Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 18:22   #2641
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Beta je mala za 9dp5dt: 13.

Ili je kasna implantacija ili je biokemijska. Ponavljam ju pa ćemo biti pametniji.
Frixie, i ovdje šaljem ogroman zagrljaj i hrpu pozitivnih vibrica, baš sam nekako uvjerena da je to to!!!
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:16   #2642
Ajme Frixie!!!!
Čekamo da opet vadiš i da bude troznamenkasta!

Po mojoj tablici 13 je ok za 9.dan.
Predviđeno za 14 dan je 48.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:32   #2643
Frixie ja ti saljem
Ja sam na taj dnt imala slican broj kod biokemijske. Ali svaka od nas je drugacija. Javi ponovljenu
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:44   #2644
Hvala ljubice moje

Javim se!
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:29   #2645
Evo, javljam vam da je pala...

Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:22   #2646
frixie još jednom , žao mi je no kao što si i sama rekla ovo je velik korak naprijed jer se nešto počelo dešavati i vjerujem da ćeš uskoro ostvariti pravu trudnoću. Je da ide sve to puževim koracima ali bitno je da sve mi stignemo na cilj

ja čekam vješticu ovih dana i onda se počinjem pikati.
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:34   #2647
Frixie draga, čekam tvoj ishod danima i žao mi je što je tako ispalo. Sigurno ti je teško, drži se, tu smo za tebe.
janebond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:56   #2648
Bok cure, da li ste imale često mokrenje tijekom uzimanja utrogestana?
Prije 10 dana sam bila na inseminaciju, i zadnjih par dana toliko puno piškim, po noći se znam bar 2 puta dignuti radi wc-a. A nije da nesto vise tekućine pijem.
Ovo mi je drugi put, na prvom pokušaju nisam imala te probleme ali tad sam uzimala i duphaston od čega mi se užasno spavalo.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:24   #2649
Drage moje suborkinje!

Željela sam podijeliti s vama napokon jednu dobru vijest, bila sam na transferu! ha - ha! Od trećeg pokušaja i svih fijaska, u petom mjesecu smo u ICSI postupku napokon dobili 2 oplođene stanice, od 12, nije baš neki postotak, ali ovo je najbliže što smo ikad prišli svom snu o obitelji.

Nažalost od petog mjeseca do sad moja se maternica opet onečistila miomima i nije sjajna situacija, ali dr. smatra da nisu opasni.

Vraćena je jedna exp i jedna full blastocista, ova koja je full je dosta žgoljava i ne baš dobra, a ova druga već pod mikroskopom daje konture zametka


Transfer je bio 21og, a test mogu raditi 30og.

Dok sam čekala transfer osjećala sam se kao kad sam čekala sv Nikolu, a sad čekam Božić (čitaj test).

Pokušavam se oduprijeti potrebi da se informiram više nego trebam jer me to unervožuje, a predano sam i poslušno slijedila sve savjete svojih doktora i maximalnim povjerenjem sam se prepustila u njihove ruke. Preko ljeta sam puno trenirala da budem čvrsta, jaka i zdrava, smanjio mi se struk za 5 cm, baš bi bilo dobro da se malo opet zaoblim i razbucam

Lijekovi koje uzimam su utrogestan 3x2, estrofem 4,4,4 mg i brevactide prošli vikend jer sam unatoč estrofemu razvila baš lijep folikul i spremala se ovulirati... cccc, sve naopačke, lijep koktel, koban u kombinaciji s južinom

Malo sam ko na tripu, plakala bih i smijala se istovremeno, sinoć sam se raspekmezila na ovu fotku



Posljednji poljubac prije odlaska u drugi svjetski rat, a inače nisam baš tako sentimentalna.

Ništa ne osjećam, nikakve promjene, i ono, pokušavam ostvariti neku tišinu uma i smireno čekati, iako su mi očekivanja dosta mala, zapravo ne nadam se mnogo.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:44   #2650
cloochick meni se isto pišalo od crinone gela...neznam jel to ima kakve veze...nadam se da se tebi ne piša od toga ,ti bi mogla sad za nekih 2do 4dana već test raditi, jelda? ili planiras cekati betu?

floverka od srca ti želim da se primi i da te "Božić" koji čekaš razveseli lijepim poklonom. Lijepo je kad se barem nešto na bolje događa ali još bi bilo lijepše da to bolje završi pozitivnim testom

ja čekam 17h da zmučkam 3 doze menopura i krečemo...sad mi je malo muka kad se sjetim da se 10,12dana moram pikati a ne očekujem da će nešto bolje bolje biti...
Nego cure ima koja iskustva sa Petrovom humanom i dr Vrčićem? Zanima me kakvo je stanje tamo?
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:13   #2651
Lena,ak ces putovati do zg, ne bi otisla u samobor kod skvorca preko hzzo?
Od tih bolnica nemam pojma koja je najbolja, za svaku sam cula i dobre,al i lose stvari
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:29   #2652
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
cloochick meni se isto pišalo od crinone gela...neznam jel to ima kakve veze...nadam se da se tebi ne piša od toga ,ti bi mogla sad za nekih 2do 4dana već test raditi, jelda? ili planiras cekati betu?

floverka od srca ti želim da se primi i da te "Božić" koji čekaš razveseli lijepim poklonom. Lijepo je kad se barem nešto na bolje događa ali još bi bilo lijepše da to bolje završi pozitivnim testom

ja čekam 17h da zmučkam 3 doze menopura i krečemo...sad mi je malo muka kad se sjetim da se 10,12dana moram pikati a ne očekujem da će nešto bolje bolje biti...
Nego cure ima koja iskustva sa Petrovom humanom i dr Vrčićem? Zanima me kakvo je stanje tamo?
Čekati ću betu...ne zelim se uzalud nadati...

