Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 16:22   #1
Ljubav

Znači bio sam s curom 5 godina u vezi, bilo je lijepih i ružnih trenutaka,
Prvi sam joj dečko i jako ju volim. Prekinuli smo na neko vrijeme ( mjesec dana) i opet završili skupa. Onda je ona prekinula samnom nakon mjesec dana. Razlog je zato što je premlada i ne želi ništa ozbiljno i da se želi posvetiti sebi...(u tih mjesec dana je bila s drugim dečkom s kojim sada ništa nema nit će imati) ali još uvijek mi govori da me voli i da joj je stalo. Pokušao sam je ignorirati, ali onda me zove i šalje poruke. Meni je preteško i rekao sam joj da mi se prestane javljati jer nemrem tak funkcionirati. Onda me zvala da idemo na cugu. Taj isti dan kad me zvala pričali smo sat vremena na telefonu, sve sam joj rekao koliko je volim, kako sam zamišljao našu budućnost... no ona dalje ne želi vezu. Molio sam, plakao, kupovao cvijeće... znači sve moguće. Ništa...

Našao sam na internetu 30 dana bez kontakta, ima li tko ovdje da je to probao i dali to uspijeva?
Već sam probao par puta, ali svaki put zajebem.
Jednu večer sam joj došao pred kuću da prošećemo, i tad mi je rekla da je i njoj teško i da se i ona sjeti svega, i da nas vidi u budućnosti zajedno.
Što da radim? Jako ju volim...
Arrow141 is offline  
Old 06.02.2016., 16:48   #2
Quote:
Arrow141 kaže: Pogledaj post
Što da radim? Jako ju volim...
Ona voli od tebe raditi papka povremeno, da te želi bila bi stobom u vezi, ovako samo se poigrava stobom kada joj je dosadno u životu i nema pametnijeg posla, svjesno ili nesvjesno zabavlja ju da joj netko kupuje cvijeće i pati za njom..
Da joj je stalo ne bi drugi dan raširila noge..
Skinu glupaču sa grbe...i kreni dalje...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 06.02.2016., 17:24   #3
Meni nije jasno kako netko nakon 5 god se sjeti da je premlad i plus "nece nista ozbiljno"?
Boze mislim a sta je pet godina bio star i ozbiljan.
Glup izgovor zbilja.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 06.02.2016., 22:48   #4
Ovo nije tema za ŽUD.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.