Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 15:08   #1
Exclamation Ja sam njegova druga zena; sto dalje???

Da ne duljim. Voljela bih cuti Vaša mišljenja i iskustva. Hvala unaprijed.
Uvijek sam se tome odupirala ali upravo zato sam se i našla u ovoj situaciji.
Upoznala sam super dečka 32 godine. Ja 30. Pitao za broj telefona. Drugu vecer smo se našli. Većer odlična. Smjeh i razgovor. Na kraju razočarenje. Oženjen je i ima djete. Brak ne funkcionira. Pomalo klasični izgovori. Drugi dan sam otisla u rodnu zemlju i za vrijeme mog boravka svakodnevno smo se dopisivali. Jedva smo čekali da se vratim i da se vidimo i kao raščistimo to sto se rodilo između nas.
Vratila sam se. Vidjeli smo se i od tada su se naši osjećaji produbili. Ali on je oženjen.....ne osuđujete me. Ne zelim biti dio trokuta i rekla sam u da mora brzo odlučiti jer ja ne zelim gubiti vrijeme. Vidimo se cesto i porukama svakodnevno. Nije pitanje sexa. Nije sretan s njom ali je se na neki nacin boji kao i svih posljedica i stvari koje idu uz razvod. on je uz menei opušten i ja mu dopuštam da bude bez maske i pretvaranja kao i kod kuce.
Kaze da zeli biti samnom ostatak zivota i da zeli pripremiti stvari za razvod. On i zena su pričali o njima i prihvatili to da ne znaju kakva im je budućnost ali jos konkretnom razvod nisu spomenuli.
Prekjučer je otišao iz mog stana u 7ujutro. Svjestan je posljedica ali ne moze se odljepiti od mene. Ni ja od njega.
Jucer je dosao nakon večere s rodbinom kod mene tek oko ponoći i zagrlio me na fotelji. Zaspao mi je u naručju.
Tada mu je zena poslala poruku:"jesi li ti siguran da si kod tete na večeri"
Sav se zbunio i prestrašio i otišao je doma. Oko pola 3 ujutro.
Ujutro mi je javio! Mislila sam da je gotovo. Ispričao se zbog brzog odlaska i molio da ga ne puštam.
Ne dolazi zbog seksa !! Ne!!!!!!!! Njemu fali toplina i zagrljaj! Razgovor i razumjevanje! Kaze mi da me ne zeli izgubiti ali da zna da ja ovako necu moći dugo. Strašno mi se sviđa. Ne dopuštam da me osjećaji povedu i strah me da ce na kraju odlučiti se za ženu a ne za mene. Nema dana da se ne javi ujutro i prije spavanja.(znam da spava sa njom)nisam sretna u ulozi druge zene. Njegovi su osjećaji prema meni iskreni i stvarni, temljeni za ljubavlju i zajubljenosti. Nju je prestao voljeti i jà mu vjerujem. Nisam naivna i znam da ne laže.
Da li je koja od vas bila u takvoj sitaciju, koliko mu vremena dati da razmisli sto ce??? Kakoo se ponašati?
Ja sam s njim iskrena i rekla sam mu da djete nije razlog da su zajedno ako između njih ne funkcionira. Mlad je i NEKa ne sanja svoj zivot nego neka se pomiri i suoci sa situacijom i napravi ono sto je najbolje za njega. Samnom ili mimo mene! Iskrenije od mene ne moze! Nije sretan s njim ali on se nje jako boji koliko primjećujem. Kaze da se ne igra samnom i ja mu vijerujem. Ali se bojim da Nece imati snage odraditi razvod.
Cure i dečki, sto raditi? Htjela bih na kraju biti sa njim. Da se rastane i da krenemo u zivot zajedno. Ali ne nadam se jer se bojim da cu biti povrijeđena na kraju.!
Molim vas za savijet. Hvala unaprijed
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 15:28   #2
Ti si njegova ljubavnica a ne njegova druga žena.
A imaš tema o ljubavnicama pa prosurferiši. Manje više iste priče sa istim izgovorima i istim tlapnjama.
Je, je ludo te voli ali ne može van iz braka zbog kredita, djeteta, mame, monsuna, Obame, posla itd. Oni samo što se nisu rastali, u braku su jer moraju, žena je rospija, loša kuharica , loša u krevetu blabla, ljubav je sishlapila, oženili su se zbog djeteta, seksa nema bla bla bla i sve u svemu ti si mu spaps.
Je, je još jedna koja vjeruje svemu kaj muško priča.

