Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 00:23   #4281
Trenutno igram Tangledeep - rpg dungeon crawler roguelike - very addictive. Dosad sam milijun puta poginula, ali je predobra. 1.2. izlazi iz Early Accessa, ali je trenutno igriva i bez značajnijih bugova.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:13   #4282
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Trenutno igram Tangledeep - rpg dungeon crawler roguelike - very addictive. Dosad sam milijun puta poginula, ali je predobra. 1.2. izlazi iz Early Accessa, ali je trenutno igriva i bez značajnijih bugova.
Jesi odigrala 9 parchments?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:16   #4283
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
"Yesterday" - zanimljiva, premda konfuzno ispričana priča, zagonetke ok osmišljene, a samoj igri, unatoč kratkoći, mogu dati prolaznu ocjenu. Počeo sam odmah igrati i nastavak "Origins".
hmmm...kratke avanture. Točno ono što tražim. Izgleda zanimljivo.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:13   #4284
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Jesi odigrala 9 parchments?
Imam oko 40 sati igranja, ali stalno iznova započinjem, još je igra ful teška. 9P je odlična, iako nisam još završila igru.
To je više kao twin stick shooter, ali sa spellovima, nema mozgalica, praktički mix dungeon crawlera (ali u prirodi), twin stick shootera sa rpg elementima. Preporučam.
Navodno traje 6 sati, ali kako suckam totalno, plus imam kronični restartitis...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:05   #4285
origins na ps4,za mene pc gaming mrtav,

zavrsava se uncharted 4,

uskoro se kupuje evil within 2 navodno je eben
Old Jučer, 10:44   #4286
Wastelan 2 Director's Cut - za sad jako zadovoljan. Jest da sam jedno 4 puta počinjao ispočetka dok neke stvari nisam pohvatao i vidio kako si otprilike trebam složiti ekipu a da previše ne sjebem
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.