Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2013., 16:32   #1
The Sims 4



The Sims franšiza ispunjena je strasti i kreativnošću milijun fanova diljem svijeta. Njihovo stalno posvećenje potaklo nas je u The Sims Studiju da unaprijedimo i ponovo osmislimo igru koja je najuspješnija simulacija u svijetu sa preko 150 milijuna prodanih primjeraka!

The Sims 4 slavi dušu i srce samih Simljana, dajući igraču dublju emotivnu poveznicu sa njegovim izražajnim, iznenađujućim i očaravajućim Simljanima u jedinstvenom offline iskustvu. The Sims 4 motivira igrače da personalizuju svoj svijet s novim i intuitivnim alatkama koje omogućavaju da bez problema podijele svoju kreativnost sa prijateljima i fanovima.

Mnogi kažu da su oči ogledalo duše – samo ćemo reći da su ove oči ogledalo naše budućnosti! Jedva čekamo da s vama podijelimo više informacija!

The Sims 4 izlazi početkom 2014. , a krajem kolovoza cemo dobiti vise informacija, slika i trailer.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 17:36   #2
Ja ovo neću ni probat,u Sims 3 (koji i sad igram) uložio sam skoro 2000 kn i neda mi se sad opet za ista sranja davat lovu,također mi ti Simsovi s slike (iako su valjda samo koncepti) ne sviđaju,bolje su izgledali oni iz dvojke i trojke,ovima kosa izgleda čudno
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 19:21   #3
Mene vrlo zanima, samo se nadam da ce u base game odmah uvrstiti vrijeme i neke slične opcije a da za ekspanzije spreme nešto novo, uglavnom da ne bude ponavljanje trojke s boljom grafikom

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:25   #4
The Sims 4


Sims 4 je od strane Maxisa potvrđen 6.05.2013, godine, potvrđen je izlazak početkom 2014 godine.

20.8 će biti objavljen prvi internacionali trailer, dok će 22.8 biti objavljen gameplay demo.

Evo par slika koje su izašle od Sims 4 danas






BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 19:20   #5
ocekivala sam vise od grafike. nije me nista previse odusevilo ovak.
__________________
Look like a lady, train like a beast.
ganar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 03:48   #6
Meni se ovo čini da ce biti jako dobro. Grafika mi se čini sasvim ok. Samo se stvarno nadam da ce u base game staviti odma one neke važne opcije jer mrzim čekanje novih ekspanzija.

Inače sve ostalo štima
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:39   #7
Trenutno traje prvo The Sims 4 predstavljanje. Trenutno smo dobili gameplay trailer i Gamescom trailer.

The Sims 4 Trailer Gamescom Trailer

The Sims 4 Gameplay Trailer

Uskoro vise informacija...
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 01:23   #8
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Trenutno traje prvo The Sims 4 predstavljanje. Trenutno smo dobili gameplay trailer i Gamescom trailer.

The Sims 4 Trailer Gamescom Trailer

The Sims 4 Gameplay Trailer

Uskoro vise informacija...
Ok mi izgleda igra kao igra ali ne lici mi na simse. Dobro, ne mogu steci neki dojam dok ne probam igru, ali za sada mogu reći da mi se sviđa kreiranje simsa.
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 12:01   #9
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
Ok mi izgleda igra kao igra ali ne lici mi na simse.
Ovo je tek pre alpha verzija, biti ce jos puno dorada samih Simsa. The Sims 3 pre alpha verzija nije licila na finalnu verziju igre.


Nove slike:











Nove informacije:

The Sims 4 Build & Animations
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 01:39   #10
Sviđa mi se način na koji će se kreirati simsi. Do sada su mi svi uvijek nekako slični koliko god se trudila raditi različite.
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:59   #11
Ne sviđaju mi se simsi ko simsi. Mogli su ih napravit da izgledaju realnije, ono dlake na rukama, nogama (bar na muškima), prištići, pjegice itd.
Grad lijepo izgleda I sviđa mi se pojednostavljena gradnja i create s sim.

Samo da nebude prepun bugova ko trojka. Sims 3 je valjda igrica s najviše bugova na svijetu
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 11:31   #12
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ne sviđaju mi se simsi ko simsi. Mogli su ih napravit da izgledaju realnije, ono dlake na rukama, nogama (bar na muškima), prištići, pjegice itd.
Grad lijepo izgleda I sviđa mi se pojednostavljena gradnja i create s sim.

Samo da nebude prepun bugova ko trojka. Sims 3 je valjda igrica s najviše bugova na svijetu
Ovo je tek pre alpha verzija, pošto izlazi ove jeseni ocekuje se da ce izgledati realnije i bolje nego sad.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:57   #13
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Trenutno traje prvo The Sims 4 predstavljanje. Trenutno smo dobili gameplay trailer i Gamescom trailer.

The Sims 4 Trailer Gamescom Trailer
Ono što mogu zaključiti iz ovog trailera je da ingame animacije neće imati veze sa ovim.