Ja idem u Petrovu,ali ne kod dr.Vrcica nego kod dr.Šprem.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:31   #2653
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Lena,ak ces putovati do zg, ne bi otisla u samobor kod skvorca preko hzzo?
Od tih bolnica nemam pojma koja je najbolja, za svaku sam cula i dobre,al i lose stvari
Da takav nam je plan. E sad, ako želim imam "špagu" u Petrovoj pa zato pitam...mada definitivno mislim kontaktirati polikliniku Škvorc ako ovo sad ode u istom smjeru, pa napraviti konzultaije tamo, i u 2 ili 3mj kod nih raditi 3.ivf...jer smo se mm i ja dogovorili da do sljedečeg ljeta iskoristimo sve preko hzzo-a, ako ne uspije, jednu šansu dajemo Mariboru, za to bi radili preko ljeta, i onda ako ništa i od toga uzimamo još jednog psa i mačku A na kraju sigurno neće biti tako jer sve što si ja isplaniram ne ispadne pa možda i produžimo to
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:00   #2654
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok cure, da li ste imale često mokrenje tijekom uzimanja utrogestana?
Prije 10 dana sam bila na inseminaciju, i zadnjih par dana toliko puno piškim, po noći se znam bar 2 puta dignuti radi wc-a. A nije da nesto vise tekućine pijem.
Ovo mi je drugi put, na prvom pokušaju nisam imala te probleme ali tad sam uzimala i duphaston od čega mi se užasno spavalo.
Da,utrici me strasno napuhnu i piskim ko sumanuta od njih.
Makar se nadam da je kod tebe ipak simptom

Floverka

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:09   #2655
Hvala cure, divne ste, ovo je vjerojatno najpozitivniji topic na cijelom forumu

I meni se pojačano piški ali od estrofema, jer čim sam ga počela koristiti već drugi dan sam se probudila zorom da se pošiškim, a to mi se ne događa nikad, utriće sam počela koristiti tek tjedan kasnije.

Btw, jeste li kad gutale utriće?

Ja jesam prvi put, nisam valjda dobro slušala ili mi nije bilo naglašeno, a ja ne čitam te papiriće jer si onda umislim nuspojave, a na kartici piše meka kapsula, pa sam po svojoj logici to progutala. E da i jednu sam iz znatižlje malo stisnula da vidim šta je unutra i bacila to, kap koja mi je u kadu kapnula privukla je mačka i pojeo je to prije nego sam uspjela reagirati. Niš mu nije bilo, oblizivao se, a inače je bio izbirljiv
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:17   #2656
Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
Hvala cure, divne ste, ovo je vjerojatno najpozitivniji topic na cijelom forumu

I meni se pojačano piški ali od estrofema, jer čim sam ga počela koristiti već drugi dan sam se probudila zorom da se pošiškim, a to mi se ne događa nikad, utriće sam počela koristiti tek tjedan kasnije.

Btw, jeste li kad gutale utriće?

Ja jesam prvi put, nisam valjda dobro slušala ili mi nije bilo naglašeno, a ja ne čitam te papiriće jer si onda umislim nuspojave, a na kartici piše meka kapsula, pa sam po svojoj logici to progutala. E da i jednu sam iz znatižlje malo stisnula da vidim šta je unutra i bacila to, kap koja mi je u kadu kapnula privukla je mačka i pojeo je to prije nego sam uspjela reagirati. Niš mu nije bilo, oblizivao se, a inače je bio izbirljiv
Utrice mozes i pit i gurat dole

Pila sam ih,al me jako uspavaju pa ih rade turam

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:22   #2657
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Utrice mozes i pit i gurat dole

Pila sam ih,al me jako uspavaju pa ih rade turam

Sent from my S308 using Tapatalk
Ja imam želudac kao krokodil probavljam plastične kanistere, mislim da više toga prođe u krvotok ako ga tretiram kao vaginaletu nadam se da dolje nemam nikakvih kiselina
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:36   #2658
Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
Ja imam želudac kao krokodil probavljam plastične kanistere, mislim da više toga prođe u krvotok ako ga tretiram kao vaginaletu nadam se da dolje nemam nikakvih kiselina


Bolje se iskoriste dole,na licu mjesta

Al eto,mogu se i pit ak treba.

Dufici se sao piju.

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:13   #2659
Trebala bih malu pomoc.
Do sada za sve nalaze koje je suprug trebao izvaditi, njegova doktorica opce prakse je stavljala na uputnicu sifru po kojoj je sve pretrage morao placati.
Sad su mu na transfuziji rekli da mu moze doktorica na osnovu dijagnoze stetiliteta moze staviti sifru po kojoj je oslobodjen placanja. On naravno nije zapamtio koja je to sifra pa da li mozda neka zna o cemu pricam?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:57   #2660
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Trebala bih malu pomoc.
Do sada za sve nalaze koje je suprug trebao izvaditi, njegova doktorica opce prakse je stavljala na uputnicu sifru po kojoj je sve pretrage morao placati.
Sad su mu na transfuziji rekli da mu moze doktorica na osnovu dijagnoze stetiliteta moze staviti sifru po kojoj je oslobodjen placanja. On naravno nije zapamtio koja je to sifra pa da li mozda neka zna o cemu pricam?
Svašta, pa to bi doktorica trebala znati, uostalom nikad nisam čula da bi se takve pretrage trebale plaćati to mi je skroz novo, mi te stvari nikada nismo plaćali, naravno da na uputnici piše sterilitet, mene čak konto toga puštaju preko reda u laboratoriju i ja to besramno iskorištavam
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.