Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 23:04   #2821
Quote:
neambi kaže: Pogledaj post
promjeni strategiju. zgrabi je ko clark gable vivien leigh.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:07   #2822
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Iritantno je procitat, kamoli doživit..
Baš čitam...

Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja bi automatski odalamila svakog tko mi se prisulja i ustipne me dok stojim na trgu


Što zapravo uopće nije loša reakcija i dugoročno rješava problem.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:32   #2823
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Jedna moja frendica je imala običaj da, ako se trebamo naći negdje vani npr. na Trgu, prišulja se i uštipne. Eto njoj to fora i smiješno (40+, btw), iako joj svaki put kažeš da tebi nije
Jednom sam se tako skoro popiskila na Jelačić placu jer mi je užasno bila sila, i tako sam se izderala na nju da više nikad to nije napravila. Bilo mi je neugodno poslije zbog tog deranja, ali ono hellou, odrasti, a i fino sam joj govorila prije
Jedna frendica je imala takvu zensku.
Prestala je kad je popila samarcinu i vise nije drpala zenske okolo
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:35   #2824
Kod nas je u srednjoj jedna cura imala običaj u svlačionici povlačit cure za onaj dio grudnjaka na leđima gdje se kopča, potegne, brzo pusti i počne se histerično smijat. Boljelo je ko vrag. Dok joj nisam zalijepila šamar. Cijeli dan je bila jadna i tužna.

Zato smo mi ostale konačno predahnule.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 07:59   #2825
Mene živcira kod jedne moje što joj mogu nešto reći 5 puta i njoj će to zvučati kao novost svaki put jer sve živo ili zaboravi ili me uopšte ne sluša.
Npr sad nedavno sam počela opet raditi u školi i o time smo pričale i nakon tri dana ona meni ujutro šalje poruku "spremaj se, idemo do grada pa ćemo na kavu"
Ja ....
Šaljem joj poruku da sam na poslu, da imam 6 časova i da nema teorije da ja sa njom idem ikuda to jutro.
I ona na to "ah, da...ti radis"

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 08:32   #2826
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene živcira kod jedne moje što joj mogu nešto reći 5 puta i njoj će to zvučati kao novost svaki put jer sve živo ili zaboravi ili me uopšte ne sluša.
Npr sad nedavno sam počela opet raditi u školi i o time smo pričale i nakon tri dana ona meni ujutro šalje poruku "spremaj se, idemo do grada pa ćemo na kavu"
Ja ....
Šaljem joj poruku da sam na poslu, da imam 6 časova i da nema teorije da ja sa njom idem ikuda to jutro.
I ona na to "ah, da...ti radis"

Ovo je jos dobro.
Jedna moja je zaboravila da sam joj rekla da imam decka. Onak..wtf
I onda za mjesec dana pricamo i ona pada s marsa jer ja imam decka

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:12   #2827
Tako ja pričam s jednom i kažem 'nemoj ovo širiti dalje' (nismo tako dobre, ali joj je ta info bila korisna), a ona odgovori 'ma nema veze, ja ionako ne pamtim šta mi pricas'
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:27   #2828
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Tako ja pričam s jednom i kažem 'nemoj ovo širiti dalje' (nismo tako dobre, ali joj je ta info bila korisna), a ona odgovori 'ma nema veze, ja ionako ne pamtim šta mi pricas'