Odmah pomislim na prve trailere za Sims 1 i Sims 2. Jedino je Sims 3 koristio gameplay za trailer. Izgleda da ljudi iz Maxisa vole raditi CGI animacije pa se malo igraju sad kad su dobili natrag svoju igricu. Ljudi iz The Sims Studio više vole programirati bugove.

Zasad mi se samo sviđa što ima više modifikacija na tijelima. Create a Sim je uglavnom poboljšan, nadam se da će biti i ostatak igrice.

Zadnje uređivanje Stabalce : 13.02.2014. at 16:07.
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:58   #14
Quote:
Stabalce kaže: Pogledaj post
Ono što mogu zaključiti iz ovog trailera je da ingame animacije neće imati veze sa ovim.

Odmah pomislim na prve trailere za Sims 1 i Sims 2. Jedino je Sims 3 koristio gameplay za trailer. Izgleda da ljudi iz Maxisa vole raditi CGI animacije pa se malo igraju sad kad su dobili natrag svoju igricu. Ljudi iz The Sims Studio više vole programirati bugove.

Zasad mi se samo sviđa što ima više modifikacija na tijelima. Create a Sim je uglavnom poboljšan, nadam se da će biti i ostatak igrice.
The Sims Studio i Maxis su ti jednote isto.

Samo se ime promjenilo. Ljudi su ostali isti.

Odnosno dio Maxisa koji je radio na simsima se odvojio i preimenovan je u The Sims Studio.

A sad je opet za vrijeme TS3 postao dio Maxisa. Ali programeri su ostali isti.

A grafika će biti takva kao i u gameplayu. Jer nije tu u pitanju bio samo trailer.
Već su pokazali i dio gameplaya te CAS dio TS4.

Već je rečeno da će grafika izgledati nazadnije, manje realno, više cartoon/anime nego u TS3.

Meni se ne sviđa u kojem smjeru ide TS4. Ne sviđa mi se niti grafika niti podatak da neće biti CASta.

Inače nekoliko programera koji su radili sve do nedavno na TS4 su rekli da je ta igra kao i EA u totalnom rasulu. I da su u velikim problemima ( zato se datum izlaska igre stalno mjenja ).
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 23:18   #15
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
The Sims Studio i Maxis su ti jednote isto.

Samo se ime promjenilo. Ljudi su ostali isti.

Odnosno dio Maxisa koji je radio na simsima se odvojio i preimenovan je u The Sims Studio.

A sad je opet za vrijeme TS3 postao dio Maxisa. Ali programeri su ostali isti.
Sjećam se kad se govorilo da je EA raspustio Maxis. Čitala sam negdje da su u The Sims Studio ostali raditi neki ljudi iz Maxisa, ali nisam mislila da je potpuno isti tim, primarno zato što sam i negdje pročitala da će Sims 4 raditi Maxis i The Sims Studio. Poluinformacije sa interneta, što reći.
A ni ne pratim baš više toliko info o Simsima, jedino ako naletim na nešto tu i tamo.

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
A grafika će biti takva kao i u gameplayu. Jer nije tu u pitanju bio samo trailer.
Već su pokazali i dio gameplaya te CAS dio TS4.

Već je rečeno da će grafika izgledati nazadnije, manje realno, više cartoon/anime nego u TS3.
Pričala sam o animacijama iz trailera, pod čime sam mislila na kretnje Simsa, ne o grafici. Samo sam htjela reći kako su im bezveze ti traileri koji nemaju veze sa igricom.

Iskreno mi ne smeta grafika, Sims nikad nije imao baš dobru grafiku. A i poprave to ljudi sa svojim custom contentom. Mene više brine gameplay, vidi se da nemaju šta predstaviti kad je skoro sve što imaju reći o igrici "uuu Simsi imaju emocije, jako bitne emocije, i mogu plakat i istrest bijes da se bolje osjećaju". Pričaju o tome kao da je velik korak.
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 18:26   #16
Quote:
Stabalce kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad se govorilo da je EA raspustio Maxis. Čitala sam negdje da su u The Sims Studio ostali raditi neki ljudi iz Maxisa, ali nisam mislila da je potpuno isti tim, primarno zato što sam i negdje pročitala da će Sims 4 raditi Maxis i The Sims Studio. Poluinformacije sa interneta, što reći.
A ni ne pratim baš više toliko info o Simsima, jedino ako naletim na nešto tu i tamo.


Ma Maxisa zapravo nema već jako dugo.
Maxis je samo marka unutar EA.

Sve ti je to EA. The Sims Studio ti je isto što i Maxis. Samo što tom ogranku koji radi na Simsima stalno mjenjaju ime.
Čas ga zovu The Sims Studio čas Maxis.
Da malo zbune potencijalne kupce.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:42   #17
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 17:48   #18
To kao sutra izlazi?
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:21   #19
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
To kao sutra izlazi?
Ne, u rujnu
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 13:18   #20
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Ne, u rujnu
Objavljen je release date?
Jer jedino što nalazim na interetu je kraj 2014, ništa konkretno poput rujna.
-neon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.