Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 05:46   #1
Počeo sam bacati sumnju na djevojku....biti skeptičan ili ne?

Moja djevojka i ja u vezi smo nešto više od godinu dana, ozbiljni smo, oboje gazimo lagano 30-te te planiramo brak. Sve je bilo idealno savršeno dok nisam pronašao poruke u njezinom mobitelu….
Prije nekoliko tjedana posudio sam od djevojke stari mobitel dok je moj bio na popravku. Iako je memorija telefona bila djelomično izbrisana, ostale su samo arhivirane poruke stare cca, 2 godine. Među tim porukama bio je razgovor (sex talk) između nje i njenog "bivšeg" dečka kako sam u prvi tren pretpostavio. Vidjevši malo bolje ime "bivšeg", shvatio sam da se radi o njezinom kolegi s posla koji je oženjen nekoliko godina i ima dijete. Iako je u prijašnjim neformalnim razgovorima govorila i čvrsto negirala kako nikad nije bila sa nekime iz firme i kako ju ne interesiraju kolege s posla jer su bezvezni, glupi itd, ipak sam ispostavio da je bila u takvoj vezi.
Lagano šokiran, odlučio sam malo istražiti slučaj. Nisam mogao izdržati, pretražio sam njezin kompjuter, točnije web-search povijest. Tri puta, posljednji mjesec dana tražila je njegovo ime i ime njegove žene. Do njenog mobitela ne mogu, iako je šifriran rado bih provirio. Pitam se da li se to nastavlja i dalje. Kako da joj više vjerujem, iako ta činjenica može biti prošlost, ali čemu onda pretraživanje njegovog imena tri puta u mjesec dana?
Možda sam previše skeptičan, ali počeo sam ozbiljno sumnjati u nju. Kako saznati istinu, a glupo je pitati je direktno i pitanje je da li bi tim načinom saznao istinu. Da li su to samo njezina sjećanja na bivše ili nastavak afere? Isplati li se bacati u istragu , jer sa tim činjenicama ne mogu baš mirno spavati. Biti ljubavnica je velika stvar i hrabrost, može li se to ponoviti?
stipy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 07:09   #2
ti si s njom godinu dana a ljutiš se što si u starom mobitelu pronašao poruke od bivšeg od prije 2 godine? meni matematika ne ide baš ali ovdje nešto ne štima
Ona je prije tebe imala život i nije ti dužna staviti sve na pladanj.
Da je rekla da je imala vezu u firmi vjerojatno bi ju svako malo provjeravao i slično..tko ne bi izbjegao te stvari ako može.

a što se tiče traženja po internetu....skoro svaka žena, kao prava žena , voli malo prošpijunirati, pogotovo žensku od bivšeg.

jedino ako vidiš da vaša veza nije kao prije i da se ona hladi...to je onda već druga stvar.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 07:11   #3
Nije glupo pitati je direktno.Zapravo je to jedino što bi bilo pametno.Naravno nemoj je pitati na način da je optužuješ za nešto u što nisi siguran,pitaj je i reci da si slučajno naišao na te poruke pa da te interesira.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 08:50   #4
Meni i dan danas padne na pamet pokoja bivša pa pogooglam radoznalosti radi...
Jednom sam pred ženom preslagivao novčanik (poklon od žene) pa je odnekud ispala slika bivše...
Ono..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 08:54   #5
Jedino što možeš - zaptavo moraš - je razgovarati s njom. Otvoreno i direktno. Baš kao što si ovdje sve napisao
jer, ako to ne napraviš, ta priča će te stalno mućiti...ako te voli, trudit će se objasniti ti sve, a ako ne, onda je opet dobro da razriješiš zablude...
inače, to što ga je googlala i njegovu ženu, možda ne znači ništa osim da se boji da će njena priča, koju hoće očito sakriti od svih, negdje isplivati. možda joj on pravi probleme?
ima milion mogućih opcija, a sve će te mučiti sve dok ne saznaš istinu