Nije ni to lose, mozes pricati sta god hoces

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 10:08   #2829
Ništa posebno zapravo. Možda bih istaknula kod jedne detaljiziranje u prepričavanju.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 16:46   #2830
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Tako ja pričam s jednom i kažem 'nemoj ovo širiti dalje' (nismo tako dobre, ali joj je ta info bila korisna), a ona odgovori 'ma nema veze, ja ionako ne pamtim šta mi pricas'
Znam jednu koja se hvali da joj svatko moze povjeriti svasta, sto navodno ljudi i rado cine, jer ona svakako to sve zaboravi u roku odmah.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:53   #2831
Kod jedne moje frendice me smeta što u vražiju mater uvijek ali baš uvijek svugdje kasni ili doslovno dođe sekund do 12 što me izluđuje kad negdje skupa putujemo.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 07:49   #2832
Ja sam na putu da prekinem desetogodisnje prijateljstvo radi jako nemarnih i nekulturnih reakcija svoje "prijateljice" čak i kume..
recimo ta dolazi u goste pa nosi kekse kojima je prosao rok trajanja.. starijem djetetu nista ne donese a ide u babine mlađem..
na moje cestitanje Bozica pa kasnije i nove godine, nista ne odgovori..
ne znam zasto joj to treba.. ali svojim ponasanjem ce samo uništit i vec je jedan odnos koji je bio solidan dok smo se druzile..
Što bi bi na mom mjestu ? zahladile svali kontakt, ne javljale se vise uopce? rekle joj u lice njene pogreške?
li prešle preko toga misleci da se radi o jednoj dekoncentriranoj, hiperaktivno nekulturnoj osobi...?
Uglavnom ja sam sad u fazi kad definitivno mislim da takva osoba nije zaslužila vise ni minutu vremena mog života.
Tinelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 07:52   #2833
Quote:
Tinelas kaže: Pogledaj post
recimo ta dolazi u goste pa nosi kekse kojima je prosao rok trajanja.. starijem djetetu nista ne donese a ide u babine mlađem..
Zapali joj kuću.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 08:03   #2834
Quote:
Tinelas kaže: Pogledaj post
Uglavnom ja sam sad u fazi kad definitivno mislim da takva osoba nije zaslužila vise ni minutu vremena mog života.
Meni ovo uopće ne zvuči kao prijateljstvo već održavanje kontakta, koje ona ovim neuzvraćanjem čestitanja očito i sama želi prekinuti.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 08:44   #2835
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Meni ovo uopće ne zvuči kao prijateljstvo već održavanje kontakta, koje ona ovim neuzvraćanjem čestitanja očito i sama želi prekinuti.

ma ne vjerujem da zeli prekinuti odnos nego me uzima zdravo za gotovo jer očito misli da cu ja to njeno ponizavanje i nekulturu i dalje trpit ..
Tinelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:00   #2836
Svakako je okay reći jednom, dva put, triput, koliko ti se da, a onda prekineš odnos ako nevidiš pomake..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:03   #2837
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Znam jednu koja se hvali da joj svatko moze povjeriti svasta, sto navodno ljudi i rado cine, jer ona svakako to sve zaboravi u roku odmah.
Takve obicno oblajavaju sve u 16.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:52   #2838
Meni se zbilja može svašta reći. Na jedno uho uđe, na drugo izađe.
Mislim, ako se radi o nekim stvarima koje me u dubini duše ne zanimaju.

I ne prepričavam to dalje, zbilja zaboravim.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:53   #2839
Quote:
Tinelas kaže: Pogledaj post
ma ne vjerujem da zeli prekinuti odnos nego me uzima zdravo za gotovo jer očito misli da cu ja to njeno ponizavanje i nekulturu i dalje trpit ..
uzmi ti nju zdravo za gotovo pa čekaj reakciju.

iz iskustva sam naučila kada ljudima vratiš istim ponašanjem kakvo oni prema tebi imaju, postave se na zadnje noge momentalno.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:41   #2840
Apropo ovog zaboravljanja, ja imam pamćenje ko zlatna ribica i imam dosta problema u životu zbog toga, ali to nije nešto što radiš namjerno. Jednostavno uz posao koji traži veliku koncentraciju i količinu podataka, i završena dva faksa paralelno valjda nema mjesta u glavi za pamtiti sve bitne i manje bitne stvari.

I sad većina ljudi koji me dugo znaju shvate s vremenom i prilagode se, znaju da ne zaboravljam namjerno ili zato što slušam s pola uha, nego zato što jednostavno, eto, zaboravljam.
Ja se pak sa svoje strane trudim, doista trudim pozorno slušati pa da ostane barem jedan manji dio



Ali imam jednu koja mi non-stop nabija na nos da mi je nešto već rekla. Ne sto puta, nego jednom, i kako, zaboga, kako ja to nisam zapamtila.
A informacija je o nekoj njenoj frendici koju ja nisam nikad ni vidjela, ili tako neka (meni) nebitna stvar.

E sad jesam ja frendica iz pakla ili ljudi očekuju da pamtimo previše njihovih pizdarija?
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.