Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2016., 17:07   #1
Struganje cvilece krede - chat

Dakle posto je zatvoren sluzbeni cet otvaram nesluzbeni paracet. Nesto kao undergrund cet. Uvjet prisutnosti i sudopisnistva je normalno baljezganje mentalno neprobavljivih paralogizama. Tj hinite ( ) da vam je IQ nesto nizi od predbroja mobilnih operatera. Ja normalno ne moram glumiti posto sam prirodno talentiran. Jbg epigenetski: zlatna koka
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 17:44   #2
Ovo je bilo nisko. Ocekujem ispriku. Moze i u PM.
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 17:48   #3
Čitajući tvoje postove, jesi možda mislio otvoriti novu temu na ŽuD-u nakon što je zaključana? Da ti premjestim? Ovdje ne može biti zato što za Druženje i kavu postoji već chat.
Mystery phantom is offline  
Old 25.02.2016., 17:51   #4
Daj molim te.
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 17:56   #5
a di smo to sad?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 25.02.2016., 18:03   #6
Elbejot
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 25.02.2016., 18:14   #7
Neko malo zlobniji bi rekao: ko seljak na njivu. No ja shvacam mentalitet delfijske sponzoruse. o: pardon
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 18:15   #8
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Old 25.02.2016., 18:17   #9
Dakle... jel zatvoreno? Ili otvoreno, ili poluzatvooreno?
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Old 25.02.2016., 18:29   #10
Nego sta je doticni gospodin mislio sa "Citajuci tvoje postove......" Sta to znaci? Da nisam podoban za Druzenje uz kavu"? nego za zud? Sta je ovo sad kao talog foruma? Dal da trazim ispricnicu? Mozda da se pravim da vas ne poznam?
Ali vjerujem da je zbilja ono debelo pregazen rubikon kad je Floverin odlucila usutkati kakofonicnu rulju. Zensko vise ne moze pratiti talasanje vlastitosti cerebralne funkcije od siline sizofrenopljustecih valova. I vec se dosaptavate mayku vam ovisnicku.
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 18:34   #11
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Dakle posto je zatvoren sluzbeni cet otvaram nesluzbeni paracet. Nesto kao undergrund cet. Uvjet prisutnosti i sudopisnistva je normalno baljezganje mentalno neprobavljivih paralogizama. Tj hinite ( ) da vam je IQ nesto nizi od predbroja mobilnih operatera. Ja normalno ne moram glumiti posto sam prirodno talentiran. Jbg epigenetski: zlatna koka


Jagica, kada me vodiš na kavu?
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 25.02.2016., 18:39   #12
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Nego sta je doticni gospodin mislio sa "Citajuci tvoje postove......" Sta to znaci? Da nisam podoban za Druzenje uz kavu"? nego za zud? Sta je ovo sad kao talog foruma? Dal da trazim ispricnicu? Mozda da se pravim da vas ne poznam?
Ali vjerujem da je zbilja ono debelo pregazen rubikon kad je Floverin odlucila usutkati kakofonicnu rulju. Zensko vise ne moze pratiti talasanje vlastitosti cerebralne funkcije od siline sizofrenopljustecih valova. I vec se dosaptavate mayku vam ovisnicku.
iskreno, i mene je reakcija doticnog natjerala na dizanje lijeve obrve. posto je tvoj opus na zudu toliko bogat i intrigrantran da di opce nemrem pojmit kaj je to sad Retra, ne naguravaj se, ocu i ja na kavu!
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 25.02.2016., 18:42   #13
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
iskreno, i mene je reakcija doticnog natjerala na dizanje lijeve obrve. posto je tvoj opus na zudu toliko bogat i intrigrantran da di opce nemrem pojmit kaj je to sad Retra, ne naguravaj se, ocu i ja na kavu!
Možemo svi skupa.

Tješit ćemo Elbejota ako ga draga ostavi zbog samostanskog bogomoljca i ako nam bude plakao neusahljivim suzama i prijetio da će se takav depresivan i rastrojen u hinjenju bola i tuge baciti pod vlak.
Umireeeeeem
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 25.02.2016., 18:54   #14
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post


Jagica, kada me vodiš na kavu?
Nisi skuzila. Prvo sam bio izbacen s zuda na Druzenje a onda s druzenja natrag na zud. To je slicno ko u nasim institucijama... nego....ovo da bi ti na kavu...ja ti na kavi obicno narucim pivu. Dobro ne jednu nego tri odma. Normalno nista ne jedem barem 5 sati prije. Nakon prve je jos dobro ( to zexam za 1,2 min) ali nakon trece vise nisam siguran jesam li zaljubljen u konobaricu ili ne. Ja bih volio kad bi ti pri tom glumila kao moju ljubomornu zenu pa da se vas dvije pocupate. Ja cu normalno pozvati policiju a mi cemo pobjeci u nepoznato ( do prvog konzuma ) bez da platimo ista. Romanticno znam Uf zaboravil sam spomenuti. Vecinu puta bus me morala nositi jer sam ti od tri pive cetveronozan posto imam samo 49 kg. A kkolko ti imas kg? Da ukradem u konzumu kolica?
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 18:57   #15
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Možemo svi skupa.