Quote:
Sav se zbunio i prestrašio i otišao je doma. Oko pola 3 ujutro.
Čega ? Bu ga stukla ? Kaj pa ti ženo vjeruješ...svašta.
Al se buš usrećila sa još jednim ljigi fufcem. Sreća do neba nda.
Svakako ćeš se usrećiti ako pšomogneš razvrgavanju jednog braka i tuzi jednog djeteta.
To će ti donijeti samo dobro khm.
pozitivax is offline  
Old 04.01.2016., 15:29   #3
Koliko to dugo traje?
QMSBiaaač is offline  
Old 04.01.2016., 15:36   #4
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ti si njegova ljubavnica a ne njegova druga žena.
A imaš tema o ljubavnicama pa prosurferiši. Manje više iste priče sa istim izgovorima i istim tlapnjama.
Je, je ludo te voli ali ne može van iz braka zbog kredita, djeteta, mame, monsuna, Obame, posla itd. Oni samo što se nisu rastali, u braku su jer moraju, žena je rospija, loša kuharica , loša u krevetu blabla, ljubav je sishlapila, oženili su se zbog djeteta, seksa nema bla bla bla i sve u svemu ti si mu spaps.
Je, je još jedna koja vjeruje svemu kaj muško priča.



Čega ? Bu ga stukla ? Kaj pa ti ženo vjeruješ...svašta.
Al se buš usrećila sa još jednim ljigi fufcem. Sreća do neba nda.
Svakako ćeš se usrećiti ako pšomogneš razvrgavanju jednog braka i tuzi jednog djeteta.
To će ti donijeti samo dobro khm.


Da, sve sto kazes je istina, klasične isprike. Ja se samo nekako nadam da ima i onih koji se nadu u takvoj situaciji ne zato jer im je varanje navika i sport vec jer su zaista nesretni pa im mozda to sve da udarac u guzu da se pokrenu. Ja i dalje vjerujem u čuda
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 15:39   #5
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ti si njegova ljubavnica a ne njegova druga žena.
A imaš tema o ljubavnicama pa prosurferiši. Manje više iste priče sa istim izgovorima i istim tlapnjama.
Je, je ludo te voli ali ne može van iz braka zbog kredita, djeteta, mame, monsuna, Obame, posla itd. Oni samo što se nisu rastali, u braku su jer moraju, žena je rospija, loša kuharica , loša u krevetu blabla, ljubav je sishlapila, oženili su se zbog djeteta, seksa nema bla bla bla i sve u svemu ti si mu spaps.
Je, je još jedna koja vjeruje svemu kaj muško priča.



Čega ? Bu ga stukla ? Kaj pa ti ženo vjeruješ...svašta.
Al se buš usrećila sa još jednim ljigi fufcem. Sreća do neba nda.
Svakako ćeš se usrećiti ako pšomogneš razvrgavanju jednog braka i tuzi jednog djeteta.
To će ti donijeti samo dobro khm.
Bog ih blagoslovio
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Old 04.01.2016., 15:39   #6
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Koliko to dugo traje?
Ne traje dugo. Mjesec i pol dana. Ali neka odluci sto zeli. Ja sam mu otvoreno rekla da je za mene ovo bacanje vremena. Ako osjećam nesto prema njemu onda ne zelim ni izlaziti sa drugima etc. A jos uz sve crpi mi energiju skroz jer se nemam cemu nadati osim čudu da ce se rastati
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 15:41   #7
Quote:
Perlica555 kaže: Pogledaj post
Da, sve sto kazes je istina, klasične isprike. Ja se samo nekako nadam da ima i onih koji se nadu u takvoj situaciji ne zato jer im je varanje navika i sport vec jer su zaista nesretni pa im mozda to sve da udarac u guzu da se pokrenu. Ja i dalje vjerujem u čuda
Ako je jako mlad onda je i nezreo i nespreman za obaveze.
Klinac. Frajerisanje, komadi, bijeg od žene, laži, ekipa itd.
Koji tako sebi bilda ego i bježi od ozbiljnosti života među noge neke žene.

Kaj ti to sve treba ? Samo ćeš čekati i tugovati a preživljavati na njegovim lažima a ako ga i dobiješ zar bi stvarno željela neiskrenog, dvoličnog, lažljivog fufca koji se boji žene ? Voljela bi biti na mjestu njegove žene ?
Nemreš naći ništa bolje i kvalitetnije ? O tebi se radi. On već ima obitelj i dijete kojemu ne izgleda da je baš divan otac.
Da od tebe nakon par godina isto tako bježi nekoj trećoj pa laže obje ?
Think. Nada je hrana za bedake.
pozitivax is offline  
Old 04.01.2016., 15:42   #8
Ne bih se složila da ja uništavam nečiji brak! Ne! Da je taj brak dobar do ovoga ne bi došlo. Pogotovo ne nakon 2 godine braka
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 15:45   #9
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ako je jako mlad onda je i nezreo i nespreman za obaveze.
Klinac. Frajerisanje, komadi, bijeg od žene, laži, ekipa itd.
Koji tako sebi bilda ego i bježi od ozbiljnosti života među noge neke žene.

Kaj ti to sve treba ? Samo ćeš čekati i tugovati a preživljavati na njegovim lažima a ako ga i dobiješ zar bi stvarno željela neiskrenog, dvoličnog, lažljivog fufca koji se boji žene ? Voljela bi biti na mjestu njegove žene ?
Nemreš naći ništa bolje i kvalitetnije ? O tebi se radi. On već ima obitelj i dijete kojemu ne izgleda da je baš divan otac.
Da od tebe nakon par godina isto tako bježi nekoj trećoj pa laže obje ?
Think. Nada je hrana za bedake.
Hvala na odgovoru. Znam, onako kako razmućkam mozak i ja to sve mislim i slazem se. S druge strane nije lako samo otici.
Oženili su se zbog djeteta. Nisu sretni zajedno. I in sam kaze da ne vjeruje da se tu ima sto god za spasiti .
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 15:51   #10
Quote:
Perlica555 kaže: Pogledaj post
Da, sve sto kazes je istina, klasične isprike. Ja se samo nekako nadam da ima i onih koji se nadu u takvoj situaciji ne zato jer im je varanje navika i sport vec jer su zaista nesretni pa im mozda to sve da udarac u guzu da se pokrenu. Ja i dalje vjerujem u čuda
Ma, lako moguce da je nesretan u braku, no pitanje je sto misli u vezi toga poduzeti. Kako te probleme namjerava rjesiti.
Vidi, preljubnistvo je vrlo kompleksan fenomen i tesko se moze naci samo jedan ili samo dva razloga zasto je ljudima lakse varati umjesto - ili poraditi na problemu ili se rastati.
Mislim da je za tebe najbitnije da samu sebe zastitis od destruktivnih aspekata takvog odnosa.

Nego, ima li djece u tom braku? Jel vec prije varao zen? I, dal ti je konkretno rekao.sto je to sto ga muci u braku?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 04.01.2016., 15:52   #11
Možeš se mučiti i pričekati još mjesecima ili godinama ali... ovo je znak lažljivca, neiskrenog i dvoličnog muljatora :

Quote:
Kaze da zeli biti samnom ostatak zivota i da zeli pripremiti stvari za razvod.
Pliz
Nakon mjesec dana veze ? Čovjek koji ima ženu i malo dijete ?

