Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 00:31   #241
golf je testiran 2012 a logan mcv 2014 i kako si onda uspjeo uzeti istu godinu za usporedbu???????

uspređuješ kruške i jabuke....

već sam ti rekao prije ako češ udpoređivati golfa da onda uzmeš u obzir sandera koje je testiran po istim pravilima 2013g....

dakle golf 94% sandero 80% i to je razlika od 14% a ne od 30%....

a sandero nije ništa drugo nego logan bez guzice,ili logan mcv bez guzice

jel to tako teško za razumjeti.....

14% razlike ne 30%
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 03:57   #242
Ti si taj koji nesto mjesa....

Prvo na temi ste svo vrijeme forsirali Logan MCV a ne Sandero. Sandero jedva ima prostora u gepeku za svu opremu koja je policiji potrebna.

Znaci Logan MCV, kojeg si ti licno naveo kao dobar primjer za policijski automobil, ima 3 zvjezdice ukupno na testu iz 2014 i sto je jos gore, samo 57% kod zastite odraslih putnika. Bio je najgore testirani automobil u 2014toj.

Jednako kao sto je Sandero najgore testirani automobil u 2013. Dostavnjake ne racunam.

Ti zelis da kazes da su ti automobili, iako najgori u toj godini testiranja, jednako dobri kao kompakti sa vrha liste godinu dana ranije? Po tebi je razlika od 36% izmedju Logana iz 2014 i Octavie iz 2013 skoro minimalna, radi u praksi mozda i samo nekoliko mjeseci razlike izmedju modela?

A vidi kako stoje Dacia automobili zadnjih nekoliko godina kada su testirani.

2011 Dacia Duster najlosije ocjenjeni automobil, 3 zvjezdice, 74% za putnike

2012 Dacia Lodgy, drugi najlosije ocjenjeni automobil, nakon Jeep Compassa. 3 zvjezdice, 72% za putnike

2013 Dacia Sandero, najlosije ocjenjeni automobil, 4 zvjezdice , 80% za putnike

2014 Dacia Logan, najlosije ocjenjen automobil, 3 zvjezdice, samo 57% za putnike.

Ostale godine, 2015, 16 i 17 nemaju Daciu.

Znaci da su uvijek na dnu.

I sada, ovaj dio posta je NAJBITNIJI. Ako starija vozila tvojom logikom imaju bolje ocjene na testu jer je laksi, zamisli kolika je razlika izmedju Fiat Tipa koji je osvojio 82% u 2016 i moze biti ok sluzbeni izbor i Logana koji je osvojio 57% u 2014? OGROMNA, ako cemo gledati tako.

Svaka ti cast sto vozis Daciu i zanimljivi su ti budget automobili, ali shvati da su jeftini sa razlogom. I ne, ne radi se samo o mekanim plastikama.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 06:40   #243
Kakve veze imaju zvjezdice na NCAPu kad se policajci ionako ne vežu?
Džabe ti i 7 zvjezdica kad ti je pojas iza sjedala ukopčan u utor da ne tuli signal, a auti još nisu opremljeni vlastitim antigravitacijskim poljem koje bi neutralizirali sile na putnike kod sudara.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 07:55   #244
ne znam koja sve oprema mora u prtljažnik ali ako može u smarta i corsu, može i u sandera....
ne znam koliko zvjezdica treba policiji ali ako im je dobar golf 3, defender ili g-klasa, dobar im je i mcv

i na kraju, hrvatska policija već koristi dacie, dustere, i to baš u dubrovniku....

http://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vije...cija-vozi-foto
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:11   #245
Isuse Marijači, najprije si davio s potjerama, kojih kod nas nema, sad nikako skužit metodologiju ncap testa. Uz posljedično dosadne postove od 8 kilometara
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:32   #246
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
nebitno vulkić ovaj vulkić onaj,posao od sat vremena...
posao od sat vremena ali ne ako te lizing kuća obavezuje da ga obaviš na određenom mjestu a ne na tebi najbližem.