Tješit ćemo Elbejota ako ga draga ostavi zbog samostanskog bogomoljca i ako nam bude plakao neusahljivim suzama i prijetio da će se takav depresivan i rastrojen u hinjenju bola i tuge baciti pod vlak.
Umireeeeeem
ahahahaha, e super ti ide jedino se malo bojim/ pitam gdje ce nam biti kraj sko nas troje zavrsimo na kavi
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 25.02.2016., 19:01   #16
Ajmo možemo na kavu svi?
Bilo bi to super.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Old 25.02.2016., 19:05   #17
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Nisi skuzila. Prvo sam bio izbacen s zuda na Druzenje a onda s druzenja natrag na zud. To je slicno ko u nasim institucijama... nego....ovo da bi ti na kavu...ja ti na kavi obicno narucim pivu. Dobro ne jednu nego tri odma. Normalno nista ne jedem barem 5 sati prije. Nakon prve je jos dobro ( to zexam za 1,2 min) ali nakon trece vise nisam siguran jesam li zaljubljen u konobaricu ili ne. Ja bih volio kad bi ti pri tom glumila kao moju ljubomornu zenu pa da se vas dvije pocupate. Ja cu normalno pozvati policiju a mi cemo pobjeci u nepoznato ( do prvog konzuma ) bez da platimo ista. Romanticno znam Uf zaboravil sam spomenuti. Vecinu puta bus me morala nositi jer sam ti od tri pive cetveronozan posto imam samo 49 kg. A kkolko ti imas kg? Da ukradem u konzumu kolica?
Ijooooj, pa naravno da može!!! Ja ću se prerušiti u babu od 100 kila, onak doći u šlafruku i s trajnom na glavi, nacrtati si brčiće i mrko gledati sve ženske tamo. Napljuskati konobaricu kada te bude barila i onda s tobom i Nausi odjuriti u nepoznato. Onak budmo ko Mr i Mrs Jones dok bježe!!! Sve bude usporeno, meni bude vijorila kosa na vjetru dok bacim periku s trajnom, imat ćemo samodopadne smješkiće. Samo budemo mi imali i Nausi s nama. Ona bude mi pomagala te dizati svako malo kad se srondaš po nogostupu.
Idemo?

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
ahahahaha, e super ti ide jedino se malo bojim/ pitam gdje ce nam biti kraj sko nas troje zavrsimo na kavi
Kraj nam bude pred konzumom. Na pivi.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 25.02.2016., 19:05   #18
Proklete nezahvalne beštije.

Mačka mi je pobjegla danas i vratim se iz šetnje s psom i glupača čeka pred vratima. Uzmem je na ruke, on krene na nju, ona mi zarije kandžu duboko u prst, peče ko sam vrag. Naravno da je ostala vani, a njega sam zatvorila dok se ona ohrabri uć. Još sam ga dva sata šetala.

Gori su od djece. Derišta.
ex anais is offline  
Old 25.02.2016., 19:08   #19
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
ahahahaha, e super ti ide jedino se malo bojim/ pitam gdje ce nam biti kraj sko nas troje zavrsimo na kavi
To je jos bolje. Onda bute me vas dve nosile jedna pod pazuhe primi ( jesam li spomenuo da cu biti u potkosulji ... mislim moram postivati minimalisticki dress kod, nadam se da cete i vas dve ) druga za noge i pici. Nista doci cu s autom. Zeleni chevy. Spark.
La Baba yaga is offline  
Old 25.02.2016., 19:15   #20
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Nisi skuzila. Prvo sam bio izbacen s zuda na Druzenje a onda s druzenja natrag na zud. To je slicno ko u nasim institucijama... nego....ovo da bi ti na kavu...ja ti na kavi obicno narucim pivu. Dobro ne jednu nego tri odma. Normalno nista ne jedem barem 5 sati prije. Nakon prve je jos dobro ( to zexam za 1,2 min) ali nakon trece vise nisam siguran jesam li zaljubljen u konobaricu ili ne. Ja bih volio kad bi ti pri tom glumila kao moju ljubomornu zenu pa da se vas dvije pocupate. Ja cu normalno pozvati policiju a mi cemo pobjeci u nepoznato ( do prvog konzuma ) bez da platimo ista. Romanticno znam Uf zaboravil sam spomenuti. Vecinu puta bus me morala nositi jer sam ti od tri pive cetveronozan posto imam samo 49 kg. A kkolko ti imas kg? Da ukradem u konzumu kolica?
Elbejot ja odustajem već u drugom koraku birokratske zavrzlame Ostani di jesi. Iako bih ja još malo upotpunila naslov
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.