Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2015., 08:06   #2041
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Hrvatska svadba u Münchenu i reakcija njemacke policije
https://www.youtube.com/watch?v=pm9vgtW2RgM
solidna akcija, hejteri sjede u starom kadettu i pustaju magazin sa vrpce iz '89. lijep pozdrav i sretan uskrs! *dropsmic*
PonosRetajevih is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 11:36   #2042
Nego kaj nema nikakvih dogodovština, gastići za Uskrs nahrupili u Rvacku, vidim svaki peti auto stranih tablica a nitko niš ne piše?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 19:12   #2043
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nego kaj nema nikakvih dogodovština, gastići za Uskrs nahrupili u Rvacku, vidim svaki peti auto stranih tablica a nitko niš ne piše?
Što, osim da ni vani nisu naučili kako se vozi u rotoru?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 23:07   #2044
snimljen danas ispred jednog trgovačkog centra u Zadru
A ovaj rodijak Roki je snimljen isto u Zadru prije par dana:
veća slika: http://i57.tinypic.com/2e58r9v.jpg
__________________
"If you know exactly what are you going to do, what is the point of doing it?"

Zadnje uređivanje alsinija : 25.05.2015. at 23:29.
alsinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 23:20   #2045
Ja obožavam te gastarbajetere-povratnike pogotovo. Meni je jedan nedavno pokušavao objasniti kak nije moguće da sam imala ugovor na određeno bez probnog roka, jer to u Njemačkoj ne postoji . Pa ono, ne postoji tamo (ako ne postoji, upitno), pa ne može biti niti da postoji kod nas, jelte, jasno, podrazumijeva se.

Pa njemu kod nas kruh nije dobar, tamo je bolji.

Itd.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 08:54   #2046
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja obožavam te gastarbajetere-povratnike pogotovo. Meni je jedan nedavno pokušavao objasniti kak nije moguće da sam imala ugovor na određeno bez probnog roka, jer to u Njemačkoj ne postoji . Pa ono, ne postoji tamo (ako ne postoji, upitno), pa ne može biti niti da postoji kod nas, jelte, jasno, podrazumijeva se.

Pa njemu kod nas kruh nije dobar, tamo je bolji.

Itd.
ne samo da je bolji, nego je 1001 puta bolji i 845 puta zdraviji
informiraj se malo, ako već nikad nisi bila





zato sam neki dan imao manji srčani kad sam čuo da Mlinar otvara poslovnicu u Minhenu. closed in 3,2,1
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 18:27   #2047
Mašala. Nisam ni sumnjala da je bolji i zdraviji. To naravno možeš potkrijepiti točnim podacima, sastavom, istraživanjima...ili samo time kak je poredan u dućanu? Jer vidim da aditivima ne šparaju. Otuda tak lijepa tamna boja .

Ali kaj ja znam, nisam nikad bila. Da sam bila, možda bi i meni bio "bolji i zdraviji", tek toliko, da se preseravam kak sam jela kruh u dojčlandu.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 18:57   #2048
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Mašala. Nisam ni sumnjala da je bolji i zdraviji. To naravno možeš potkrijepiti točnim podacima, sastavom, istraživanjima...ili samo time kak je poredan u dućanu? Jer vidim da aditivima ne šparaju. Otuda tak lijepa tamna boja .

Ali kaj ja znam, nisam nikad bila. Da sam bila, možda bi i meni bio "bolji i zdraviji", tek toliko, da se preseravam kak sam jela kruh u dojčlandu.
Big f*cking deal jesti kruh u Njemačkoj. Pogotovo ako tamo živiš. Moš si mislit "preseravanja".

Ja sam prvi put probao njemačke tamne kruhove sedamdesetih i meni je njihov raženi nešto zaista posebno.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:32   #2049
Zdraviji jer imaš veći izbor kruha bez ili sa manje bijelog brašna. Bijeli kruh je najnezdravija vrsta kruha. Njemačke prave pekare kojih ima sve manje jer se otvara svugdje one backshop sranja su sta se tice kruha ipak posebni. Mogu ti reći pekara u Frankfurtu gdje ćeš subotom između 8 i 11 sati čekati red da ces misliti da se vratio socilizam i da su najavili da će biti kave ili faksa.

Ali ako vidiš sta ameri prodaju kao kruh možeš brojiti i hrvatski među bolje.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:59   #2050
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Mašala. Nisam ni sumnjala da je bolji i zdraviji. To naravno možeš potkrijepiti točnim podacima, sastavom, istraživanjima...ili samo time kak je poredan u dućanu? Jer vidim da aditivima ne šparaju. Otuda tak lijepa tamna boja .

Ali kaj ja znam, nisam nikad bila. Da sam bila, možda bi i meni bio "bolji i zdraviji", tek toliko, da se preseravam kak sam jela kruh u dojčlandu.
Da victoria. Svake god budem u njemckoj para dana i najvise se veselim njihovim originalnim pekarama. Sve im je bolje. Zamisli njihov integralni kruh je stvarno integralan a ne ofarban kao kod nas. Ne orave samo 3-4 vrste kruha vec imaju preko 3000 vrsta od svih mogucih zitarica za sve moguce ukuse. Ne osusi se nakon 1 dana kao nas vec moze stajati 3-4 dana.
Da, kruh im je najbolji na svijetu
Sad sam gladan
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 18:36   #2051
victoria ne drobi.. kruh je jos uvijek u dobrim pekarama radjen klasicnim kiselim tjestom a ne germom i sto se kvalitete tice ni jedan kruh iz hrvatske im nije ravan.. tu ne govorim o mega lancima jeftinih pekara kojima je cilj sto brza zarada.. kod klasicnog majstora kruha platis ali dobijes i kvalitetu.. u lancima brze zarade platis nesto manje a dobijes klara kvalitetu..a tamna boja ..ha.. nauci malo kako se rade tamni kruhovi.. ne ovi koje kupujes u klara ili konzum pekari koji ti prodaju integralne lazi napunjene raznim zrnjem,, da se razumijemo ja zivim u njemackoj vec 23 godine i da se jos vise razumijemo volim pojesti kruh iz hrvatske ali sto se tice kvalitete.. njemci su daleko iznad
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 01:54   #2052
Ovaj Alpha je stvarno svestran čovjek. Ne samo da je specijalist za umjetnost, informatiku i grafiku, nego je sada pokazao da je veliki gurman i vrstan poznavatelj dizanih tijesta. Prefascinantno je kako se taj čovjek razumije u tijesta.

Ne znam odakle bih krenuo. Ako ignoriram nedostatak interpunkcije, činjenicu da ni sam ne znaš o čemu govoriš i tvoj bahati nastup u kojem omalovažavaš ostale sudionike teme, imaš ozbiljnih problema sa argumentacijom. Cijeli post ti je u "ja živim u Njemačkoj, nemaš ti meni šta pričat" tonu. Mogao si samo to napisat i značajno si uštedit vrijeme.

Quote:
Alpha55 kaže:
..sto se kvalitete tice ni jedan kruh iz hrvatske im nije ravan..
Možeš li objasniti kako si došao do ovog zaključka? Živiš u Njemačkoj i vjerojatno posjetiš Hrvatsku 2-3 puta godišnje, ali kada dođeš ne odeš sa familijom negdje na odmor nego obilaziš pekare i degustiraš kruhove kako bi se kad na forumu dođe do ovakve rasprave mogao pozvati na empiriju?

Quote:
Alpha55 kaže:
klasični majstor kruha


Quote:
Alpha55 kaže:
da se razumijemo ja zivim u njemackoj vec 23 godine i da se jos vise razumijemo volim pojesti kruh iz hrvatske ali...