možda ne za gume ali ima pun kufer drugih stvari.
sebično i usko razmišljaš pa postavljaš stvari tako da se na 30 auta u 3 godine nikad ništa neće pokvariti.
ne vidiš da ako se pokvari, to predstavlja veliki problem ako moraš u 100 km udaljeni grad na servis.
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
dakle golf 94% sandero 80% i to je razlika od 14% a ne od 30%....
razlika je 14%-tnih poena ili u ovom slučaju skoro 20%.
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Kakve veze imaju zvjezdice na NCAPu kad se policajci ionako ne vežu?
izmišljaš.
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ne znam koja sve oprema mora u prtljažnik ali ako može u smarta i corsu, može i u sandera....
corsa i smart su namjenski nabavljeni auti, nisu predviđeni da u njima ekipe odlaze na očevide.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:38   #247
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
po daciinim stranicama, najbliži servis dubrovniku je opuzen.

za tebe i mene....

za aute na lizing, koji imaju ugovore za održavanje sa velikim kućama, zamjena guma ne ide kod prvog vulkića nego kod njihovog kojeg će platiti manje. zato jer je to (valjda) uračunato u cijenu lizinga.

ponovo: kakve kurčeve veze ima sve da u dubrovniku stanuje 16 ljudi ako DU policija ima 30 ili 50 auta, isto kao i gospić (bez graničnih prijelaza) ili neki treći grad?

neću se složiti oko ničega jer uvjete lizinga ne znam i mogu samo bubat napamet. a to neću.
pogotovo neću nikoga pljuvat zato jer ja izvlačim zaključke napamet.

moje argumenete nisi pobio jer ih nisam ni iznosio.

i ti znaš kak su oni zadovoljni sa takvim aranžmanima? sa servisima i održavanjem? sa korištenjem?

u srbiji su dobili nekakva kineska govna od auta jer je glavni uvjet bila cijena.
al čekaj, budem ja umjesto tebe: "pa ako u srbiji policija može voziti čunga-lunga aute, zašto ne bi i naši mogli?"

ajde prvo saznaj koji su uvjeti ponuđeni od strane škode i dacie pa onda komentiraj.
A čuj, nisi iznosio argumente, ne bih se slozio-

I wonder citati:

pitaj ih kak se osjećaju nakon što 12 sati dnevno sjede u autu koji nema podešavanje visine sjedala.
frend radi kod njih pa nosi svaki dan jastučić sa sobom inače jedva izađe iz auta nakon smjene.

dvije dacie u cameu kupljene u zadnjih 6 mjeseci i nemaju podešavanje visine sjedala. ----->POBIJENO jer smo vidjeli da se i u Daciji moze podešavat sjedalo


da ne kažem jebeš jeftini lizing i infinitija ako policajac mora svaka 2 mjeseca potegnuti iz dubrovnika u zagreb samo radi servisa.

opuzen-dubrovnik je 90 km i jednan policajac manje na skoro cijeli dan za obaviti servis.----->POBIJENO jer je rečeno da ako je problem servis u Dubrovniku, neće se uzet auto RNA grupacije već neki drugi koji ima dobre servise na tom području te je utvrđeno da ipak ima RNA servisa na tom području

Tako da ne bih rekao da argumente nisi iznosio (tvoj problem što ti argumenti i nisu nešto).

A ovo što izvlačiš srbe i njihova neka kineska govna je priča za sebe jer mislim da nije promašena moja teza kada kazem da bi se trebali ugledati na tamo neke austrijance, njemce ili francuze po pitanju korištenja Dacija u policiji ali je (po meni) itekako promašena teza da se idemo ugledati u Srbiju koja je u njanajbolju ruku u situaciji kao mi (u govnima) a ne bi me iznenadlo da su čak i u osjetno goroj situaciji od nas. Jednostavno ne vidim ni jedan razlog zašto bi nam srbi trebali biti uzor?

Evo prosvijetli me po tom pitanju.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:50   #248
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
posao od sat vremena ali ne ako te lizing kuća obavezuje da ga obaviš na određenom mjestu a ne na tebi najbližem.

možda ne za gume ali ima pun kufer drugih stvari.
sebično i usko razmišljaš pa postavljaš stvari tako da se na 30 auta u 3 godine nikad ništa neće pokvariti.
ne vidiš da ako se pokvari, to predstavlja veliki problem ako moraš u 100 km udaljeni grad na servis.

razlika je 14%-tnih poena ili u ovom slučaju skoro 20%.

izmišljaš.

corsa i smart su namjenski nabavljeni auti, nisu predviđeni da u njima ekipe odlaze na očevide.
Eno kolega dk1 ti je stavio da baš u tom jebenom Dubrovniku naši panduri već voze jebenu Daciju.

A sam članak ima jeben zaključak o kojem ja pričam ovdje:

Za nadati se je kako će se u većim količinama kupovati jeftiniji automobili koji će mijenjati one skupocjene automobile s grijanim sjedalima i to sve dok je minimalna plaća nedostatna za preživjeti petnaest dana u mjesecu.

Toč. 1 - za nadati se je kako će se U VEĆIM KOLIČINAMA kupovati jeftiniji auti - moja poanta je da se ne trebaju za sva vozila kupiti Dacije već za većinu potreba dacije a za ostatak jača auta

Toč. 2. - koji će mijenjati one skupocjene automobile s grijanim sjedalima i to sve dok je minimalna plaća nedostatna za preživjeti petnaest dana u mjesecu - da je bolje za pandure da se u većini slučajeva kupe jeftiniji auti a da se za razliku love njima povećaju plaće (koje su sramotno niske) ili im se kupi bolja oprema i omogući bolje obrazovanje/trening.

A da smo mi imalo normalnija/kulturnija/naprednija drzava, dodatna prednost kod nabavki Dacija bi svakako bila mogućnost uzimanja jednog manjeg djela flote Sandera i Logana s tvorničkim plinom koji bi se onda koristili u većim gradovima (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Velika Gorica i Pula) za ove najosnovnije intervencije temljne policije - izlaske na dojave o remećenjima javnog reda i mira, reguliranje prometa, ... te na taj način pridonijelo da se smanje emisjije i koncentracije štetnih plinova iz velikih gradova, jer ćemo se vljda svi sloziti da je s ekološkog aspekta puno bolja solucija spaljivat plin nego dizel.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:57   #249
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ti si taj koji nesto mjesa....

Prvo na temi ste svo vrijeme forsirali Logan MCV a ne Sandero. Sandero jedva ima prostora u gepeku za svu opremu koja je policiji potrebna.

Znaci Logan MCV, kojeg si ti licno naveo kao dobar primjer za policijski automobil, ima 3 zvjezdice ukupno na testu iz 2014 i sto je jos gore, samo 57% kod zastite odraslih putnika. Bio je najgore testirani automobil u 2014toj.

Jednako kao sto je Sandero najgore testirani automobil u 2013. Dostavnjake ne racunam.

Ti zelis da kazes da su ti automobili, iako najgori u toj godini testiranja, jednako dobri kao kompakti sa vrha liste godinu dana ranije? Po tebi je razlika od 36% izmedju Logana iz 2014 i Octavie iz 2013 skoro minimalna, radi u praksi mozda i samo nekoliko mjeseci razlike izmedju modela?

A vidi kako stoje Dacia automobili zadnjih nekoliko godina kada su testirani.

2011 Dacia Duster najlosije ocjenjeni automobil, 3 zvjezdice, 74% za putnike

2012 Dacia Lodgy, drugi najlosije ocjenjeni automobil, nakon Jeep Compassa. 3 zvjezdice, 72% za putnike

2013 Dacia Sandero, najlosije ocjenjeni automobil, 4 zvjezdice , 80% za putnike

2014 Dacia Logan, najlosije ocjenjen automobil, 3 zvjezdice, samo 57% za putnike.

Ostale godine, 2015, 16 i 17 nemaju Daciu.

Znaci da su uvijek na dnu.

I sada, ovaj dio posta je NAJBITNIJI. Ako starija vozila tvojom logikom imaju bolje ocjene na testu jer je laksi, zamisli kolika je razlika izmedju Fiat Tipa koji je osvojio 82% u 2016 i moze biti ok sluzbeni izbor i Logana koji je osvojio 57% u 2014? OGROMNA, ako cemo gledati tako.