dakle, odmah večeras, razgovor, sa svim svojim saznanjima koje ćeš lijepo istresti ispred nje
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:19   #6
Quote:
stipy kaže: Pogledaj post
Moja djevojka i ja u vezi smo nešto više od godinu dana, ozbiljni smo, oboje gazimo lagano 30-te te planiramo brak. Sve je bilo idealno savršeno dok nisam pronašao poruke u njezinom mobitelu….
Prije nekoliko tjedana posudio sam od djevojke stari mobitel dok je moj bio na popravku. Iako je memorija telefona bila djelomično izbrisana, ostale su samo arhivirane poruke stare cca, 2 godine. Među tim porukama bio je razgovor (sex talk) između nje i njenog "bivšeg" dečka kako sam u prvi tren pretpostavio. Vidjevši malo bolje ime "bivšeg", shvatio sam da se radi o njezinom kolegi s posla koji je oženjen nekoliko godina i ima dijete. Iako je u prijašnjim neformalnim razgovorima govorila i čvrsto negirala kako nikad nije bila sa nekime iz firme i kako ju ne interesiraju kolege s posla jer su bezvezni, glupi itd, ipak sam ispostavio da je bila u takvoj vezi.
Lagano šokiran, odlučio sam malo istražiti slučaj. Nisam mogao izdržati, pretražio sam njezin kompjuter, točnije web-search povijest. Tri puta, posljednji mjesec dana tražila je njegovo ime i ime njegove žene. Do njenog mobitela ne mogu, iako je šifriran rado bih provirio. Pitam se da li se to nastavlja i dalje. Kako da joj više vjerujem, iako ta činjenica može biti prošlost, ali čemu onda pretraživanje njegovog imena tri puta u mjesec dana?
Možda sam previše skeptičan, ali počeo sam ozbiljno sumnjati u nju. Kako saznati istinu, a glupo je pitati je direktno i pitanje je da li bi tim načinom saznao istinu. Da li su to samo njezina sjećanja na bivše ili nastavak afere? Isplati li se bacati u istragu , jer sa tim činjenicama ne mogu baš mirno spavati. Biti ljubavnica je velika stvar i hrabrost, može li se to ponoviti?
cekaj malo, ona s bivsim radi u istoj firmi??
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:35   #7
Sva sreca pa je meni ovaj gore dao neki mig da provjerim "slucajno" mobitel od moje sada bivse djevojke i imao sam kaj vidjeti! Bio sam tako slijepo zaljubljen i naivan da mi se nece desiti to opet sa ovom bivsom no medjutim je i rijesio sam to sve po kratkom postupku! Neznam sto da kazem na tvoj problem,jest da je to bilo u proslosti al brate koj kurac ti ima lagati,farbat oci sa spikom da ona nikad nebi sa nikime sa posla kad ono jbt ti nadjes cuda nevidjena i to jos sa ozenjenim muskarcem!! Zapitao bi se ako je sklona takvim osobama ko zna sta ce se desiti u buducnosti pogotovo ako kazes da si nasao u povijesti trazilice da i dalje dok ste sad u vezi trazi njega a jos te i laze Drzim fige da napravis ono sto mislis da je najpametnije po tom pitanju ... da sam ja ti direktno bi odmah u facu sasuo paljbu da koj k... gleda ozenjenog muskarca,koj k... mi lazes u oci i sto ti zapravo zelis i hoces od mene/nas! Sretno