Takvoga želiš za muža ? Nelojalnog i nevjernog tipa koji se rastavlja od žene i odlazi iz obitelji nakon mjesec dana seksa sa nekom ženom ?
Nije mi jasno gdje on živi ? Vani ? Ili ti živiš vani ?
Šta ti točno divno, iskreno, kvalitetno gubiš sa njim ?
Misliš da ga poznaješ nakon mjesec dana veze ? Za to trebaju godine.
Kako znaš da ovo već nije radio ženi i kako znaš da je istina sve ovo ?
Kao rastati će se, priprema stvari sa ženom kao to je skoro gotovo a boji se žene kao vraga ?
Daj razmisli. Da imaš kćer koja je usamljena i nađe ovakvoga šta bi joj savjetovala nakom mjesec dana veze sa njim ?

Kako možeš skoro nepoznatom čovjeku nakon mjesec dana seksa , oženjom preljubniku vjerovati sve što ti kaže ?
Kaj si tako očajna za ljubavlju ?
pozitivax is offline  
Old 04.01.2016., 16:02   #12
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ma, lako moguce da je nesretan u braku, no pitanje je sto misli u vezi toga poduzeti. Kako te probleme namjerava rjesiti.
Vidi, preljubnistvo je vrlo kompleksan fenomen i tesko se moze naci samo jedan ili samo dva razloga zasto je ljudima lakse varati umjesto - ili poraditi na problemu ili se rastati.
Mislim da je za tebe najbitnije da samu sebe zastitis od destruktivnih aspekata takvog odnosa.

Nego, ima li djece u tom braku? Jel vec prije varao zen? I, dal ti je konkretno rekao.sto je to sto ga muci u braku?
Hvala.
On kaze da je ona dobra majka ali losa zena. Da je bilo dobro s njom u vezi prvih par mjeseci ali da se vec tada pocela mjenjati i pokazala svoje pravo lice. On je mislio da ce se ona promjeniti ali nije. Desilo se djete....
Kaze da su vec oboje pokušali dati sve od sebe ali da ne ide.
Pri tome ni ne mislim da je on sigurno savršen muž i da je samo ona kriva.
Da, moram se zaštiti od toga i ne dopustiti sebi da sam tužna. Ubija to kada ga zelis nazvati a eto.....jel....ne mozes
Ima curicu od 18mjeseci
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 16:04   #13
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Možeš se mučiti i pričekati još mjesecima ili godinama ali... ovo je znak lažljivca, neiskrenog i dvoličnog muljatora :


Pliz
Nakon mjesec dana veze ? Čovjek koji ima ženu i malo dijete ?

Takvoga želiš za muža ? Nelojalnog i nevjernog tipa koji se rastavlja od žene i odlazi iz obitelji nakon mjesec dana.....
Da. Taj dio mu bas i ne ide u korist
Najgore sto je moguce je da tip stvarno u to vjeruje. Tu tek lezi prava opasnost. Ako je i on uvjeren da zeli sa autoricom provesti ostatak zivota.
Treba to zahaltat malo
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 04.01.2016., 16:06   #14
Budi njegova druga žena.

Neka vas obje zadrži + djete/cu, ionako ćeš dugoročno imati više zajedničkog s njom nego s njim. Ja još nisam naišao na uspješni primjer monogamije.

Moj se otac tri puta ženio po cijelom svijetu i da nije bilo ove svedruštvene farse od "braka" i fikcije od monogamije, svi mi skupa bi bili pomalo neobična ali zato puno sretnija obitelj.
SlatkiM is offline  
Old 04.01.2016., 16:11   #15
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Možeš se mučiti i pričekati još mjesecima ili godinama ali... ovo je znak lažljivca, neiskrenog i dvoličnog muljatora :


Pliz
Nakon mjesec dana veze ? Čovjek koji ima ženu i malo dijete ?

