Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 10:44   #3801
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Bas ste zlatne no bojim se da nije to u pitanju... oduvijek mi se pri korjenu i vlasište masti a dolje suha i uvijek mi je bilo osjetljivo vlasište pa kad sam uspjela naci sampon ne bi ga mijenjala no vec dvije godine nikak naci nesto.... bebi samponi - strahota - očes Johnson, oces bebe, ma nastavite niz ista spika na vlasistu - ne opere, samo mi jos od njih se zapetlja donji diokose da je Bog ne bi rascesljao samponi bez SLS -a ne operu mi vlasiste a od Vichijevog me pocelo i svrbiti, od bio - urtekram i inih nista ne opere
mislila da nesto krivo radim pa probala co wash - Jezus to ne bi vise voljela ponavljati - što zbog svrbeza na glavi sto zbog rezanaca

hmm jabucni ocat i soda - to bormec jos nisam isporbala :trciigugla:
Mozda da probas sa Fitovalovim samponom? Meni je to jedini sampon koji mi vlasiste drzi pod kontrolom, a probala sam svvega i svacega ukljucujuci skupe sampone iz apoteka. S tim da ja kosu samponiram dva puta, prvi put s nekim random samponom cisto da mi opere kosu (trenutno sam na Niveinom micelarnom) a drugi put stavim fitoval, na vrhove masku/regenerator i rascesljam je
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:20   #3802
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Koji je silver šampon dobar?
swiss o par silver šampon. muller. 30ak kn

jel probao netko l'oreal botanicals liniju?
Old 05.01.2018., 13:17   #3803
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
uvijek mi je bilo osjetljivo vlasište pa kad sam uspjela naci sampon ne bi ga mijenjala no vec dvije godine nikak naci nesto
Prinzessin Sternenzauber 2in1 od maline! Nema sulfate parabene phenoxyethanol čak ni parfem. Ima vrlo blag miris maline, nekoliko voćnih ekstrakata i pantenol. To je prvi šampon u poslednjih nekoliko godina od kojeg me ne svrbi teme, a opere dobro kosu i nema slepljenosti i pored toga što ga razblažujem.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 00:09   #3804
došla sam prijavit kako mi je terra naturi za volumen otkazao poslušnost
kupila sam treću bočicu, naravno to nije jedini šampon koji koristim, no jest jedan od boljih koje imam. zadnjih par pranja u zadnja 2 tjedna došlo do katastrofe. koristila sam samo ovaj šampon. operem kosu ujutro prije posla, navečer već nije nešto, no može proći. sljedeći dan, dakle nakon 24 sata, masnaaa ko da radim u tvornici ulja. prestrašno našto. rezanci i ultra sjaj prisutni, a na vlasištu se izdvoje saleliti. dok hodam, osjetim kako mi je kosa teška i njiše se onako u zakeljenim skupinama pramenova. užasan osjećaj kad dodirnem kosu, osjećaj je ko da sam neki pakung stavila. i tak, bilo je dobro dok je trajalo. idem po neki dr.organic sljedeći tjedan kad ulovim vremena.
Old 06.01.2018., 02:28   #3805
Active plus samponu sam vjerna zadnjih 15 godina, bog i batina za masnu kosu!
Old 06.01.2018., 21:07   #3806
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
došla sam prijavit kako mi je terra naturi za volumen otkazao poslušnost
kupila sam treću bočicu, naravno to nije jedini šampon koji koristim, no jest jedan od boljih koje imam. zadnjih par pranja u zadnja 2 tjedna došlo do katastrofe. koristila sam samo ovaj šampon. operem kosu ujutro prije posla, navečer već nije nešto, no može proći. sljedeći dan, dakle nakon 24 sata, masnaaa ko da radim u tvornici ulja. prestrašno našto. rezanci i ultra sjaj prisutni, a na vlasištu se izdvoje saleliti. dok hodam, osjetim kako mi je kosa teška i njiše se onako u zakeljenim skupinama pramenova. užasan osjećaj kad dodirnem kosu, osjećaj je ko da sam neki pakung stavila. i tak, bilo je dobro dok je trajalo. idem po neki dr.organic sljedeći tjedan kad ulovim vremena.
Hmh... Meni se čini da su možda nešto prčkali po sastavu sad kad su uvodili ove nove linije. Nisam sigurna, ali kao da jesu malo drugačiji.
Ja sam prešla na Moisture umjesto volumena. Ok mi je. Nekad dva dana, nekad full masna nakon 24h. Al to kod mene ovisi i malo o stanju cijelog organizma, tako da nije za sve kriv samo šampon. Ipak, znam koliko je frustrirajuće kad ti se u 24h zamasti kao uljara

Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Active plus samponu sam vjerna zadnjih 15 godina, bog i batina za masnu kosu!
Daj malo više o njemu, please

neki link, di ga kupuješ?...
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.