PS.ja sam svoju bivsu pitao prije nego sam je odjebao da zasto je ona samnom,dal radi ljubavi,radi sigurnosti na sto je ona potvrdila pozitivno no ja sam si onda zamislio koj kurac ako si samnom radi ljubavi i svega ides radit stvari koje se ne rade u vezi i kako steci ponovo povjerenje u takvu osobu ako je to jednom napravila sada da nece napraviti ponovo! Savjest mi je cista,srce takodjer i mam sam sretnija osoba nakon sto sam je posao kuci
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:40   #8
Slucajno provjeravati mobitel...really
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:49   #9
kako mozes provjeravati neciji mobitel, kad danas svi telefoni se kodiraju, kljucaju?!
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:58   #10
Vidis,neki ljudi to ne rade (ne zakljucavaju) mobitel pa pritiskom sastrane ili na ekran da se otvoriti (vid cuda) i daje ti opciju da vidis sto zelis i ne zelis i da,kao sto rekoh,s obzirom da nije bio zakljucan a selili smo se iz sobe u sobu ja sam uzeo njezin mob u ruke i stisnuo taj gumbic sastrane i mob se upalio ko rodjen od majke i vidi opcija nevidjenih,sve mozes pogledat sto os i reko zasto ne,nema mi kaj skrivati,muljati ... ispalo je drugacije na moju nesrecu ali na kraju i na moju srecu jer da sam otisao korak dalje sa njom mislim da bi bio kadar puno losije stvari uciniti i napraviti! Tesko je biti plavusa ponekad
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:26   #11
Quote:
stipy kaže: Pogledaj post
Nisam mogao izdržati, pretražio sam njezin kompjuter, točnije web-search povijest. Tri puta, posljednji mjesec dana tražila je njegovo ime i ime njegove žene. Do njenog mobitela ne mogu, iako je šifriran rado bih provirio.
Ti ces razjebati taj vas odnos puno prije nego li je ona uopce potpuno usla u isti. A zatim ces sa novim klonom plakati ovdje da te je ostavila za drugog.

Kao i kod vecine muskaraca, kad cujes da vlak stize na pruzni prijelaz gledanje samo u jednom smjeru zna biti pogubno.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:51   #12
Možda bi bilo najbolje da je direktno pitaš ako si siguran da želiš znati. Iako ne vjerujem da se netko tko laže i vara može drastično promjeniti. Na tebi je što i koliko ti je prihvatljivo.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 13:29   #13
Koliko sam shvatila, vi u vezi niste imali problema, niti si imao razloga da sumnjaš u nju.

A onda si počeo prčkati po njezinom mobitelu i iščitavati poruke otprije dvije godine, kada niste bili zajedno.
Što opet nije razlog za ikakvu sumnju jeržen aje, naravno, živjela i prije nego što je tebe upoznala.

To ukucavanje nečijeg imena i malo provjeravanja što je s kim stvarno NIJE nikakav grijeh ni pokazatelj prevare.

Možeš je pitati direktno ako te to toliko muči, ali nekako mi se čini da cjepidlačiš.

Nikad mi nije palo na pamet mužu zavirivati ni u mobitel ni u komp. Nikad!
On nema šifre, sve je na izvolte, ali mene to jednostavno ne zanima (čak da je i pod šiframa) dokle god između nas štima.


A meni se čini da između tebe i tvoje cure stvari štimaju, samo
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:35   #14
Dakle ona nije dužna govoriti o svojoj proslosti.sto je bilo prije tebe mislim da te se ne tice.ne na način da je osuđuje s bez razmišljanja . Ako krije ,krije iz dva razloga:
Još uvijek joj je kolega
Bio je oženjen
Dakle ništa pohvalno. No zašto i kako to samo ona zna. Na tebi je da ju direktno pitas.bez napadanja.inace ćeš joj svako malo provjeravati komp ili sto vec.sto se tiče njenog pretraživanja:ništa kriminalno.i ja se ponekad svjetim nekog bivšeg pa ga proguglam.

Samo jedna je istina
megran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:45   #15
Ne želim raditi nikakve ekscese i rascijepe zbog nečeg što je bilo. Sama ta činjenica da je bila ljubavnica, što je negirala u prijašnjim razgovorima o ljubavnim iskustvima, sa tim frajerom radi, googla njega i ženu......ne znam Znam da ženski dio vas ima svoje mišljenje i shvačanje, ali mušli dio si lakše može to percipirati i staviti se u moju kožu. Probat ću prije razgovora sa njom bacit se u psihologe i promatrati situaciju sa tog aspekta. Ako nešto iskrsne, rješavati čemo razgovorom ukoliko sepojave novi dokazi. Daj Bože da je to samo moja mašta i njezina prošlost.
stipy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 19:11   #16
Quote:
stipy kaže: Pogledaj post
Ne želim raditi nikakve ekscese i rascijepe zbog nečeg što je bilo. Sama ta činjenica da je bila ljubavnica, što je negirala u prijašnjim razgovorima o ljubavnim iskustvima, sa tim frajerom radi, googla njega i ženu......ne znam Znam da ženski dio vas ima svoje mišljenje i shvačanje, ali mušli dio si lakše može to percipirati i staviti se u moju kožu. Probat ću prije razgovora sa njom bacit se u psihologe i promatrati situaciju sa tog aspekta. Ako nešto iskrsne, rješavati čemo razgovorom ukoliko sepojave novi dokazi. Daj Bože da je to samo moja mašta i njezina prošlost.
I ne trebaš dramiti. Zbilja nije važno, osim što te se i ne tiče, što je bilo ranije. Na mnoga za nas neugodna pitanja, oko stvari kojima se ne ponosimo, redovito i posvuda ne dajemo iskrene odgovore. Nikome, a posebno ako s njim nema nikakve veze. To ze zove normalno društveno ponašanje.
Isto tako, naravno da nas malo više zanimaju novosti oko bivših, nego oko ostatka pučanstva. Ali to sigurno ne znači ništa više, pogotovo ne neke duboke osjećaje ili namjere.
Ipak, ako ti to doživljavaš problemom, nitko te neće razuvjeriti, pa i ja mislim da je najbolje raščistiti izravno s njom. Bolje nego da ostane problem u zraku. Mada je točno i da ona to možda sve skupa, način i tvoj problem, neće baš dobro prihvatiti, niti će joj se osobito sviđati objašnjavanje stvari iz prošlosti.
Ali, ponavljam, najgori su problemi oko kojih se u vezi šuti, a zbog toga se djelovanjem naše mašte uvećavaju kao gruda snijega na padini.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:11   #17
Quote:
stipy kaže: Pogledaj post
Moja djevojka i ja u vezi smo nešto više od godinu dana, ozbiljni smo, oboje gazimo lagano 30-te te planiramo brak. Sve je bilo idealno savršeno dok nisam pronašao poruke u njezinom mobitelu….
Prije nekoliko tjedana posudio sam od djevojke stari mobitel dok je moj bio na popravku. Iako je memorija telefona bila djelomično izbrisana, ostale su samo arhivirane poruke stare cca, 2 godine. Među tim porukama bio je razgovor (sex talk) između nje i njenog "bivšeg" dečka kako sam u prvi tren pretpostavio. Vidjevši malo bolje ime "bivšeg", shvatio sam da se radi o njezinom kolegi s posla koji je oženjen nekoliko godina i ima dijete. Iako je u prijašnjim neformalnim razgovorima govorila i čvrsto negirala kako nikad nije bila sa nekime iz firme i kako ju ne interesiraju kolege s posla jer su bezvezni, glupi itd, ipak sam ispostavio da je bila u takvoj vezi.
Lagano šokiran, odlučio sam malo istražiti slučaj. Nisam mogao izdržati, pretražio sam njezin kompjuter, točnije web-search povijest. Tri puta, posljednji mjesec dana tražila je njegovo ime i ime njegove žene. Do njenog mobitela ne mogu, iako je šifriran rado bih provirio. Pitam se da li se to nastavlja i dalje. Kako da joj više vjerujem, iako ta činjenica može biti prošlost, ali čemu onda pretraživanje njegovog imena tri puta u mjesec dana?
Možda sam previše skeptičan, ali počeo sam ozbiljno sumnjati u nju. Kako saznati istinu, a glupo je pitati je direktno i pitanje je da li bi tim načinom saznao istinu. Da li su to samo njezina sjećanja na bivše ili nastavak afere? Isplati li se bacati u istragu , jer sa tim činjenicama ne mogu baš mirno spavati. Biti ljubavnica je velika stvar i hrabrost, može li se to ponoviti?
Meni su užasno dvolični ljudi koji npr. govore da nešto nikada ne bi...., a kad ono malo bolje zaviriš ispod površine...ima svega.

