Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2017., 16:51   #181
Nisi ga demantirala jer je u pravu
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 18:47   #182
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pričam općenito. Ad hominem nije potreban.
I ja pričam općenito, pa mi svejedno nisi odgovorio na pitanje.

Druga rečenica je bila tu samo da ne bi dao svoj uobičajeni odgovor: "meni to nije ni bitno jer ja..."

@Hazen, točno, ukoliko su oboje dovoljno samosvjesni i znaju u kakvom su odnosu.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 19:01   #183
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I ja pričam općenito, pa mi svejedno nisi odgovorio na pitanje.

Druga rečenica je bila tu samo da ne bi dao svoj uobičajeni odgovor: "meni to nije ni bitno jer ja..."
Koje je pitanje uopće bilo? Želim li ženu? Ne, ne želim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:03   #184
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Koje je pitanje uopće bilo? Želim li ženu? Ne, ne želim.
Eto, zato sam i stavila disklejmer
I ne, to nije bilo pitanje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:13   #185
mene zanima kako se autor ponaša i šta radi kada mu se neka cura bas jako svidi?
kaze da ulijece po kafanama. da li je ikada razmisljao o profilima tih cura kojima ulijece ?

vidio sam da se na posljednjih nekoliko strana prica o dreaded likovima koji se petljaju sa curama koje ih, u dubini duse, ne zanimaju.
moram reci da sam i ja (bio) jedan od tih (ali ja sam klinac )

mogao sam primjetiti da to nije niti malo rijetka pojava medju muskima.
iz svog iskustva mogu reci da je to nesto s cime covjek sebe moze najvise sabotirati u prici o ljubavi.
ako ti se neko ne svidja a ti pokazujes "interes", to ne samo da je neiskreno prema drugoj strani vec je neiskreno i prema samom sebi, i to je veci dio problema.
mislis da nesto pokusavas, trudis se, mislis da nemas srece i tako dalje, a zapravo se u dubini duse ne zelis suociti sa samim sobom i priznati da se plasis. prvo samog sebe pa onda redom dalje.

kada covjek odluci da prihvati svoje mane i shvati da nas one cine ljudima, tada se desava prekrasna stvar.
kada odlucis da ih se ne plasis i ne sakrivas, vec da ih pokusas kontrolisati, tada ljudi pocinju uvidjati tvoju autenticnost i cijeniti to sto se hrabro i ponosno pred svijetom pokazujes onakvim kakav stvarno jesi.
tada se, prije ili kasnije, neminovno desava da naidje neko ko se savrseno uklapa u tvoju puzzlu.