Svaka ti cast sto vozis Daciu i zanimljivi su ti budget automobili, ali shvati da su jeftini sa razlogom. I ne, ne radi se samo o mekanim plastikama.
Ok, marijači, jedini argument koji nije pobijen je stavka sigurnosti.

Ali te ocijene koje ima Dacija, jesu mozda najgore ali nisu katastrofalne. I netko ti je lijepo već napisao da se standardi testiranja mijenjaju (postrozuju) iz godine u godinu tako da je nezahvalno uspoređivati testove iz različitih godina.

I koliko god loše (po tebi) bile te Dacije u kontekstu sigurnosti, sigurno su u slučaju prometne nezgode puno sigurnija opcija od motora, skutera i bicikleta koje također koriste naši panduri. Jeli to znači da im trebamo zabraniti korištenje zadnje navedenih prometala s obzirom da padom s motora se riskiraju puno teze ozljede i puno veća šansa za smrt?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:04   #250
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ne znam koja sve oprema mora u prtljažnik ali ako može u smarta i corsu, može i u sandera....
ne znam koliko zvjezdica treba policiji ali ako im je dobar golf 3, defender ili g-klasa, dobar im je i mcv

i na kraju, hrvatska policija već koristi dacie, dustere, i to baš u dubrovniku....

http://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vije...cija-vozi-foto
ovo sve dobro kažeš a za dustere nisam ni znao da ih imaju...nadam se a će biti zadovoljni s njima,tj da će se dobrima pokazati....
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:08   #251
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Eno kolega dk1 ti je stavio da baš u tom jebenom Dubrovniku naši panduri već voze jebenu Daciju.

A sam članak ima jeben zaključak o kojem ja pričam ovdje:

Za nadati se je kako će se u većim količinama kupovati jeftiniji automobili koji će mijenjati one skupocjene automobile s grijanim sjedalima i to sve dok je minimalna plaća nedostatna za preživjeti petnaest dana u mjesecu.

Toč. 1 - za nadati se je kako će se U VEĆIM KOLIČINAMA kupovati jeftiniji auti - moja poanta je da se ne trebaju za sva vozila kupiti Dacije već za većinu potreba dacije a za ostatak jača auta

Toč. 2. - koji će mijenjati one skupocjene automobile s grijanim sjedalima i to sve dok je minimalna plaća nedostatna za preživjeti petnaest dana u mjesecu - da je bolje za pandure da se u većini slučajeva kupe jeftiniji auti a da se za razliku love njima povećaju plaće (koje su sramotno niske) ili im se kupi bolja oprema i omogući bolje obrazovanje/trening.

A da smo mi imalo normalnija/kulturnija/naprednija drzava, dodatna prednost kod nabavki Dacija bi svakako bila mogućnost uzimanja jednog manjeg djela flote Sandera i Logana s tvorničkim plinom koji bi se onda koristili u većim gradovima (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Velika Gorica i Pula) za ove najosnovnije intervencije temljne policije - izlaske na dojave o remećenjima javnog reda i mira, reguliranje prometa, ... te na taj način pridonijelo da se smanje emisjije i koncentracije štetnih plinova iz velikih gradova, jer ćemo se vljda svi sloziti da je s ekološkog aspekta puno bolja solucija spaljivat plin nego dizel.
potpuno se slažem sa svime navedenim a u nekim gradovima i javni prijevoz koristi plin, doduše ovaj zemni....al i onog drugog ima skoro na svakoj pumpi...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:29   #252
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ti si taj koji nesto mjesa....

Prvo na temi ste svo vrijeme forsirali Logan MCV a ne Sandero. Sandero jedva ima prostora u gepeku za svu opremu koja je policiji potrebna.

Znaci Logan MCV, kojeg si ti licno naveo kao dobar primjer za policijski automobil, ima 3 zvjezdice ukupno na testu iz 2014 i sto je jos gore, samo 57% kod zastite odraslih putnika. Bio je najgore testirani automobil u 2014toj.

Jednako kao sto je Sandero najgore testirani automobil u 2013. Dostavnjake ne racunam.