Takvoga želiš za muža ? Nelojalnog i nevjernog tipa koji se rastavlja od žene i odlazi iz obitelji nakon mjesec dana seksa sa nekom ženom ?
Nije mi jasno gdje on živi ? Vani ? Ili ti živiš vani ?
Šta ti točno divno, iskreno, kvalitetno gubiš sa njim ?
Misliš da ga poznaješ nakon mjesec dana veze ? Za to trebaju godine.
Kako znaš da ovo već nije radio ženi i kako znaš da je istina sve ovo ?
Kao rastati će se, priprema stvari sa ženom kao to je skoro gotovo a boji se žene kao vraga ?
Daj razmisli. Da imaš kćer koja je usamljena i nađe ovakvoga šta bi joj savjetovala nakom mjesec dana veze sa njim ?


Kako možeš skoro nepoznatom čovjeku nakon mjesec dana seksa , oženjom preljubniku vjerovati sve što ti kaže ?
Kaj si tako očajna za ljubavlju ?


Znam i ja sve to ali....da mu je samo do seksa....javio bi ponekada on se javlja svaki dan, ujutro navecer.
Sve znam i sva ta pitanja mi se vrti u glavi.
Ali ako on glumi sve ovo onda je najbolji glumac na svijetu.
vidjeti cemo valjda uskoro da li laže ili govori istinu.
Ako mene pitate ja mislim da sam upaljač u njegov zivot kada on jos nije odlučio da se razvede ali je o tome mislio kao opciji.
Ja nikako nisam uzrok njihovih problema. Ja sam dosla u njegov zivot kada su ih oni vec i imali.
Najveća je stvar sto se on valjda doma ponaša kao dragi muzic a onda ga ponekada nema cijele noći.
Vrijeme ce brzo pokazati. Ja ne mislim dublje u ovo ici.
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 16:12   #16
Quote:
Perlica555 kaže: Pogledaj post
Hvala.
On kaze da je ona dobra majka ali losa zena. Da je bilo dobro s njom u vezi prvih par mjeseci ali da se vec tada pocela mjenjati i pokazala svoje pravo lice. On je mislio da ce se ona promjeniti ali nije. Desilo se djete....
Kaze da su vec oboje pokušali dati sve od sebe ali da ne ide.
Pri tome ni ne mislim da je on sigurno savršen muž i da je samo ona kriva.
Da, moram se zaštiti od toga i ne dopustiti sebi da sam tužna. Ubija to kada ga zelis nazvati a eto.....jel....ne mozes
Ima curicu od 18mjeseci
Ok, ovo mi ima smisla. I to da smatra da se ona promjenila i da je on cekao da se stvari poboljsaju - ima mi to smisla, poznate su mi takve reakcije i smatram da imaju veze sa realitetom. Odnosno, da nisu nekakva suluda iracionalna kompenzacija.
No, vidi ovo: kako on zna da si ti the one, samo mskon mjesec dana veze, a nije na vrijeme skuzio da ona nije the one?
Kuzis? Malo se tu sad gubi smisao.
Lako moguce da on, i to vjerojatno nesvjesno, koristi energiju vase zaljubljenosti, fantaziju o tebi da - ili lakse prezivi situaciju doma ili da lakse izadje iz braka.
Niti jedna varijanta nije dobra za tebe, jer te tretira kao sredstvo, a ne kao cilj.
E, sad, ovo sto sam napisala, moja je hipoteza i lako moguce da je sasvim nesto drugo ili trece po pitanju.
Po meni, njemu bi jako, jako, jako psihpterapija koristila.
Da raspetlja nesvjesno. Prvenstveno.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 04.01.2016., 16:14   #17
Quote:
SlatkiM kaže: Pogledaj post
Budi njegova druga žena.

