Koja je best buy? Ne mora bit sad baš neka najjeftinija, tek toliko da je. Htjela bi neku koja se lako čisti i da je praktična. Netko mi je rekao da postoje i neke koje se kasnije mogu razmontirati pa dobiješ stolicu i stolić

I da, mislim da imamo još malo vremena jer cura ima 4 mjeseca i ne može još sjediti. Ili nemamo? Postoji li hranilica u kojoj može biti tako mala beba? Mislim još joj ni ne treba, ali kad počnemo s dohranom trebat će.

Ne znam ništa o tome. Svaki savjet je dobro došao
Cam istante, bebe moze od rodenja u nju, ima 4 polozaja, jako smo zadovoljni s njom
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:51   #1480
jezuš marija
a cijene prava sitnica
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.