autore, poprilicno sam siguran da podsvjesno (a mozda i svjesno) znas sta te koci u zivotu.
nema drugog nacina, moras ustrajati na putu pronalaska tog problema i njegovom osvajanju. koliko god neugodno bilo, ne smijes odustati.
pozz
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:26   #186
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Eto, zato sam i stavila disklejmer
I ne, to nije bilo pitanje
Ajd ga ponovi jer sam već zaboravio.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:50   #187
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Bez brige, da ti je dovoljno privlačan već bi to nekako izracionalizirala.
hrcak bi malo potrcao i rjesio sve
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:33   #188
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
zar se ovo ne vidi odmah, to je čisto stvar izgleda, mogu nekoga vidjeti na fotki ili u stvarnom svijetu na dvije minute i budem znao da li mi je napet ili ne, ne trebam ja s njom voditi razgovore, normalno da to da li mi je napeta ili nije jedino bitno, može biti i glupa, i pokvarena i pitaj Boga što još sve ne, i radi svega toga neću htjeti biti s njome, ali ako mi je napeta, onda mi napeta. Nema 5 godina, pa da ne mogu jasno razdvojiti fizički izgled od drugih kvaliteta, pa onda priznati da jedno ne zavisi o drugom
Ne, nije, makar posve sigurno nije sa ženskog gledišta isključivo fizički izgled mjera privlačnosti. A kamoli ne sexualne uspješnosti!!! Nikada, ali nikada mi nitko nije postao napet u roku od dvije minute od prvog pogleda. Čak niti Connery svojevremeno! A ovdje je riječ o tome, zar ne, kako biti uspješan sa ženama? Ne, koliko lako bi koji muškarac legao s kojom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:39   #189
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Eto, sad razmišljaš ko ženka.
Budalaština! Žene smiju razmišljati o muškarcima samo u kategoriji jedini i zauvijek, ili prestaju biti osobe? Ako nisi primjetio, pred koju godinu je društvo izišlo iz srednjeg vijeka.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:43   #190
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ajd ga ponovi jer sam već zaboravio.
Listaj pa čitaj ponovo. Redom.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:49   #191
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Budalaština! Žene smiju razmišljati o muškarcima samo u kategoriji jedini i zauvijek, ili prestaju biti osobe? Ako nisi primjetio, pred koju godinu je društvo izišlo iz srednjeg vijeka.
Naravno da smiju razmišljati kako žele. Ali nemojmo onda biti licemjerni i isto to onda spočitavati muškarcima kad oni to rade. Ne napadam sad tebe nego govorim općenito.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:51   #192
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Listaj pa čitaj ponovo. Redom.
Aha, da li želim žeNku? Ni to ne želim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:53   #193
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Aha, da li želim žeNku? Ni to ne želim.
Ne želi ni itko drugi. Zašto bi se onda postavljalo pitanje, želi li žensko muški ekvivalent ženke?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:55   #194
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne želi ni itko drugi. Zašto bi se onda postavljalo pitanje, želi li žensko muški ekvivalent ženke?
Totalna neistina. Ima hrpa muških koji žele baš to - ženku za jednu noć. I žena koje žele "mužjaka" za jednu noć.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:04   #195
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Naravno da smiju razmišljati kako žele. Ali nemojmo onda biti licemjerni i isto to onda spočitavati muškarcima kad oni to rade. Ne napadam sad tebe nego govorim općenito.
Nadam se da se uopće ne pokušavamo napadati. Ali nije isto razmišljati o kome svodeći ga na spolni organ, trofej ili vježbalište za što već, ili kao o osobi s kojom je moguće provoditi lijepe sate i dane u nekom kraćem ili dužem periodu, ograničenom zbog bilo kojeg od mnogih mogućih razloga.
Uvjeravam te da su žene u bilo kakvom MŽ odnosu, a pogotovo imalo dugotrajnijem, skoro uvijek i emocionalno uključene, skoro uvijek žele i bar nekakav socijalni kontakt i odnos, nekakav vid "budućnosti", ma kako ograničen zapravo bio u stvarnosti. Ne mogu biti, nikada nisam mogla, biti s muškarcem kojega, osim što me uzbuđuje, , i ne poštujem, ne divim mu se, makar zbog nečega ga ne smatram posebnim i drugačijim.
Za razliku od prilično sirovih i ograničenih želja koje se ovdje mogu čuti od nekih muškaraca. Na koncu, ako ništa, moralo bi ti biti jasno da ne možeš dobiti niti približno onakvu ženu kakvu bi vjerojatno želio, ako joj makar približno ne pružiš što želi. To je valjda jednostavna jednađba.
Ako hoćeš manje-više svejedno, osim za trajanje, iskreno i doista predano, ili "naučeno", izvježbano, da se uvjerljivo čini da je tako. Treće je teško ostvarivo, osim možda s kojom rijetkom očajnicom. Hoću reći, ta logika, dragocjenost ima neku značajnu cijenu, važi manje-više oko svega, pa je čista utopija vjerovati da nije tako u MŽ odnosima.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:07   #196
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Totalna neistina. Ima hrpa muških koji žele baš to - ženku za jednu noć. I žena koje žele "mužjaka" za jednu noć.
Ne, naprosto NEMA hrpa žena koje žele mužjaka za jednu noć. Naime uvjerljiv ti je, nadam se, dokaz da u suprotnom uopće ne bi vodili ovu raspravu. Jer bio svatko od vas samo posegnuo u to mnoštvo (a još je i malo više žena na Svijetu) i ne bi imao problem!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:13   #197
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne, naprosto NEMA hrpa žena koje žele mužjaka za jednu noć. Naime uvjerljiv ti je, nadam se, dokaz da u suprotnom uopće ne bi vodili ovu raspravu. Jer bio svatko od vas samo posegnuo u to mnoštvo (a još je i malo više žena na Svijetu) i ne bi imao problem!
Ima ih, to što nisi okružena takvima ne znači da ih nema.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:17   #198
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Totalna neistina. Ima hrpa muških koji žele baš to - ženku za jednu noć. I žena koje žele "mužjaka" za jednu noć.
Nije o takvim ženkama bila riječ.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:17   #199
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nisi ga demantirala jer je u pravu
Nisam ga demantirala jer odavno poznajem njegove argumente i ići ga demantirati bilo bi besmisleno.


Potkrepljivanje generalizirajućih kritiziranja žena "duhovitim" omalovažavajućim sličicama ovaj put sam samo izbrisala.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:19   #200
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nije o takvim ženkama bila riječ.
Ajd nam onda objasni o kakvim
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger