Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 22:10   #41
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Joj ne volim to kad moram više likova od jednom kontrolirat. Nemam pojma
to i je najbolja stvar u takvim igrama.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:15   #42
Tko god misli ispiratizirati igru neka pogleda ovaj video
https://www.youtube.com/watch?v=6KnQl-wbccI

Sve to ide gramzivim developerima, oni imaju hrpu para


Right
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:18   #43
Gledao sam to. I planiram kupiti AKO se riješe problemi, neigrivo mi je ovako.

Btw, ja kad sam pričao o gramzivim developerima, EA je bio u pitanju, njima ne dam lipe
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:27   #44
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Gledao sam to. I planiram kupiti AKO se riješe problemi, neigrivo mi je ovako.
U čemu je točno problem? Komp kašljuca ili nešto treće?

Ja planiram uzet sigurno, ova igra mi je dašak onog maginog vjetra s kraja 90ih kada smo gubili dane na ovakvim RPGovima. Ali se nećkam još jer trenutno imam još igara na listi.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:43   #45
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
U čemu je točno problem? Komp kašljuca ili nešto treće?

Ja planiram uzet sigurno, ova igra mi je dašak onog maginog vjetra s kraja 90ih kada smo gubili dane na ovakvim RPGovima. Ali se nećkam još jer trenutno imam još igara na listi.
Trzne na pola sekunde-sekundu svaki put kad loada novi asset (pretežito audio). Tako da kad zbrojiš NPC banter, normalne conversatione i combat, često trza i ne da mi se tako igrat. Inače sam tu negdje oko recommended requirementsa tako da nije u tome problem, a evo danas sam i nove Windowse stavljao da otklonim eventualne softverske probleme i opet isto.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:49   #46
Zvuči kao da ti HDD ima problema. Inače igra nije jako zahtjevna. Ja imam i5 750 i 5850 Ati (5 godina stari kompjuter) i igra mi radi na oko 60 fps na full HD rezoluciji.

I za sada je genijalna. Svaka čast Obsidianu, napravili su svoju najbolju igru.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:00   #47
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Zvuči kao da ti HDD ima problema. Inače igra nije jako zahtjevna. Ja imam i5 750 i 5850 Ati (5 godina stari kompjuter) i igra mi radi na oko 60 fps na full HD rezoluciji.

I za sada je genijalna. Svaka čast Obsidianu, napravili su svoju najbolju igru.
Slažem se, igra je masterpiece.

I testirao sam HDD, nula errora.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:02   #48
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
to i je najbolja stvar u takvim igrama.
Meni se to ne sviđa jbg. Ja volim imat svog jednog heroja. Iako je u Mass Effect to dobro napravljeno ajde.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:37   #49
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Meni se to ne sviđa jbg. Ja volim imat svog jednog heroja. Iako je u Mass Effect to dobro napravljeno ajde.
Ali to nije poanta D&D-a

Party je sastavni dio bilo kakve igra u tom svijetu.

Quote:
Trzne na pola sekunde-sekundu svaki put kad loada novi asset (pretežito audio). Tako da kad zbrojiš NPC banter, normalne conversatione i combat, često trza i ne da mi se tako igrat. Inače sam tu negdje oko recommended requirementsa tako da nije u tome problem, a evo danas sam i nove Windowse stavljao da otklonim eventualne softverske probleme i opet isto.
Meni se čini da je u tebi problem, jer možda ja nisam gledao na pravim mjestima ali ekipa se općenito ne žali na neke probleme.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:22   #50
Nadam se da nece trzati,upravo mi se skida..
btw..jel moguce kreirati vlastitu ekipu napočetku igre ili kreiraš samo jednog lika a ostali se pridružuju tokom igre?
Jer ako budem morao kreirati samo jednog lika necu se moci odlučiti koja klasa da budem
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:24   #51
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je u tebi problem, jer možda ja nisam gledao na pravim mjestima ali ekipa se općenito ne žali na neke probleme.
Znam, pratim sve forume. Ali nema mi smisla pošto sam testirao sav hardware, stavio nove Windowse, ostale igre rade normalno. Otvorit ću topic na njihovom technical supportu kad se udostoje aktivirati mi account
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:27   #52
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Znam, pratim sve forume. Ali nema mi smisla pošto sam testirao sav hardware, stavio nove Windowse, ostale igre rade normalno. Otvorit ću topic na njihovom technical supportu kad se udostoje aktivirati mi account
Čak sam i čuo za nešto slično ali lik u reviewu je rekao da ne predstavlja nikakav problem
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:40   #53
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Znam, pratim sve forume. Ali nema mi smisla pošto sam testirao sav hardware, stavio nove Windowse, ostale igre rade normalno. Otvorit ću topic na njihovom technical supportu kad se udostoje aktivirati mi account
http://forums.obsidian.net/topic/720...ssues-3-27-15/
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:51   #54
Da, probao sam to sve.

Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Čak sam i čuo za nešto slično ali lik u reviewu je rekao da ne predstavlja nikakav problem
Jel znaš možda koji review? Nije to jako strašno ali sam OCD oko toga, iritira me svaki stutter
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:53   #55
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Da, probao sam to sve.



Jel znaš možda koji review? Nije to jako strašno ali sam OCD oko toga, iritira me svaki stutter
Mislim da je ovaj
https://www.youtube.com/watch?v=Ml3EdUJJOPw
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 02:13   #56
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Da, čini mi se da je to to. Zanimljivo da se nitko ne žali na forumima ako je to standardno.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 02:16   #57
Ili nitko nije picajzla kao ti :P
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 02:35   #58
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ili nitko nije picajzla kao ti :P
Ili to
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 10:27   #59
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Trzne na pola sekunde-sekundu svaki put kad loada novi asset (pretežito audio). Tako da kad zbrojiš NPC banter, normalne conversatione i combat, često trza i ne da mi se tako igrat. Inače sam tu negdje oko recommended requirementsa tako da nije u tome problem, a evo danas sam i nove Windowse stavljao da otklonim eventualne softverske probleme i opet isto.
Ja sam imala probleme slične ovima, ali s drugim igrama. Bio je problem u nedostatku prostora.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 18:56   #60
Krenuo sam igrati..oduševljen sam,iako sam na početku igre
vec 2 sata pokušavam izabrati klasu a nemogu se odlučit između druida,rogue i wizarda...jedina rasa koja mi se nesviđa su neki Aumania,izgleda mi kao oni iz Avatara

meni ništa ne trza za sad,sve radi savršeno,al dobro tek sam na početku.
Tako da eto preporuka definitivno svakome
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.