Npr. moja kolegica na poslu je bila sa oženjenim muškarcem i silno se grozi ljudi koji varaju, a u braku su...taj njen se rastavio u međuvremenu i čini mi se da su zajedno samo što to skriva...jer valjda mora i dalje glumiti čednost

Isto tako kada mi netko kaže "ja nikada ne bih petljao sa nekim iz firme" garant je nešto petljao i doživio loše, pa onda pere ruke na način da se grozi onih koji to čine.

Nekako mi se čini da ljudi najviše ne vole kod drugih zrcalenje sebe i svojih mana...a koliko sam shvatila autora njega zapravo muči njezino laganje...što govori o tome da žena nije iskrena, a čemu skrivanje, ako je sve davno završilo i nema veze sa sadašnjim stanjem?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:14   #18
Quote:
stipy kaže: Pogledaj post
Ne želim raditi nikakve ekscese i rascijepe zbog nečeg što je bilo. Sama ta činjenica da je bila ljubavnica, što je negirala u prijašnjim razgovorima o ljubavnim iskustvima, sa tim frajerom radi, googla njega i ženu......ne znam Znam da ženski dio vas ima svoje mišljenje i shvačanje, ali mušli dio si lakše može to percipirati i staviti se u moju kožu. Probat ću prije razgovora sa njom bacit se u psihologe i promatrati situaciju sa tog aspekta. Ako nešto iskrsne, rješavati čemo razgovorom ukoliko sepojave novi dokazi. Daj Bože da je to samo moja mašta i njezina prošlost.
To što ga googla znači da nekaj još nije posložila u vezi sa njime u svojoj glavi...možda da je jedanput...ali ako je to radila već par puta i još pri tome pretraživala i njegovu ženu ...nekaj tu smrdi.

Ne znači da je ona sa njime, ali čini se da je nešto u cijeloj priči ostalo nedorečeno, pa eto...malo si valjda prelista stranice..
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 00:07   #19
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
To što ga googla znači da nekaj još nije posložila u vezi sa njime u svojoj glavi...možda da je jedanput...ali ako je to radila već par puta i još pri tome pretraživala i njegovu ženu ...nekaj tu smrdi.

Ne znači da je ona sa njime, ali čini se da je nešto u cijeloj priči ostalo nedorečeno, pa eto...malo si valjda prelista stranice..
Slozila bi se s ovim napisanim.

Probaj s njom porazgovarat prije nego ti se masta razbukta. Nikakvo izigravanje psihijatra, stalkanje i ne znam sta sve ne, izludit ce te to.
Nemas razloga izbjegavat razgovor kad ti je dala svoj mob na kojem nije izbrisala poruke, a iz kojeg je ocito da ti je lagala. Osim ako nisi spreman cut ono sto ne zelis.

Jedino...da je ta vasa veza toliko super i da u njoj sve stima kako si predstavio u pocetku malo mi ne drzi vodu. Naletio si na poruke stare 2 god., ne od jucer, proslog mjeseca, nego 2 g., zasto si promislio da joj trebas odma i racunalo pregledavat?





Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 06:14   #20
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
Slozila bi se s ovim napisanim.


Jedino...da je ta vasa veza toliko super i da u njoj sve stima kako si predstavio u pocetku malo mi ne drzi vodu. Naletio si na poruke stare 2 god., ne od jucer, proslog mjeseca, nego 2 g., zasto si promislio da joj trebas odma i racunalo pregledavat?





Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Zato jer sam bio znatiželjan i nešto mi je smrdilo sa tim porukama na mobitelu, pa sam bio prisiljen provjeriti kompjuter. Na moju žalost, pronašao sam rezultate koje nisam očekivao, mislio sam da je to samo prošlost. Jer u protivnom ne bih imao razloga za sumnju i ne bih pisao "gluposti" na forumu
stipy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.