Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 16:58   #21
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ljubav na topiću
ovo zvuči kao ime neke sapunice
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:03   #22
A gle, Sonja, možda bi ti momak mogao koji put pričuvat mačke, ono
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:10   #23
Ne smeta me jesen ni kiša ni magla ni to što moram obuć kaput ili cipele... smeta me to što iz godine u godinu se moram smrzavat 10ak dana oko 15.9. jer se čeka 1.10. da počnu grijat, a realno gledano je već sasvim dovoljno hladno da pošalju malo tople vode u radijatore.
E al onda će sezona grijanja trajat do kraja 5. mjeseca kad se ja već kupam i sunčam.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:13   #24
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
eh, kad su tebi aryna samo kavice na cvjetnom na pameti
Pa naravno, ko i meni.



Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
...
propalo toliko lijepih izleta u prirodu, dugih šetnji i hodajućih ruta po sjevernom dijelu grada, podno medvednice itd... a toliko sam se tome veselila, kme - kmeee...
Ne kenjaj, tebi su isto ko i nama, samo ispijanja kavica na pameti.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:16   #25
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ne kenjaj, tebi su isto ko i nama, samo ispijanja kavica na pameti.
nda, uostalom šta se drugo ima raditi: ili ispijati kave na cvjetnom ili ležati na kauču ispred TV-a. to je pravi život!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:24   #26
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nda, uostalom šta se drugo ima raditi: ili ispijati kave na cvjetnom ili ležati na kauču ispred TV-a. to je pravi život!
A jahanje po gumenom flamingu?
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:32   #27
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A jahanje po gumenom flamingu?
jao, to nisam probala, moram priznati.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:36   #28
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jao, to nisam probala, moram priznati.
Nisam ni ja,a sudeci po slikama s fb i inst kao da nisam ni zivjela ovo ljeto.

Gzena i Fatality,ne dozivajte statisticara i na ovu temu.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:50   #29
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne smeta me jesen ni kiša ni magla ni to što moram obuć kaput ili cipele... smeta me to što iz godine u godinu se moram smrzavat 10ak dana oko 15.9. jer se čeka 1.10. da počnu grijat, a realno gledano je već sasvim dovoljno hladno da pošalju malo tople vode u radijatore.
E al onda će sezona grijanja trajat do kraja 5. mjeseca kad se ja već kupam i sunčam.
E vidis, tako ti je u Dalmaciji od 11 do 3 mjeseca skroz. I moze to izgledat divno na televiziji, suncana Riva 20.12., majmuni na Baćama igraju picigin i taj đir, al kad sunce zađe u 4 sata, temp se spusti ispod 10 a ti nemas grijanje u stanu....jeiiij, mediteranska klima


PS: klima nije i nikad nece biti "grijanje"

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:07   #30
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja,a sudeci po slikama s fb i inst kao da nisam ni zivjela ovo ljeto.
:
Uh, ja onda vec jako dugo ne zivim.
Uopce.
Ni kave na Cvjetnom, ni gumene ptice.

Nego, kak ste s grijanjem ovih dana?
Meni je lose izoliran stan i zadnjih dan sam si lagano ukljucila, onak, ne bas nahajcala, ali dovoljno da mi nije prehladno u stanu.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:20   #31
Obozavam jesen kakva god da bila osim suncana i sa temp iznad 20st... Vidim zenske se primile kavice na cvjetnom.. . Mozete i sad.. Ne prokisnjava valjda kroz one velke suncobrane.
Danas hunterice, kozne tajice, koznjak, veeliki kisobran, veliki pamucni sal i setnja kisnim gradom Divota
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:23   #32
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Uh, ja onda vec jako dugo ne zivim.
Uopce.
Ni kave na Cvjetnom, ni gumene ptice.

Nego, kak ste s grijanjem ovih dana?
Meni je lose izoliran stan i zadnjih dan sam si lagano ukljucila, onak, ne bas nahajcala, ali dovoljno da mi nije prehladno u stanu.
I ja bi nahajcala nešto, da imam šta. Kod nas isto nema izolacije na zgradi, malo prozračiš i odmah je hladno. Dolazim u napast da pećnicu uključim i otvorim.
Za sad se grijem tako da sam navukla najtopliju trenerku, čarape, najdeblju dekicu i mačka se zavalila pored mene.
Ne znam da li se točno došla grijat kraj mene ili grijat mene.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:25   #33
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
I ja bi nahajcala nešto, da imam šta. Kod nas isto nema izolacije na zgradi, malo prozračiš i odmah je hladno. Dolazim u napast da pećnicu uključim i otvorim.
Za sad se grijem tako da sam navukla najtopliju trenerku, čarape, najdeblju dekicu i mačka se zavalila pored mene.
Ne znam da li se točno došla grijat kraj mene ili grijat mene.
Vjeruj mi, neki dan mi je pecnica bas fino zagrijala kuhinju. Pekla sam pureci batak.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:36   #34
Ari, a grijalica? Kak se tusirate?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:38   #35
Sve dolazi iz toplane. Nemamo ništa osim pećnice i fena. A dobro, mislim, nije strašno da ćemo pocrkavat od zime, ali me nervira to što ne mogu počet grijat 15 dana ranije i prestat grijat 15 dana ranije pa bi bili na istom.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:46   #36
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Sve dolazi iz toplane. Nemamo ništa osim pećnice i fena. A dobro, mislim, nije strašno da ćemo pocrkavat od zime, ali me nervira to što ne mogu počet grijat 15 dana ranije i prestat grijat 15 dana ranije pa bi bili na istom.
Znas kaj, najbolje da otvoris zagrijanu pecnicu i lijepo se kod sudopera operes sa spuzvicom.

Sad ozbiljno, mi smo jedne zime dogrijavali navecer dnevnu sobu s kaloriferom.
Hana (pesica, jel) bi se, cim bi skuzila da kalorifer radi, legla par metara ispred njega. Ma kaj par, manje.
Imam sliku negdje, metnem ak nadjem.
Jos smo se bojali da se ne skuri, dlaka joj je bila vruca.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:55   #37
Meni ovih dana bas pase ovo vrijeme jer moram bit doma i nesto raditi. Da je sad sunce, lijepo, toplo - tesko bi mi palo.
Inace volim suncan 9. mjesec s temperaturama 20-25. Sad sam se vec navikla i ne bih da bude opet toplo.
Sve skupa mi je ipak jesen (osim te rane jeseni) najmanje drago godisnje doba.

Ukjlucila sam grijanje prije jedno sat vremena.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:58   #38
tuširanje mi nije problem jer je kupaona toliko malena da ja u tih 10ak minuta napravim saunu unutra s toplom vodom. ali da, fali mi ono kad izađeš iz tuša i pokupiš vrući ručnik s radijatora. i ono kad se ručnik odmah osuši na radijatoru.
još samo 10 dana...
e a kad krenu grijat na poslu, onda tamo imam drugi problem. već godinama nisu u stanju promijenit neki ventil ili brtvu ili nešto, i ja moram cijelu zimu imat odvrnut radijator inače imam poplavu u uredu. što znači da kad oni krenu grijat, a ja hvala bogu sjedim odmah pored radijatora, moram otvorit prozor i luftat jer inače crknem unutra od vrućine.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:00   #39
Trenutno 22° uz malo kise,sunca i duge.

Grijanje obicno krece za 2 mjeseca.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:05   #40
Kod mene u dnevnom je 19, a vani gugle kaže da je 9.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.