Quote:
Alpha55 kaže:
a tamna boja ..ha.. nauci malo kako se rade tamni kruhovi..
Ovo i mene zanima. Daj nam objasni kako se rade tamni kruhovi? Ili još bolje, objasni lokalnim pekarima koji čitaju ovu temu kako ih napravit. Izvedi ih iz pakla integralnih laži, tako da i mi koji ne živimo u dijaspori barem jednom u životu pojedemo kvalitetan kruh.
dar-sunca13kn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 02:22   #2053
Aaaaaa

Daru sunca, sunce ti tvoje- care
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 11:14   #2054
Jaoooo, trash na trashu. Imal' šta bolje?

Švabo je švabo, ne samo da zna napraviti dobru folciku i beemve nego je broj jedan majstor za kruh.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:49   #2055
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Jaoooo, trash na trashu. Imal' šta bolje?

Švabo je švabo, ne samo da zna napraviti dobru folciku i beemve nego je broj jedan majstor za kruh.
A moja stara otišla gore i kuka kao im je kruh zakurac očito nije dobro upućena.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 14:34   #2056
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
A moja stara otišla gore i kuka kao im je kruh zakurac očito nije dobro upućena.
pa nije, vjerojatno je navikla na ovo smeće ovdje
jbt, ledo isto proda dosta sladoleda iako je čisto smeće.

totalno ste sjebali trash i ne znate ga prepoznati ni da vas u guzicu ubode.
samo podrugivanje. nije jebeni trash kad netko spomene da je u njemačkoj kruh bolji (što objektivno jest, kao i što je raznovrsniji). trash je način njihovog prepričavanja života u njemačkoj, njihovo oblačenje, mimika, gestikulacija, itd. sama činjenica da je kruh bolji stoji!
ono što bi bilo za trasha je npr sl situacija:
" eee, moja Victoria, gore kod nas u Njemačkoj, ti je ovi kruh dosta bolji. ne zna to šiptar napravit ko švabo. kod švabe ti je sve po PSu, evo vidiš ovaj moj mercedes ( pa pokaže na mercedesovu 124 staru 28 godina, punu krunica, miljea, heklanja, pas s klatećom glavom na zadnjoj šajbi i sl)
trash je kad priča kao što se 1964 pričalo u gornjim pripizdićima :klap:
nije trash ako netko kaže da je euro jača valuta npr i da je standard u njemačkoj bolji

baš ste srozali ovaj pdf ispod svih granica
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 14:58   #2057
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Hrvatska svadba u Münchenu i reakcija njemacke policije
https://www.youtube.com/watch?v=pm9vgtW2RgM
Jedna od 1.000.000!

Naši se inače dolaze tu ženit jer je sve jeftinije (i pobrat novce),šta je ovima palo na glavu ne znam.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:22   #2058
A najjaci su mi ovi sto pljuju po nama gasticima...a nisu bili dalje od ljubljane...
Prvo probaj pa kudi...npr kruh...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 18:53   #2059
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
A najjaci su mi ovi sto pljuju po nama gasticima...a nisu bili dalje od ljubljane...
Prvo probaj pa kudi...npr kruh...
Daj smiri se trash je jedno i dosta puta opravdan. A pljuvanje nešto drugo. I ja sam 2. Generacija i vec se pošteno nasmijala nekim dobrim opisima ovdje. ;-)
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 19:47   #2060
Najveci izbor i najkvalitetniji kruh prodaje se u Njemackoj. Buduci da prilicno svijeta proputovala, isto odgovorno tvrdim.
Kao sto su i cijenjene kolege vec navele, pritom mislim na tradicionalne pekare u vlasnistvu Nijemaca.
Najjeftiniji je bijeli kruh od 700 grama za prosjecnih 2,50 €, a ostalima je prosjek za kg izmedju 3,50 i 5,50 eura.

izlog klasicne pekare:

http://www.wwf-jugend.de/community/p...c8d6aa2fd5.jpg

http://blog.goethe.de/nahaufnahme/uploads/brot2.jpg

bijeli:
http://medienblick-bonn.de/wp-conten...ot-300x225.jpg

crni:
http://d1.stern.de/bilder/stern_5/ma...twidth_489.jpg
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.