Ti zelis da kazes da su ti automobili, iako najgori u toj godini testiranja, jednako dobri kao kompakti sa vrha liste godinu dana ranije? Po tebi je razlika od 36% izmedju Logana iz 2014 i Octavie iz 2013 skoro minimalna, radi u praksi mozda i samo nekoliko mjeseci razlike izmedju modela?

A vidi kako stoje Dacia automobili zadnjih nekoliko godina kada su testirani.

2011 Dacia Duster najlosije ocjenjeni automobil, 3 zvjezdice, 74% za putnike

2012 Dacia Lodgy, drugi najlosije ocjenjeni automobil, nakon Jeep Compassa. 3 zvjezdice, 72% za putnike

2013 Dacia Sandero, najlosije ocjenjeni automobil, 4 zvjezdice , 80% za putnike

2014 Dacia Logan, najlosije ocjenjen automobil, 3 zvjezdice, samo 57% za putnike.

Ostale godine, 2015, 16 i 17 nemaju Daciu.

Znaci da su uvijek na dnu.

I sada, ovaj dio posta je NAJBITNIJI. Ako starija vozila tvojom logikom imaju bolje ocjene na testu jer je laksi, zamisli kolika je razlika izmedju Fiat Tipa koji je osvojio 82% u 2016 i moze biti ok sluzbeni izbor i Logana koji je osvojio 57% u 2014? OGROMNA, ako cemo gledati tako.

Svaka ti cast sto vozis Daciu i zanimljivi su ti budget automobili, ali shvati da su jeftini sa razlogom. I ne, ne radi se samo o mekanim plastikama.
daicia je zamišljena kao brand koji neče konkurirati sam sebi u odnosu na renoa i tu leži sva priča zašto je ona slabija u sudarima od ostatka eu brandova...al u realnosti siguno ima više udesa bmw vozaća nego dacijinih.....jer kad vidim kako voze jedni a kako drugi...sve je jasno...

neznam točno koja platforma je zajedička vjerojatno sandero i clio a clio je 2012 imao 5z i 88% a sandero 2013 4z i 80%......

ne zagovaram ja isključivo dacije već jeftinija vozila za policiju...tipo je sasvim ok...

sedan 1,3 dizel 95ks je oko 105 500kn a jači 1,6jtd je oko 119 000kn..nema cijena za karavane.ali to su cijene bez trošarina...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:17   #253
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Isuse Marijači, najprije si davio s potjerama, kojih kod nas nema, sad nikako skužit metodologiju ncap testa. Uz posljedično dosadne postove od 8 kilometara
Ne znas ti sta sve spada pod potjeru, samo se fokusirate na filmske potjere gdje policija lovi 5 do zuba naoruzanih bivsih placenika. Niko to nije ni spomenuo.

Ako ti ne mozes razumjeti potrebu da policija na neke pozive odgovori sto brze i efikasnije, to je tvoj problem.

Moje postove ne moras citati, nisam ih niti pisao radi tebe nego radi onih koji razumiju sve odgovornosti policije.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:29   #254
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ne znas ti sta sve spada pod potjeru, samo se fokusirate na filmske potjere gdje policija lovi 5 do zuba naoruzanih bivsih placenika. Niko to nije ni spomenuo.

Ako ti ne mozes razumjeti potrebu da policija na neke pozive odgovori sto brze i efikasnije, to je tvoj problem.

Moje postove ne moras citati, nisam ih niti pisao radi tebe nego radi onih koji razumiju sve odgovornosti policije.
Marijači, svakodnevno sam upoznat s radom policije, za razliku od tvojih pustinjskih iskustva. Zato smanji doživljaj, nisam ciljao na tebe osobno da bi se trebao tako osjećati
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:58   #255
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A čuj, nisi iznosio argumente, ne bih se slozio-
to nisu argumenti jer nisam ni iznosio stav oko nabavke auta.
jedini razlog mojeg pisanja ovdje je čuđenje da ljudi koji namaju blage veze o flotama vozila imaju mišljenje o tome kakve bi aute policija trebala nabaviti.