Neka vas obje zadrži + djete/cu, ionako ćeš dugoročno imati više zajedničkog s njom nego s njim. Ja još nisam naišao na uspješni primjer monogamije.

Moj se otac tri puta ženio po cijelom svijetu i da nije bilo ove svedruštvene farse od "braka" i fikcije od monogamije, svi mi skupa bi bili pomalo neobična ali zato puno sretnija obitelj.

Zločesto ali poštujem
Ja nemam nista protiv njegov djeteta ni protiv toga da joj bude otac i na papiru i u odgoju.
Sto se tiče dijeljenja njega sa njom, ne hvala jos dugo
Perlica555 is offline  
Old 04.01.2016., 16:18   #18
Meni se ovo uopće ne sviđa.Ja sam uvijek zato da se ide po redu.Dakle prvo jednom zauvijek rasčistiti sa starom vezom,brakom, bilo čim a tek onda novoj vezi obećavati "brda i doline".Tako je jedino pošteno,sve ostalo nije pošteno.
Moj savjet ti je da ma koliko god ti to bilo teško da "zahladiš" odnose sve dotle dok je u braku,dok se ne rastane.Ako te voli,razumjeće.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 04.01.2016., 16:20   #19
Quote:
Perlica555 kaže: Pogledaj post
Znam i ja sve to ali....da mu je samo do seksa....javio bi ponekada on se javlja svaki dan, ujutro navecer.
Sve znam i sva ta pitanja mi se vrti u glavi.
Ali ako on glumi sve ovo onda je najbolji glumac na svijetu.
vidjeti cemo valjda uskoro da li laže ili govori istinu.
Ako mene pitate ja mislim da sam upaljač u njegov zivot kada on jos nije odlučio da se razvede ali je o tome mislio kao opciji.
Ja nikako nisam uzrok njihovih problema. Ja sam dosla u njegov zivot kada su ih oni vec i imali.
Najveća je stvar sto se on valjda doma ponaša kao dragi muzic a onda ga ponekada nema cijele noći.
Vrijeme ce brzo pokazati. Ja ne mislim dublje u ovo ici.
Ti si njegov bijeg od braka i života. Samo to.
Očaj. Ta veza i sve što radi više je znak očaja nego ljubavi.

Lakše mu je tako. Tako to rade sebični i nezreli ljudi.
Kaj stvarno smatraš dobrog čovjeka onoga koji vara svoju ženu, laže i skriva te želi napustiti nju i dijete radi neke veze od mjesec dana ?
Koji priča ovakve klišeje da bi te zadržao ? Ne iz ljubavi već iz sebične potrebe.
Gdje je tu odanost, lojalnost ,poštenje karaktera ?

Što god mi napišemo ti ćeš čekati. Ti si se zaljubila i misliš ako se ne zakačiš za njega da si izgubila ljubav života. Takvoj se ne može pomoći.
Možda i dočekaš, možda ga i dobiješ ali nećeš biti sretna sa njim takvim.On nije emotivno zreo čovjek i jednom ćeš sa njim doživljavati isto kaj i njegova žena.
Žao mi je što sama sebi gradiš nesreću na nesreći neke žene.
Ti napravi kako ti misliš. Tvoj život. Mi smo samo promatrači
pozitivax is offline  
Old 04.01.2016., 16:21   #20
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
No, vidi ovo: kako on zna da si ti the one, samo mskon mjesec dana veze, a nije na vrijeme skuzio da ona nije the one?
ili je na vrijeme skontao da Žena nije The One... ali bolje biti s pogrešnom nego solo, ne? mene "peče" i ovo da se dijete dogodilo - što ako je dijete bilo planirano, a on mislio da će im time brak postati bolji? pa kad nije, očaj još veći.

mjesec dana je definitivno prebrzo i definitivno miriše na to da koristi autoricu kao spasonosnu plutaču.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.