to ti ide i dacie u cameu.
može biti i da griješim jer se nisam vozio u svima ali ako su dvije stare tek 6 mjeseci a podešavanje sjedala nemaju onda......
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A da smo mi imalo normalnija/kulturnija/naprednija drzava, dodatna prednost kod nabavki Dacija bi svakako bila mogućnost uzimanja jednog manjeg djela flote Sandera i Logana s tvorničkim plinom koji bi se onda koristili u većim gradovima (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Velika Gorica i Pula) za ove najosnovnije intervencije temljne policije
da smo mi normalnija zemlja u njoj bi bio manji broj levata koji komentiraju nešto na bazi predviđanja i mišljenja.

da si iznio stav bazirano na činjenicama, svaka čast.
jedina činjenica je da ti (a ni itko drugi ovdje) ne znaš pod kojim uvjetima su odabrane škode a ne neki drugi auto.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:59   #256
Nego kad će se ove Octavie trojke naći u prodaji.Čuo sam da je netko otkupio 900 i nešto komada po 50 000 kn po komadu.
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:18   #257
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
da smo mi normalnija zemlja u njoj bi bio manji broj levata koji komentiraju nešto na bazi predviđanja i mišljenja.

da si iznio stav bazirano na činjenicama, svaka čast.
jedina činjenica je da ti (a ni itko drugi ovdje) ne znaš pod kojim uvjetima su odabrane škode a ne neki drugi auto.

Wondereee, ljudino.

Pogledaj ovo što sam ti boldao.

Pa pročitaj sljedeću definiciju:

Inteligencija je mentalna karakteristika koja se sastoji od sposobnosti za učenje iz iskustva, prilagodbe na nove situacije, razumijevanja i korištenja apstraktnih pojmova i korištenja prethodnih znanja za snalaženje u novoj okolini u kojima ne pomaže stereotipno nagonsko ponašanje.

Pa provaj skuziti da za izvlačenje nekog zaključka/pretpostavke koja drzi vodu nekad nisu potrebni svi parametri, već se valjan zaključak moze donijeti na temelju dijela parametara.

Da pojednostavnimo priču, dok je utjecaj dotičnog Pave Zubaka bio na vrhuncu, javni sektor je gotovo isključivo nabavljao sluzbena vozila VAG grupacije a po slabljenju tog utjecaja, vidi vraga, počinju se kupovati i druga vozila.

Ugl, takvi i slični parametri su meni itekako dovoljni da izvučem valjane zaključke. To što isto tebi predstavlja problem, a jbg, očito nismo jednako sposobni.

Inače ovo:

levata koji komentiraju nešto na bazi predviđanja i mišljenja.


pokazuje razinu i dosege tvojih shvaćanja svijeta koji te okruzuje. Zašto i kako to mislim? Probaj sam zaključiti.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:19   #258
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
Nego kad će se ove Octavie trojke naći u prodaji.Čuo sam da je netko otkupio 900 i nešto komada po 50 000 kn po komadu.
TRCZ mozda?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:24   #259
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
to nisu argumenti jer nisam ni iznosio stav oko nabavke auta.
jedini razlog mojeg pisanja ovdje je čuđenje da ljudi koji namaju blage veze o flotama vozila imaju mišljenje o tome kakve bi aute policija trebala nabaviti.

to ti ide i dacie u cameu.
može biti i da griješim jer se nisam vozio u svima ali ako su dvije stare tek 6 mjeseci a podešavanje sjedala nemaju onda......

da smo mi normalnija zemlja u njoj bi bio manji broj levata koji komentiraju nešto na bazi predviđanja i mišljenja.

da si iznio stav bazirano na činjenicama, svaka čast.
jedina činjenica je da ti (a ni itko drugi ovdje) ne znaš pod kojim uvjetima su odabrane škode a ne neki drugi auto.
a što su vama ta podizanja sjedala neki fetiši?????

sve do sad sam vozio aute bez tog podizanja i eto preživio....sjedalo ako je doboro je dobro.....golf2 je već onda imao dobra sjedala...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:40   #260
nek im posude ovi iz HAKOM-a MB G-Klasu koja se valjda jedina može probiti do snijegom zametene ličke janjetine pa su ih morali nabaviti nekoliko komada. A za posao koji Duster jednako obavi

http://www.index.hr/mame/clanak/hako...ar/952491.aspx
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.